56
  • nickwearby
    #56
    209190 Signatures Total
  • Sliderx
    #55
    204279 hmmm....
  • Kagemusha
    #54
    198091-nél tart...
  • Danecay
    #53
    Feltételezhetően sokan komolyan vették azokat a kijelentéseket és videókat is amiben a legújabb Indiana Jones filmnek és Harrison Ford-nak üzennek Boll-ék, miszerint a Postal le fogja nyomni Indy-t, továbbá azokat a feliratokat amik az egyik Postal előzetesben olvashatók, pl.: Uwe Boll a legjobb éló rendező és mindenki más az ő árnyékában él, és ez ráadásul Steven Spielberg idézetként volt feltűntetve.
    Ez a Boll csávó szándékosan provokálja az embereket ami láthatóan igen jól sikerül neki, közben meg jókat röhög magában miközben mindenki róla beszél, hiszen pont ez volt a cél :) Egyre szimpatikusabb nekem ez az Uwe Boll, lehet csinálni kellene egy rajongói klubbot :D
    Na és az üzenet a videó végén amiben reagál a petícióra, miszerint az őt fikázók adják meg a nevüket és a címűket, hogy meg tudja keresni és lezúzni őket :D
    Egyébként ez nem az első petíció amit Boll bácsi ellen indítottak, a többinek sem volt semmilyen jelentősége, ennek sem lesz, csak annyi, hogy amíg össze nem gyűlik az 1M szavazat (aláírás) addig is vele lesznek elfoglalva az emberek.
  • Danecay
    #52
    Én csak azt nem tudom, hogy a sok kedves szavazó mire számít? Arra, ha összegyűlne az 1M szavazat, Uwe barátunk tényleg azt fogja mondani, hogy gyerekek, akkor itt most feladom a megélhetésemet, és messziről elkerülöm a filmes szakmát? Ezt ti sem gondoljátok komolyan, pláne szem előtt tartva azokat a kijelentéseket amiket szokott tenni Dr. Boll. Ez egy hatalmas reklám neki. Szerintem rengeteg olyan szavazó van aki hamarabb hallott Uwe Boll-ról, a körülötte zajló fikázás miatt, mintsem, hogy látta volna egy filmjét is. Hát igen, már megint a divatfikázáshoz lyukadtunk ki mit ahogyan már ez itt szóba is került. Én sem vagyok oda a rendező filmjeiért, de szerintem vannak sokkal rosszabb filmek is annál mint amiket ő csinál, persze vannak sokkal jobbak is. Petíció, LOL, még ha a légszennyezés visszaszorításáról és a globális felmelegedés megelőzéséről lenne szó. Ha annyira irritálja Boll bácsi és filmjei azokat akik szavazásra adják a fejüket, akkor leírom én a tuti módszert: Nem kell elmenni moziba, letölteni és főleg megnézni a filmjeit, ennyi!
  • nickwearby
    #51
    "Na igen, ezt hivják divat fikázásnak... D"

    azért a feliratkozók 90%-a biztos látta már min 1 filmjét,
    és még az is ingerlő, amit a riportban mondott.
  • mukievil
    #50
    Na igen, ezt hivják divat fikázásnak... Donceleger, igazad van abszolut. Nem mondom hogy jo filmeket csinál, de simán nézhető, elég sokat láttam, és vannak sokkal rosszabbak...
    A másik meg reklám, aki aláirja az tényleg hülye, vagy jo poén... ez a két lehetöség van. Gondoljátok 1 millio aláirás után abba hagyja ? grat...
    Nem akarok leszolni senkit, de akkor ti se tegyétek...
  • Nethyrrea
    #49
    aztán a végén majd az lesz hogy ott lengetik neki az egymilla aláírást, ő meg:
    -oké, átgondoltam. EZT NEKTEK! folytatom tovább!
  • bandypappa
    #48
    Huhúú, nagyon jó móka! Már 3-szor fel is iratkoztam. jó sok magyar van. Az ilyet nehéz komolyan venni.
  • bandypappa
    #47
    Én is feliratkoztam, nagyon sok magyar van! Ego: 181.185
  • bandypappa
    #46
    Lehet hogy csak 1 gyenge pillanatába írta, de lehet hogy nem szociális a kölök.

    Azt hiszem Jung mondta: Ha ellene vagy, mellette vagy. Szerintem ez nagyon is igaz. Addig jó bollnak, amíg vele foglalkoznak.

    ARÁNYOK:
    Anti Uwe Boll: 181116
    Long live Uwe Boll: 3030

    Aztmondja az arány ööö...
  • Lecs0
    #45
    "A stílus maga az ember"
  • donceleger
    #44
    Hát én csak annyit tudok mondani, hogy mindenki bekaphatja, aki aláírta! Ha nem tetszik a filmje, nem kell nézni!! Ennyi. De ha ennyire tudjátok fikázni, akkor tutira megnézitek a filmjeit, amit meg nem értem miért, ha eleve tudjátok, hogy szar!!! Vagyis nézitek. Szóval basszátok meg, köcsögök!!!! És mos lehet fikázni engem is nyugodtan, nem érdekel!
  • god25
    #43
    179362 csatlakoztam!
  • Aram95
    #42
    6-7 év box? Ugyan. Elő a hentesbárdot.
  • nickwearby
    #41
    Michael Bay azért nem fog soha oscart kapni, mert túl erőszakosak és összetetek a filmei és az amerikai közönséghez képest komoly témákat boncolgatnak,
    még a sci-fi sziget is,
    amire úgy ültem be,
    hogy na megint egy vacak klónos film,
    és úgy jöttem ki, hogy az egyik kedvencem lett.

    Úgyhogy nekem ez a ilyen megjegyzés abszolút utálandóvá tette a fazont.

    A más film rajongók más kérdés, az már az ízléskülönbség, amiért nem harapunk,
    de ez egy szakmabelitől ízléstelen is.
  • nickwearby
    #40
    178769 Total Signatures

    csatlakoztam ;)
  • senoy
    #39
    Ez az ember egy s*gg.
    177719. vagyok a listan
  • lich
    #38
    177360
  • KoS
    #37
    Hehe :)
    En is alairtam. Mar csak azert is, mert kivancsi vagyok mit fog mondani, ha tenyleg osszejon az 1 milla. Persze lehet hogy ez valoban csak ingyen reklam neki, de ha o" szervezte, akkor jol csinalta es megerdemli :)
  • GVG
    #36
    177124
  • PokerFace
    #35
    Alig várom, hogy Trey Parkerék beletegyék vmelyik South Park részbe Uwe Bollt, mert biztos vagyok benne, hogy nem fogják ezt szó nélkül hagyni :)
  • Yutani
    #34
    Egyébként aki látta a Bloodrayne-t, az mindent tud Boll kisasszonyról. Olyan gyenge sz@r lett az a film, hogy elképesztő. A játékot nem is ismerem, de a film az valami okádék, önmagában nagyon gyenge valami.
  • Yutani
    #33
    176595
  • PrisonMan
    #32
    176141
  • ziipp
    #31
    Na szép. Ők meg vakok? :)

    Egyébként igen, ez egy hatalmas reklám.
  • gabr
    #30
    Aztért a fenti előzetes 0:42-nál lévő felirat durva! :D
  • gabr
    #29
    Azért Eli Roth filmjei is szarok, legalább annyira mint Boll filmjei! Az viszont tény, hogy Michael Bay pár szintel feljebb van mint Boll.
  • Zaraki Kenpachi
    #28
    Anno a D&D úgy néztem meg, hogy tuttam ki redenezte, és tök nem élveztem a filmet.

    "Nem vagyok egy ki*ott retardált, mint Michael Bay. Nem forgatom le újra és újra ugyanazokat a filmeket, mint mondjuk Eli Roth. Ha valaki komolyabban is megnézi a filmjeimet, láthatja valódi zsenialitásomat"

    Nem azért de ez jobban tud kamuzni mint Gyurcsán.
  • sirpalee
    #27
    Ki látta innen már a postalt? Az a játék után nagyon jó lett... VAlódi mestermű :) . A többi boll filmhez nem volt szerencsém, bár amit belenéztem a király nevébenbe, (vagy mi a szösz) az nem nézett ki a legjobban.
  • pauly
    #26
    Hát én 2 filmet láttam tőle(alone in the dark,house of the dead),de egyáltalán nem szórakoztam jól :P,sőt a végét már tekerve néztem,annyira gyenge valamik...pedig akkor még nem is tudtam hogy ki az.De legalább már tudom,hogyha Uwe Boll nevét meglátom egy filmben akkor már jó nem lehet :)))
  • janyikzs
    #25
    174683-ként sikerült

    Katasztrófa, amit ez az ember művel. Egyszer nézhetőek ugyan a filmjei, na de gondoljuk el, mi lenne egy Gyűrűk urával, ha valaki csak "egyszer nézhetővé" rendezte volna.
    A probléma számomra ott van a rendezésével, hogy az akciójelenetek silányak, a kameramozgás idétlen, sokszor nem jól kivehetőek az események.
  • diegho
    #24
    174553.
  • RaveAir
    #23
    Nem azért, de van egy hatalmas pozitívum Uwe Boll filmjei mellett és az amerikai filmekkel szemben: Nincsen bennük amerikai zászló.

    Ha pedig a játékokat nem ismeri az ember, akkor a filmjein egyszer jól el lehet szórakozni.
  • Csi9aa
    #22
    A hollywoodi szemétdömping ellen nem lehetne aláírni? (nem az ÖSSZES amerikai film rossz, de manapság sportot űznek a milliárdokért forgatott puszta igénytelenségből)
  • chase
    #21
    Szerintem Uwe Boll filmjeit, semmivel nem rosszabbak, mint a nagy átlag. Az a trükkje, hogy nem ismerem a játékokat, amik alapján készülnek. :)
  • gabr
    #20
    Ez az egész egy hatalmas ingyen reklám, ráadásul negatív, amire minden ember felkapja a fejét. Nem veszitek észre? Bay is írt róla a saját fórumán, mindenki, az egész internet róla beszél! Nem lennék meglepve, ha ő csinálta volna ezt az egész peticiót! Ennél hatalmasabb reklámot, ingyen, soha senki nem csinált! Nem vagyok oda a filmjeiért, de ez bejött neki!
  • Wittgen
    #19
    Év is aláírtam

    Azért nem semmi a pasas, hogy még Bay-t is lefikázza. Szerintem Bay - bár oscar-gyanús filmeket ő sem fog csinálni - kicsit többet tett le az asztalra, mint ez a sehonnai Boll.
  • immovable
    #18
    LÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁL

    szégyen ez a tag
  • znono
    #17
    173809.dik lettem.:)