274
  • GanXstaZoleeWrk
    #234
    Akinek játék közben desync gondja lenne vagy a kapcsolódás nem menne eredetivel annak itt egy jó kis leírás:

    http://forums.demigodthegame.com/351732
  • miking73
    #233
    sziasztok!aki szeretne játszani az töltse le ezt a progit tunngle
    ingyenesen használható, virtuális hálózatot hoz létre ,szerintem jobb mint a hamachi,a játékoknak vannak külön szobák (250 fő/szoba)tunngle
  • lac111
    #232
    Nekem se akart elindulni először a játék. A fejlesztők hivatalosan be is jelentették, hogy problémát okoz a Logitech Quickcam szoftvere. Valamiért ütik egymást a cuccosok. Ezért azt javasolják, hogy kapcsoljuk ki az ikont a tálcán. (nálam ez se vált be, ezért eltávolítottam az egészet és azóta minden rendben)
    Amúgy jó kis játék, az elején kicsit bonyolultnak tűnt, de el lehet vele szórakozni jópár órát!
  • angel26
    #231
    elfelejtettem a hamachi verzionak stimmelnie kell a milyénk 1.0.1.5. és mükxik

  • angel26
    #230
    Hamachira gyertek pls , egy kis 2v2 jo lenne.
    Jelszo: bencericsi
    Pasworld : ricsibence

    értelem szerüen csak bencék és ricsik jelentkezését várom ... lol csak vicceltem.
  • kyle007
    #229
    bocs elírtam halfgodhun és halfgodhun
  • kyle007
    #228
    Csá all!
    Aki akar az jöjjön Hamachi partira a szerver címe: halfgod pass: halfgod
  • Pio
    #227
    2 dolog...

    Egyrészt Gametrailers csinált videótesztet a cuccról, ITT megtekinthető.

    Másrészt mi is kipróbáltuk HAmachin a dolgot. Hát egyrészt inkább el se mondom mit össze nem kínlódtunk a beüzemeléssel, minden lehetséges bajba belefutottunk :) De a lényeg, hogy úgy vettük észre, hogy eléggé sávszélességigényes a cucc. Felénk ADSL az egyetlen opció internetre. Elfelejtettünk adatforgalmat monitorozni pedig kellett volna (csak már tiszta idegek voltunk, hogy nem működik azt amikor beindult inkább játszottunk :D ), de a lényeg, hogy volt egy 128k-s feltöltésű a bandánkban, na őt kábé mindig azon nyomban kidobta vagy ha nem akkor is elcseszett lagos lett minden. Aztán ő kintmaradt. 2v2-t játszottunk 2 256k-s és 2 512k-s feltöltésű és hát semmiképp nem mondanám, hogy lagmentes volt, inkább azt, hogy játszható.
    Szóval ez így elég szomorú, mert az én baráti körömben mindenkinek ADSLje van, a többségnek 128 vagy 256k-s feltöltése, szóval nekünk ezek alapján felejtős hamachin keresztül a játék :( Pedig olyan fasza 5v5öket is össze tudnánk szervezni, mert amúgy a játék mindenkinek tetszik. Mi annó rengeteget játszottunk hasonló játékokkal war3-ban. Annak érdekes módon elégséges volt ez a feltöltési sebesség, sőt, én még 64K-s feltöltéssel űztem akkoriban az ipart :)
    Remélem kijön warezra is a patch, ami elvileg javít a netkódon, mert titkos szándékom lett volna néhány havert meggyőzni, hogy vegyük meg a játékot, de így esély sincs rá és igazából értelme se sok lenne...
    Eléggé elszomorodtam, mert egyrészt amúgy tetszik a játék másrészt tök jól belelkesült a "régi brigád" akikkel minden este war3 CG-ztünk és sikerült is első nap elvenni mindenki kedvét az egésztől...
  • Frosty01
    #226
    nekem sem indult el a radiance :DD
  • CamelX
    #225
    Devise az fain, még fel se kell telepíteni :D
  • Kaszi46
    #224
    DEMIGODHUN R2 hamachi akinek van kedve játszani....
  • nyuszigod
    #223
    Hali. Én a legnagyobb örömmel játszanék bárkikkel, de RADIANCE nem akar elindulni, még csak hibaüzenet sincs, csak simán nem akar elindulni. Most megpróbálom a Devise verziót, hátha, aztán ha nem akkor esetleg valakinek van ötlete? :) köszi.
  • Kaszi46
    #222
    Mostantól kezdve kb 2 órán keresztül 3an fogunk játszani, gyertek a DEMIGODHUN R2 hamachi szobába. a jelszó demigodhun
  • zorrobomber
    #221
    az már teljesítmény
  • markijoe12
    #220
    Hali Vki segitene hiába próbálom elinditani nem indul el ....
    Hiába teszem fel gépre nem indul...
    Vki help :'(((
  • GanXstaZoleeWrk
    #219
    Egyebkent a teamplay üt 2 assa és egy healer kb verhetetlen.
  • werkfilm
    #218
    impulsedriven.com
  • zozyk
    #217
    Adsz linket hozzá? pls pls pls :)
  • GanXstaZoleeWrk
    #216
    Van peccs de a játék vége még mindig bugos, nagy átlagban nincs vége.

    A netes multi viszont jobb lett, hamarabb összejön egy játék és nincs annyi dc sem.
  • CamelX
    #215
    LAN-ba lehet játszani tört verzióval? nem próbálta valaki?
  • silent21
    #214
    Csináltam én is egyet.
    szoba: DEMIGODHUN R1
    passz: demigodhun
    Gyertek!!!!!!!
  • Kaszi46
    #213
    ehh, összehúzta a hasábokat, remélem azért így is érthető.:)
  • Kaszi46
    #212
    Szerintem ha nem különböző nevekkel lennének a hamachi szobák megcsinálva, lehet könnyebben összejönnének a multis mókák.

    valami ilyesmire gondoltam:
    szoba pass
    DEMIGODHUN R1 demigodhun
    DEMIGODHUN R2 demigodhun
    DEMIGODHUN R3 demigodhun
    és így tovább...

    Tehát valaki megnyitja az 1est, és ha az betelik, akkor a következő aki nyitna egy szobát az a 2-est csinálná meg.
    Jelenleg amúgy ezek a szobák vannak(amikbe persze soha nem lehet bejutni mert ott napoznak bent az emberek):
    szoba: pass:
    DemigodHUN demidemi
    DemiG0D DemiG0D
    faszjoska lugospina
    demigodhun demigodhun
    ***demigod*** dgod
  • p0c0k
    #211
    sziasztok!
    szerver: ***demigod***
    jelszó: dgod

    gyertek minél többen:) vagyunk már páran de kell a vérfrissítés :D
    szakadjon a hús!!! :D
  • p0c0k
    #210
    szia
  • Kaszi46
    #209
    vki hamachi?
  • silent21
    #208
    Hamachin zúztok?
    Valaki hívjon már meg egy szobába pls!
    Környezetemben senki sem játszik vele... :(
  • zorrobomber
    #207
    Torch Bearer achi:
    "Do I smell bacon? Burn 7,500 enemies to death with Circle of Fire."
  • zorrobomber
    #206
    Bakker, úgy látszik a gamespotot nem fizette le eléggé a kiadó. Eddig is utáltam őket, na de ezután... Ok, minden érvük igaz, de egyik sem olyan ami javíthatatlan, ráadásul a game nem is a top árkategóriában indul, hanem egyel alatta.
    http://www.gamespot.com/pc/rpg/demigod/review.html?part=rss&subj=6207997
  • Zomil
    #205
    szivesen beszálnék valakihez játszani :)
    egy 3v3 jó lenne :)
  • Pio
    #204
    Vista Guide - How to configure Hamachi.

    1) Start -> Control Panel
    2) Control Panel - Network and Sharing Center
    3) Network and Sharing Center -> Manage Network Connections
    4) Hit Alt to pop up the toolbar
    5) Advanced -> Advanced Settings
    6) Use the Arrows on the right hand side to make Hamachi on the top
    7) Go back to Network Connections after hitting ok
    8) Right-click Properties and select IPv4 and hit properties again
    9) Select Use the Following IP Address: and enter this info.
    IP Address: The one that hamachi gives you when you log on. It might change after restarting so remember how to get here.
    Subnet Mask: 255.0.0.0
    Default Gateway: 5.0.0.1
    DNS Info: Leave blank.
    10) At that menu hit Advanced. At the bottom set the interface metric to 10.
    11) Hit OK>OK>Close to get back to network connections.
    12) Go Back to Control Panel and select Windows Firewall.
    13) Hit Change Settings
    14) Select Advanced Tab
    15) De-select Hamachi and hit Ok.
    16) Restart your machine.
    17) Join any game you like.

    XPhez meg írok egyet gyorsan:
    Vezérlőpult
    Hálózati kapcsolatok
    Speciális fül
    Speciális beállítások...
    Vidd első helyre a hamachit, okézz, restartolj, járd el az esőtáncot, áldozz csecsemőket az ősi isteneknek, masszírozd meg a Buddha-szobor golyóit és tegyél meg minden egyebet annak érdekében, hogy szerencsével járj.
  • Frosty01
    #203
    valaki el tudja magyarázni hogy hogyan lehet beállítani hamachin a játékot?

    próbáltuk 1.0.5.0-val, és 1.0.2.0-val is, az utóbbi még szarabb volt mint az első... :\
    egyáltalán enm látjuk egymás serverét, viszont pingelni (én) már tudom a másik gépet, de ő engem nem... :|
  • zorrobomber
    #202
    pár kép a mai hentből


  • Broafka
    #201
    Eddig nekem Regulus jött be a legjobban, Demigodért sok pénzt lehet szerezni, ha meg már felraktál rá pár cuccot akkor megállíthatatlan.
    Egyébként Oak is nagyon hangulatos és erős.

    De mindegyik eléggé kiegyensúlyozott.
  • Frosty01
    #200
    jah :)
    zászlófoglalásban profi vagyok oakkal. aztán ahogy feltápoltam levelben, máris türhető creephordák ellen, meg néha elvétve egy két demigodot is el lehet csépelni xD
  • silent21
    #199
    Este volna kedve valakinek hamachin zúzni?
    Inkább úgy kérdezem, hogy van hely esetleg ahova beférnék? :)
  • silent21
    #198
    Számomra Unclean Beast a nyerő...
    Azzal bárkit bárhogy lecsapok.
    A többi demigoddal pedig csak halni tudok, azt viszont profi szinten :)
  • zorrobomber
    #197
    apropó Demigod vadász, Regulus geci idegesítő tud lenni hogy átlő hegyeken völgyeken át :)
  • Zomil
    #196
    oak-al creep-ekkel kell rohangálni befoglalni a zászlókat és ha van egy csomo spirited akkor lehet menni demigodokat paritani :D
  • BEAST #195
    Az tetszik hogy minden demigod jo valamire. Foleg Torch Bearerrel es Vampire Lorddal jatszok, de masik nagy kedvencek Sedna es Oak is :D TB-vel enis tuzet szoktam preferalni, iszonyat damage, de demigodok ellen a jeg sokkal jobb, nem sebez instant ezreket, de a cooldown noveles es a lassitas nagy elony tud lenni :) Vampire Lord lett a masik nagy kedvencem, iszonyat eros demigod vadasz, viszont Oak es Sedna amelett hogy nem tul rosszak gyilkolasban, meg csapat tamogatasra is kivaloak.