274
  • eektrored
    #274
    sziasztok. a segítségeteket kérném. újjonc vagyok még a játékok és a pc terén. a Demigod jáékot megvettemés feltelepítettem viszont elinditani nem tudom mert azt irja" ellenőrizze hogy a leg frissebb meghajtó-programot használja e" próbálkoztan nibóndenfélével de úgy tnik nem sikerlt. Win 7 em van és nem igazodok ki rajta. légyszi segítsetek
  • zozyk
    #273
    Na,eredeti játék megvan,ha valaki akar multizni vagy COOP ban gép ellen játszani,steamen megtalálhat...

    Üdv:zozyk
  • zozyk
    #272
    Én megveszem,köszi...
  • gosumofo
    #271
    Megjelent steamen a játék, kb 5 euro akciósan, van 4-es csomag olcsóbban.
  • Metzger01
    #270
    lenne egy gondom mikor lerombolnám az ellenség várát minek kéne történnie?
    Mert nekem semmit nem csinál. Mindíg marad a várnak kicsi élete és nem lehet hozzányulni-.- segítségért kösz:D
  • juhaszne betty
    #269
    ki játszik még ezzel a játékkal, mert még magyar játékossal nem találkoztam.
  • Nyugis
    #268
    üdv!
    van arról hír, hogy a multis részét meggyógyították már, vagy még mindig pocsék és játszhatatlan?
  • zozyk
    #267
    Este mehet a co-op is,bár még nem játszottam olyat. :)
    xfire-n tudunk beszélni,zozyk néven megtalálsz....
    Ami itt volt link elve patch,azt fel tudtam rakni simán...
    Ez az: Patch
  • Nyugis
    #266
    én még csak most nyalogatom a gamét. Ha egyáltalán fel patchelelődik a játék, és kicsit ráérzek, akkor simán. Esetleg addig egy kooperativ mod? skyp-on?
  • zozyk
    #265
    Akar valaki játszani hamachin esténként?
  • Nyugis
    #264
    okés megpróbálom.. gondolom nincs semmi trükk, letöltöm és elindítom igaz?

    szedem amit írtál, remélem működik. egyszerűen nem tudom elpusztítani az épületeket.. 65-nél megáll.
  • VampireKain
    #263
    én nem ezt tettem fel, csak gondoltam web-ről könnyebb, de ha nem megy:
    http://isohunt.com/torrents/?ihq=demigod

    itt asszem a 3. az v1.2Patch és az működik..! :)
  • Nyugis
    #262
    köszi az infót, most már igy magyar lett.

    viszont nem tudom patchelni. nem engedi feltenni az 1.2 patchet. a magyart azért nem, mert hogy az nem erre való. az usa-patchet meg azért nem mert nem.. van rá valami megoldás? mi az okosság? át kell írni valamit?
  • VampireKain
    #261
    A játék a "loc" könyvtárán belül levő "US" alkönyvtárból veszi a szövegeket, a "strings_db.lua" file-ból.

    Szóval, csak oda be kell másolni a nekünk szimpatikus ( pl. "HU" :)könyvtárban levő ) nyelvi file-t, felülírva az eredetit.
  • VampireKain
    #260
    Nekem egy olyan észrevételem lenne, hogy fel Patch-eltem a játékot v1.2 ig, de így sem pusztul el a főépület, hanem mindig marad egy kis ereje azt így sosincs vége a csatának...:(

    tapasztalat? :)
  • Nyugis
    #259
    sziasztok!

    abba tud nekem valaki segíteni, hogy a neten amit találtam 10-15 oldalon Demigod-hoz Language Selector az mind mind vírusos volt.
    esetleg akinek megvan, feltudná tölteni valahová? netán mailba ha elküldené, azt is nagyon megköszönném!
    Kérem ha valaki tud segítsen.
  • Trubi15
    #258
    Meg van mégegy problémám ez géphez kapcsolhatos miért van az hogy rengeteg játék nekem befagy? Inkább az ilyen eredetibb játékok befagynak és semmit nem reagál a gép pedig régen ezt nem csinálta és azota semmi nem lett rajta kicserélve.... Ja és nem eredeti cd-n van meg hanem csak letöltöttem
  • Trubi15
    #257
    Sziasztok lécci segitsetek már mert nekem azt csinálja ez a szar hogy amikor megnyitom az ikont semmit nem reagál 3x sikerült belépnem és azóta már sehogy se tudok belépni nekem Logitech kamerám van az lenne a baj? Ha igen mi a szart csináljak?
  • zozyk
    #256
    Van még aki játszik vele hamachin?
  • krisz x
    #255
    Nincs kamerám. Akkor az lenne a baja ho összeakad valamivel.Ezt olvastam de nekem nem volt olyan ezért nem is foglalkoztam vele, de akkor csak valamivel akad. Ezt kilehet valahogy szürni?
  • rotator
    #254
    Nincs véletlenül Logitech kamerád? Azzal ugyanis szeret összeakadni.
  • krisz x
    #253
    [IMG]http://[/IMG]
  • krisz x
    #252
    Hi
    Valaki tudna segiteni mert nem indul el! Már 2 verzioval probálkoztam de semmi mindig ezt irja ki:http://www.kepfeltoltes.hu
  • andrisch95
    #251
    Kössz hálám üldözni fog!
  • Csigbig
    #250
    Hello

    Akinek nem magyar a játék és nem is lehet nyelvet választani az egy apró trükkel letudja magyarosítani. Mivel a játék tartalmazza alapból a magyar feliratot így a HU mappában található strings_db.lau kiterjesztésű fájlt átmásolja és felülírja a US nevezetű mappába találhatóval, így következő inditáskor már élvezhetjük a magyarul a játékot.

    Ha vkinek véletlen nem tartalmazza a magyar feliratot innen letöltheti:

    Magyar felirat letöltő link
  • csuszi
    #249
    hi
    valaki tolja eredetivel itt?
    egy játékostárs jól jönne:) ts van, privi rám ha valaki tolná.:)
  • andrisch95
    #248
    Hello!
    Tudja valaki hogy lehet átállítani a nyelvet a demigodban. Láttam fájlok között azt hogy van magyarul de az eredeti nyelv az angol és az optionsba nem találtam a nyelvválasztást.
  • Moltier
    #247
    Sziasztok!
    Akinek megvan eredetiben, és szeretne multiban játszani, az dobjon egy mail-t ide: [email protected]
    Egy vagy két ember kéne még, akivel csapatként tudnánk ügyködni. :)
    18 éven aluliak kíméljenek.

    Moltier
  • kunszabi10
    #246
    Én már elértem a max levelt(lv20).
  • warpig the rook
    #245
    hello tudna vki mondani egy hamachi szervert ahol folyamatosan van game és nem telített?? am sztem rook és tourhc bearer a legjobb (sry ha rosszul irtam az utcsot me nemtom hogy ke irniXD)
  • werkfilm
    #244
    deviseal érdemes játszani, az az újabb verzió, de azóta is jött már ki vagy 2 patch az impulseon.
  • JackSparrow88
    #243
    Sztem nincs hozzá mivel már kerestem és nemigen találtam. De viszont van még 2 fajta warez verzió: Demigod MULTi5 Warg és Demigod READNFO Devise.
    Viszont a mostani verzióhoz ami megvan nekem(Avenged), ahhoz jó csak a language selector, amelyben magyar nyelvet is lehet választani. A másik verziókkal valszeg nem műxik. Szal azok ha jók is, magyar egyik sem lesz..
  • GanXstaZoleeWrk
    #242
    Nézzél hozzá crackelt peccset max, ha nincs szopóka.
  • JackSparrow88
    #241
    Ja ok, de nekem nem eredetiben van meg és úgy aligha lehet.
    De amúgy is kéri a serial-t a reghez, ami a warez verziónál nyilvánvalóan nincs. Szal így akkor felejtős az egész, törölhetem is le?
  • GanXstaZoleeWrk
    #240
    frissíts kezdeti bug hogy nem lesz vége a játéknak.
  • JackSparrow88
    #239
    Nekem is meglett a game és a következő a problémám: Elfoglalok minden zászlót és lerombolok minden tornyot. A Fellegvárat is elkezdem zúzni de kb. mindig marad neki némi energiája és nem rombolódik le. Így pedig a pályát sem tom megcsinálni, mivel ugye a győzelemhez pont azt kell szétzúzni. Ez vmi hiba vagy más lehet a baj?
  • Kiado
    #238
    Most szedtem le én is a játékot... sajna nekem is szaggat az egész, pedig levettem mindent a minimumra, de semmi változás :(
  • pukihontasz
    #237
    töltsek le ujabb drivert?
  • zorrobomber
    #236
    videokártya driver
  • pukihontasz
    #235
    Hello
    Nekem egy olyan problémám van hogy akad a játék, pedig a gépem böven megvan hozzá (2600 proci,512 mb-s Shard 3-as Videokártya:Ati 1650 pro,1.5 gb ram)és ennek ellenére is akad
    pedig a minimum joval kevesebbet kér
    és a rec is csak a prociban kér többet
    ha van valakinke vmi ötlete hogy mitöl akadhat az segitsen pls
    amugy mindent levettem Minimumra és ugy méginkább akadt