274
  • zorrobomber
    #194
    Én is vele toltam eddig, és szerintem sem túl táp, kíváncsi leszek hogy fognak kijönni idővel a balansz dolgok. Nameg azt még nem annyira vágyom hogy mi a jelentős különbség a tűz/fagy sebzések között. Máshogy hat egyes egységekre/demigodokra vajh?
  • Pio
    #193
    Én Torch Bearerrel játszok. Nem érzem a legerősebbnek, de baromira tetszik a stílusa, tűzformában nagyon jó szövegeket vág le :) És az egész koncepciója nagyon ötletes.
    Mondjuk továbbra is elsősorban single és 1-2 haverral hamachi, szóval nagy rutinom nincs vele.
  • zorrobomber
    #192
    Milyen demigoddal zúztok általában, ill miért? Kiváncsi vagyok a véleményekre.
  • GanXstaZoleeWrk
    #191
    sorry mikor hogy sikerül, itt még nem volt meg a reggeli kávé :)
  • Frosty01
    #190
    mondat közben is használhatsz ám írásjelet, nehéz kibogozni h mire is gondolsz valójában...
  • GanXstaZoleeWrk
    #189
    P2P kapcsolatot használ játék de ma már lényegesen jobb volt lement 2 játék is igaz egyiknek megint elfelejtett vége lenni ez mocskosul idegesítő bug.
  • MantisHUN
    #188
    Na azért ti sem voltatok rosszak :) Az elején jól elkapáltatok minket :D

    Paráztunk is rendesen.
  • zozyk
    #187
    Ejj,decsúnyán elvertek minket. :)) (hapi/KYO)
  • Pio
    #186
    Hát reméljük az EU-s megjelenésre már rendbe lesznek rakva ezek a dolgok és kapunk egy EU-s szervert is.
  • zorrobomber
    #185
    hmm, most bukkantam beléje:

    Info a játékról: Demigod [PC]
    » Info

    bullet Megjelenési dátum: 2009 május 14

    bullet Ajánlott fogyasztói ár: 8990 Ft

    bullet Nyelv: Angol

    bullet Kategória: Szerepjá!ték
  • zorrobomber
    #184
    Hasonlók a tapasztalataim, annyit tennék hozzá, hogy eleinte nem láttam a hostolókat, de egy kis guglizás és hálózati kapcsolatok beállítgatás megoldja a gondot. Vistásoknál jelentkezik, a tünet pedig konkrétan az hogy más Vistás hsotokat nem látsz. A gém viszont überfasza, várjuk a patkót!
  • GanXstaZoleeWrk
    #183
    Nos, próbálgattam a hévégén a netes multit, a net kód egy kalap szar, ahhoz hogy lássam a lobbyt 3-4 perces frissités kellett, aztán vag ybeengedett egy játékba vagy nem. félórás szenvedés után 1 3v3 elindult 200 átlag pingekkel mégis voltak akadások aztán 10 perc után desyncelt a játék kb fél percenként feljött egy ablak amit csak egérrel tudsz leokézni hogy desync blabla közben megy az akció.

    Másik online bug ha 2 ember csatlakozik 1xre egy játékhoz egymást sosem fogják látni.

    Szóval egy pach ráférne egyébként szuper volt amikor épp nem desyncelt meg kell ismernem a tárgyakat jobban mert az ilyen 0,25-ös támadási sebesség csökkentés és társai odavernek rendesen :)
  • KingPunisher
    #182
    Hát Red Alert 3-ban mi az ? Demigod Real Time ez nem kérdés Stratégia meg az hogy merre mész mikor mit veszel melyik zászlot huzod mikor támadsz mikor vonulsz vissza milyen irányba fejleszted a hősöd, hogy dolgozol együtt társaddal stb stb..
    Lehet bázist fejleszteni akár több unitot irányitani attol hogy 1 központi hős van még lehet RTS..
    Nem csak mész előre egy utan aztán ütöd ami jön mert ugye kötött térkép stb..
    Szerintem jol néz ki alacson gépigénye van..
    Persze nem tetszhet mindekinek neked nem jön be hát van ilyen, tolj mással ami jobban tetszik..
  • Frosty01
    #181
    ha nem tetszik nem kötelező játszani vele
  • readswift
    #180
    oszt ebbe mi az RTS valaki mongya má el , epekedve várom a magyarázatokat, ritka okádék küllemet sikerült hozzábiggyeszteni szvsz.
  • zozyk
    #179
    Ventrilo:
    ip:87.229.111.152
    port:1235
    Channel:Demigod
    Pass:Demigod
  • MantisHUN
    #178
    Sziasztok!

    Ha érdekelne valakit, csatlakozhat új Hamachi-ra DemiG0D/DemiG0D Az ó az egy NULLA

    Egyenlőre egyedűl vagyok de ez csak rajtatok múlik ^^
  • Masakari
    #177
    igazából a főbbeket már leirtam:)
    de ezt kipróbálni kell,leirni nehéz:)
  • KingPunisher
    #176
    Hát azért kiváncsi lennék DoTa mitől összetetebb irhatnál pár példát..
    90 hősön kivül.. Ami inkább érdekes mint átláthato és jo sztem..
    Az hogy 1-1 tárgy meg megvátoztatja a játék menetét és vesztesből győztest csinál meg nekem nem hiányzik..
    Attol félek csak eltünik a sulyesztőben más gondom nincs vele..
  • Masakari
    #175
    persze nyilván mivel kevesebb hős van ezért a variáció is kisebb és könyebb megtanulni is,és azis igaz amit aláírok hogy aki eddig nem dota-azott annak az 1 rémálom,emléxem mikor én kezdtem kb 60 hős volt meg a tárgyak 70%-a,azóta is iszonyat sok minden jött...szóval nem könnyű.Demigod-ot úgy tudnám mondani mint amikor 1 jól megszokott játékstílust leegyszerűsítenek hogy több ember megszeresse és játsza,csak itt ugye jön a kérdés hogy a demigod esetében a dotasokat akarják megnyerni vagy az eddig a műfajt nem ismerő embereket,mert az igazat megvalva szerintem a dotasok maradni fognak,esetleg 1 kis réteg felváltva játsza,de ettől függetlenül játszható csak számomra túlságosan lebutított(gondolom ez mindenkinek ismerős érzés 1-1 játéknál hogy ezt mintha már látta volna csak...)

    a nem kihívás alatt persze nem azt értettem hogy mindenkit szarrá verek merthogy 5 éve dota-zok,csak számomra mint irtam ez csak felszines,mint mikor felbontod a csokit és kereset benne a cukorkát:)

    de pár game-be attól benne vok,nemárt néha a változatosság...csak ne laggoljon!!:D:D:D
  • Pio
    #174
    Szerintem azt kijelenteni, hogy "nem kihívás" egy maszívan multiplayer játéknál nem túl szerencsés. Kizárólag az ellenfélen múlik, hogy a játék mekkora kihívást jelent.
    Ha meg 8 játékost veszünk és 8féle lehetséges hőst és bárki lehet bármivel, akkor (15 alatt a 8) lehetőségünk van, ami több, mint 6ezer variációt jelent csak a hősök felállását tekintve.
    Én igazából gyerekjátéknak sem érzem. Egész egyszerűen arról van szó, hogy sokkal gyorsabban megismerhető, mint a dota. Megismerhető, megtanulható, de - és ez a legfontosabb - NEM fejleszthető mesteri szintre gyorsan. Ahogy az angolok szokták mondani: "Easy to learn, hard to master.". És én pont az ilyen játékokat szeretem, mert én nem akarok "master" lenni, nekem az kell, hogy hamar belejöjjek, hamar lehessen sikerélményem, a dotánál viszont a learn is "hard". És a játékosok nagyon nagy része ilyen. Ezt a játékot nem azoknak fejlesztették elsősorban, akik "öt éve dotáznak". Annál sokkal szélesebb köröknek szól a termék.
  • KingPunisher
    #173
    Ja én vok :) háát van ebben is valami amit irsz de ugye főként több vs. több playerre van ez kitalálva és ott azért eléggé komoly a kombináciok száma.. Most vertem el Nightmare compot 1v1 innen már ember ellen lenne jo menni abban lenne kihivás de azért itt már észnél kell lenni nem igen tanácsos meghalni hőssel..
    8 hero kezdetnek elég de szerintem is kell majd még melléjük és esetleg még több lehetőség stb.. de sztem jo már most is.
    A Tárgyak meg tök mások mind és minden hősnek van gyengéje erőssége és mind1ikkel más más tárgyat érdemes venni..
    Mondom nem láttam DoTa-t de erősenk kétlem hogy jobb lenne..
  • Broafka
    #172
    Oak kb olyan 7-8-as szinttől (ha nem szellemeket csinálsz, meg ilyen hülyeségeket, hanem őt fejleszted) akkor kő kemény
  • Masakari
    #171
    ja KingPunisher gondolom te vagy urmy?:)
  • Masakari
    #170
    ha a herokat nézzük a dotaban lehet hogy nem minden hősnek van esélye a másik ellen(lehet hogy sok a 90 akárhány hős de 2 ugyanolyan meccs szinte sosincs,még demigodban kb minden meccs ugyanaz és ez rövid időn belül nagyon unalmas tud lenni) de ott vannak a cuccok,amik a demigod-al ellentétben a dota-ban extra skilleket is adnak és jelentősen módosítják a statot is(manaszívást ad,frost sebzést ad,láthatatlanságot ad stbstb),és így gyakran az esélytelen hős simán nyerhet.én már sztem olyan 5 éve dotázok szóval nekem 1 kisebb kihagyás után se nehéz vissza szokni,de ami szerintem a demigonál nemigen sikerült az az akció átvétele (mert még az hogy a hősnek több skillje van és 2 ugyanolyan hős lehet eltérő ami izgi,de egyben bosszantó is),mert a tárgyak azért eléggé 1 kaptafára mennek,némeik szürreálisan drága és kb 1 hozzá értő játékos ellen lehetetlen megvenni,illetve maga a harc eléggé lapos azért szerintem tehát dotába sokkal akciódúsabb és látványosabb,itt elveszik a sok kis kreepbe és az effektekben.de amúgy nem rossz játék csak aki dotázott annak ez ahoz képest "gyerekjáték" mert nem kihívás,de ha tényleg lesznek patchek új hősök akár idővel még a dota riválisa is lehet(fontos megemlíteni hogy a pályák is elég sablonosak,sajnos nemigen lehet a pályán taktikázni mert kicsi és nincs rajta "búvóhely" ahonnan lehet rajtaütést csinálni).
  • Kaszi46
    #169
    Nagyon jó ez a játék, én igazából azt sem tudom mi a dota, lol2 meg hasonlók.
    Rpg-vel 1 éve játszottam először, stratégiai játékkal 2 hónapja, mmo-t meg 2-3 hete próbáltam ki.
    Mindegyik stílusba mondhatni beleszerettem, de ez most nálam mindent visz.

    3 napja csak ezt nyomjuk lanba, és szinte abbahagyhatatlan. A party-k után, gyakorlatilag mint a kisgyerekek olyanok vagyunk. Teljesen felvillanyozva beszéljük meg mi is volt az adott csatában, ki mire gyúrt rá, hogyan úszott meg dolgokat stb stb.

    Ttegnap 3an nyomtuk, és sikerült a bástyával egy 2v1et nyerem, na azt nagyon élveztem. Igaz hajnali 3kor volt már, és a többiek gyakorlatilag már agyhalott üzemmódban voltak, de azért mégis. :)

    na lényeg a lényeg, ez számunkra egy ismeretlenségből felbukkanó nagyon kellemes csalódást jelentő játék.

    Remélhetőleg lesznek játékosok szép számban, meg új pályák hősök, javítások.

  • Pio
    #168
    Nincs is balansz. Általában úgy játsszák a jobbak, hogy minden random és akkor a szerencsén múlik, hogy ki lesz esetleg táp hőssel és ki lesz gagyival. Persze azért igyekeznek balanszot tartani, tehát a szándék megvan de ennyi hős esetén képtelenség.
    Így viszont hogy tényleg hozzáértő legyél 90 hőst kellene kitanulni, arra meg csak a nagyon ráérősőknek van ideje, nálam ezért nem játszik a dota :) Nekem már a LOL2-ben is sok volt a hős, pedig ott "csak" olyan 30-40 körüli volt belőlük,, ha jól emlékszem.
    És pont ezért tetszett nagyon a The Great Strategy, a mai napig azt tartom a legminőségibbnek ezen játékok közül, hisz ott a hős kiválasztásával csak annyi dőlt el, hogy mi lesz a főtulajdonsága a hősnek és kaptál egy darab általában gagyi képességet és minden más képességet Te Magad vásárolhattál össze, így olyan hőst csinálhattál, amilyet akartál, nem voltak megkötések (kivéve persze az, hogy szintlépésért és egyéb teljesítményért kaptad a nyersanyagot, amiből a képességeket vásárolhatod és az erősebb képességek drágábbak voltak).
  • KingPunisher
    #167
    Amugy GR-en fentvan a játék és elvileg pár replay is régről de most nem látok a játékban replay mentési és visszajátszási lehetőséget..
    Erről tud vki vmit ?
  • KingPunisher
    #166
    A Cicán lovaglo néni messze a leggyengébb DemiGoD :
    http://pantheon.demigodthegame.com/demigods/
    DoTa-hoz nem értek de azt tudom legnépszerűbb mod a világon de ahogy láttam egy hősnek van összesen 4 féle képessége és azért 90 hero kétlem hogy balancba lenne itt meg ezért ez egy komoly cél volt..
    Szoval elégedett vok Demigoddal bár vannak hibák de pl már van uj patch (day 2 patch) persze kérdés hogy gondolják tovább lehet lesz havonta 2 pénzért letölthető uj hero ilyen DLC formában stb..
    Meg mennyire lesz ez népszerű az is kérdéses. Ha lesz megfelelő játékos bázis én tuti megveszem mire itthon kijön addig elválik.
  • Masakari
    #165
    igazából a cicán lovagló nénike nekem kicsit a többi felett áll,fél pillanat alatt képes megölni,ugyanilyen a kutya is vagy mi ha jól elvan tápolva,egyetlen komolyabb bajom a játékkal az hogy csak 8 hős van és a dota-hoz képest azért nekem 1 picit primitív:/
  • Frosty01
    #164
    én azt hittem hgoy az oak egy nagy kemény "csávó" :D és szétzúz mindenkit, aztán csalódtam picit benne amikor szinte csak buff skilljei voltak :\
    de nembaj első végigjátszott csatámban egy rookkal komoly győzelmet arattunk egy beast és egy torchbearer felett ^^
  • Broafka
    #163
    az tetszik ebben a játékban hogy egészen kiegyensúlyozottak a demigodok. De a leggyorsabban ölni, meg a leggyorsabban fejlődni az angyal-nyílpuskás demigoddal tudtam
    a legélvezetesebb eddig az Oak volt nekem (a buffer tulajdonképpen)
    a leguncsibb számomra a tűz és jég varázsló
  • blur55
    #162
    tényleg, abban valaki tudna segíteni hogy hogyan lépek be multiba hamachin keresztül?
    csak mert amikor bemegyek, hogy multiplayer\local area network, akkor ott nem látok semmit ahova tudnék csatlakozni
    most próbálok ilyet először szóval nézzétek el ha béna vagyok
  • Frosty01
    #161
    hali!

    nekem indítás után rögtön kiírja hogy leállította a windows. de most hirtelen elindult, de ez azért mégis zavaró... mivel\hogyan lehet meggyógyítani? :(
  • blur55
    #160
    nah sikerült elindítani!

    de a legjobb az egészben az hogy amikor elindítom, egy csomószor még kiírja hogy a "windows leállította a programot" de ha többször elindítom egymás után akkor egyszercsak elindul (:

    na szóval mennék hamachira de tele van a szoba...
  • Pio
    #159
    Na igen az talán kicsit javítani fog az arányon. Úgy tudom EUban csak jövő hónapban fog megjelenni a cucc.
  • Zomil
    #158
    azt is nézd hozzá. h sok helyen még nem jelent meg :)
  • KingPunisher
    #157
    OKÉ :) amugy is kiváncsi lennék pár dologra van e ranked game vagy csak sima basic meccseket lehet tolni..
    Hányan vannak stb tapasztalat irj le mindent.. :)
  • GanXstaZoleeWrk
    #156
    ezen felbuzdulva bevásároltam :) majd irok milyen a ping stb.
  • KingPunisher
    #155
    Hát igen az a 12% akkor olyan 15.000 játékos ami még nem tul sok olyan 100-200k gamernél már elég jokat lehet tolni mindig van megfelelő számú player.. Ezen sok mulik még. Ahogy láttam van is uj patch egyből 2. nap ami nagyon biztato.
    Sokan viszont igen leszolják ami nem tesz jot neki szerintem jo játék bár még sokat kell vele játszni hogy komolyan kiderüljön mennyire időtállo tegnap este viszont toltunk párat hamán és igen jo volt bár a végén mindig kifagy :P de ezen kivül franko volt..
    Amugy meg szintlépés stb.. minden állithato izlés szerint rakj be hard katonákat és lassu szintlépést heronak akkor nem lesz ilyen gondod bár szerintem igy pont jo kb végére éred el a lvl 20-at..