334
EA Sports EB játéka...
  • ForzaInter
    #214
    fórum / Játékosok fóruma >>
  • Istencsászár
    #213
    Amugy félre ne érts, semmi baj a munkáddal, eszem ágában sincs lenézni vagy kiritzálni egy percig sem...
  • Istencsászár
    #212
    Én csak azt láttam mindenhol amikor kijött egy fifa/euro, hogy a fű de szar, igy meg ugy, sose tetszik:), a többi nem érdekel azt csinálsz amit akarsz, csak az állandó elégedetlenség...
  • Breki33
    #211
    1. Nem a mániám a fű hanem egy dolog, hogy javítom őket, míg neked fingod sincs róla.

    Ezenkívül ezernyi dolgot javítok reklámtábláktól kezdve stadionok kinézetéig, csak mivel ebben vannak olyanok akiknek a munkája tetszik és másra is kell idő csak azt javítom ami nem tetszik.
    Egyszer talán nézz utánna miket csinálok. Elárulom gameplay patchekkel kezdtem és talán legtöbbet adboardokkal foglalkoztam.

    2. Ha elmondom a véleményem olyanról amihez talán értek had ne szóljon be nekem olyan aki sohase csinált semmit, nem tudom te mit szólnál ha a forma1-es kocsijaid ilyen hangnemben kommentálnám.

    3. Nem fikáztam a füvet csak leírtam, hogy nem tetszik és igen pl van ahol a színe én biztos javítanák legalább ezen ha pc-n lenne. De ugye xbox-on nem lehet
  • Istencsászár
    #210
    Nemtudom miről beszélsz:)

    Mániád a fű, még megis értem mert a pécés fifákban 5 éve szar a fű, meg a többi, csak a gány megy ezerrel hogy szebb legyen ( szvsz csodákat nemelhet művelni ), valamivel jobb amit te csinálsz, de nemtudom mi az a azsint ahol neked elég a gányból, mert szvsz a nectgen fifákba teljesen korrekt a cucc, annál szebb egyenlőre nem kell, majd ha lesz uj fifa motor, meg a követekző generáció akkor lehet lefikázni a fövet hogy ha olyan lesz mint most... amugymeg madártávlatból minek kellene lennie a füvön? vagy mivel van a bajod? a szinével? vagy a mintázatával? közeli akció kamerákból ripléjből meg egyenesen gyönyörű a cucc és a fű.

    Magyarázd el nekem baromnak hogy mi benne a szar...

    ( a moddolással semmi baj, biztos sokan örülnek neki hogy te ilyeneket csinálsz, meg a pécés fifához kell is )
  • Breki33
    #209
    azt hiszed vicces vagy

    kicsit talán többet értek a dologhoz, mint te aki életedben nem készítettél semmit a játék semelyik részéhez csal renderelt videókat linkelgetsz és beszólogatsz másoknak egy pc-s fórumon

    És lehet viccelődní a gyepeimmel, de én talán letettem vmit az asztalra
    nem véletlen kiemelt az egyik legnagyobb fifa-s fórumon oldalon az ezzel
    foglalkozó témám.

    Mindig az ugat legjobban aki semmit se csinál.
    A múltkor is le akartál oltani nem sikerült. Most újra .......
  • Istencsászár
    #208
    Miben tévedtem? mond, fűgyepmester:)))
  • Breki33
    #207
    Sutaságról meg beszélhetnénk ugye Tibi csoki
  • Breki33
    #206
    nem kéne személyeskedni

    és játszottam mint írtam
    a múltkori is kiderült hogy tévedtél aztán nagy kusban voltál

  • Istencsászár
    #205
    Te annyira suta vagy már bocs:D nemigen jétszottál a nextgen fifákkal... a fű rendben van, teljesen:) de ha neked ez az élvezeti faktor akkor ne játsz... milyen fű kell neked? távolról ugyse látod a fűszálakat, nextgen fifába pedig ha akció kamera a fű közelből megy akkor nagyon de nagyon szép.

    Kapcsold ki kérlek!!!
  • Breki33
    #204
    hát ebbem se valami nagy szám a fű

  • Istencsászár
    #203
    Veszítenek:), nem veszítenek semmit, csak warezpistákat mint ahogy te is beismeted hogy letöltötted:) és fikázod... persze megértem de ezvan, nemhiába ilyen minőségő pécére, mivel hardmadlagos platform... amugy az Euro 2008 az eddig legjobb EA focis játék, hétfőn megyek megvenni, már félre van rakata, persze nem pécére:))

    Euro 2008 új HD tréler
  • Laca1985
    #202
    Sziasztok!

    Osszegeznem velemenyem errol a remekmurol:DElosszor is leszogeznem nekem a Fifa2003 volt az utolso Fifa ami tetszett! Letoltottem a jatekot, feltelepitettem majd elinditottam. Mikozben toltott be a kislemezmeghajtom ugy kerregett, mindt az allat! na mondom megint nem csalodtam az EA-ban.Na akkor mondom jatszok egy meccset! Na mondjuk nem mindha sokat vartam volna tole de majdnem dobtam egy hatast...Ez szornyu!!! En nem akarok senkit sem mgbantani, de akinek ez bejon az meg nem latta a PES2008-at, ami garfikaban es jatekmenetben is 1000- szer odavag a Fifanak....A grafikaja iszonyat szar, es akkor meg eleg korrekt voltam. Szerintem ennel meg a Fifa 2003-nak is jobb volt. A mezek eszmeletlen csunyak a mezszamokkal eggyutt. a jatekmenet sem fogott meg! Iden a fifanak nagyot kell javulni ahhoz ha utol akarja erni a PES-t!!!!Remellem iden mar fejukhoz kapna a keszitok, mert meg tobb szurkolot veszitenek!
    Roviden ennyi!
  • toysoldier
    #201
    hali

    hogy tudok az eb-n a saját csapatommal jáccani? :o (azzal amit én csináltam)
  • fanka93
    #200
    nekem az eredeti FIFA06-ban is volt ilyen bág...
  • Count Adyn
    #199
    Mondjuk ez speciel a krekkeléstől van szvsz^^
  • zeus89
    #198
    hát elég drasztikus dolgokat kell művelni, hogy menjen egy játék az EAtől szépen csendbe :) na jó szépen nem de legalább csendbe :D
  • fanka93
    #197
    szép
    remélem látta egy EA-s "kreátor"...
  • cucmalajmc
    #196
    nekem a fifa08-nál csinálta ugyanezt.
  • Count Adyn
    #195
    Tegyél bele egy lemezt és kussba lesz:)
  • daf xf
    #194
    Szereld ki..xD
  • zeus89
    #193
    nektek nem rezek a floppy mikor a menübe járkáltok? ahány le fel gomot nyomok a menübe annyiszor berreg a floppy meghajtó, a cseréknél nagyon idegesitő :)) erre nincs megoldás?? :D
  • cucmalajmc
    #192
    olyan, mint megye III-ban van 30 néző, kb olyan hangulatot csinál a játékban az a 40 ezer :S
  • blackfire001
    #191
    Nem tudom, hogy emlékeztek-e a 2006-os VB-re, amit az Olaszok nyertek meg. Nah erről is készült egy focis játék, és szerintem eddig ennek volt a legszebb grafikája, és az én számomra a legélvezetesebb focis játék lett. Igaz-igaz, csicsa volt, de mégis, milyen egy VB?

    Ezt elvártam volna az EB-től is, de ez a demó. Az emberek csak ülnek, le se szarják a meccset. Néha egy rasszista megjegyzés, vagy szidják a bírót, azt kész. pf
  • piamania
    #190
    A hollandok már megint nem adták a nevüket.:(Remélem vki csinál pecset,ami megoldja ezt a problémát.
  • ForzaInter
    #189
    aza grafika:SSSSSSSS
    ez az egybeolvadás fifa része már...
  • cucmalajmc
    #188
    WTF?
  • HoReSz1975
    #187
    megcsináltam egy gyors korongot, akinek kell

  • HoReSz1975
    #186
  • ForzaInter
    #185
    szivesen:)))
  • HoReSz1975
    #184
    ez csak egy custom borító nem az eredeti
  • ForzaInter
    #183
    a sok kis hüjegyerek meg megveszi mert a borítón mijen szép...
  • cucmalajmc
    #182
    next-gen kép van a PC-s borítón? ezzel megint átbasszák a hülyéket.
  • tibi206
    #181
    thx működik
  • ForzaInter
    #180
    tess
  • HoReSz1975
    #179


    Tudnam nekem valaki UEFA EURO 2008 borítót és korongot linkelni, vagy küldeni MSN -en

  • tibi206
    #178
    thx
  • Curesz
    #177
    Tessék felraktam---->Vitality Crack
  • tibi206
    #176
    nekem a reloaded verzió van meg le lehet valahonnan szedni a vitalyti cracket külön?
  • Hawk3ye
    #175
    hát nekem is a vitalyti van full grafikán fut de csak akkor csinálja ezt amikor cserélni akkarok meg felálást beálitani