7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Pepsi Twist
    #3265
    pacman-t ma adnánk kis (amit régen adtak ki) és NFS lenne a neve akkor überkirály lenne :D még a gépigénye sem lenne sok :D
  • greg benz
    #3264
    Tehát felőled lehetne egy űberelbaszott megafos játék is,amit 2 hét alatt dobtak össze,de ha rá lenne írva,hogy "NFS" akkor jójez?
  • Tigristank
    #3263
    Nekem az évente új NFS kiadásából az derül ki, hogy nem veszteséges még most sem a sorozat.
  • SLICK
    #3262
    bocs rosszul fogalmaztam:
    szal adott platformra szüntetHETIK meg
  • tom235
    #3261
    Szerintem nem rossz ez a játék, akinek bejött a most wanted annak biztosan tetszeni fog ez is, az irányítása is hasonló.
  • kovecses
    #3260
    Csirke segg meg a fizika LOL
  • kovecses
    #3259
    Most Wanted beállítások/grafika: eső effekt! Tiszta most wanted 2 lesz ez a játék.
  • SLICK
    #3258
    vagy adott paltformra szüntetik meg. Bár konzol és pc verziók nem különböznek egymástól úgy mint pl. a FIFA esetében.
  • High end PC #3257
    " Az NFS sorozat sosem fog megszünni "
    fizikus tanócként elmondhatom, hogy mai tudásunk szerint elég nagy valószínűséggel a világegyetem sem lesz örökké, ahogy robbanással keletkezett, úgy magába is roskad. De ha már a tér és az idő is megszűnt, és az NFS tényleg örök, akkor megmenekültünk, mert csak bele kell mennünk a játékba egy téridődimenzió-csirkeseggluktágítógal, ami a csirke végbelén keresztül átjárót nyit az örök NFS alternatív létdimenziójába
  • Peetboy
    #3256
    Király játéknak néz ki a videókból az biztos. Szép és élvezetes mint a Most Wanted. Bár az után már nem sok újat mutat. Az egész arra épül.
    Amúgy te min játszottál vele X-Boxon?
  • atila4
    #3255
    semmi sincs örökké
  • kovecses
    #3254
    Az NFS sorozat sosem fog megszünni, mint ahogy a Merdal Of Honor sem és a többi ilyen sorozat játék sem.
  • High end PC #3253
    hááát, nem tudom mennyire lesz sikeres az idei rész, nem látok a jövőbe, deeee, ha evvel a résszel is leszerepelnek az eladásokat illetően, akkor két dolgot látok magam előtt.
    1. belátják végre, hogy vissza kéne térni az 1-5 részek irányvonalának folytatásához
    2. megszűntetik az NFS sorozatot
  • SLICK
    #3252
    egy NFS-nek nem szabadna ilyennek lennie.
  • Attila889
    #3251
    teljesen igazad van,az a lényeg hogy NFS legyen,és ez ér a legtöbbet...ki a szart érdekelnek a bosszantó hibák?Engem nem,én magáért a játékért játszom és nem a játék játszik velem :)
    Sztem jónak ígérkezik és nem érdekel se a graf se az amatör hibák,a lnéyeg hogy NFS :)
  • kovecses
    #3250
    Értem. Gondolom te sem pc-n nyomod.
  • balika16
    #3249
    Akkor jolesz a game!
  • gduck
    #3248
    Nem igazán akartam ebbe a vitába beszállni, ezért nem írtam eddig véleményt a játékról

    Most is csak annyit jegyeznék meg, hogy valóban MW2, de ez nem baj! Nekem speciel a ProStreet nem jött be Egyetlen egy "furcsaság" van a játékban, hogy szinte nincs olyan kanyar ahol fékezni kellene, pedig full gázzal megyek Ettől függetlenül egy jó NFS rész

    UI: tuning lehetőségek meg speciel nem érdekelnek
  • Attila889
    #3247
    de ez akkor is NFS topik....és senkit se érdekel a COD5,meg annak a megjelenése...mindig máshogy jönnek ki PC-re a játékok,van mikor csúszik,van mikor nem,nah bumm,ennyit erről!
  • bgabor
    #3246
    Aha. Azért én még nyugodtan válaszolni fogok mások felvetéseire, ha szükségét érzem. 'banyek'
  • bgabor
    #3245
    PC-ről beszéltem, a PS2 az konzol, és minden ami konzol, messze kívül esik az érdeklődési területemen.
  • Attila889
    #3244
    ki nem szarja le a COD5-t?Ez NFS banyek!
  • bgabor
    #3242
    A Pro Streetről beszélt...
  • bgabor
    #3241
    És nemcsak a fizikája.
  • Ryder7
    #3240
    aköré? a Carbon köré? háááát nekem akkor nem igazán kéne... a Carbonnak, szerintem, nagyon rossz a fizikája...
  • zolo
    #3239
    Egyetértek veled! (bár én a zenéket szeretem)
    A pályák ismétlődés volt nagyon zavaró, nem volt elég nagy a választék, sokszor kellett ugyanazt újrajátszani.
    Viszont minden másban alázta a Carbont. Kár hogy nem aköré a fizika köré építették az új részt :/
  • broman191
    #3238
    "nem jön warez a hétvégén" - Dehogynem...inkább kevés hivatalos kiadás jön, ebből kifolyólag kevés a warez rls is.
  • nyirog
    #3237
    jó játék mindenit egymásnak ugraszt, egész egyszerűen borzalmas h egyes emberek képpesek összeveszni pár szaros videójátékért (nem csak nfs-re értem), depozitívum ha a játék másra nem jó (bár kételmmert reményeket fűzök hozzá) arra bizton állíthatom h tökéltesen megfelel emberek összeugrasztására, egészségetekre!!!!!!! :S
  • Gabee667
    #3236
    Ps 2-re megjelent az nforce szerint ugyhogy a nem jön warez a hétvégén megdölt de pc még nincs!!
  • Istencsászár
    #3235
    A játékról van szó, a konzol szóba se jött. Arról nem tehetek hogy a vérpisták elkezdik a konzol gyűlöletet... én is mint mindenki más jó játékokat akarok látni és szeretném hogy az NFS is értékelhető legyen, de ha van jobb nála akkor érdemes hasonlíltani hogy melyiknek miben kellene fejlődnie... na de ez az off, mert nem a játékról szól, csak valami okosat és jót akartál írni, de nem jött össze.
  • balika16
    #3234
    Én is kaptam emailt! sztem kamuuu!!!
  • kovecses
    #3233
    Apa kezdődik ( a film cime) vérpistikék támadása!
  • Peetboy
    #3232
    De képzeld ma jelent meg. Ilyet hogyan mondhatsz hétvégén nincs warez megjelenés? A COD-5 pont múlt szombaton jelent meg.
    Tudok adni oldalt, PM-ben ha nem hiszed.
  • kovecses
    #3231
    "-némileg vontatott volt a hadjárat, az előlépkedés versenyről versenyre."

    Annyira unalmas volt hogy ez volt az első nfs amit nem játszottam végig, ezzel szemben pl. az underground részt 7-8x legalább végignyomtam más más kocsival...
  • SimaSuna #3230
    én meg most jöttem a NASAtól hogy az UFOk elrabolták az NFS összes lemezét....
  • Bandi 18
    #3229
    Bant neki élete végéig
  • Dave0092
    #3228
    ne kattintsatok rá... énse tettem...
  • bgabor
    #3227
    Cseszd meg.
  • bgabor
    #3226
    Nem valószínű. Nforce-on és hasonlókon nincs kint, emellett hétvégenként nincs warez megjelenés.

    Szóval vélhetően megint egy átveréssel van dolgunk.

    Viszont nekem erős a gyanúm, hogy jövő hét vége felé megjelenik a warez.
    Elvégre 21.-e a megjelenési nap, szóval nemsokára elkezdik kihordani a boltokba a cuccot.
  • dev723
    #3225
    nézd meg