7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • kovecses
    #3306
    Eddig még csak ezt táltam.
    OST 4 track
  • SötétBarom
    #3305
    OST-hez nem tud valaki egy torrentet???
  • SötétBarom
    #3304
    HEROIC :DD
  • tomcsa4
    #3303
    Saját videó vagy a neten találtad? Mindegy a lényeg ami lejött belőle: a játék már megint kurva könnyű lesz. Természetesen ha a videót készítő lejjebb vette a nehézséget, akkor oks. De mi az már, hogy start után 50 méterrel már első, pár száz méternél meg már senki nincs a mapon, csak a player.
  • balika16
    #3302
    Már én is játszanék:)
  • gduck
    #3301
    Igen, boxon
  • RYO21
    #3300
    hopp ezt eltoltam:

  • Szabi1991
    #3298
  • Ryder7
    #3297
    ezt kis köszönyjük. jó neked:D
  • Sland
    #3296
    ma már nem
  • Laceeka213
    #3295
    egy pár screenshotot nem tudnál benyomni ? verseny közbenire gondolok
  • Sland
    #3294
    meg van nyílva minden már az elején, annyi, hogy arra pont semmi sincs.
    semmi verseny, semmi shop, se semmi amiért oda kéne menni.
    persze free roamban oda lehet kocsikázni.

    vannak "riválisok" de nem úgy mint a pro streetben.
    ahogy megyünk előre a storyban, több fickóval is meg kell küzdeni. van akikkel meg kell "ölni", van akit meg meg kell védeni más autóktól.
    nem akarok spoilerkedni, ezért erről többet nem írok :)

    most már elég sok pénzt lehet keresni a versenyekkel, szóval van zsé tuningra. m6 esetében a felnin és kipufogón kívül semmit sem vettem, mert a bodykit és a spoilerek kibaszottul szarul állnak a bömösnek :S

  • peti71
    #3293
    De hajtanám már a gépeket én is, vrrrmm..
    Jó játékot neked.
  • High end PC #3292
    kössz a képeket
  • High end PC #3291
    nem értem miért beszélgettek a Gran Turismo-ról és a Forza-ról, és a velük való összehasonlításról. Azok szimulátornak készültek, a Need For Speed pedig arcade játéknak, nem értem az összehasonlítás alapját...
  • High end PC #3290
    jaja, emlékszem azokra az időkre, én is itt voltam már a korai topikban :)
  • Attila889
    #3289
    nem zárták be :)
    Mindig is nyílt volt,és borzalmasan kevés hír volt,senki se írt be ide,és amikor jöttek a hírek megtört a jég :)
  • Goruck
    #3288
    na, az én #3287wa hsz-emmel a topic a TOP10/5 ből visszament a 4edikre:D
  • Goruck
    #3287
    arra emlékszem, be is záratták, "mert még korai volt" <- ezért is hittem azt hogy később jelenik meg....nekem nagyon tetszik idáig, főleg a BMW M6 és a Lexus IS-F
  • Attila889
    #3286
    mesélj egy kicsit róla....megint megkell küzdeni riválisokkal?Hogy lehet feloldani külön kis szigeteket...minden érdekelne róla,PLEASE MESÉLJ! :D
  • Attila889
    #3285
    az igaz...de az a lényeg hogy jót játszál vele aztán kész...jót kell kockúni :D XD
    Mindenestre én ezzel is vígan eljátszogatok,igaz csak 1-szer fogom végigtolni vagy jóval később újból...én fogadást kötöttem egy haverral hogy 3 nap alatt az Underground 2-től a Pro Street-ig nemtudom majd végigvinni 3 napig...1 nap alatt az MW-t és a Carbont végigvittem....aztán jött a Pro Street....sztem ezek az NFS-ek halál egyszerüek,és hót unalmasak ha rengeteget játszol vele :S
    De engem mindig is a térkép érdekelt,meg hogy hogyvan megcsinálva,most is csak ez érdekel az UC-ben :)
  • Sland
    #3284
    Pár pikcsőr boxról



















  • greg benz
    #3283
    Egyetértek,nincs ellenvetés:DD
  • Attila889
    #3282
    én csináltam még anno a topikot...NFS 11-el mert akkor még csak így futott az új NFS :P
    Aztán jött az új neve az Undercover :)
  • Istencsászár
    #3281
    Gt5 Ps3ra jön, és szét fog büntetni mindent, egyetlen ellenfele a Forza 3 lesz, bár a GT5 mesteri és aprólékos munkáját nehét lesz túlszrányalni, bár a fizika a Forza széria fele dönti a mérleget, a kivitelezés pedig a GT fele, össze kéne gyurni a kettőt:)
  • greg benz
    #3280
    Tökmind1,mert az sincs..pontosabban van,de nem új,tehát már annyira nem köti le az embert (értsd: nyolcadszorra valahogy már nem tud annyira lekötni,megfogni ugyanaz a játékmenet/élmény)
  • Goruck
    #3279
    jéé már itt is van a játék:S azthittem majd nyárra lesz:S:S:S

    ha ezt a topicot nem a Szabi csinálta volna.....akkor Dj Skyline :D:D
  • Attila889
    #3278
    egy kis reklám: APÁM ASZTALOS :P
  • Attila889
    #3277
    nekem ne essen le az állam...úgy nem lehet játszani
    Engem a grafika sose érdekelt.....és nem is fog,engem a játékélmény fog meg mindig :)
  • greg benz
    #3276
    "a GT sorozat földhöz ragadt normális autóverseny"

    Az NFS-nek meg ez a sorozata (UG1,UG2-t leszámítva talán) legalább annyira földhözragadt..mindig egy picit változtattak rajta,pár új pálya,új arcok,új autók,de ennyi.. de szerintem huszonötezredjére már kevés ennyi "újítás"... főleg,ha a játék konkrétan nem javul
    Persze tudom,földhöz kéne vernie pl a Ps2-eseknek a seggüket,hogy még adnak ki valamit erre a gépre,de szerintem ez az nfs pl majdnem olyan,hogy inkább ne adták volna ki..
  • Istencsászár
    #3275
    "Rengeteg újdonságot mutat"

    Azért ez tulzás, de az alap koncepciója korrekt amire lehet építeni, de a GT sorozat földhöz ragadt normális autóverseny, semmi cicoma semmi tuning, egy normális versenyjáték, de inkább a szim fele mozog szóval nem sorolnám bele az árkéd kategóriába habár egyes elemei azok. GT5 még nem jött ki, csak egy Prológ ami egy igen kis szeletét tartalmazza, inkább egy kövér demo, sik hibával és hiányossággal, a GT5 2010 elején jelenik meg.
  • High end PC #3274
    Épp most nézem, ha csak a PC platformra kijött NFS-eket teszem ki szépen a polc tetejére, a 12. rész már épp nem fér el a másik 11 mellett, meg kell hosszabbítanom a polcotvagy ez egy jel, hogy ennyire érdemtelen a rész, hogy még polc férőhely sem jut neki?
  • High end PC #3273
  • bgabor
    #3272
    Ez már eddig egy fél southparkepizódforgatókönyv.
  • RYO21
    #3271
    vagy 1 erős gépet (ami nincs) + pcsx2 = GT4 = na de ne offoljunk
  • greg benz
    #3270
    van benne valami..de (szerintem) már csak amiatt az egy játék miatt érdemes beszerezni egy PS2-t
  • RYO21
    #3269
    azt kifelejtetted h. nem j0tt ki PC-re...
  • greg benz
    #3268
    És megint csak a Gran Turismo sorozattal tudok előjönni mint a másik oldal.. 1-1 részt akár évekig is csinálnak,de meg is éri! Az a játék k*rva sokat nyújt,nagyon leköti az embert! Rengeteg újdonságot mutat,és nem tudja megunni az ember! Elég,ha azt mondom,hogy a GT4 2005-ben (ha jól tudom) jelent meg,most 2008-at (lassan 09) írunk,és még mindíg éppen akkora rajongótábora van,még most is akkora élvezettel játsszák az emberek,mintha most jött volna ki! EZT KELL tudnia egy játéknak.
  • greg benz
    #3267
    Persze..tökéleteset én sem vártam,de azért amikor már azt látom,hogy egy játékról LÁTVÁNYOSAN húzzák le a huszonharmadik bőrt,akkor az egy kicsit bosszant.. inkább fejlesszék 3x ennyi ideig azt a kurva játékot,és amikor berakom,elindítom,essen le az állam! Ne pedig...hááát..végülis nem rossz..nem olyan nagy száááám,de nem rooooossz..
    Az embernek úgy kell rábeszélnie magát,hogy amivel játszik az nem egy sz*r,és nem egy -már régebben megjelent játék- kicsit (tényleg csak kicsit) feltupírozott változata..ha így kell gondolkodnia a játékosnak,az már régesrég rossz (szerintem)!
    (zárójelben megjegyzem:bátyám kb. 1 órája játsszik a játékkal,és már 8%-nál tart..azért könyörgöm)
  • Attila889
    #3266
    nem azt mondtam....tök mind1,én tudom hogy az EA annyira fosokat nem dob össze,én nagyon szeretem az összes NFS-t,és engem nem érdekelnek a bosszantó hibái,az a lényeg hogy játék legyen,mivel nincs tökéletes játék!
    úgy mint tökéletes ember!