7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • TomDantes
    #3224
    Azért mert halál unalmas volt. A törés az tényleg jó, Az irányítás is tetszett...hogy végre még ki is csúszhatok és nem sín autót vezetek.

    De unalmas volt, és hangulattalan. Ezért volt nagyon rossz.
  • bgabor
    #3223
    Szerintem meg a GRIDnek árkád gémhez képest remek fizikája volt. Az MW-Carbon párosét simán überelte.

    Valójában most érdekes helyzet állt elő, mert az új NFS résznek nem a korábbi NFS-eket kell túlszárnyalnia, hanem a GRID-et.
    Jelenleg PC-n az árkád autóversenyek királya a GRID. Ez ellen kell majd valamit felmutatnia az undercovernek. Meglátjuk, hogy sikerül, mert a GRID elég magasra tette a lécet.
  • Prince23
    #3222
    Ez komoly?
  • Peetboy
    #3221
    Ma kaptam e-mailben, megjelent az új NFS Undercover PC-re. Nem a bolti verzió.
    Ma elkezdik játszani, majd infókat, képeket várunk!
  • bgabor
    #3220
    "Igaz a Pro Street tényleg elég nagy szégyen volt"

    Miért is? Messze a legjobb irányítás és sérülésrendszer volt benne, kenterbe verte a MW-carbon párost.

    Talán két hibája volt:
    -borzalmas zene(ez mindíg így van az NFS-eknél, viszont ki lehet kapcsolni)
    -némileg vontatott volt a hadjárat, az előlépkedés versenyről versenyre.
    Akiket nem motivált az autók fejlesztése és szeretete, az hamar elunta.

    Ezt leszámítva messze a legjobb NFS volt az utóbbi öt évben.
  • Ryder7
    #3219
    ja. aki mégis itt van és szarozza a játékot, az nem is utálja. én is azmondtam régen a magyartanárnőmról, h ilyen meg olyan hülye, de azért csak birtam. birkaszellem ugyebár:D
  • High end PC #3218


  • examinee
    #3217
    Az abaj hogy nem tudod az Offolásnak a fogalmát. Elemezzük a két játékot. ezáltal szó volt a PGR4-ről és a NFS UC-ről. Tehát az undercoverről beszéltünk és összehasonlítást csináltunk. Ez nem off és nem is flame. Ezért van a topic, nem csak arrol kell beszélni hogy mikor jön ki és milyen videok és képek vannak.

    Másik ami nem neked: Ez a NFS - ebbe nem kell full törés és oylan is ami hat az autóra, mert ez nem erről szól. Aki NFS rajongo csöppet sem zavarja, erre megvannak a másik játékok

    A másik: elég érdekes hogy akik szidják a gémet azokak a 90%-a mindig itt van és figyel és várja a megjelenést. Nkem ha nem tetszik egy játék akkor nem is érdekel milyen hirek vannak és kise probálom, nemhogy várom hogy megjelenjen.
  • TomDantes
    #3216
    Rohadt érdekes ez a vita.
    Egyrészt PC-re nem jelent még meg. Vagy tévednék?

    Az hogy milyen az a szájba lökött konzolon kit érdekel? Ez PC-s fórum szerintem.

    Hogy milyen lesz az új NFS? Legyen jobb mint a Pro Street. Amióta van netem, a következőt figyeltem meg.

    Jön az új NFS, mire: hú de kurva szar lesz...a 10 évvel ezelőtti NFS volt utoljára jó..ez kurva szar lesz...

    Igaz a Pro Street tényleg elég nagy szégyen volt. De ettől függetlenül tetszik ez a sok jós aki már a hír felröppenésénél előre tudja hogy szar lesz

    Mellesleg nem az NFS az egyetlen autós játék, vannak mások is. Akinek nem jön be, ez a stílus...mi a heréért dühöng? Játszon mással, olyannal amit szeret.

    Na mindegy.

    Bár szerintem se lesz egy nagy durranás...de egyfelől majd ha ki jött akkor meglátjuk milyen. Meg, amint mondtam legyen jobb a Pro Streetnél, Bár annál nem nehéz.
  • High end PC #3215
    Egyébként engem per pill a grafikája érdekel a legjobban a gémnek: milyen a kidolgozottsága mindent fullra húzva, meg hogy támogatja e a 2560x1600-at :)

    Ugyanis a játékélménytől nem várok sokat a videók alapján, nekem az arcade kategóriában sem tűnik túl jónak a vezetéstechnikai modellezés, bár azért kíváncsi vagyok rá.
  • Vieras
    #3214
    Nem tudom egyesek miért jönnek offolni hogy szar game meg nekik igy meg úgy nem tetszik egyszerű nem kell vele játszani, aki meg várja és érdekli azzal meg veszekedni....hogy milyen hülye hogy ezzel fog játszani ha annyira bejön a PGR4 akkor miért nem oda irsz de ne más topicot offold tele... amikor a PC-s társadalom még nem is játszhatott vele tudod van konzolosok fóruma!
  • SimaSuna #3213
    Left 4 Dead - 9 nagyon fain :D
  • tom235
    #3212
    lol, első sorban írtam hogy winyóról megy
  • Ryder7
    #3211
    "minden autós játékba minimum ilyet akarok látni a jövőben."

    ha ezt akarod akkor csinálj saját gémet... a te kedvedért nem fog mindenki az autós játékainál egész évben törést meg ütközést csinálni. hameg NFS-re gondolsz, rosszabb már nem lesz.
  • examinee
    #3210
    Kijött a frissités hogy már vinyórol tudod tolni a gémet?
  • High end PC #3209
    " "Hát szerintem élethűbb grafikája van az NFS-nek mint a PGR4-nek." Mit szedsz?:) "

    Pedig igaza van a srácnak, az NFS PS-nek igen csak élethűbb a grafikája, mint a PGR4-nek. Gondolom te azért állítod az ellenkezőjét, mert mindkettőt XBox360-on toltad. Azért gondolom ezt, mert XBox360-ra és PC-re is megvan nekem az NFS PS, de grafikában a két platformon óriási különbségek vannak, PC-én mindent maxra húzva X-HD-és felbontásban gyönyörű szép éles a táj, az autók, Xbox360-on pedig mindez jóval elmosottabb és kidolgozatlanabbnak tűnik ugyanazon megjelenítőn. De tényleg szemetszúróan.
    De egyébként játékélményre nekem is jobban bejött a PGR4 tavaly.
  • Istencsászár
    #3208
    Pro Street is szaggatott ugyan ugy... ez egy rossz játék, rossz kivitelézsben, ezen nincs mit szépíteni, sajnos még ezt sem tudták kijavítani.
  • tom235
    #3207
    A játék grafikája semmivel nem jobb mint a most wanted-é, ráadásul winyóról megy ennek ellenére néha igen csúnyán beszaggat az xbox 360-omon (GTA IV be se röccen) ez másnál is így van?
  • Istencsászár
    #3204
    A törés és ütközés szimulálása kiváló, minden autós játékba minimum ilyet akarok látni a jövőben.
  • Waczkor
    #3203
    Nektek egy homokzsák kell vagy anyai szeretet:)

    Amúgy meg csak annyi a baj az nfs-sel,hogy sok a pénze a kiadónak,megveszik a sok licencet és kb ennyiből áll a játék.Amúgy frankón nem értem az olyan hozzászólásokat,ahol fikáznak hogy 200-zal beleszállsz egy rendőrautóba és semmi bajod.Közben meg többen írták milyen fasza volt a most wanted.De nem tudom mi lenne a jó,hogy totaled legyen a kocsi???

    Megint már kérdés hogy ha lenne perpillanat másik autós gém,hányan nyúlnának ehhez.Pl egy tdu 2 mellett

  • kovecses
    #3202
    Szerintem a Gridnek a fizikája azért nem annyira rossz, sőt olykor nehéz is irányítani az autót, pl ha töröd stb.
  • Djemba
    #3201
    fejlesszél saját autós játékot
  • examinee
    #3200
    Ezt mondom én, ezért árkád:)
  • Istencsászár
    #3199
    GRIDbe is a fizika szar, főleg abban a tekintetben hogy ezen a téren minden rosszat egy az egyben örökölt a DIRTből, tehát a fejlesztők nem erőlködtek, amugy a többi része jó, csak én egyszerűen én nem tudom lenyelni amikor egy autós játékot a lényegénél szurják el...
  • examinee
    #3198
    Amugy meg kuss mert neked a GRID se tetszett- neked csak a PGR 4 tetszik:)Nemérzed ezeket az árkádokat ennyi:)
  • examinee
    #3197
    Mirrors Edge 5 és a csak Hentes Left for Dead 9.... elég érdekes. Tökmindegy amugymert a gamesztár 86%-ot irt. Szval érdekes, attol függ ki értékel ugy látom.
    Ha te értékelnéd 3-ast adnál ha én akkor 8-ast ennyi.
    Sajna akiknek ez a feladata ugylátom eléggé elfogultak. Pedig függetlennek kellene lenniük.
  • examinee
    #3196
    Tudod hogy pont a hosszu videokat nem szeretem, de igen, az unalmas ugyanolyan versenyeket sztori - vezérszál nélkül unom!
  • Istencsászár
    #3195
    Szerintem egy szar, de sokaknak tetszik... meg jó értékeléseket kapott midnenhol.
  • kovecses
    #3194
    Ez a left4dead ennyire jó játék? van erről valahol leírás? Képek alapján nem is foglalkoztam vele.
  • Istencsászár
    #3193
    Left 4 Dead - 9
    Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts - 7
    Gears of War 2 - 9
    Fallout 3 - 7
    Call of Duty: World at War - 6
    Resistance 2 - 6
    Mirror's Edge - 5
    Warhammer Online: Age of Reckoning - 7
    007: Quantum of Solace - 5
    Tomb Raider: Underworld - 8
    Guitar Hero: World Tour - 7
    Animal Crossing City Folk - 7
    Ninjatown - 6
    Command & Conquer: Red Alert 3 - 7
    Manhunt 2 - 4
    Silent Hill: Homecoming - 6
    Tom Clancy's Endwar - 8
    Socom Confrontation - 5
    Valkyria Chronicles - 7

    Need for Speed Undercover - 3 :)) felejtős...

    Shaun White Snowboarding: Road Trip - 7
  • Istencsászár
    #3192
    "Hát szerintem élethűbb grafikája van az NFS-nek mint a PGR4-nek." Mit szedsz?:)

    Egy autós játék nem attól lesz jó hogy milyen ugynevezett story van benne, az szinte lényegtelen, mert az NFSben is ugyan ugy nyomod a versenyeket sorba hogy a legjobb legyél... de a kettő kár összehasonlítani, neked az a fontos hogy videók, ugymond story legyenek benne, nekem az hogy élvezetes legyen a jármű irányítása...
  • examinee
    #3191
    Figyi, a PC az egy lejárt lemez játékok terén, fogjátok már fel. Nem a PC a mérvadó.
  • examinee
    #3190
    Hát szerintem élethűbb grafikája van az NFS-nek mint a PGR4-nek.(autók szempontjából mindenképp)
    Az meg tök más kérdés hogy mire helyezik a hangsúly. Itt a tuning megy de már az sem oylan szinten, és az illegális versenyek, ott meg nyomtad a körpályákat, meg 1-2 modot még és tök uncsi volt a felétől. Sztem a 80%-a azért játszotta tovább hogy világelső rankja legyen -PL Jack is azért tolta odáig.
    Itt meg van legalább egy sztori ami végigvezet.
  • bgabor
    #3189
    Játéknak játék, de tényleg nem számít, mert nem jött ki PC-re.
  • Istencsászár
    #3188
    "NFS grafika" nane... ennél trágyább grafikát nehéz lenne összehozni, az meg hogy neked nem tetszett a PGR az a te bajod:), az nem tunningbetyár, cicababás, illegális versenyjáték, hanem normális ótós játék, olyan mint a régi NFSek.
  • examinee
    #3187
    Persze én egyenlőre védem a gémet, mert még nem probáltam. Megprobálok pozitivan hozzáálnni. Jövő héten kedden este megveszem, szerdán kiprobálom és majd akkor érdemben is tudok róla beszélni.:) Egyenlőre kicsit elfogult vagyok.
  • examinee
    #3186
    Abba a gémbe meg az a baj hogy unalmas. Mondjuk egy PGR4 fizika, NFS grafika és NFS sztorival és küldetésekkel jó gémet lehetne összeállitani.
    Erről meg lirtam már a vélemyénem: mikoris néztem WCG-s élő közvetitéseket, és ott is hozzávágják a PGR4-be az autot a falhoz vagy végigcsusznak a falon mert ugy jobb bevenni a kanyart. Az egy dolog hogy mi nem ugy játszunk, de ezek egyre mennek ezek az árkádok.
  • Istencsászár
    #3185
    Nézegess PGR4et és sírj.
  • examinee
    #3184
    Ilyen emberket...:)
  • kovecses
    #3183
    Ez tényleg jó játéknak tűnik a videó alapján kár hogy PC-re nem jött és szegényebbek vagyunk egy ilyen pc-s játékkal.