7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • RYO21
    #3465
    " Emberek, ezt NE vegyétek meg! Ez egy szemét! Bukjanak csak meg vele!"

    Ne te döntsd el, hogy mások mit vegyenek és mit ne! Sztem a grid az év legunalmasabb játéka.
  • barmi
    #3464
    Hát jahh... A grid fényévekre van ettől a s*artól
  • Maxtreme
    #3463
    az 1.0-ban nem... Vsync nélkül ment az feljebb is.
  • barmi
    #3462
    úristen! Ez tényleg így néz ki? Mintha valami három éves gém lenne
  • RYO21
    #3461
    lehetetlen mert a max 30 fps (v. 60) volt a ps-ben...
  • Harry Seldon
    #3460
    Te jó ég, ez mekkora szenny lett! Meg van az Év Autós Játéka: Grid.

    Ezt hogy képzelték el egyébként?

    1. Csúnyább, mint a Grid, vagy akár a ProStreet. Kábé MW szint, de lehet, hogy az is szebb volt, már nem tudom. De hogy évekkel ezelőtti szint, az hótbizti. Minden csutkán, max felbontásban, és azt néztem, hol lehet állítani a részletességen, mert atomszar így. Erre kiderül, hogy ez a max.

    2. Erőteljes lépés a totális debilítás irányába. Atom leegyszerüsített irányítás, nyoma nincs a PS-féle lehelletnyi finomkodásnak. A kocsi gyakorlatilag tank, nem törik, de viszont szikrázik. Első versenyt több mint fél perc előnnyel zártam két körön... Nem tudsz hibázni és kész, a játék nem engedi, hacsak nem ez életed legelső autós játéka.

    3. A zenék. Hát bazz ezt a játékot olyanoknak készítették, akik két napja kaptak gépet és azok biztos kiájulnak majd, hogy de nagy! A negyedik napig, amíg nem jön velük szembe egy Grid, PS, TDU, akármi. Idióta gyerekesszar rapzene, nyóckeres dzsipógettóban menő vérprimitív tetvesség.

    4. Menürendszer. Biztos ezt hívják megreformáltnak, de inkább elbaszott lett.

    5. Gépígény. Rondább mint a PS - sokkal! -, cserébe nem elég neki pontosan az a gép, amint a PS kiválóan futott. Mondhatni, akad mint az állat, Crysis szebben futott... Bőven 20 frame alatt vagyok, az ezer.

    Szóval szerintem itt a megfelelő apropója a NFS-sorozat totális bukásához.

    Emberek, ezt NE vegyétek meg! Ez egy szemét! Bukjanak csak meg vele!

    Egyébként ezen mit fejlesztettek ennyi ideig? Bazz, még az átvezetőkön sem kellett semmit dolgozni, felvették élőben, így lett C&C: Undorcover, élőszereplős debiljáték. Ezen semmi fejlesztés nem történt. Vették a MW alapjait, ráépítették ezt a rohadtronda környezetet és kész lett az új játék.

    Nagyon komolytalan.
  • RYO21
    #3459
    garage topic
  • Maxtreme
    #3458
    Vissza kéne olvasni...

    Nálam amúgy a PS olyan avg 70+ FPS-el ment maxon, szűrőkkel, 1440-ben. Ez AVG 20-al..szóval nem, nem gyorsabb.
  • RYO21
    #3457
    gyorsabb mint a pro street?
  • gesa
    #3456
    Egyetértek veled, ez tiszta MW és ráadásul csúnyább is. Röhej, hogy HD4850, E8500, 4GB RAM alatt sz@rul fut. Inkább előveszem az MW-t és azzal teperek pár kört.
  • Cat 02 #3455
    Te úristen, ez h néz ki ?
  • Bandi 18
    #3454
    Aki erre pénzt ad ki azt sajnálni tudom. Sikerült ismét alulmúlni magukat--> marad a Grid :D
  • Laci82
    #3453
    Nekem is szaggat,ennyire nem gyenge a gépem talán.
    Ismét egy rossz nfs majd jöhet vagy 800gb patch ami talán megoldja
  • Maxtreme
    #3452
    Hát azért azt megnézném h 2600XT-n maxon jól megy 8800GT-n meg szaggat mint a szemét...
  • DJ RX7
    #3451
    rángatózás engem is kibaszottul zavar. van 30 fps-em és olyan mintha csak felével menne.
  • DJ RX7
    #3450
    hát kipróbáltam én is. nekem 2600xt-n, e5200-al, 2gb rammal szépen futott maxon 1280-ban persze levettem az élsimításokat, mert az nagyon meghúzta.
    irányítás 0. pro street-ban fos volt az irányítás ebben még szarabb.
  • Maxtreme
    #3449
    hzhh ne akard átállítani, én megtettem kár volt.. Nagyon gyenge a honosítása.
    Az már miylen hogy:

    Nem vezetsz jól
    Nem vezetsz rosszul sem
    De nem vagy rossz sem



    (vagy valami ilyesmi. Nem potnos az idézet, mert 1x láttam 1 pillanatra)
  • Maxtreme
    #3448
    a gd gb akart lenni természetesen.
  • Maxtreme
    #3447
    Meglestem, és ment is a kukába.. Mi a szar ez kérem? Az hagyján hogy még külső menü sincs a játéknak, de az egész game nem hogy hasonlít, tök ua, mint a MW.
    A gfx-et nem tudom más szóval jellemezni mint hogy ocsmány. Az agyonlakkozott autók nagyon jól mutatnak a lowres textúrákból felépülő világban.
    A vasigény a másik.. Rendben van hogy nincs 22 magos cpum, (x2 6200+;8800GT; 3gd DDR2) de nem volt még olyan game ami ilyen szarul futott volna mint ez. Verseny közben AVG 17-25 fps. (és ugyanaz a hibája megvan mint az összes NFS-nek, random akadozik/rángat .. Itt látszik meg hogy EA ismét baszott motort cserélni..)

    További jó játékot mindenkinek, nálam 20-30 perc után betelt a pohár.
  • atila4
    #3446
    hogyan?
  • DjDano
    #3445
    Az enyém már magyarul tájékoztat :D

  • atila4
    #3444



  • DJ Skyline
    #3442
    jó játékot mindenkinek, kíváncsi vagyok a véleményekre majd hogy milyen szerintetek a spíle. :) az én véleményem meg tudja mindenki.
  • peti71
    #3441
    Iiiggeenn..
  • Sland
    #3440
    játék közben szinteket lépsz. asszem 15-nél van vége a carriernek.
  • Katun
    #3438
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Persze, az Lp540 -esnek olyan szép a segge mint egy nőnek sem lesz olyan, najó azért mindent ne...
    Max Wheel man level? ammeg mi? :D
    Az az a verseny amikor 300m-el kell lehagyni az ótópályán az ellenfelet? Mert ott nem is láttam level-t de az után is kapsz achivementet, ha megcsinálod mindet.
  • Sland
    #3436
    te is az LP540-et választottad? :D
    énis :D
    amúgy mekkora a max wheelman level? elképzelhető hogy minden olyan szar csík maxon lesz? (ami azután nő, hogy szintet lépsz)
  • Katun
    #3435
    Te nagyon naív vagy ki mondta, hogy PC-n tolta végig? Amúgy én is kijátszottam... DE NEM PC-n.. macskajancsi vagy
  • Katun
    #3434
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nah fasza, te is így jártál? Én is vettem a TT után egy M6-ost amihez hozzátenném, elég nehéz irányítani, mondjuk az Lp540-es Gallardo-hoz képest, de most nekem is kettő M6-os van... amúgy én 80% nálvagyok a gém progressben és azért megtud izzasztani pár verseny hiába van full tuningos akármilyen autóm (mondjuk egy Veyronka :D), neked is volt olyan, hogy valamelyik verseny után rögtön kettő achivement unlocokolódott? :D
  • kirol
    #3430
    Ok. Köszi. De gondolom azt biztos nem, ami csak angol.
  • at16
    #3429
    ugyanugy át lehet majd állítani regeditben mint ahogy pro street-et
  • kirol
    #3428
    Ez nálunk magyar felirattal jön?
  • rotator
    #3424
    :D
  • Sland
    #3421
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elején nem esett le bakker, hogy kiez :D aztán mutatták egy másik szögből... na mondom ilyen nincs bazdmeg :D
    a másik ami kiégetett, h nyertem egy m6-ot... tök felesleges... most kettő van :S
    100% career és 66% game progress. lesz még dolgom bőven.
    de már csak 3 öcsívmentet kell megszereznem és megvan minden amit offline meg tudok kapni

    jó játék volt!

  • Krisztiam #3417
    milyen az irányítás?
  • Met
    #3416
    P4 3G (S478-as), 2 giga ram, R 9600Pro-n megy?
  • Maxtreme
    #3415
    oks, bye
  • trick daddy
    #3414
    nah nekem is megvan 240sx és camarro ss az utóbi naon komoly így még az elején
  • Tatz
    #3413
    5indokot mondjon valaki h miért tarjátok ennyire királynak!
  • red bull
    #3411
    szólok :D