7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • zotya10002
    #3505
    Bocs eltévesztettem igen:::!!!
  • DarkSector
    #3504
    most vanted.
    pro street messze nem ilyen volt.
  • DarkSector
    #3503
    Szépnek szép.
    Nem kell aggódni, csak a játék nem az igazi.
    Télleg most wanted kiegészítés, ahhogy nemrégebben írták.
  • zotya10002
    #3502
    Sziasztok!!Működik rendesen csak az a bibi hogy nem tetszik!!Olyan pro street feelingje van és azért!:-(:-)
  • DjDano
    #3501
    A berakott képen szinte minden a legalacsonyabbra van rakva, szóval ne ez alapján ítéld meg Élsimítás AA is kikapcsolva!
  • DarkSector
    #3500
    Háát előrendelés az megvolt.
  • DarkSector
    #3499
    köszönöm barátom...FELÍRTAM
    És nem is beszéltünk össze. :P
  • DJ Skyline
    #3498
    pedig a Dead Space, Mirrors Edge nem rossz játékok, és azok is EA termékek. ezen gondolkoztam valamelyik nap, hogy az NFS miért ilyen betonszar mostanság, de vannak játékok amik meg ellettek találva. talán mert nem az EA Black Box fejleszti őket? :D
  • DarkSector
    #3497
  • BiG G
    #3496
    zomfg :DDD ezt fel kellett volna venned fraps-el, epic fail at nfs :DD

    darksector: persze értemén mire gondolsz, csak attól hogy neked nem tetszik még nem szar. akshually, nagyon is jó szvsz :))
  • Maxtreme
    #3495
    Hát ebbü' nem fognak meggazdagodni, az is k. élet
  • gduck
    #3494
    Hát az EA játékpolitikája elég érdekes (bocs, rossz a szó, inkább szar) nagyon úgy tűnik hogy csak a profitra hajtanak :(
  • Grifidos
    #3493
    OFF
    Na ezt valahová írjátok fel: Most egyetértek Darksectorral...a grid volt az első autóverseny ahol mint az életben is előferdülhet, a 6-7 verseny körül egy hosszú egyenesben bealudtam...szépnek szép, de sztm egy fos.
    ON

    Mégis mit vártatok az EA-tól?
    Kevés ráfordítás sok bevétel a mottójuk, tudják hogy az NFS névvel 1-2 xart még el lehet adni mielött csinálnának valami ütőset ami pénzbe kerül majd nekik is.
  • Willi Betz
    #3492
    Komolyan:D Hídrók belerongyolt a vízbe,még mutatta is:DD
  • DarkSector
    #3491
    Még víz is van az úton, ráadásul ennyi, hogy elsűllyedtél? :P
  • DJ Skyline
    #3490
    James Bond után szabadon. :D csak itt nem Esprit a tengó', hanem 370Z
  • DarkSector
    #3489
    :P
    nekem nem tetszett.
    lehet fizika jó, nemtuom. én nem ültem 500lóerős gépekbe.
    és lehet ugyanígy nem lehet a valóságban sem kezelni az autókat, de ez játék. Valóságból is megárt a sok.

    Remélem tuod elsősorban mire gondoltam.
  • Maxtreme
    #3488
    Lehet kétéltűt kaptál:)
  • Pepsi Twist
    #3487
    ez NFS, itt minden megtörténhet
  • Willi Betz
    #3486
    Én is megszereztem és gondoltam kipróbálom,sok reményt ugyse fűzök hozzá. De nem is ez a lényeg. Hanem az,hogy első küldetés vagy minek hívják,ugye Nissan 370Z-vel kell menni,nade mielött átadta a gép az irányítást belezúgott a vízbe,onnan hogy a jó istenbe lehet kikecmeregni? :D
  • barmi
    #3485
  • DarkSector
    #3484
    Semmi gond vele mint játék.
    Csak 2009-hez közel egy NFS-től már elvár 1-2 dolgot az ember.
    Ja és az EA-tól....is....

    Viszont ettől függetlenül kívánom, hogy játsz jókat a gémmel.
    ettől, hogy néhányunk elvárásait allulmulta, te még ne hogy kidobd az ablakon.:P

    További jó gémszet. hy
  • BiG G
    #3483
    na gratula neked is, leszarozod az év legjobb autós félárkád-félszim játékát :)))
  • DarkSector
    #3482
    Nem láttam még hálisten ezt az underfost, de a szar grid is biztos jobb ettől.
  • Pepsi Twist
    #3481
    tényleg nagyon szar... az értelmes emberek akik érettségivel rendelkeznek vagy afelé haladnak sztem úgy gondolják hogy oké ez a játék de nem az a típus amivel hetekig elvagyok... max 1-2 nap azt csá...

    nekem ez a véleményem
  • gduck
    #3480
    "totális csőd"

    Ez azért durva! Sztem egy jó MW2-es rész lett, nemtom mit fikázzátok ennyire... Persze tiszteletben tartom a véleményeteket, csak azt nem értem hogy most megcsömörlöttetek az évi 100 féle játéktól vagy mi történt veletek? Ez tipikus NFS! Nekem ebbe az évben ez lesz a 3. játékom és nagyon jókat fogok vele játszani
  • Maxtreme
    #3479
    ja tényleg. Ott nem lehetett 22 színűre festeni az autót, meg azért valamennyi fizika szorult a játékba.. Ráadásul jóval szebb, és remekül optimizált engine futott alatta. A sebességérzet az 1ik legjobb amit autós játékban láthattunk.
    Ja hát tényleg szarabb mint az nfs széria, fujj.

  • BiG G
    #3478
    azért vicces visszaolvasni a hozzászólásokat :) én speciel eddig is teljesen tisztában voltam vele hogy egy nagy rakás szar lesz, mivel az utóbbi néhány need for speed sem volt jó, akkor meg nincs az az isten hogy most egy pálfordulással megváltozik az egész. viszont az előző részeknél jól elkülöníthető volt egy réteg akinek még igenis tetszett, sokan védték, mert tényleg valamilyen szinten játszható volt. árkád volt a fizikát és a realitást majdnem teljesen 100%-ban nélkülözve, de azért mégis el lehetett vele szórakozni.

    az undercovert még nem láttam, de abból amit olvastam azt szűrtem le, hogy sikerült még lejjebb süllyednie az EA-nak. hol van már a hot pursuit hangulata, vagy a high stakes kellemes fracia kis falujának az atmoszférája (amit aztán nem átallottunk felverni egy ferrarival), vagy a porsche unleashed tényleg korrekt karrier-rendszere? az NFS egy ideje nekem már nem ugyanazt jelenti mint régen: a minőségi élvezetes autózgatást.

    félreértés ne essék, sosem voltak tökéletes szimulátorok, amik a versenyzés minden egyes részletében ragaszkodtak a valósághoz, de mindig tudtak egy olyan hangulatot teremteni, amitől élvezetes árkád versenyzést kapott az ember. a korábban felsorolt három rész a mai napig a polcomon figyel, és néha elő is veszem őket nosztalgiázni, és a mai napig élvezem velük a játékot (hiába fordulna ki legszívesebben a gyomrom a mai szemmel nézve pocsék grafikától).

    ezzel szemben már megkockáztatom, hogy az undergroundok óta nincs új a nap alatt. az hogy más "sztorit" szőnek az idióta csalós mesterséges intelligencia ellen vívott versenyek köré, meg hogy néha este van néha meg nappal, az nem újdonság. ugyanarra a sémára épülnek ezek a részek, tuningolj, tápold a verdát, aztán győzz. semmi kihívás, semmi élvezet, teljes monotonítás. én speciel egyedül a vérbeli amerikai izomautókért vittem végig az utóbbi néhány részt, de még így is csalódás volt az összes. egyszer majd kikerül talán az EA mocskos mancsai közül az NFS, és újra olyan pompában ragyoghat mint új korában (és most nem a szenny hype-ra gondolok).
  • barmi
    #3477
    Ennek a színvonalnak bőven elég lett volna egy sima cd-r lemez :DDDD
  • marco2
    #3476
    Sziaztok Magyarosítás:http://uploaded.to/?id=asm41d
  • barmi
    #3475
    csak azt nem értem miért ilyen terjedelmes a mérete...
  • atila4
    #3474
    hát most már nekem se tetszik az elején jó volt de most már szar
    Az EA-nak fel kéne kötni a gatyát kiváncsi vagyok a következő nfs mien lesz mert 2 éves fejlesztési időt kapott,lehet ennél is szarabb lesz?
  • kirol
    #3473
    Hát itt olvasgatva ez tényleg ilyen kakesz?

    Mondjuk én már az utóbbi részeket se szerettem. De bíztam ebben.
  • SimaSuna #3472
    ez a játék 1 nagy rakás trutyi...

    és nem csak az én véleményem, többszáz HSZ-t olvastam végig, és valóban nem nekem van izlés ficamom, hanem az EAnak...

    az NFSUC 1 nagy rakás F0$ :)
  • Djemba
    #3471
    10 perc után le is töröltem iszonyat szar lett ezt összecsapták
  • Harry Seldon
    #3470
    Inkább potenciális vásárló. Ami bejön, azért én megyek a boltba, ez egyértelmű. Ez enyhén szólva is röhejes lett, így marad a polcon, ez van, így jártak. Tanulják meg magukat kiásni az ötlettelenség és igénytelenség gödréből.
  • BaLeeX
    #3469
    Az NFS underground még egy jó kis arcade játék volt, tele újdonsággal és jó ötletekkel. Azóta rókabőr effektus ráadásul ez még kibaszott ronda is.
    Bár én az UG óta nem játszottam 2 órát ezekkel a játékokkal mert nagyon nem ütik meg a szintet.
    Pedig mekkora durranás volt a sima NFS annak idején. Vagy éppen az NFS3...
  • DJ Skyline
    #3468
    egy "elégedett" vásárló. :) üdv a klubban.

    tegnap haveromnál PS1-en (!) játszottunk az NFS 4-gyel. hát bakker, 18× jobb hangulata van mint az Undercovernek. pedig semmit nem csináltunk csak egymást kergettük (rendőr vs menekülő) felváltva. vagy együttes erővel kaptuk el a menekülőt (osztott képernyő ugye)
  • Harry Seldon
    #3467
    Igen, kurva unalmas volt, hogy egyes pályákon tizedmásodpercek döntötték el az első helyet, meg amúgy is... (Legnehezebb fokozaton, most szólok, mielőtt még beszólnál valami atombaromságot.)

    Egyébként meg tanácsot adtam csak, nem eldöntöttem mások helyett, de ha valakinek arra van ingere hogy kidbjon 12k-t egy totális csődért, hát tegye, mindenki úgy használja ki az IQ-ját, ahogy neki tetszik.

    Szeretnél érvelni az Undercover mellett? Rajta, lássuk, meddig vagy hajlandó szénné égetni magad.
  • barmi
    #3466
    Van meglepetés bőven az egyszer biztos! Csak sajnos kizárólag negatív értelemben....