7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Katun
    #3545
    Azzal a 7 csúszkával, úgymond semmit nem érsz el... nem tudom minek az bele, de legalább rakták volna bele, azt mind a Pro Streetben hogy lehet ültetni, de nem minek az bele...

    Amúgy versenyeket lehet uralni is, vagyis nem elég megnyerni ha uralod őket, tehát megdöntöd a csúcsot akkor több pézt kapsz meg ilyenek...
  • SötétBarom
    #3544
    Magyarul akkor ugyan az mint a pro streetben?
  • DJ Skyline
    #3543
    van 5 bodykit amit tudsz az autosculpt eljárással alakítgatni, van egy vagon felni, van pár motorháztető / kipufogó / hátsószárny, matricák fulladásig na meg a festés. teljesítmény tekinte van egy quick tuning mod vagy mi, ami gondolom egyértelmű hogy micsoda, van a részekre lebontott tuning (motor, nitro, gumi, stb), meg van kb 7 csúszka amivel tudod finomhangolni a kocsit.
  • Katun
    #3542
    Relatíve igen
    saxicola:
    A tuning egy vicc, de a Underground 2 óta a tuning egy vicc az összesben, itt is van 2-3 fajta bodykit meg 10tonna felni ami mind ocsmány és már mindet láttuk nfs U1 óta, van pár spoiler, abból is vagy 5-10 darab, kipufogó is van pár és helló...
  • DJ Skyline
    #3541
    és a karrier mennyi időbe telt neked? én 5 óra alatt eljutottam 45% köré. tehát ha elvben még egy 5-6 órát rászánnék akkor kész is a karrier?
  • saxicola
    #3540
    Kössz a választ!
  • saxicola
    #3539
    A tuningolásról írna valaki pár szót?
  • Katun
    #3538
    Egyáltalán nem sok, most tartok olyan 20 óra játéknál, és lassan 100% a játék, persze a Karrier már egy ideje 100%on van...
  • Maxtreme
    #3537
    Hát a textúrák mindenképp.
  • saxicola
    #3536
    Hi!

    Mennyi a játékidő. Ha rövid akkor lehet végignyomom.
  • Katun
    #3535
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A vége az amit jósol mindenki neki, a főgonosz a az a rendőr kurva aki osztja az észt nekünk. Amúgy HA játszol vele, bár ahogy elnézem nem sokan játszanak vele, de ha mégis akkor az utolsó MUNKA küldedés rém egyszerű lesz... az egy kicsit érdekes. Nem úgy mint Calgonban, hogy azért kellett izzadni rendesen mire lenyomta valaki a AUDI LÖ MANST, ami egy R8-as Ajudi, ami ebben a részben veyron gyilkoló...
  • saxicola
    #3534
    A Pro Street-nek jobb a grafikája valóban. Én most játszok vele, tehát van összehasonlítási alapom.
  • Pepsi Twist
    #3533
    az a lol hogy lol :D
  • o0tomy0o
    #3532
    Lehet régen játszottam a PS-tel, de szebbre emlékszem. Vagy ezen nem látszik meg...
  • saxicola
    #3531
    "amikor a csávó kormányozik, előnézeti kamerával nézve (a kocsit előlről mutatja) a kormányt nem tekeri sehova, meg se moccana"

    Ezt nem figyeltem.

    Amúgy a Far Cry 2-ben is van egy ilyen hiba. A játék elején a kormány tekerése nélkül fordul a dzsip.
  • saxicola
    #3530
    Helló!

    Én is kipróbáltam. Igaz csak 10 percet játszottam a játékkal. Ami nagyon nem tetszik az a grafika: az egész város olyan művinek tűnik. És még 4x élsimítás esetén is mintha recés lenne a kép (elég durván). A HDR (+Bloom) effektet is túlzásba vitték. Az elmosódás sem tetszik.
    Nem látszik meg, hogy 2 évig fejlesztették. A sorozat elérte ddigi mélypontját.
    szerencsére azért jelent meg jó arcade autós játék ebben az évben is: a GRID.
  • Katun
    #3529
    Ne zavarjon, hogy a Pro Street Graf Engine-je dolgozik alatta, de te tudod.
  • DJ Skyline
    #3528
    NFS 4-ben, NFS 5-ben biztos volt. NFS 6-ban is talán, de nem emlékszem most így hirtelen.
  • gduck
    #3527
    "amikor a csávó kormányozik, előnézeti kamerával nézve (a kocsit előlről mutatja) a kormányt nem tekeri sehova, meg se moccana"

    Ezt nem is nézem, ez naon gáz! Teljesen lelomboztok , lehet mégse lesz ebből vásárlás...
  • zsolesz79
    #3526
    Sziasztok,

    Meg tudja valaki hogy lehet átvarázsolni wide-ba? Mondjuk 1280x800-ba?

    Köszi: Zs.
  • Stefling
    #3525
    5 percet játszottam vele, de már azt mondhatom hogy a most wantedhez vagy a pro street-hez képest a:
    - grafika botrányosan szar
    - irányítást úgy elcseszték, hogy annál jobban már nem is lehetett volna
    - amikor a csávó kormányozik, előnézeti kamerával nézve (a kocsit előlről mutatja) a kormányt nem tekeri sehova, meg se moccana csávesz, mitnha csak egy bábu lenne benne, agyam eldobom, azért ahhoz képest hogy nemtom meik részben megvolt csinálva úgy, mintha egy élő ember ülne benne ... ez a rész egy kész röhej, nemhogy a pénzét nem éri meg, de még kipróbálni se éri meg :D
    !DELETE! Azért 2008-ban ilyen játékot kiadni baromi nagy szégyen.. GS szerint a 100-ból 80-at kapott, hát én a 100-ból 20-at adok...
  • SötétBarom
    #3524
    "Nagyobb ugratásoknál belassulós kameranézet. Tetszik. Főleg mert van egy két hely, ahol kiba.. jókat lehet ugratgatni."

  • Gabee667
    #3523
    van már crack vagy müködö verzio pcre?
  • Pipör
    #3522
    egész jó lett pozitív csalódás
  • o0tomy0o
    #3521
    Jah lehet az akkor nem az MW :D bocs, de nem tartom fejben :D akkor az undergróund vagy nemtom.

    Nem azt mondom, nem olyan belsőnézet, hanem amikor egymás ellen mentek és már kergetőztökamikor átveszet a kocsi irányítását, akkor olyan kamera nézetből kezded, ahol csak az utat látod 10 cm magasságból. Nah erre mondom hogy ez nekem fos, én mindig hátulról 5 méter magasságból akarom látni a kocsim, hamár arra is be lehet állítania kameranézetet.
  • o0tomy0o
    #3520
    Azért van nagyon halvány pozitívum is:
    -Pl a pálya azért nem olyan picike, és nem olyan mint manhattan, hogy csak párhuzamos meg merőleges utcák int a "kockásfüzetben" a lapok.
    -Változatosak a kocsik (bár más játékban is)
    -Süt a nap, 100 ágra! :D
    -(leglényegesebb)Nem fos lowpoly vagy renderelt csajok hanem hús vér finomak vannak, jó felbontású videókon. Lehetnének meztelenebbek is...
    -Mikor meglátnak a zsaruk, tetszik a kép túnusai, szinei.
    -Hangok sem rosszak...
    -Nagyobb ugratásoknál belassulós kameranézet. Tetszik. Főleg mert van egy két hely, ahol kiba.. jókat lehet ugratgatni.

    Ha találtok még jó tulajdonságot írjátok le, hátha sok kicsi sokra megy azt a végén még játszható is lesz ha rááll az ember... :D
  • gduck
    #3519
    Kihagytad azt hogy 50% meg erős túlzással leszarozza a játékot A szartól meg azért még messze van
  • PENGEinno3d
    #3518
    Semmivel, csak feladatkezelőben(vista)nem tudom, hogy kell beállítani!
  • EnZsolt
    #3517
    Nem tudom te melyik Most Wanteddel játszottál, de amivel én toltam ott nappal volt :D

    Belső nézet azért sem lehetséges, mert lehet, hogy az autók gyártói nem adták hozzá a nevüket, akárcsak a fizika. Mégis jó képet festene az, hogy yeehaaa, megvan az első porschém, és a legelső kanyarban elszállsz, mint a győzelmi zászló, mert nem tudod kontrollálni a dolgot? Ok, hogy arcade játék, de itt az autógyártók nagyon is megkötik az EA kezét. Ettől függetlenül a játék nem tetszik, még mindig a The Need For Speed és az NFS: High Stakes nálam a best NFS. :(
  • DJ Skyline
    #3516
    a végét írd már le pls spoilerben. :D kíváncsi vagyok rá, bár van egy tippem
  • Imremagdi
    #3515
    cpu-control miért kell hozzá? mivel tud többet mint egy feladatkezelő?
  • Pepsi Twist
    #3514
    ez az egész 1 szar lett :D az emberiség 80% (emberiség = játékos emberek akik játszanak ezzel a fossal illetve kipróbálták) azt mondja hogy fú de ritka fos... 10% azt mondja jóvan elmegy pár óráig szórakozok vele aztán csá... 5% ujjong hogy de fasza, de nem veszi meg, 5% pedig vérpistike, "HÚ DE KURVA JÓ TI F@SZKALAPOK NEM TUDJÁTOK MI A JÓ ÉN MEGVESZEM KÖCSÖGÖK" típus...

    ennyi :D
  • PENGEinno3d
    #3513
    Aki még nem törölte 5 perc után annak mondom, hogy a játék csak 1 magot használ! cpu-control-al bekapcsoltam a másik magot + árnyékok off és így normális sebessgéggel fut(mondjuk így is érződik, hogy kevés neki a 2gb ram :S) , de ez a lényegen nem változtat, hogy a Black Box megint elkúrta sajnos :\
  • o0tomy0o
    #3512
    Huh. Adtam neki 2 óra esélyt, de vérlázító. Téllem MW csak nappal.

    Menü? Hát lol, lóf@szra sem jó.
    Kameranézet? Mégis miért kell pl a battle-s versenynél "belső" nézetből indulni, egyből kanyarban, hogy míg megtalálod a C betűt és nyomsz kettőt már fennakadtál valamin...
    Megint az a jó öreg "vagyok én az ujjonc faszagyerek, van a jó öreg faszagyerek aki már a legelejétől utál, van egy kis picsa aki már kacsingat a legelején... áhh, nem mondom hogy stephen kinges története legyen, de ez a már megemésztett csont kategória.
    Grafika? Miért kellett azt a Pro streetes-t eldobni? Sztem az bőven jó volt, erre előhozakodnak ezzel... Áhh Csak bloom meg elmosódás effekt azt ennyi. pff hideg kiráz.
    Rendőrök? Régi nóta. Mindig gyorsabbak, mindig erősebbek, mindig leszorítanak, alig lehet kilökni őket, ellenben rém buták szal jó.

    Mindent összevetve, ha a pro street-nél befejezték volna a sorozatot akkor nem is lennék annyira dühös, dehogy képesek voltak ezt kiadni. Én 2 óra játék alatt nem akartam elhinni, folyamatosan azt hajtogattam hogy ez tuti csak valami beta tester cucc vagy ilyesmi butított fos (ugye hihetetlen mikre képesek már a védelem terén, lásd pl assassin's creed), de gondolom nem. Ehez patch-t is felesleges kiadni. Csak azt csodálom hogy ehez ilyen Ford meg hasonló cégek adták a nevük? Hát ez mélységesen lesújtó.

    u.i.: Plusz, sztem a "főhős" néni is öregszik...
  • mapi
    #3511
    Hi! Valaki már tudja,hogy mekkora a játék mérete?
  • Katun
    #3510
    Nekem tetszik, de lehet csak én vagyok ilyen perverz
    Karrier: 100%
    Játék: 90%
  • Pepsi Twist
    #3509
    mondom hogy az eladási szám (vagymi?) úgy fog lemenni a béka segge alá főleg hogy már a megjelenés elött kijött 1 "demo" szerűség... ami inkább warez :D sokan kipróbálják és hú de szar... na akkor mégsem veszem meg...
  • DarkSector
    #3508
    Gyerekek.
    gondoltam kipróbálom...
    háát már az első kört sem mentem le, olyan gyorsan uninstall volt.
    ez az irányítás, meg ahhogy mozog a kocsi.
    Szerintem még most wanted is jobb ettől.
  • Pepsi Twist
    #3507
    fogadd meg a tanácsom :) nálam 15 percig volt fenn a játék aztán uninstall és még a "telepítőt" is deletéztem :D

    mentem pár kört és blőőőőő mi ez a szar? FreddyD-nek el lehetne küldeni a Rossz PC Játékok sorozatba :D
  • Dante73
    #3506
    Konzolos trutyi ez, gyerekek... G25 rákötve, elindul, rögtön, intróból, kormány rezeg, pedál sehol... Esc, egér ablakban.... 200 gomb a menű irányítása... 4x fogtak meg, mire sikerült kalibrálni, rendesen. Menüt átnéztem, nehézség állítás, belsőnézet nincs. 2008-ban. Érdekes. Amúgy, hangulat eddig oké. Mindenesetre érdekes, hogy "szabadon" bejárható a terület, térképen mégsincs olyan fubkció, hogy GPS, (egér sincs!) azaz oda irányítson, ami versenyt kijelölsz.... viszont Tab, és ottvagy...
    Eddig száni.... du kipróbálom, mégis milyen a fizika. (fizika?...)
    Egy esélyt még kap, de gyanítom, uninstal lesz....