7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • DJ Skyline
    #3585
    gondold át szerintem azt a megvételt előbb, azért ez a sok negatív vélemény valamit jelenthet
  • sharpwrz
    #3584
    Igen, már én is megtaláltam torrenten...de ha elindul, akkor gyáriba megveszem...
  • peti71
    #3583
    Ki.
  • nandorb
    #3582
    Kijott mar a jatek mert azt hallotam hogy torrenten mar fent van
  • Dante73
    #3581
    Igaz, bocsi. Pontosítok. Jó volna, ha kocsiknak lenne fizikája. Valahogy a matchboxozásból kinőttem... Az úgy 8 évesen, a szőnyegen jó mulatság, később, képernyőn nem annyira...
    De én egy ilyen ígényes barom vagyok, azt várom egy játéktól, hogy ne az agyamat húzza, hanem szórakoztasson...
  • Pepsi Twist
    #3580
    ja
  • DJ Skyline
    #3579
    a szim kapcsoló tényleg jó megoldás lenne. megmaradna ez az arcadeos jellem, és lenne egy komolyabb fizika, és mindenki boldog lenne.
  • Katun
    #3578
    Már ne haragudj de van benne havok engine, a Tárgyaknak
  • Pepsi Twist
    #3577
    ja TDU2 érdekelne :D
  • Katun
    #3576
    Remélem megkapom a Collector's Edition Kódot és akkor lehet brümmögni az SL65 Amg Mercivel .
    Szép kis álom, szerintem lófaszt se kapok :D
  • Dante73
    #3575
    Tuti bukás. 8 éves Vér Istvánka belehalna, ha LFS fizikával kellene küzdenie... Elég volna ha valamilyen fizika volna, (bármilyen!) esetleg, egy szim kapcsoló... belső nézet, normális menü...
    Én már boldog lennék.
    Mindegy, majd a TDU2... tankolással, hatalmas helyszínnel, fizikával, fasza verdákkal... csak már lenne róla VALAMI hír....
  • Pepsi Twist
    #3574
    ja... lada :D meg Vento tehát kicsit hétköznapibb verdák...
  • DJ Skyline
    #3573
    majd azért írd le mit kapsz 100% után. :)
  • Katun
    #3572
    187 versenyből már csak 7 van hátra és ezek rendőrösek (Károkozás, Kiiktatás) na ezek már kezdenek cirmulni, elég nehezek. Amúgy szerintem is jó a graf... bár ez egyéni szocproblem
  • sharpwrz
    #3571
    Sziasztok!
    Csak nem kijött már a játék? Warezon láttam, de nem mertem elkezdeni tölteni, hátha szivatás!
    A gépigénye amugy máűr hivatalos?
  • PunkZoli
    #3570
    ez azért nem teljesen igaz, az ea nak nincs beleszólása a játékba, sőt a kiadásban is csak annyi, hogy a bolti dobozost adhatják ki

    nem úgy mint az ea frencsájzokat, hogy fifa nfs... rókabőr, rókabőr
  • HoReSz1975
    #3569
    nekem azért tetszik, a grafika szerintem jobb egy kicsit, mint a Pro Street -é, nekem nincs gond vele, fullon megy játékmenet még passz, nem sokat játszottam vele, de nem értem ezt a kattongatós dolgot, jobb lett volna garázsokat csináli, pályákat megjelölni, úgy mint az Undergrounba, nem pedig gombbal aktiválni a versenyeket és a tuning, garázs opciókat a városban, ez elég szokatlan
  • w77d
    #3568
    egy vérbeli majdnem szim-es tuningverdás játék tényleg jó lenne már. Meg az hogy ne csak multimilliárdos szuperverdák legyenek, hanem hétköznapi verdák tuningolhatóak (Astra, Corolla, Xsara stb....)
  • grebber
    #3567
    Kipróbáltam Pro Street nekem jobban bejött.Legalább a grafikát fejlesztették volna de azt se :(
  • gduck
    #3566
    "esetleg még PS2-re." Arra se! Ha "korszerű" grafikát akartok, akkot max PC/PS3/XBOX360! De a PC-nél meg mekkora felháborodás lett volna, ha minimum(!)Gef 8xxx kellett volna hozzá? Szal valamit valamiért...

    A mobil platformokra meg fejleszetik nyugodtan :D
  • Shodan
    #3565
    Végre nem csak én vagyok egyedül a pro streetel, nálam is az a best underground 1 óta.
    Többi részt 30 perc mulva uninstall, azt viszont teljesen kijátszottam. Szerintem ez is uninstall lesz igy 5 perc után, ráadásul valamiért szaggat is.
  • Pepsi Twist
    #3564
    sztem az NFS szériával lekéne állni és valami újat kitalálni ugyan ilyen autós játék meg minden de más névvel normális fizikával töréssel mert már minden megvan hozzá csak a fizika nincs...

    Jó Grafika + Szebbnél szebb verdák + szar fizika = SZAR JÁTÉK

    ha most csinálnának 1 új generációt, akkor sztem ha akarnak valamit elérni akkor megveszik az LFS fizikáját és arra rápakolják az NFS-t
  • Csokis
    #3563
    Megoldottam magamnak is az 1360x768-at! Ehhez le kell tölteni az UniPatcher-t innen, KATT! A játékot elindítjátok és 1024x768-as felbontást állítotok be, majd kilépés. Az UniPatcher.exe-t bemásoljátok a játék mappájába, elindítjátok és kitöltitek úgy, ahogy a képen látszik! Patch-re kattintani, kilépni és lehet menni játszani, immár a kívánt felbontásban! Az UniPatcher alján beállítható felbontást kedvünk szerint másra tehetjük és akkor abban a felbontásban is elindul! A lényeg, hogy a játékban elsőnek mindenképpen az 1024x768-at állítsuk be, ugyanis ez a felbontás íródik felül.

    zsolesz79: Neked alul az 1360x768-as felbontás helyett az 1280x800-as felbontást kell kiválasztanod és csak utána Patch! Remélem érthető?!

  • DJ Skyline
    #3562
    reméljük a folytatások is jók lesznek. Dead Space az egyértelmű folytatásos, az az utolsó jelenet azért nem volt semmi, nincs még vége a storynak szerintem. :) na mindegy, nem Dead Space topik
  • DJ Skyline
    #3561
    szerintem ott rontja el az EA, hogy lassan már számológépre meg mosogatógépre is kapható lesz az NFS. annyi platformra fejlesztik, hogy nincs idő minőségi játékot készíteni, megnéztem wikipedian, és ezekre lesz kiadva: Microsoft Windows, PlayStation 2, PlayStation 3, PlayStation Portable, Nintendo DS, N-Gage 2.0, Wii, Xbox 360, Mobile phone, iPod Touch, iPhone. minek ennyi szarra? bőven elég lenne a PS3, Xbox 360, PC verziókon dolgozni, esetleg még PS2-re. ott van a GTA sorozat, kijön PC-re, 2 konzolra, szevasz. van idő átgondolni, fejleszteni = év játéka. jó nem összehasonlítandó a kettő, de akkor is. :D sőtt a GTA IV-ben jobb a fizika mint az Undercoverben, pedig a GTA IV nem is autósjáték.
  • zsolesz79
    #3560
    nekem sajnos egy wide sincs közte... esetleg ötlet?
  • saxicola
    #3559
    Szerencsére azért az EA nevéhez egyre több jó játék fűződik: Mass Effect pl, aztán a jelenlegi kedvencem a Dead Space, a Mirror's Edge sem lett rossz
  • zeus89
    #3558
    nekem közte vannak a wide felbontások ... 1680*1050be játszok ... simán kiválasztható a listáról ...
  • zsolesz79
    #3557
    #3526 -re valaki? Senki nem játszik wide-ban?!?!
  • tomcsa4
    #3556
    Kipróbáltam. Menü szép és kezelhető, kód szar, az irányítás copy paste MW (elmegy), tuning visszafogott, zene nagyon jó, hangulat jó. Összességében nem csalódtam.

    Még mindig a Pro Street a kedvencem arcade autósban.
  • atila4
    #3555
    ezt csak 16hónapig,a következő részt fejlesztik két évig már fél éve csinálják xD
  • timantes
    #3554
    az a baj , inkább álna 2 poligonból csak ne akadozna
  • DJ Skyline
    #3553
    állítólag ezt is 2 évig fejlesztették. negatív irányba persze
  • zeus89
    #3552
    Ez nekem is előfordult, biztos szar a gépünk eme gyönyörű játékhoz, ami tele van fizikával és más csodálatos dolgokkal.
  • Pepsi Twist
    #3551
    van 1 mondás...

    "Jobb a sűrű fillér, mint a ritka forint."
  • timantes
    #3550
    VAN valami megoldás arra hogy ne szakadozzon a framerate játék közben ?? OLYAN MINTHA LAGGOLNA a JÁTÉK! gépem megvan hozzá
  • saxicola
    #3549
    Hi!

    Szerintem sem kellene az EA-nak minden évben NFS részt kiadni. Az eladott páldányszámok esnek, mert egyre szarabb folytatásokat adnak ki. Ha csak 2-3 évente jelenne meg egy új rész akkor lenne idő a fejlesztésre + a játékosok is várnák. Ez sztem bevételileg is jobb lenne, hiszen 2-3 évente egy jó NFS-re áldoznának az emberek.
  • zeus89
    #3548
    na most vettem fel a játékot, ez valami pocsék :-)) ilyet kiadni 2008-ba ... inkább ne adjanak ki egy vagy két évig NFS-t de mikor kiadják akkor legyen olyan, hogy mindenki oda adja neki az év autós játéka cimet! Ez szörnyű ... 400 km/h neki mész a falnak és semmi bajod sem lesz, csak szikrázol??? :D Szánalmas ... csak a story miatt hagytam fent a gépen, egy esősebb napon majd előveszem (persze csak a Tomb Raider és a Death Space után) .... röviden ennyit erről a fantasztikus részről ...
  • SimaSuna #3547
    még mielőtt nem hinnétek...
    L4D:Turtle Rock Studios és az Electronic Arts vadi új játéka.

    vajon az NFS mikor fogja visszakapni régi hírnevét?... -.-
  • SimaSuna #3546
    EA-től most a Left 4 Dead teccik...azt ma meg is veszem :)
    9kor jelent meg hivatalosan (ha jóltom) :)