7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • szapor
    #3666
    igen nekem is ez van
  • BiG G
    #3665
    kipróbáltam, és minden várakozást alulmúlóan szar lett. meglepődök néha hogy még hova lehet süllyedni :(
  • kabel15
    #3664
    clone.iso ?
    Többet nem írok!
    Szóval nektek is ez van?
  • blackcalibra
    #3663
    Mások tapasztalatai szerint a "jó gép és mégis szaggat" dologra: rossz a törés, meg kell próbálni másikkal is.
  • Maxtreme
    #3662
    nem, nem csak nálad.. Mint említettem nálam is szaggat mint a fos x2 6200+-on, 8800GT-n, illetve 3gb ddr2 ram társaságában.
  • kabel15
    #3661
    Ezek szerint nem csak nálam van a gond!
  • peti71
    #3660
    Na toltam én is egy kicsit, nem olyan rossz ez..
  • szapor
    #3659
    Mi ez a borzasztó szaggatás?Grafikát mindent levettem úgyis szaggat! (Pedig gépem jó hozzá)
  • Maxtreme
    #3658
    Biztos bennem van a hiba, de a PS volt az egyetlen nfs az újak közül, amit végig is játszottam.
    Nem mondanám hogy meghatározó élmény volt, de ennél... pfff.. Na majd meglátod.
  • kabel15
    #3657
    Én nem tok vele játszani!
    Szaggat mint a fene! Rohadt jó lenne biztos ellenék vele de így hogy szaggat nem tetszik! Pedig nem a gépemel van a baj!
  • Rainbow15
    #3656
    szerintem meg ne szóljátok le, inkább játszatok, vagy sírjatok egyedül :)
  • Prince23
    #3655
    90 százalékotok sir a játék miatt...
    most telepítem... bakker még a PS-nél sem sírtatok így, pedig az egy rakás foss volt
  • Djemba
    #3654
    annyira vártam az új nfst és ezt kaptuk áááááááá
    a videók alapján nagyon ütősnek bizonyult, de ennek a játéknak az eladása nagyon siralmas lesz és tuti nem mernek következő részt csinálni.
  • kabel15
    #3653
    Akkor ezek szerint nem csak nálam szaggat!
  • DJ Skyline
    #3652
    már látom mi lesz egy év múlva:
    - EA kitalál valami észveszejtően hatalmas újítást, amit minden képre ráollóznak (füst a PS-nél, vízfelverődés az Undercovernél)
    - lesz valami fejesebb fejlesztő vagy producer által prezentált videó, amiben elhangzanak a fantasztikus újítások, meg hogy mennyire átgondolták az egészet az előző részhez képest.

    és a végeredmény: IGN: 3.0-4.0 jó lenne ha már letérne az EA a szakadék felé vezető útról :|
  • Prince of Máté
    #3651
    Lehet, hogy az első 10perc tetszik, de a következő 10 percben is ugyanazt kell majd csinálnod, és majd a 10. alkalomra más véleményed lesz..
  • Dj Toto
    #3650
    nektek is laggol az egész játék? amugy egy szar
  • kuci06
    #3649
    ott a pont...

    ha egy zsák sz*rra lenne ráírva, hogy need for speed, vagy fifa, azt is megvennék ..
  • S8DJ
    #3648
    hát valaghogy úgy
  • theodor
    #3647
    hidd el, hogy lesz aki megveszi. Eddig is megvették a fifa 07 helyett a 08 at, csakmert 7-es helyett 8as van a borítóján, meg Messi helyett Ronaldhinho....
    Vannak ilyenek....
    ők csak néznek, de nem látnak...
  • Pepsi Twist
    #3646
    főleg ezzel hogy most kijött valami warezba és itt már lehúzzák :D még annyian sem fogják megvenni mint ahányan megvették volna :D
  • DJ RX7
    #3645
    na mentem megint pár kört. az auto olyan mintha sínpályán menne úgy kanyarodik. semmi féket nem kell nyomni.
    delete.
  • tsarffi
    #3644
    Ne értsetek félre nem azt mondtam h mindenki ezt mondta. Aki nem inge ne vegye magára. Én se mondtam h szar.
  • High end PC #3643
    hehe EA, bukta az eladásoknak, siralmasok lesznek...

    Vissza az NFS 1-5 irányvonalat !!!
  • Katun
    #3642
    Ott a ponty!
    Most nekiállok, hátha kiderül mitkapok, ha 100% minden
  • tonyr #3641
    én még csak 10 percet toltam, és.... nem fos !!!
    itt jopáran a legnagyobb forumozok, irják h miko má miko má, azt miko kijön akko full negativok... pl hga a mw teccett wkinek vagy a carbon akkor ez is, mivel ez szentem jobb... ennyi...
  • kuci06
    #3640
    Ok, a játék HIVATALOSAN IS SZ*R


    GamePro - 2.5 out of 5 / 50.0%
    Official Xbox Magazine - 7.5 out of 10 / 75.0%
    Gameplayer - 6.5 out of 10 / 65.0%
    GamePro - 2.5 out of 5 / 50.0%
    IGN - 4/10 / 40%


    hehe
  • Pepsi Twist
    #3639
    én nem írtam semmi ilyet hogy crack meg mikor jön... én már akkor tuttam hogy fos lesz mikor az első videó kijött...
  • Maxtreme
    #3638
    Azért ne általánosítsunk már, thx :)
    Én pl a büdös életbe soha nem mondtam (írtam) olyat hogy mikor jön már, mikor lesz cr*ck stb.
  • Grifidos
    #3637
    Viszont sokkal korrektebb infókat kapsz, mint bármelyik nyomtatott vagy online magazin oldalain.
    Az itt fórumozókat (és még néhány független oldal látogatóit)nem tudják befenyíteni a cégek akik "fizetnek", hogy nagyon baba legyen a teszt...
  • HeadHunter86
    #3636
    Sg színvonal, mit vársz. Minden játék topicban ez megy. Én már csak azért nézek be, hogy jót röhögjek, meg megnézzem megy-e az adott Release.
  • tsarffi
    #3635
    Élvezetes olvasni ezt a topicot:D
    Tegnap mindenki szét volt agyilag esve h mikor jön már ki hol van cr*ck, jó ez a verzó? Nem fake.(OFF topic)
    Most meg mindeki fujjog::D
    Mondjuk lehet télleg szar nem játszottam vele 2 percnél többet. Jó a színvonal
  • DJ Skyline
    #3634
    az igen. többieknek: odal közepe táján az értékelés
  • theodor
    #3633
    szerintem a topik rezidens vagy mi, nyissonegy "ide hányd a beled" topicot
  • stupido
    #3632
    Hát adtam neki egy órát...

    Ez egy fos...nagy rakás fos...100. rókabőr project. Ha autós akciófilmet akarok nézni, akkor beteszek egy dvd-t, ha autókázni akarok, akkor előveszem inkább az underground 1-2-t vagy a test drive unlimitedet. Ez szégyen. A gépigény ezért a grafikáért szintén gyalázatos... És csodálkoznak, hogy csökken az eladott játékok forgalma... noc comment
  • Waczkor
    #3631
    Ign.com-on elsőre mikor néztem 5.0-át kapott.Meh...

    Most meg már 4.0 Poor kategória...

    Én is kifogom próbálni,még az is lehet hogy tetszeni fog mértékkel,de hogy pénzt nem éri meg kiadni rá,azt most is meg lehet mondani:(

    Eddig minden nfs-t kipróbáltam,nem most fogom feladni:)
  • theodor
    #3630
    ne egyél előtte. vagy ha igen, akkor oylat, amit hamar lebont a szervezeted mert elokádod a beled....
  • DJ Skyline
    #3629
    10/8 ember azt mondja hogy szar, így összefoglalónak ennyit.
  • mikiking
    #3628
    latom kint a game..... na mien lett ? én még nem probaltam ki
  • erieskrisz
    #3627
    Sziasztok emberek tom hogy ez nem a wareztopik de ez csak 1 javaslat pénzt ne adjatok ezért a játékértez az NFS széria szégyene lett ez a játék legszarabb grafika cimét nálam elnyerte gépemen configban látható alul közepes beálitások mellet 1280x1024 ben 18 és 38 fps között ugrál a játék szóval 1 rakás kaka szerintem és tényleg a legundoritobb grafikával rendelkezik szerintem NFS ek közül de ez saját vélemény aki akarja vegye meg