7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • theodor
    #3626
    A "szarból nem lehet várat építeni" ez úgyahogy van, téves!
    Lehet!!!!
  • theodor
    #3625
    De ez szerintem már túlzás....
    Nem akarnak ezek értelmes játékot csinálni..
    Folyamatosan építik a szarból a várat, ami már akkora, hogy egy nukleáris támadás után is stabilan állna...
  • Szabi1991
    #3624
    oké.. most nekem nincs időm/kedvem az NFShez :)
  • Maxtreme
    #3623
    jah szakítana is 0-1 fps között minimumon és 640-be..
  • gduck
    #3622
    Elméletileg igen, minimumot épp eléri :)
  • Attila889
    #3621
    visszaveszem én a házigazda jogot :)
  • Pate
    #3620
    kösz
  • theodor
    #3619
    kizárt. Nekem x26000+, GF9600 GT GS,2Gb DDR2, ram és akadozik mint a szar...
  • theodor
    #3618
    huh! ez a "játék" nagy "jó"
  • Pate
    #3617
    menne a gépemen ?
    Celeron 2,6Ghz
    Connect 3D Radeon 9600 128MB AGP
    1,5GB DDR RAM
  • gduck
    #3616
    Én is ezt választottam
  • DJ Skyline
    #3615
    amúgy zenéket lehet válogatni PC-s verzióban? konzolos verzióban nem tudtam megtalálni azt, ahol belehet állítani hogy hol mi szóljon. (mint a régebbi részeknél pl, hogy menüben / versenyben ez és ez szóljon) sőtt, szabad furikázás alatt semmi zene nem szólt, csak a verseny alatt.
  • sb1
    #3614
    Kipróbáltam én is sőt, játszottam vele pár órácskát...bár ne tettem volna...Sablonos, unalmas story, bár egy autós játék ne is ezzel akarjon kitűnni, igaz ez lett volna az egyetlen, amivel sikerűlt volna neki, sajnos....A grafikára kár szót vesztegetni, a városrészek még úgy-ahogy le vannak modellezve, ám a többi gyalázatos, az optimalizálatlanságról nem is beszélve. A zenékkel sem vagyok különösképpen megélegedve, jobbhoz vagyok szokva nfs alatt. Irányítás már annyira arcade, hogy az már fáj, az ember nem szimulátorra számít de ez vicc! Kihívás szinte semmi, max 2.-ra mindent sikerűl megcsinálni! Egyszóval az év csalódása nálam, pedig vártam rá....
    Jóindulattal is olyan 40-50% ra értékelném....
  • Csokis
    #3613
    Meg van végre az első nyert autóm, egy Lotus Elise.

    Kép1
    Kép2
    Kép3
    Kép4
  • nandorb
    #3612
    mennye ma vissza
  • EnZsolt
    #3611
    Mennyire visszasírom azokat az időket, amikor még a The Need for Speedel nyomtuk egymás után a köröket, csak Viperrel mentem. :'( Az volt hangulat. EZ lófütty. Nem kéne sok az NFS szériába, csak valami tényleges ÚJDONSÁG. Meg jobban megszerezni a licenc-eket, és mutatni egy belső nézetet, kidolgozni a fizikát. Persze nem teljesen olyanra csinálni, mintha élő lenne, mert hamar tönkremennének a millás verdák :D
  • Katun
    #3609
    Najó most egy kicsit befejezem a játékot mert még a kontrollerem bánja meg...
    Tudjátok vannak ilyen rombolható dolgok mint az MW,Carbonban... küldetés zúzz össze 20 rendőrautót, egy hiányzik, mondom belemegyek egy ilyen oszlopba, belemgyek, látom messziről mutatja a videót, de egy sikátorba megy be az autóm, hottátenném ilyenkor nem lehet irányítani a verdát, és látom, hogy a sikátorban van egy rendőrfasszopó meg egy szögesdrót... videó vége már kilyukadt a gumim, és ez nem az első ilyen.... QQQQQQQQRva anyját
  • Pepsi Twist
    #3608
    én is mondtam már hogy rossz pc jatekok sorozat...
  • DJ Skyline
    #3607
    kérdés mikor fog rájönni az EA arra, hogy lassan a kretének között lesz a király, és nem soká eljön az idő, mikor a 2 Fast Driver kategóriájú játékokkal lesz összemérve. szerintem esélyes egy Rossz PC játékok sorozat szereplésre ez az epizód. :) nem csodálkoznék ha viszont látnám az oldalon
  • DJ Skyline
    #3606
    kíváncsi leszek az eladásokra, hol fog végezni a játék. de ha már itt ennyi negatív kritika van, akkor szerintem a világ többi táján sem lesznek jobb véleménnyel az emberek. na nem mintha a magyarok véleménye annyira mérvadól lenne, de szerintem külföldön is érzik hogy ez a játék egy csúszdán halad lefelé, aminek a tetejénél volt egy mászkóa is, amin lehetett volna felfelé is menni. csak a játék lassan leér a homokozóba sajnos. még talán belelehetne kapaszkodni a csúszda szélébe, megállni, és elkezdeni nehezen visszamászni a csúszda tetejére, majd onnan tovább haladni a mászókán. és elérni a tetőpontot, az év játéka címet, ami aláz és büntet. :) természetesen a homokozóban is osztanak év játéka címet. az év legszarabb citromdíjas játéka címet.

    kicsit morbid hasonlat volt mondjuk. :)
  • STFU
    #3605
    a gs nem adhat 80 nal kevesebbet ea jatekra, szoval az egy nagyon rossz eredmenynek szamit
  • Katun
    #3604
    FÚÚÚÚ de ideges vagyok, kurva életbe, ezek fasszopó rendőrök elállják az utat szokás szerint "Road BLOCK" és hova rakják néha a szöges drótot keresztbe pont az autók mellé... és szart se lehet látni hogy ott van.... és már csak egyszer kell elkapniuk a verdámat és mehet a levesbe.... folyamtosan kikapcsolom a boxot majd be....
  • atila4
    #3603
    hát azt megse közelíti :D
  • Csacsi
    #3602
    Én megmondtam, hogy szar lesz. Marad a Midnight Club : Los Angeles.
  • Szabi1991
    #3601
    reméltem tényleg ér majd vmit a játék.. gondoltam utolsó utáni esély.. de semmi.. a szokásos gagyi :/
  • SimaSuna #3600
    ezután a játék után törölném az összes ánderkáver dolgot a gépemről (hálistennek nincs 1 darabsem)...

    nem akar valaki kritikát írni róla? olyan 500szóban? :D
    *vicceltem :D
    1 szó elég rá :D
    Foch
  • DJ Skyline
    #3599
    minek? :D pár hónap múlva sehol nem lesz a topik
  • SimaSuna #3598
    akkor ti nem játszottatok az előttük lévő NFS sorozattal :)

    NFS 1-5 :)
  • DJ Skyline
    #3597
    na mivan már meguntad?
  • Szabi1991
    #3596
    oké, írj a modiknak...


    EZENNEL LEMONDOK A HÁZIGAZDASÁGOMRÓL, ÉS ÁTADOM PEPSINEK A HÁZIGAZDASÁGOT !!
  • Magic Boy
    #3595
    Nálam is a Most Wanted a csúcs, de lehet, hogy erre is ránézek majd a gépfejlesztés után.
  • Shodan
    #3594
    persze mert már mindenki letörölte
  • sharpwrz
    #3593
    Nem tudom, nekem pl a Pro Street sem tetszett, meg a carbon sem! A Most Wanted, ami vitte nálam a pálmát! Attól függetlenül, lehet, h ez is tetszeni fog...csak először szeretném kipróbálni...
  • Pepsi Twist
    #3592
    én, aztán bezárom az egészet :D
  • Shodan
    #3591
    senki?!
  • grebber
    #3590
    Jól gondoltam amikor láttam a videókat róla,cseppet sem veszélyezteti a Grid tronját!
  • Magic Boy
    #3589
    Kevés a kép gyereke.
    Tessék képeket rakni.
  • DJ Skyline
    #3588
    majd ha nem az EA Black Box fejleszti a játékot. :) mindenkit egy agymosás alá kéne vetni ott, hogy "amit csináltok, az szar, ezt és ezt csináljátok" :D
  • Szabi1991
    #3587
    kiadó a topik... ki akar házigazda lenni ? :DD
  • Katun
    #3586
    Szóval amit le lehet tölteni az utángyártott azt mondod? :D