7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Norbi1990
    #3706
    Jól tette :D
    Én is kiveszem.
    Cső!
  • passatgt
    #3705
    hát hát...
    maga a stílus/történet bejön, az átvezető videók is szépek, de valahogy nem áll össze:)

    afc11 burning wheels jobb lesz:)
  • DJ Skyline
    #3704
    Szabi épp most dobta vissza a házigazda jogot, szóval lehet már a topikot is kivette a kedvencei közül. :)
  • METESTO
    #3703
    Téged kéne törölni....de majd jön szabiDDD..azt türül...REMÉLEM.Szerintem azért vannak a fórumok hogy kilehessen beszélni a dolgokat esetleges problémákat.Bár nekem nincsen...csak hogy vannak még ilyen formák mint te akik modernek hiszik magukat azt másokat oltogatnak hogy nemkéne ilyet meg olyat írni.DEGÁZdd
  • Prince23
    #3702
    Ja és magyarul van meg!
  • Banano
    #3701
    Tök király. Milyen okos
  • Prince23
    #3700
    Kipróbáltam, már az első szakaszt megcsináltam, röhej, h csak ennyi a zárója a küldetéseknek, h Maggie mond egy mondatot, h készülj fel, ez most kemyény lesz, uccu el is intézték az élőszereplős videót:(
    Nem vagyok tőle elájulva, mint anno a nfshp2 vagy mw idején. Játékmenet is nagyon vontatott, rendezetlen!!!!!!! ettől még a Carbon is jobb első benyomásra:(
    árkádszarnak elmegy a játék. GRID megnyugodhat!
    maxonra vettem mindent, de beszaggat, így graf beállítás magas, a szűrők pedig 2x és 4x-re állítva. így már tükörsimán fut, gondolom az emberi szemnek megfelelő 38 fps meg van.
    a hangok most kivételesen gyengék. motorhang alig halatszik.... alig lehet vmit állítani. összecsapott szar eddig :DD
    ez van
  • atila4
    #3699
    magától ment xD
  • Banano
    #3698
    Hogy lehet ebben a szarban menteni?:D
  • atila4
    #3697
    ebben is benn van a magyarkatt kicsomagol-->kétszer rányom-->és kész :D
  • Curesz
    #3696
    Tényleg, lesz magyar verzió?
  • blackcalibra
    #3695
    Egyébként a "külföldi" verzió- tehát ami már megjelent- és az itthon majd megjelenő verzió között mi (lesz) a különbség?
  • szapor
    #3694
    ja most már nálam is :)
  • blackcalibra
    #3693
    Nekem beadja az OFF topik-ot.
  • szapor
    #3692
    Ez jó az oFf topik meg 404 xD
  • blackcalibra
    #3691
    Egyedülálló felfogás.......
  • blackfire001
    #3690
    Amikor írtam, akkor még nem volt ennyi üzi. Már bocs, de rendesen van bombázva a topic. :D
  • Katun
    #3689
    A nehezebb missziókat meg csináltam szóval lassan megtudjuk mi van ha 100% a gamma, történt egy baleset:
    Kiestem a pályáról a veyronnal és 700 km/h val zuhanok a nem tudom mibe :DDDD
  • Norbi1990
    #3688
    Nem. De azt nem kéne írni, hogy ezzel a crackel akad és próbáld ki ezzel meg ezzel a crackel. Ezt nem kéne. De majd jön Szabi és majd törli a nem ide illő HSZ-eket.
  • tonyr #3687
    persze egyértelmü hogy nem toltam még sokat, majd kiderül, bár nekem az elözöek is teccettek, egyedül az ug2 nem, mivel ha nem tuningoltál eleget optikailag, nem engedett tovább...
    ill persze hogy nem tecchet mindenkinek, hisz más elvárások stb, de én tuti h végigtolom, nagy nfs fan vok, bár a sim is jöhet, ha korrekt...
  • blackcalibra
    #3686
    Szóval ha kiderül, hogy valaki olyan játékkal játszik most, ami még itthon meg sem jelent az nem warez?
  • Norbi1990
    #3685
    Az nem.
  • blackcalibra
    #3684
    De ha valaki azt írja hogy "tetszik a játék, jól is megy, szép is, reggelig tolom majd" akkor az nem warez?
  • Norbi1990
    #3683
    Crackekről meg ilyesmiről nem kéne itt írni. A játék élményről lehetne :D
    De az ugyis szar xD
  • kill3r21
    #3682
    nemtom mi bajotok nektek...nekem szépen megy full grafon, 8600GTSel...vsyncet kapc soljázok be me külömben akad :)
  • blackcalibra
    #3681
    Jó, csak pont azért kérdem mert ugye felmerül(het-ne) a kérdés, hogy ugye ide hogy lehet úgy írni hogy nem warez, ha még itthon nem is lehet kapni?
  • szapor
    #3680
    Picit olvassál már vissza!!!!!
  • Norbi1990
    #3679
    Jó de ha van Off Topik akkor ott kéne warezolni nem itt.
    Kapise? :)
  • blackfire001
    #3678
    Helló! Olyan bajom van, hogy ha max felbontáson futtatom a játékot akad, ha minimumon, akkor is. Rengeteg dolgot kipróbáltam már a grafikai beállításoknál, de teljesen tanácstalan vagyok. Nektek nem akad? :S
  • fook
    #3677
    mindenki warezol... ugyanis 21.én jelenik meg , úgyhogy nem kellen ez az állszent duma :D
  • Norbi1990
    #3676
    Nem mert nem indul a gépemen (szerencsére)
  • fook
    #3675
    ez botrány :D direkt optimalizálták szerintetek szarul?:D Pro street fullon ment max fpsel :D ez meg alig 20-30 fpst présel ki magából , és még nem is maxon :D BOTRÁNY hogy ilyen játékot ki mernek adni :D
  • blackcalibra
    #3674
    Te játszol a játékkal?
  • Norbi1990
    #3673
    Szabi takaríts!
  • kabel15
    #3672
    Ja sorry most néztem hogy az is van! Na császtok!
  • Norbi1990
    #3671
    De ne itt warezoljatok már. Menjetek a OFF topikba.
  • kabel15
    #3670
    igen azt le is kell az a crack!
  • kabel15
    #3669
    Akkor lehet hogy tényleg nem olyan szar ez csak a törés a gond!
  • szapor
    #3668
    de nekem úgy indult le hogy vmi paul.dll-t le szedtem és bemásoltam
  • Waczkor
    #3667
    Ezzel csak az a gond,hogy reviewban írták hogy ps3-on leesik a framerate,anno meg a pro street is szaggatott xboxon...

    Mindenesetre olyan jó lenne,ha vmi élő műsorban kint hivatalosan bemondanák,hogy egy rakás szar lett az új need for speed:)