7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • SötétBarom
    #4347
  • peti71
    #4346
  • dav1d
    #4345
    bocs:
  • dav1d
    #4344
    http://www.imageserve.info/img_store/2008/11/19/1/150b3d2af74c07fe198fa2b9800072a3.jpg
  • w77d
    #4343
    gyerekek a legnagyobb meglepetésemre a konfigomon szaggat maxon.. de hogy mi a faszért... meg az árnyékok is ocsmányak
  • HKS
    #4342
    meg az egész olyan töredezett olyan nem is tudom mien pedig legtöbb ember állitása szerint full graf hátha azt nem olvasom el asziszem hogy legminimálisabb grafon ment
  • Krisztiam #4341
    et skyline :DD
  • peti71
    #4340
    A vízfelverődést nem látom valahogy,pedig arra voltak büszkék mint a próba a füstre,(girdbe a füst jobb volt sokkal) csak annyit látok hogy tiszta nyál az aszfalt. lehet ez fogja meg a gépeket is sőt..
  • whiskeyman
    #4339
    nekem ET jutott eszembe :|

  • HKS
    #4338
    csak nekem van olyan érzésem hogy videókba sokkal szebb volt a grafika?
  • Krisztiam #4337
    az én tudomásom szerint, a hátsó lámpa körül nincs olyan piros macskaszem a skyline-on :DD
  • kabel15
    #4336
    Neked még egyben van
    Én kicsit kergetőztem a zsarukal és hát nem vólt túl jó álapotban
  • erieskrisz
    #4335
    Nissan Skyline [IMG][/IMG]HÁÁÁÁÁÁÁT ez hogy néz ki
  • peti71
    #4334
    Gyerekek, mér nincs már ki írva hogy itt tilos a warez..
  • stevie28
    #4333
    hi All.

    Olvasgatom itten a dógokat, de nem tudok mit mondani rá, mert én még csak crackelni sem tudom. exe hibával dob indításkor. Vajon mi lehet az oka?
  • HeadHunter86
    #4332
    Egy két kommentbe beleolvastam, én is leírtam a játékot, rettenetes kaki lett. Csak egy baj van vele, még így is sokan megveszik. Ez az EA-t arra buzdítja majd, hogy toljunk ki jövőre is egy NFS-t, 0 ráfordítással eladjuk a szart.
  • Petys
    #4331
    Bocs, az előbbi neked ment volna...
  • Petys
    #4330
    Hááát nekem sajnos nem így néz ki... Tudom, hogy a gépen nem egy nagy durranás (AMD X2 5200+, 2Gb RAM, Ati Radeon 3850, Vista x64) de én erre az ocsmány grafikára utaltam az előbb:
    NFSUC(K) 1
    NFSUC(K) 2
    NFSUC(K) 3

    Ezzel szemben a szintén full grafikán futó GRID:
    GRID 1
    GRID 2
    GRID 3
    Azért látszik egy icipici különbség, ugye?
  • Shep
    #4329
    Egyébként az első tuning után csúszkál a kocsi jobbra balra, elég az úton tartani, most elnyertem egy Chevy Camaro szerű koncepció autót bőg mint az állat dobálja a seggét, durva. Szóval szerintem olyan mint a MW-ban volt. Az első pár kocsi tényleg olyan dróton húzós volt, de később változik a dolog.
  • kabel15
    #4328
    cod5 reloaded változatát végig tőltam HARD on azzal semmi gond nem vólt!
    Szerintem ez is végleges. De ezt nem tudom felfogni! NINCS MENÜ EMBEREK!!! Amúgy egész jó GAME nekem bejön. Főleg mikór a lopot kocsikkal kell mászkálni
  • erieskrisz
    #4327
    Egyébként minek van OFF topik
    senki nem veszi meg eredetiben de ha mégis ez már rég OFF topik minek még 1 külön
  • EK1TEP
    #4326
    Hát emberek ezt bűn volt kiandi!
    GRiD meg ez 2 külön kategória sztem de akkor is inkább gridelek lesz*rom hogy tuning nemtuning!Pff ez egy szutyoklett le is törlöm!
  • JaSoN HuNTeR #4325
    tényleg szar! elismerem :D De szerintem azért me ez még egy nagyon kezdetleges verzió:D Mivel még csak tört van:D Cod5nél is ez a baj :)
  • ppeterke
    #4324
    ez olyan mint amikor a san andreas ban volt az un "csőlátás" csak hát abban homályosult és nem szürkült
  • tompka
    #4323
    ááá ez fájt
  • DJ Skyline
    #4322
    mert olyan gyorsan mész hogy eltűnnek a színek, kifakul a világ :D ah még egy kicsit gyorsabban mennél, akkor...
  • Krisztiam #4321
    hát nagyon sok értelme van mit ne mondjak :D
  • tompka
    #4320
    Megvan, hogy miért lett ilyen a game. Világválság van. Csökkent a pénz, és az EA embereket rúgott ki, és ez által ez lett :D
  • ppeterke
    #4319
    az direkt szürkül el okos
  • Szasza20
    #4318
    Hát el :D Fel is raktam a GRID-et :D
  • Krisztiam #4317
    hát ez nagyon komoly grafika :D
    megyek a kocsival és egyszercsak elszürkül minden, aztán vissza :D

    szürke :)
  • Danka88
    #4316
    lol, látom mindenkinek elnyerte a teccését...hát , én most megyek probakörre...meglátjuk mi lesz :)
  • ppeterke
    #4315
    szentem a comodor 32re is volt jobb játék mint ez
  • DJ Skyline
    #4314
    néha azt hiszem egyes dolgokban hogy ennél szarabbat nem fogok látni, ezt nem lehet felülmúlni címen. általában mindíg tévedek. :) biztos ezt a szintet is felül lehet múlni negatív irányba
  • mustang93
    #4313
    Az enter felett van a Backspace na azzal tudsz kilépni a fotomodból.

  • hubispace
    #4312
    Hát komolyan mondom nem hiszem el, az összes nfssel játszottam, sőt kipörgettem, és úgy voltam vele hogy ez a fos nem lehet annyira rossz mint ahogy itt sokan mondják, hát pedig igaz játszhatatlan élvezhetetlen, unalmas, egyszerűen szar, csak azt nem értem hogy ezt az underszart dupla annyi embernek sikerült összehozni, mint a pro streetet, és úgy vélem a pro street azért nem volt egy huh de rossz rész. Kíváncsi vagyok vajon jövőre mit kapunk, ennél még van vajon rosszabb......????
  • Krisztiam #4311
    felmérgel komolyan mondom, hogy az izémbe kell kilépni a fotó módból???
  • Krisztiam #4310
    marad a GRID!!! :)
  • Szasza20
    #4309
    Gyerekek ez egy takony :D Pedig megy 30-40fps-t dehát elég is volt ebből ennyi!
  • dragon11
    #4308
    h-h szabi lett a házigazda? attila volt itt ^^