7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • erieskrisz
    #4387
    Hát ez akkor szerintem a virtuális meghalytorol töltögeti be magát játék közben vagy nem tom miért csak ennyi cucot pakol fel a gépre
  • peti71
    #4386
    Nekem is annyi,érdekes.
  • erieskrisz
    #4385
    Valaki utána nézne akinek még fent van a game a gépen mert mikor uninstaláltam programok telepitése és törlése opcioban a játékra 1.89 Gb ot irt ki??? nem lehet ezé szaggat mindenkinek mint állat mert virtuáis meghalytorol megy a játék
  • Ridley
    #4384
    nekem nem szaggat,jól megy...a lényegen nem változtat...szar...ismét sikerült alulmúlni magukat.....vicc,de még annak is szar
  • METESTO
    #4383
    HAHAHAHAHAHAjóötlet.Vagy kérd meg anyád vegye meg neked a segélyből amit kaptokrád=)
  • Prince23
    #4382
    Én már nagyon várom az értékeléseket....gamespot, ign, atomicgamer, worthyplaying, pcdome, pcguru, és a két kedvenc oldalaimtól: gamekapocs és gamestartól :D

    ezekből sztem a pcguru fogja agyon dícsérni a játékot :DDD
  • kemszi2
    #4381
    én inkább úgy mondanám a részemről,hogy a pro street után láttam 1 kis rmeény hogy fellendül ismét a sorozat.de ez.....
  • peti71
    #4380
    Xp újra húz ennyi.
  • R0zs0máK
    #4379
    Érted, szar volt a Most wanted (a sorozat leggyengébbje sztem), szar volt a carbon, erre csináltak egy kurva jó pro streetet, és most visszatértek a most wantedhez??? faszomat beleverem...
  • kemszi2
    #4378
    az utólag belerakott kocsikban az nincs beeeeee pont ez votl a lényeg a képen hogy bömbi van porsche helyett
  • R0zs0máK
    #4377
    tedd fel inkább az underground 2-t vagy a pro street...
  • w77d
    #4376
    tényleg nagyon gyenge "játék" lett... sok low budget játék kenterbe veri. Őszintén remélem, hogy kirúgják a játék készítőit mind egy szálig!!
  • MasterJay
    #4375
    Az a helyzet, hogy most itthon vagyok és unatkozom, és szeretnék a játékkal játszani, még akkor is ha szar. :) Sajnos már más játékkal is volt ilyen problémám és nem tudok rájönni mi okozza ezt. Viszont ha itt valaki tudna valamit mondani erre, akkor lehet az a megoldás a másikra is jó lehet.
    Szóval tud valaki segíteni #4366?
  • peti71
    #4374
    Hol a sofőr,régi szép idők xD.
    Néztétek a videót??#4356
  • R0zs0máK
    #4373
    Ekkora rakás szart, hát az ideg szétbasz...Nyomába sem ér a Pro Streetnek, csináltak egy hihetetlen gagyi Most Wanted 2-t...kurva életbe...törlöm le, rakom fel a Pro Street inkább :DDD
  • kemszi2
    #4372
    nem porsche 2000
  • Prince23
    #4371
    Hot pursuit 2? :D
  • Prince23
    #4370
    Mindegy melyik verziót töltitek, fogjátok már fel
    ugyanúgy szaggat mind a kettő. és szaggatni fog az eredeti is.
  • kemszi2
    #4369
    régi szép idők:)valami nem stimmel a képpel XD
  • w77d
    #4368
    reloaded verzióm van. De ez valahogy nem is akad, hanem laggol...
  • kemszi2
    #4367
    nem érdemes vele szenvedni:)
  • MasterJay
    #4366
    Sziasztok!

    Egy kis segítségre lenne szükségem.
    A játék telepítése után a dll fájlt bemásolom, de mikor indítanám a játékot az nfs.exe hibát észlelt ezért leállt.
    Már próbálkoztam másik driver-el is, de ua.!
    Tudja valaki mi lehet az oka?
  • kemszi2
    #4365
    most igen.de 10éve még követte a sofőr feje az egér mozgását:)itt meg egér sincs
  • Toyo
    #4364
    próbáld meg a reloaded verzióval, a clone nekem is beakadt néha, nem gyengén..

    képet hogy kell csinálni, printscreen-nel vagy mivel? és azt hova menti el.. köszi!
  • kulabácsi
    #4363
    csoda h van :D
  • kemszi2
    #4362
    jah még valami,semmilyen beállításon nem mozog a "sofőr"
  • kemszi2
    #4361
    inkább az ötöst tolom végig megint:)
  • kulabácsi
    #4360
    cpu-control szedd le te is, és ott állítsd be h használja az összes magot, nekem azzal megoldotta, de végülis tökmind1 mert egy hulladék az egész, inkább delete :D
    (azé végigtolom, amíg várok a gta4-re -.-)
  • w77d
    #4359
    én is nagyon valami kezdetleges bétára gyanakszom mert ez hihetetlen szar. bázzeg akárhogy rakom lejjebb a grafikát mindíg szaggat....
  • kemszi2
    #4358
    és annak kb a fele semmit sem ér.elég szomorú
  • DJ Skyline
    #4357
    tizenkettő
  • peti71
    #4356
    Kemény.
  • kemszi2
    #4355
    ez már hányadék,ill hányadik rész?
  • DJ Skyline
    #4354
    az a közel 300 ember dobjon össze a játékra, kb 36 Ft lenne / fő (talán ennyit még megér a játék egy embernek), és kikell próbálni az eredetit. :D
  • Dante73
    #4353
    RÁJÖTTEM!
    Kapunk még 1-2 hasonló részt, és mikor majd az eladásokon is látni lehet a színvonal mélyrepülését, (Pistike, illetve Steve ezt is megveszi, mert jó a graf; kifolyik tőle a szeme) akkor "dobnak egy nagyot" és kapunk egy MW-nél alig rosszabb "játékot", ami után megnyalja mindenki a tíz ujját, hogy ilyen fasza autós gém még nem volt! Magyarán, csak dolgozni ne kelljen... Mondjuk, ez igaz is, minek, ha így is veszik?

    Kérdés; Tuti, hogy ez a végleges? Megszoktam ugyan, hogy az NFS szar, de ez már a hihetetlen kategória. Nekem olyan érzésem volt, miközben játszottam, hogy ez maximum egy alfa verzió. Nem létezik, hogy önérzettel rendelkező ember ilyen munkát kiad a kezei közül!
  • HKS
    #4352
    Szuper, ennél jobb nem is lehetne.

    42

    5.54%

    ők biztos:D
  • Micsu
    #4351
    van olyan ember aki ezzel a moslékkal játszik? :D
  • Dante73
    #4350
    Kár, hogy csak IGEN gomb van, KURVÁRA nincs....
  • kulabácsi
    #4349
    szar a géped -.-
  • kulabácsi
    #4348