7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • mama 2
    #4507
    Pontosan! Remélem majd jön valami patch vagy valami, mert elég zavaró néha(nem azt mondom hogy játszhatatlan, csak azért néha amikor verseny közepábe vagyok, meg áll. aztán nem tudok hirtelen kapcsolni hogy most mi van, azt neki megyek egy oszlopnak már a vél előtt:P).
    Vagy az is lehet amit ti írtatok, hogy nem teljes verzió még.
    De miért ne lenne az? Hisz már a cdgalaxisnál is lehet venni meg minden. Mondjuk az elég furcsa hogy csak 4 giga. Amikor a mostani játékok 5 meg 6 gigánál kezdődnek.
  • gepa7
    #4506
    Hi!

    Srácok valaki nem tudna egy savegamet adni? Lehetőleg minél nagyobb %.
    Vagy adni egy linket ahonnét le lehetszedni egy savegamet? mert eddig nem találtam sehol. (NIncs időm hogy végigvigyem de azért egy pár kocsit kiprobálnék és a várost is megnézném...
  • Prince23
    #4505
    nem, az értékelésem 28%
    :lol:
  • Prince23
    #4504
    Na az pontosan h bug. nem töltődött be minden pályarész... és fogja a gép és a szemed láttára tölti be
  • tompka
    #4503
    8óra alatt 28%?? Én összesen max 3órát nyomtam, és 29%-nál járok
  • mama 2
    #4502
    Nekem eddig nem volt bug, csk olyan, hogy hajtok 300-al, erre meg áll a kép, kék lesz(mint mikor ráfókuszál a kamera egy rendörre csak itt hosszabb ideig), és a szemem láttára, betölt egy emeletes házat, meg egy fát, ami eddig nem volt ott!
    Olyan mint Xboxon a GTA IV-nél a pop-up! Miért csinálhatja ezt?
  • w77d
    #4501
    ezek a dolgok sztem mind azt támasztják alá, hogy nem végleges verzióval van dolgunk. Nagyon várom már, hogy valaki vegyen eggyet és kipróbálja...
  • Prince23
    #4500
    na ez jó kérdés, de már töröltem. max kipróbálom még a rld. mentést ki másoltam
  • Csokis
    #4499
    Ha kikapcsolod az AA-t, akkor sem?!
  • Prince23
    #4498
    Na gyerekek!
    nem tudok tovább haladni a főszálon (Munka). rálépek, és kidob exe hibával. na ennyi volt. kár volt beleölni azt a 8 órát.
    28%-os lett a végösszegnél a játék!
  • temes69
    #4497
    csak így hosszú Ó-val?
  • temes69
    #4496
    végül is ez a te korosztályodnak lett csinálva. írták már itt előttem is hogy a 13éveseknek bizosan be fog jönni, mert ők nem ismerik a régi nfseket és nincs viszonyítási alapuk.
  • tomcsa4
    #4495
    Nekem is tetszik eddig. Közepes értékelést eléri. Csak a bugokra figyelhettek volna. Ennyit egyik részben sem láttam. Pl megyek a sztrádán és egy autó vízszintesen felrepül kb 5 méterre majd vissza. Jó jó, nem vészes, csak vicces. Akkor képhibák fordulnak elő. Nem okolható a V-Sync kikapcsolására, mivel az csak az fps felső értékét igazítja a monitor frissítési frekvenciájához. Egy rosszul megírt játéknál videomemória-elfolyáshoz vezethet a V-Sync. És ez az engine nem igazán szuperál. Látszik, hogy a Pro Street engine-jét buzulták meg (pedig már a PS-ben is röcögött néha). Nagyon CPU limitált a játék, nagyon függ tőle. Nekem 1 magosom van, de nem így kéne lennie (4000+ tunnigolva).

    Na mindegy, nem okoskodom. Én élvezem a jáékot, persze kis adagokban.
  • Rage47
    #4494
    ezt a game-t ki kell próbálnom, ha ennyire jó lett
  • Csokis
    #4493
    Az másnál is le szokott fagyni! Kapcsold ki az AA-t és utána (állítólag) jó lesz!
  • Prince23
    #4492
    na valóban... rájöttem, h csak akkor fagy ki, ha elindítok egy kötelező küldetést (Munka)... mindig elindítom, és lefagy. akkor remélem nem a driver miartt van ez. vagy igen?
    már megkrekkeltem rld-vel is, d eugyanaz, viszont rld crackel jobban megy, simán
  • peti71
    #4491
    Jó ez,kinyomtatom a képet ez lesz a borítója ,mert már elkövetem azt a hibát hogy ki írtam dvd-re, kéri a haver kölcsön majd ezt adom neki..
  • mama 2
    #4490
    Én is kipróbáltam, és nekem NAGYON tetszik. Lehet megkövezni, de én arra szavaztam itt felül, hogy "Szuper, ennél jobb nem is lehetne."
    Komolyan, még a kedvenc NFS részemet(Most Wanted) is lekörözi:D.
  • Csokis
    #4489
    Nem hiszem, nálam is a 180.48-as driver van fent és nincs semmi fagyogatás.

    Egyébként a progiban igen csak alulmaradnak az AMD procik, KATT!
  • The Protector
    #4488
    Hát ebben a részben elég bonyolult lett a tunin:(és nagyon drágák a külső alkatrészek.
  • atila4
    #4487
    nincs fenn a photoshop ezért csak ilyent tudtam csinálni
  • Prince23
    #4486
    Mér van az, h ma állandóan fagyogat a játék? már ma 3x fagyott le. vajon az űj vga driver miatt?
  • peti71
    #4485
    Jeee király vagy,erre gondoltam tökéletes..
  • atila4
    #4484
    DVD Borító
  • DJ Skyline
    #4483
    mindenképp írj, mert ha az is szar, akkor egyértelmű mi a helyzet. ha az kiválóan működik akkor meg a másolttal van valami. de még mindíg ott vannak a különböző lapok által írt értékelések (IGN pl), nem tartom valószínűnek hogy másolttal tolták volna.
  • High end PC #4482
    Én ma vettem meg ezt a 12. NFS részt a több napos negatív kritika ellenére (gyerekkorom óta gyűjtöm az egész sorozatot) Budapesten az 576 üzletében PC-re. Holnap megyek haza kipróbálni, kíváncsi vagyok ez is bugos e annyira, mint az általatok próbált warez verzió. Majd irok, üdv.
  • Dark Angel 666
    #4481
    az nem egy csatornafedél ? arra hasonlít :D
  • atila4
    #4480
    nekem a kerekek tetszenek
  • peti71
    #4479
    Ez jó lenne DVD borítónak itt az új NFS..
  • peti71
    #4478
    De kemény ahogy ül a faszi de jót nevetem..
  • Pluskast
    #4477
    Tévedtél:)) Amúgy ez tényleg egy kalap szar. Annyira primitív lett, hogy az valami eszméletlen. Még egy nyomorég egér lehetőség sincs a menük között mert ugye minek az?? Jó a 95-ös szint amikor csak klaviatúrával tudtál lépkedni a menük közt. A grafika meg egy trágyalé. Mi a büdö szart fejlesztettek ezen több mint 1 évig?? Dante73-nak tökkéletesen igaza van szám tech tagozat 6. osztály. Ott még meg is dicsérné a tanár a gyereket a teljesítményéért.
  • peti71
    #4476
    Ez mi a picsaa.
  • barmi
    #4475
    ppfffff....
  • Ariakus
    #4474
    Az EA-nál már nagyon régóta nem arról szól az egész, hogy jó és minőségi játékokat adjanak ki a kezük közül. Ameddig jó pár százezren megveszik addig nem is nagyon fognak sztem változtatni az üzletpolitikájukon. Amikor egy éve felröppentek az első hírek a játékról , akkor még egy kicsit bizakodtam , mert úgy volt , hogy ezt a játékot hosszabb ideje fejlesztik mint mondjuk a többit amit eddig kiadtak. Gondoltam a hosszabb fejlesztési idő egyenesen arányos lesz a minőséggel.
  • Dark Angel 666
    #4473
    alig várom hogy hazamenjek és kipróbáljam
  • Quki
    #4472
    fooos , szaaar....semmire se jó ez a játék...kinek kell ez???
  • DJ Skyline
    #4471
    aztakurva
  • BiG G
    #4470
    figyelmet kérek: eza játék egy FÓS! köszönöm.

    [tömören kifejtette a véleményét, elnézést kér a vulgaritás miatt, de szükséges volt az érzés valósághű visszaadásához]

    ps: a hozzászólásban szereplő szavak a valósághoz megtévesztően hasonlóak, de nem azok!
  • atila4
    #4469
  • kemszi2
    #4468
    de kurvsa lassan lehet leszedni a gépről -.-