7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • AudiQuattro
    #4547
    Ez sztem sak béta...ekkora hibáknak nemszabadna lenniük,és a pro street nehogymár sokkal nagyobb méretű legyen mint az 1 évvel későbbi ándörkóvör.
  • erieskrisz
    #4546
    bugal még én sem találkoztam csak kisebb hibákkal ami van minden játékban de nekem mind a 2 verzió beszaggat csak az a furcsa hogy 1x 8FPS 1x meg 48FPS em van és olyan helyeken esik le az FPS ahol szinte semmi nincsen
  • Prince23
    #4545
    A Clone verzió van fennt?
  • Marci0115
    #4544
    érdekes nekem még egy bug sem volt
  • Prince23
    #4543
    Kapcsold ki az élsímitást, próbáld meg úgy. Nekem most a rld verzsó van fennt, az zsírúl megy, nem bugos! már jött ki dvd5 rld verzió is.
  • zsoltz
    #4542
    sztem is vmi beta mert nem hiszem el hogy ez lenne az!!tele van buggal undorító a grafika is meg a beállítások is nagyon bugosak(ha nem mek be a garázsba és úgy állítom át a graffott akkor kifagy a játék)
  • AudiQuattro
    #4541
    Nintendo platformra jobbat lehetne csinálni.
  • Peetboy
    #4540
    Ez nagyon LOL. Skyline olyan mint ET. De tényleg ronda a kocsi, meg környezet is.
  • AudiQuattro
    #4539
    szép.
    Nemlehet h ez béta verzio?Mert 21. még arréb van..És televan buggal.
  • AudiQuattro
    #4538
    Ugye ez valami vicc?
    Ez még Most wanted béta patch nak is rosz...
    Szomorú h ilyen bugos szart adnak ki...játék értelme kb 0..
  • Donát9
    #4537
    Feltelapítettem elfogadta a licincet de amikor elinditanám nem fogadja el ugyan azt.miért pls help
  • CamelX
    #4536
    Ha valahogy sikerül megoldani akkor írd be légyszi! Nálam is a "főküldik"-nél fagy le, de már pöttyet elegem lett a próbálgatásból és még csak 1 kocsim van (Hemi Cuda) :D
  • erieskrisz
    #4535
    figyu olvasd már el mit irtam LOL de rendesen ám,csak 2 hsz t kellet volna lejjebb olvasnod
  • erieskrisz
    #4534
    figyu olvasd már el mit irtam LOL de rendesen ám,
  • FxRRulez
    #4533
    Lordhappy!

    Na végre 1 ember akinek megvan eredetiben. Már csak azárt, mert kíváncsi vagyok egy eredeti game, hogy fest. Légyszi csapass 1-2 screenshotot!

    Kösz!
  • Laci82
    #4532
    Minden EA játék ilyen drága az elején....
  • dragon11
    #4531
    12 000 ropi?:D olyan drága?:S ezért a vonatos játékért ennyit kérnek?

    fostalicska az egész.. EA az NFS szériában Pro Street-től csalódás a szememben.. egyre jobban..

    grat EA, geci nagyot alkottál^^
  • Laci82
    #4530
    Én is megvettem
    A Most Wantedet nem is ezt a...,pedig olyan csábítóan néz az Undercover az emberre a boltok polcain.....és csak 12000 ropi tiszára megéri
  • Prince23
    #4529
    Nem kellett volna szavazzál olyan hamar :D ugye-ugye... tényleg szupernek tartod a játékot még mindig? :D
  • harmadas
    #4528
    feliratot hol lehet beállítani?
  • mama 2
    #4527
    Nos igen, a monotonság. Azért az kicsit kiábrándító, hogy csak versenyezni kell azt semmi más(mondjuk oké, ezért autóverseny), de akkor is. Meg a tuningolás sem olyan mint volt. Most nincsenek festések, meg ilyenek(vagy is én eddig ilyet nem vettem észre).
  • Prince23
    #4526
    Mi nem a bugért szídjuk többek közt, hanem a a monotonsága, a játékmenete miatt.
    ám gratula h megvetted xd
  • mama 2
    #4525
    Nem kell a nyomtatód, és nem kell mondani hogy jobban járunk vele mint az NFS-el, mert szerintem rajtad, és Examineeon kívűl nincs itt olyan ember aki megvette volna, és szerintem nem is gondolkodik azon hogy megvegye. Ez a nagy helyzet.
    Nekem tetszik, de amennyiért adják annyit nem ér. Majd akkor megveszem ha lecsökken annyira az ára, mint amennyibe most a Most Wanted kerül.
  • Chopitzr
    #4524
    bocs megtaláltam
  • erieskrisz
    #4523
    egyébként van 1 epson nyomtatom darabokban 20 k a bolti ára valakit nem éredkelel 12 ropiér jobban jár vele mint NFS el
  • kissadamvikt
    #4522
    ez idáig a legszarabb nfs, carbon is jobb 1 fokkal
  • erieskrisz
    #4521
    nekem nem eredetiben van meg és bugal még n sem találkoztam csak aprob hibákal ami minden játékban van viszont azt nem reklámoznám hogy eredetiben megvettem me hülyének fognak nézniNeed foss sped undorcover ezt a cimet kellet volna a játéknak adni ez jobban illik rá
  • bodesz
    #4520
    nemértem hogy lehet így lejáratni 1 játékot már :S 1re könnyebb lesz minden rész.játszottam vele 90percet és már delete is :S
  • trick daddy
    #4519
    Hy all az 1. szintü kocsik közül a bugattin-kivül melyik a jó még gondolkoztam a nissan gt-r-en de alapon elég gyenge a tunning sokat dobrajta v-nem?
  • examinee
    #4518
    Szép az autód! Grat, igényes, nagyon tetszik!
  • Chopitzr
    #4517
    Lenne egy kérdésem.
    Sehogysem lehet grafikát beállítani?
    Mert nekem autómatán minimálra állítja be ami elég vicces ,tekintve azt,hogy a crysis,a far cry2 és minden mostani game max,beállításokkal max élsímítással,v-sync minden bekapcsolva 1680*1050-es beállításon fut.
    Azt meg nem hiszem el,hogy ez neki nem elég ,amúgy gépem fontosab paraméterei.
    evga 8800GTS(768,húzott(crysis edition)),intel core quad q6600,4gb ddr2 ram(1066mhz)
  • examinee
    #4516
    Akkora lámák vagytok, szidjátok a gémet hogy milyen bugos közbe warez szarral nyomjátok. Johogy ilyen bakker a törés miatt. Nekem eredetibe van még és 1 bugot nem csinált még soha.... Inkább magatokat szidjátok ne az ea-t...
  • kemszi2
    #4515
    szerintem zárható a topik:D
  • somdav95
    #4514
    A Far Cry 2 sincs 4gb.... Szóval az nem lehet a hiba..
  • Marci0115
    #4513
    hogylehet hogy nálam normális minden , és soha nem volt még ilyen szar a kocsi? vagy csak szar a gépetek vagy nemértem nekem miért nem csinál ilyet sose
  • Prince23
    #4512
    Miért veszed meg... legalább ahivatalos sg topikjába ezt a mondatot használjuk:)
  • lacy86
    #4511
    Akkor te se vagy egy türelmes ember! :) Nem hogy inkább magad szenvednéd meg! Ennyire lustának lenni , akkor tényleg miért töltöd le?!
  • Prince23
    #4510
    5 óránál több az...15 inkább.
  • SLICK
    #4509
    lolbazmeg, 5 órád nincs hogy végigvidd? :|
  • mama 2
    #4508
    Nincs időd hogy végigjátszd? LOL, ilyet sem hallottam még. Akkor minek töltötted le?:D