7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Dante73
    #4467
    Én kb egy órát toltam, és büszkén jelentem, még a nyomait is eltüntettem a gépről. Aki szarnak tartja és nyomja.... 2 dolog lehetséges. Egyik; mégsem tartja annyira szarnak.... másik; (ez volt velem is, de ez kitolást már nem magyaráz) a döbbenet tartja az embert a gép előtt. Én egyszerűen nem hittem el a dolgot, kellett egy óra ahhoz, hogy felfogjam, ami előttem van, az az új nfs. Az utóbbi részek után semmi jóra nem számítottam, de ez mégis egy döbbenet volt részemről.

    Valahogy még most sem tudom elhinni, hogy ezt a ...valamit... valódi, felnőtt emberek fejlesztették, a nevüket adják hozzá, hogy a legnagyobb kiadó vállalat nem mondta azt mikor meglátta, hogy jóvan gyerekek, idén nem lesz nfs, menjetek a pénztárba, azt viszlát.... Ez nyári tábor, 6. elemi, szám-tech tagozat... 2-es fiam, ülj le...
  • Prince23
    #4466
    Az tuti, végigviszem és delete lesz amúgy. ha százalékos értékelést kapna, akkor 35-40-et kapna tőlem. a legalacsonyabb nfs érték lenne. tiszta szégyen már. még a ps is jobb volt ettől kb 55%, carbon 75%, most wanted 90-92%
    szal nálam is látszik a visszaesés nfs terén
  • Szabi1991
    #4465
    PSP-n egész jó a játék... :D
  • CamelX
    #4464
    Csak nálam lép ki a játék a Nick of Time küldi elkezdésénél, vagy másnál is előfordult akinek volt türelme eljutni odaáig? :) még aránylag az elején van.

    Játékhoz nem sok pozitívumot tudnék fűzni, de gondoltam 1 Pagani-ra még csak-csak összehozom, de hát így nehéz lesz :D
  • peti71
    #4463
    Most már tudom mért nincs drift, hogy bírnád megcsúsztatni ilyen irányítással ez dühít,olyan az irányítás mint régen kaptam egy elemes autóverseny pályát, rátetted a kocsit a pályára és nyomni kelet a góbot na ez is ilyen..
  • Attelee
    #4462
    Nem!Én is tolom böcseletböl,vagy mittudom én!
    Persze csak azért mert megjavult a chillstream jobbra húzása,ugyanis annyit kellett tennem h a másik gamepadot /az óccsobbikat/ ki kellett huznom!"Ki érti ezt?"
  • tmisi
    #4461
    Szó mi szó én nekem azért nem tetszett annyira a PS, mert már megpróbált a simulation módba áthúzni (ha meg minden segítség be volt kapcsolva, ott is a gép vezetett helyettem). A sprint lett benne egyedül tetű nehéz. Bár az UC-t elnézve nem csak én lehettem így és az EA túl komolyan is vette a dolgot hogy egyszerű irányítás.
  • tmisi
    #4460
    Majd megunod egyszer. xd De ki nem nyomod többször az tuti. :D
  • peti71
    #4459
    Nem én is azt mondom hogy ez bélsár, de ma is játszottam vele, egyszerűen nem hiszem el hogy ilyen szar,főleg az irányítás ezt mutogatni kéne cirkuszba, nem hiszem hogy végigviszem kicsit még kilódok és delete.
  • Prince23
    #4458
    Most tuti, h fognak sírni EA. és a wrz-re fogják majd, szánalmas.
    de nézzék meg mit hoztak kia fiúk, és megértik.

    Egy valamit nem értek: szar és szóda köztire értékelem, de azért még is játszok vele. Ez nagyon rejtélyes és röhejes. itt fostalicskázom, de azért még is tolom. egyedül csak én vagyok így ezzel? :O
  • Dante73
    #4457
    NEM!!! Arra a következtetésre fognak jutni, hogy a sok köcsög warezos miatt nem fogy a DRÁGA játékuk.... És sír majd a szájuk, ezerrel. Megígérik, hogy PC-re soha többet, (azért csak PC-t, mert az amcsi hülyegyerekeknek ez a színvonala kb, tehát konzolra azért lesznek eladások) aztán jövőre kapunk egy ennél is rosszabbat... Hátha alapon.

    NFS, nyugodj békében. (bár ez az utóbbi részek után nem lesz könnyű....)
  • El Protector
    #4456
    Hát a faszomat, nagyon felkúrta az agyam a játék. El kell lopnom egy kocsit, repesztek 300-zal, erre a rendőrterepjáró úgy előz meg, mintha állnék...
  • Prince23
    #4455
    Most már nekem is fagyogat a játék. Lehetséges, h az új vga drivertől? :O
  • threat
    #4454
    Mikor törölted le az Undercovert?

    Szuper, má tegnap
    Lese töltöttem ixdé
    Támadom a warez ftp-ket és törlöm le róluk
    Mintha 10 évvel ezelött játszottam volna vele
  • SötétBarom
    #4453
    Arra a következtetésre fognak jutni, hogy na erről már lehúztunk minden bőrt fiúk, hagyjuk a picsába. :DDD
    És nem lesz több NFS :DDD
  • w77d
    #4452
    hát gyerekek ennyi, töröltem... nem szégyellik a pofájukat a készítők?? ilyen szart kiadni? remélem nagyon keveset adnak el belőle és akkor majd az agyukhoz kapnak..
  • Guillotine
    #4451
    Igen,igy jó. Ugyan is rohadtul zavar az elmosódás.
    Én 1284*1024-es felbontásra állítottam és mindent max-ra kivéve world effektet és tökéletesen siklik.
    Már csak rá kell jönnöm,hogy tudok GPS alapján a célhoz menni úgy hogy egyszerre ne a verseny induljon.
  • peti71
    #4450
    Megnéztem a vidít, az underground 1.2.-nél azért megjelent egy egy könnycsepp,az underground2-be milyen szépen eset már az eső folyt le a monitorom, A MW is elégé rendbe van, nagyon sokat játszottam vele.
  • kaposi1
    #4449
    Szerinted.
    Bár még csak 8 éves de már szimuláció-s módban Online versenyeken jó helyezéseket ér el.
    Szóval nem hiszem hogy sokáig le fogja kötni.
  • Prince23
    #4448
    Mind két verzió végleges, nem értem miért volt ez a marhaság. ilyen a játék, tessék elfogadni.
    persze z nem neked szólt
  • Prince23
    #4447
    Nyugi, ha gyerkőcnek telepited, akkor van még remény:)
  • Dante73
    #4446
    Rossz hírem van, ez a végleges, annak ellenére, hogy valóban még bétának is csak jóindulattal lehet nevezni.
    Más; A Porsche-ben még a kerekekre számolta a fizikát. A Grid, a Dirt, a TDU a kerekekre számolja a fizikát. Az NFS részek óta a dobozra... Most is. Így, (hiába árkád) egy fos. Azért mert árkád, még lehet ígényes. Az első lépés egy kerekekre számolt fizika, második egy normális játékmenet. Harmadik egy a kor színvonalának megfelelő grafika, és van negyedik, ötödik is. Itt SEMMI, de szó szerint semmi nincsen ezekből.
    Ez kb az a színvonal, amit a nyári számtech táborban összedobnak a 12-14 éves gyerekek.
  • kaposi1
    #4445
    Jézus!
    Ennyi negatív kritika.
    Én meg most telepítem a gyerkőcnek.
    Akkor inkább maradok a nick nevembe szereplőnél,azt nem tudom megunni.
  • temes69
    #4444
    na ezt jól megfogalmaztam
  • SötétBarom
    #4443
    Locsolják az utat mert meleg van -.-
  • temes69
    #4442
    world effectet vedd vissza mediumra highról. egyébként ha szerintetek ez nem a végleges akkor nézd meg ezt:
    http://zoenn.buzz.hu/archives/2008/11/19/Undercover_testprint/

    a csóka a gamekapcson tesztel meg mostanság az sgre is ír, szal nemhiszem hogy neki ő a torrentes verzióval nyomul.
  • atila4
    #4441
    jah de napsütésbe érdekes hogyan van víz xD?
  • atila4
    #4440
    sajátgépre jobb klikk/tulajdonságok/speciális/a többi a képen
  • SötétBarom
    #4439
    Találtam vizet! :D



    Wunderschön schatten -.-



    Itt próbál jól kinézni a gém.


  • Guillotine
    #4438
    A bloom effekt kikapcsolása engem is érdekelne.
    A magyarításnak meg nincs köze hozzá mert én megsem próbáltam magyarítás nélkül.Magyarítással is zökkenő mentes a futása nálam.
  • FxRRulez
    #4437
    Na és hol kell kikapcsolni azt a szörnyű bloom effektet áruld el légyszi! Mert nekem is volt egy olyan érzésem, hogy az a hunyó. Jh és kéréd, hogy te magyarosítottad a játékot? Mert én lehet megpróbálkozom vele még 1x magyarítás nélkül. Szerintem sok embernek segítenél ezzel, szóval légyszi mondd el lépésről-lépésre, hogy mit csináltál. milyen verziód van meg ilyesmi...

    köszi
  • FxRRulez
    #4436
    Sziasztok!

    Hát a véleményem a következő: JÓL MEG LETTÜNK SZÍVATVA! Ez egy régi félkész verzió az biztos. Lehetetlen dolognak tartom, hogy az EA kidobjon egy ilyen szart. Ugye nálunk még nem jelent meg az eredeti majd csak holnap várható. Azonban a jenkiknél már meg lehet venni a játékot eredetiben és én körülnéztem a Youtube-on és találtam egy rakás NFS UC gameplay videót, amiket biztosan nem az EA rakott fel hanem otthoni felhasználók. Azokon a videókon nem szaggat a játék, nincsenek elképesztő bug-ok, az árnyékok is szépnek mondhatóak és ráadásul ezek csak Youtube minőségűek. Tehát én azt mondom még reménykedjünk a tegnapi sokk után. Mint már az elején említettem én erősen gyanítom, hogy rászedtek minket és ez még tényleg csak egy alfa verzió.
    Persze az már más kérdés, hogy az irányítás nem lett telitalálat, az autók fizikája gyerekes, irreálisan tapad a kocsi tényleg jó volt a "sínautó" hasonlat.
    Nagyon remélem(és ajánlom az EA-nek) hogy holnap már más képünk lesz a gammáról, bár a dolgok jelen állása szerint könnyen lehet hogy tévedek.
    De mondom, a youtube-os videókat nézve szerintem van még remény!

    íme egy példa:
    http://www.youtube.com/watch?v=hk0AY-hFFTI
    (bár itt az árnyékok szntem pont ki vannak kapcsolva...)
    Ja és még egy dolog!!Nekem ATi X 1950Pro karim van és nekem például alapból van egy olyan állandó bugom, hogy bizonyos távolságra tőlem végigvonul egy széles fehér "sáv" (nem tudom pontosan elmagyarázni) de amikor a tárgyak pl. házak belekerólnek akkor ott fehér lesz mindennek a textúrája. Kérdésem az, hogy másnál is jelentkezik ez a baki? Bár végül is tök mind1, mert ez a verzió egy nagy sz*r így is úgy is... :)

    Várom a kommenteket és a véleményeket!

    FxR

  • Prince23
    #4435
    Nekem annyit javult értékben, h a fostalicska és a Szóda közt van xD
  • Guillotine
    #4434
    Sőt szinte olyan simán fut,hogy alig tudtam bevenni a kanyar annyira gyorsan ment.
  • Guillotine
    #4433
    Semmit. Csak feltelepítettem.
    Nem is nyúltam a gép beállításaihoz.
  • w77d
    #4432
    akkor oszd meg hogy mit csináltál :)
  • Guillotine
    #4431
    Akármit mondtok nekem első feltelepítésre sem szaggatott.
    Csak azt nem tudom,hogy hol kell kikapcsolni a bloom effektet.
  • atila4
    #4430
    megvan :) tényleg jobb lett
  • karikusz
    #4429
    KÖszi...sikerált ...fasza...40fps, így már játszható.. ;)
  • atila4
    #4428
    hogy kell megemelni a virtuális memoriát?