7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • atila4
    #4667
  • Krisztiam #4666
    hehe bocs :DD
  • Csaba42
    #4665
    Nekem is Ati van, de nincs ilyen probléma.
  • quados19
    #4664
    sziasztok eza verzió isszonyat bugos
    Need.For.Speed.Undercover.English.CLONEDVD-Clone
  • misiizsai
    #4663
    én még az audi val nyomulok mán a 2-dik bandától választotam a Suprát de nagyon csuszot és vissza váltotam TT-re
  • totti10
    #4662
    hi

    miért van h mindig megfagy a játék ha venni akarok uj kerekeket? (gépigény megvan hozzá)
  • tmisi
    #4661
    ATI tulajok közül találkozott már valaki olyannal, hogy garázs módba átlépve állandóan VPU Recoverrel kilép? (ha meg kikapcsolom a recovert, akkor szimplán befagy). Kártya nem lehet rossz mert más game nem csinálja. Driver 8.11 Catalyst, WinXP SP2 és most feltettem az SP3-at ugyanaza helyzet.
  • misiizsai
    #4660
    nekem a 3-közűl a 2-dik van meg
    és melyik verzió bugos?
  • Csaba42
    #4659
    Nemrég kaptam meg a bal oldali versenyeket, a jobb és alsó versenyek pedig elég ritkásak már (fullra feltuningoltam már profi alkatrészekkel a 2. szintes Dodge Vipert).
  • AudiQuattro
    #4658
    Paul.dll
  • AudiQuattro
    #4657
    Szintén paunl.dll vagy mi..
  • Csaba42
    #4656
    A térkép a jobb oldalán (a 2. olyan terület, ahol versenyeket lehet megcsinálni, kb. a Mario lopós küldijei után jönnek) találtam építési területet, kamionokkal(!), de nem tudtam bemenni hozzájuk, mert áttörhetetlen kerítés védte őket. :(
  • AudiQuattro
    #4655
    3 közül az 1. van meg.
    Need.For.Speed.Undercover-RELOADED
    Need.For.Speed.Undercover.English.CLONEDVD-Clone
    Need.for.Speed.Undercover-0x0008
  • elitehun
    #4654
    Az is jó hogy az első sorba azt írja: ''kiitatandó''
    Nem tom mit kell kiinni de a játék biztos jobban tudja
  • misiizsai
    #4653
    nekem nem crackelve van hanem a paul fájl van le cserélve
  • misiizsai
    #4652
    nekem 6 229 651 537 és hol tartasz most a játékba?
  • Csaba42
    #4651
    Azt kérdezte a srác, hogy "menyit foglal a játék", nem pedig a DVD-képet. A DVD kép maga 4 487 839 744 byte, a neve pedig "Need.For.Speed.Undercover.English.Clone", a használt crack pedig "ownage-nfsuc".
  • atila4
    #4650
    hát így nem tom elmondani merre kell menni,mászkálj azt egyszer csak találsz
  • AudiQuattro
    #4649
    Nekem 4.2 gb .iso kiterjesztésű
  • Csaba42
    #4648
    Jajj, bocs, kifelejtettem azt, hogy ezt byte-ban írtam!
  • Csaba42
    #4647
    Egész pontosan 6 245 740 377 (Total Commander 3.0 alapján).
  • Csaba42
    #4646
    Akkor tudod, hol vannak? Én is látni akarom őket!!!
  • misiizsai
    #4645
    akor úgy látszik hogy csak nekűnk nincs bug meg fagyás és menyit foglal a játék?
  • atila4
    #4644
    én is megnéztem és nekem mind1ik olyan xD
  • misiizsai
    #4643
    eddig mindegyik NFS-be volt ilyen funkcio de most nem találom sehol
  • Csaba42
    #4642
    Nem fagyott be egyszer sem (ez nem törvényszerű, pl. a GRID sem fagyott egyszer sem), és buggal sem találkoztam, ezért vagyok kiwi a markolóra és arra a két kamionra, hogy kb. hol találom őket.
  • misiizsai
    #4641
    neked fagyot mán be a játék vagy volt bug?
  • Csaba42
    #4640
    Szerintem ilyen lehetőség nincs, de talán megtalálod a neten.
  • Csaba42
    #4639
    Miért, mi a baj velük?
  • misiizsai
    #4638
    Hol lehet megtekinteni a játékba a zenei listát?
  • kulabácsi
    #4637
    szépek az árnyékok :D
  • Borg
    #4636
    Úr isten gyerekek, 2008-ban PC-re ilyen játékot kiadni... egy órát ökörködtem vele, és már megy is az uninstall.
    Ha egy pár éves PS2 játékról lenne szó, akkor egy szavam nem lenne rá. De igy? Ez valami röhejesen igénytelen konzol átirat...
  • bpeti72
    #4635
    ne utánozz nekem volt előbb BMW
  • Csaba42
    #4634
    Tessék, ez és ez neked minimum grafikás?
  • Csaba42
    #4633
    Azon tolom én is, nem gondolod? Akkor miért nincs nálam ilyen fekete keret a kamionok kerekénél??? Ha megkapom a lefotózott kamionok és markoló pozícióját, fotózok én is.

    4631: gratulálok, igen sok ész kellett ehhez a hszhez. Ja, és verd a fenti szavazásodra, vagy eleget recsiztél már rá?
  • misiizsai
    #4632
    4.0 GB nekem 5.80 GB szerintem te rossz verziót töltötél le
  • kulabácsi
    #4631
    mekkora gyökér vagy te úristen :DDD
    mennyé verjed rá a gamedre, ne pedig fikázd azokat akiknek nem tetszik ez a bugokkal tűzdelt hígfos amit kiadtak 2008ban...
  • DarkSector
    #4630
    Ilyen a játék fullon.
    nézd meg mielőtt leugatod a gyereket.
  • Lacee86
    #4629
    Sztem át kellene írni a fórum nevét "Keressünk minél több hibát a NFS Undercover" címre. Tény, h így első benyomásra sztem sem éppen a legjobban sikerült NFS, és akkor szépen fogalmaztam. De azért ezt már nem kéne. Sztem még a legtökéletesebbnek hitt játékokban is találnánk hibákat, ha csak azokat keresnénk... Az meg a másik, h bosszankodnivalója csak annak van igazából, aki megvette, és nem elégedett vele.
  • Csaba42
    #4628
    Erre a kamionra kiwi vagyok, hogy hol van, mert az előbb néztem meg párat, és azoknak normális kerekük volt.