7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • FxRRulez
    #4707
    Lehet, hogy az egész netről bannolva leszünk :)
    Jah! Amúgy Csaba! Szúrjál már be légyszi még egy két ingame képet, ha lehet távolabbiakat is, csak az összehasonlítás kedvéért! Köszi
  • FxRRulez
    #4706
    Áhhh.. ki tudja mi lesz itt. Szerintem itt a vég :)
  • Csaba42
    #4705
    Ja, amúgy ma este két pontban megsértettük a szabályokat (warez és off). Akkor most tömeges warn lesz? :P
  • Csaba42
    #4704
    Hehe, ezzel épphogy lekéstél. :)
  • FxRRulez
    #4703
    Mégsem...
  • FxRRulez
    #4702
    Nagyon valószínű! Főleg, hogy még midig nem reagál a vádra. lehet, hogy most a feletteseivel konzultál. De az is lehet, hogy már elhagyta az országot...
  • Csaba42
    #4701
    Én örülnék neki a legjobban, biztos nem 100.000 Ft-os fizum lenne. :P
  • Csaba42
    #4700
    Most őszintén, hülye közhely kérdésre mit kéne feleljek? Úgyis mindenki tudja, hogy nem, mert akkor már ezerszer végigtolhattam volna a stufát, valamint IQ-t adtam volna a rendőröknek. Objektív leszek: GRID szartalicska, NFS jó, LFS egérrel elmegy. Ja, és örülök, hogy nekem önálló véleményem van, nem pedig újságok és más hozzászólók véleménye alapján döntök/alkotok véleményt, valamint alapból nem negatívan viszonyulok egy új stufához az előzetes képek és vidik alapján. Hidd el, sokkal jobb így!
  • misiizsai
    #4699
    valószinű hogy Csaba Az EA- embere?
  • FxRRulez
    #4698
    Pardon! EZ A JÁTÉK EGY SZAR helyesebben... :)
  • FxRRulez
    #4697
    Milyen érdekes, hogy mikor Csabikát megkérdeztük, hogy az EA embere-e egyből elkussolt. Na persze erre majd biztos megint reagál valamit. :) Amúgy nekem is az a benyomásom, hogy az EA embere. Amúgy simán el tudom képzelni.
    Csabiii!!! legyél már objektív!! Mondd utánam: EZ JÁTÉK EGY SZAR!

    ;)

    Fxr
  • Csaba42
    #4696
    Nem, pont nem ezt mondta, hanem magát a tényt, hogy aranylemezes lett!
  • tomcsa4
    #4695
    Ő úgy értette, ohgy ennyi buggal lett aranylemez. Nem rossz megmosolyogtam (végül is igaza van), de ez sok játékról elmondható.
  • Csaba42
    #4694
    Na jó, inkább ultra-very-giga-highnak, lévén, hogy egy mellékes környezeti elemről van szó. Viszont az autód kereke nem hatszögű. Akkor meg miről is van szó, hol nem tudnak modellezni (tudom, más cég csinálta)?
  • tomcsa4
    #4693
    Nem akarok senkit megbántani, de eddig magasan a legszebb képeket Csaba42 küldte. Azokat hasonlítsátok a Gridhez.
  • Csaba42
    #4692
    Látom, tökéletesen fogalmad sincs, mit jelent az aranylemez. Képzeld, eddig minden megjelent játék aranylemezes lett.
  • tomcsa4
    #4691
    De nem azért van. Hanem mert spóroltak vele! A saját autónknak a kerekei nagyon babák. De kérdem én, kit érdekel a markoló kereke? Sok játékban észrevehető a spórolás jelei.
  • Csaba42
    #4690
    Ja, és kérlek, áruld már el, hogy LOW(!) grafikán mekkora poligonszámot vársz egy tök fölösleges környezeti elemtől? Igen, én is le tudom modellezni egy kereket 6 millió poligonból, más kérdés, hogy a megjelenítési idő viszonylag nagy lesz, másrészt az már high grafikának fog számítani.
  • Csaba42
    #4689
    Miért, én azt a kamiont nem onnan fotóztam? Közvetlenül a profi alkatrészbolt helyén, ami neked még nincs meg.

    Egyébként ha elolvasnád azt a hsz-em, mondtam, hogy ALAP Skyline, vagyis a tied tuningolt, amiről nem az EA tehet. Ha az imádott GRID-ben lehetne tuningolni (vagy csak az én verziómban nem lehet?), ott is lehetne csinálni bódiszar kocsit. De akkor meg az összes tuningos játék egy kalap szar, ugyebár.

    Amúgy thx a helyet, meg tudom erősíteni a markolós dolgot, csak nálam úgy tizenkétszögű: kép! Ez lehet a rossz távolság-modellrészletesség megítélése miatt is (vagyis minél közelebbi egy objektum, annál részletesebb, ez egy régi fogás a játékokban); sajna hiába jártam körbe a cuccot, nem találtam bejáratot.
  • FxRRulez
    #4688
    Igen, de az aranylemez azt jelenti, amikor egy játék elkészül és a legelső darabot kiírják/elkészítik belőle, egyszóval amikor a gyártás megkezdődik. És a legelső legyártott darabot hívják aranylemeznek!
  • threat
    #4687
    ezt direkt csinálja az EA
    kicsit kevesebb pénz mert le húzzák de a sok fan úgyis megveszi
    és még a reklám is meg van hogy kritikán aluli
  • threat
    #4686
    egyszerűen csodálatos
  • SimaSuna #4685
    kövezzetek meg ha jól hallottam hogy aranylemez lett az NFSUC....
    szánalmas... xD
  • kabel15
    #4684
    Nekem most SUPRA-m van 2. csoportot kezdtem leleplezni!
  • rvn
    #4683
    ugy látomc saka képekből h ezt csak ugy összesz*rták...:S
  • erieskrisz
    #4682
    Én még 1x nem fagytam ki gamebol és ATI m van
  • erieskrisz
    #4681
    Tök mindegy hol látsz ilyen fostalicskát mindegyiknek ilyen a kereke
  • erieskrisz
    #4680
    Csaló vagy te én egy küldetésnél kaptam azt a kocsit tuning ide vagy oda olyan mint egy rakás fos és IGY KAPTAM másik fele nesze keresd meg [IMG][/IMG] TÉRKÉP ez már a második pályaszakaszon van
  • peti71
    #4679
    EA Embere vagy?
  • Krisztiam #4678
    minek vitatkoztok, úgyis szar mind a kettő :DD
  • tompka
    #4677
    heh :D


    Már rájöttem hogy a civil utcai kocsik miért fordulnak be eléd. Sztem titkos rendőrök :D
  • misiizsai
    #4676
    szerintem mind a kettő full mert akor a clone-hoz nem lenne magyarositás stb
  • quados19
    #4675
    pedig nem kevés van benne legalábis az gondolom annak számít amikor szétesik a kép és utána helyre áll és ugy folytatódik de egy versenyben 5-5 alkalommal van ez vagy lehet több is
  • AudiQuattro
    #4674
    Need.For.Speed.Undercover-RELOADED ez becsomagolva 5 giga
    Mig amit tegnap lehetett letölteni ugyanarrol az oldalrol az kicsomagolva 4,25....enyi a másik a full.
  • Csaba42
    #4673
    Ja, igen: van, akinek engedi a 8x élsimítást? Mert nálam 6 a maximum.
  • kabel15
    #4672
    Na már megint! Komolyan a TOYOTA SUPRA mióta van 1 súlycsoportban a lamborghini-k el? És ezek ellen kell versenyeznem hát ez undorító!
  • Csaba42
    #4671
    Ez az a kamion?
  • misiizsai
    #4670
    nekem is ez a verzio van és még nem találtam bugot
  • bpeti72
    #4669
  • quados19
    #4668
    Need.For.Speed.Undercover-RELOADED
    Need.for.Speed.Undercover-0x0008
    ezekel mi a helyzet mert akkor azt szedem le