7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Csaba42
    #4627
    4335: Ez az igazi, nem módosított Skyline, te csaló!

    4484: szar gépen szar driverekkel bármelyik játék szar lesz. Ez olyannyira meglepő, vagy csak newbee-nak tetszik lenni?

    4574: nem gondolod, hogy lejárt az időd, okostojás?

    4573: a bevetett rendőrök azt jelenti, hogy annyi rendőr vett részt az üldözésben, nem pedig azt, hogy kiiktatandó + kiiktatott. LOL! Míg előbbi a CÉL, utóbbi az EREDMÉNY, de egyik sem az ÖSSZES.

    4544: érdekes módon nálam sem volt egy bug sem, de bezzeg a hivatásos EA-fikázóknál tömkelegével fordul elő. Véletlen lenne?

    4577: ez a markoló és kamion honnan van? Plz add meg a helyét mindkettőnek!
  • kabel15
    #4626
    Amúgy az a vicc hogy az U2 vólt már rendes kereke a parkoló kamionoknak akkor itt miért nincs?
  • kabel15
    #4625
    Nézd meg a számlálót te ott 250-et látsz?
  • atila4
    #4624
    nézd meg a gridet ott nem voltak ilyenek
  • misiizsai
    #4623
    nektek menyit foglal a játék?
  • atila4
    #4622
    jajj milyen képek
  • RoyalPredator
    #4621
    Meik szarrágó akad ki ezeken? 250es tempóban te a traktor kerekét, vagy a busz szélvédőjét figyeled?.
  • AudiQuattro
    #4620
    Bádogteherauto..
  • kabel15
    #4619
    Az új MICHLEN gumi!
    [IMG][/IMG]
  • Lobsterman
    #4618
    A grafika nem szép. Az autókat szépen kidolgozták azt megadom, de az épületek csúnyák, és ugyanaz van minden sarkon, valamelyik okos felfedezte a HDR-t és úgy gondolta ha felnyomja maxra amit az ember szeme még elvisel az jó is lesz, a nap egy másodperc alatt megkerüli az autódat néha csak hogy a szemedbe világíthasson, a vizes aszfalt effekt lehet jó volt valamikor, de fölösleges, az autón van amikor visszatükröződik az ég az alagútban is és a törésmodell nagyon gyatra(grafikai szempontból is).
  • AudiQuattro
    #4617
    Szélvédő odavág,index csodálatos helyen villog.
  • Doog
    #4616
    Fura, hogy csak 4 gb a játék.
    Igaz a semmihez nem kell nagy hely. :D
  • macleod2005
    #4615
    Na kipróbáltam, kezdésképpen 3 fagyás, abból 2 kékhalálos, és mindkettő kékhalál a menüben ért útól... persze lehet ez a rendszer hibája, bioshockot se szereti...
    Grafika tré, gané, fos... stb (1680*1050, max grafika 60 fps, vsynchel,) az hogy az árnyékok olyan rücskösek mint a kaktusz az egy dolog, de egyszerűen az egész egy olyan összecsapott semilyen maszlag...
    na és az irányításról/vezetésről csak annyit, hogy az 1991-es Lotus nevű játék nagyobb kihívást jelentett mint ez a szar. Engem nem győztek meg...
  • misiizsai
    #4614
    És az ellenfelek túl könnyűek Autópályán kellet száguldani és egy Audi TT-vel meg vertem egy Vipert Való életben biztos hogy ki kapnál a TT-vel
  • atila4
    #4613
    jah :(
  • misiizsai
    #4612
    sziasztok
    Nekem még egyetlen bugom nem volt és nem eredeti a játék és még egyszer se fagyott ki pedig mán egy bandát ki iktatam mán a második bandába épűlök be az irányitás elsőre fura volt de megszokható a grafika meg szép
  • kabel15
    #4611
    Na ha valaki a való életben egy AUDI TT 3.6 megver egy SLR McLarent egy Lamborghini Galardot, akkor arra azt mondom hogy igen!
  • atila4
    #4610
    Na olyan NFS-t kapnánk győznénk levegőt venni
  • atila4
    #4609
    jajj én mentem 350-el és úgy kanyarodott a kocsi mintha egy TZSV(vonat) lenne xD
  • AudiQuattro
    #4608
    Nemtudom beimportálni a modellt zmodba..bin filet nemtom h kell kinyitni
  • Krisztiam #4607
    szerintem az nfs licencet oda kéne adni a codemastersnek :)
  • mama 2
    #4606
    JESSZUSOM AZ ELSŐ KÉPEN AZ A KERÉK AZ... JESSZUSOM! Bocs, de ez... ÁÁÁ... De amúgy azért jó játék, mert ahogy hajtassz 100-al, akkor az adreralin annyira benned van, hogy nagyon:D.
  • atila4
    #4605
    csináld meg az undercoveres traktor kereket és mond nekik hogy így kéne csinálni haha
  • AudiQuattro
    #4604
    Én modellezek..csak adj egy eredeti játékot..mert biztos megdicsérnek a másolté.
  • atila4
    #4603
    Vki modelezen egy kereket és küldje el az EA-nak
  • Krisztiam #4602
    ez az keress :DD
    hadd nevessek :)
  • AudiQuattro
    #4601
    Ok.
  • kabel15
    #4600
    kihagytam a mértékegységek opciót a játékmeneten belül van az hogy MÉRTÉKEGYSÉGEK! na és ott álisd metrikusra!
  • erieskrisz
    #4599
    irtam nem neked szántam sorryyyy
  • kabel15
    #4598
    Beálítások/játékmenet/ott ki kell választani hogy metrikus!
  • erieskrisz
    #4597
    Nah keresek még ilyen szép dolgokat
  • Marci0115
    #4596
    hol lehet átállitani hogy km/h-t mutasson?pls help
  • AudiQuattro
    #4595
    Most elmondom mit gondolok(egy normásil kereket 20 perc modellezni(nekem zmodelerben)elég baj h ez nem ment az ea nnak.
  • erieskrisz
    #4594
    ehh bocs nem neked ment hanem Nkrissz nek szántam
  • AudiQuattro
    #4593
    Hát...Lásd Euro truck simulator(egy német tesztelő a béta verziot szivárogtatott ki napokkal a megjelenés előtt)
  • erieskrisz
    #4592
    Akkor a szép traktorkerekeket mivel magyarázod béta kerekek vagy csak egyszerűen lusták voltak megcsinálni a játékot rendesen
  • Prince23
    #4591
    így van
  • Marci0115
    #4590
    hol lehet átállitani hogy km/h-t mutasson? valaki pls help
  • Bacsa Szabolcs
    #4589
    passszXD
  • tigeroo
    #4588
    szép sprite :d