7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Csokis
    #5825
    A patch azt csinálja, hogy a HDR/Bloom-ot megfelelően belövi és a textúrákat nagyobb minőségűre (innen a HD) cseréli. :) Ha elég mem van a videókártyán, akkor nem nagyon lehet észrevenni lassulást!
  • morfologus59
    #5824
    Megfelelő felbontás mellett egyébként nem feltétlenül kell hozzá akkora monitor, kisebben is bőven észrevehető a különbség. Főleg akkor, ha az van, amit a második lehetőségre feltételeztem, mert akkor a mellett, hogy szebb, elvileg még gyorsabb is lehet.
    De egyelőre ez még csak találgatás.
  • morfologus59
    #5823
    Akkor nem jutottunk előrébb, hogy mit is csinál a patch.
    Sebaj, majd este kipróbálom én is és beszámolok a fejleményekről, hátha sikerül kideríteni
  • Szikla Szilárd
    #5822
    Akinek 22, 24es vagy annál nagyobb monitora van, az biztos érzékelni fogja a változást.
  • Csokis
    #5821
    Hogy őszinte legyek, nem néztem fps számot, de nem éreztem lassulást, talán 1-2 fpsnyit.
  • morfologus59
    #5820
    Hmmm, nem rossz, nem rossz.
    Első ránézésre nagyobb felbontásúnak tűnnek a textúrák.
    Második ránézésre viszont úgy tűnik, hogy inkább csak a bloom effektet vették lejjebb, ami miatt kevésbé homályosodik el a kép és így jobban látszódik a textúra.
    Ha meg tudnád mondani, hogy ezzel a patchel gyorsabb vagy lassabb lett a játék, akkor azzal sztem el lehetne dönteni, hogy mit csinál :)
  • kurtaanya
    #5819
    Nincs rá nagy affinitásom, de mások biztos hasznát veszik... :)
  • Csokis
    #5818
    Hopp, mit találtam.

    NFS Undercover HD-Patch! Letöltés, KATT!

    Eredeti kép, KATT!
    HD Patch kép, KATT!

    Eredeti kép, KATT!
    HD Patch kép, KATT!
  • bobo22
    #5817
    hát igen...jó lenne élőben is vezetni egyszer egy Mustang-ot
    hiányzik a kalap meg a répaorr
  • morfologus59
    #5816
    Legalább valami autó lehetne hóból :P
  • morfologus59
    #5813
    Az a hang nem kitalálva lett, hanem felvéve :)
    Bár nagyon jó itt a játékban is, élőben feledhetetlen élmény :)))
  • Szikla Szilárd
    #5812
    Nekem, már a kocsi bemutatása óta ez a kocsi a kedvencem és már nagyon várom, hogy vezethessem.
  • morfologus59
    #5811
    Igen, ez ellen én is tiltakozok, hogy az slr 2-es szintű!!!
    Viszont van más annyi jó kocsi, hogy ez legyen a legnagyobb baj :)
    Mondjuk a fincsi lambo :D (persze csakis a murciélago :)))
  • MrXL
    #5810
    Neten nem nyomtam, mert Magyar megjelenés előtti külföldről rendelt verzió: XD
  • bobo22
    #5809
    nekem a Most Wanted-ben is a Mutang volt a kedvenc...itt is az lesz..igaz, hogy nem olyan gyors de azért a hangja elég jól ki lett találva...
  • Sordoran
    #5808
    nekem a Bugatti nem igazán jön be, jónak jó, de a külsejével nem vagyok kibékülve :S
    nekem a McLaren F1 inkább akkor 1. szintből :D
  • Szikla Szilárd
    #5807
    Én már a Bugatti Veyront várom, de sajnos még nem tartok ott. Annál jobb kocsi nem nagyon kell szerintem:D.
  • icciri
    #5806
    Na az jól hangzik, hogy a mellékküldetések még ennyi plusz játékidőt biztosítanak. Neten nyomtad már?
  • Sordoran
    #5805
    1. szintű autó kell? hát akkor McLaren F1 :D
    de amíg tudom SLR-el nyomom, bebizonyítom h az tévedésből 2. szintű :p
  • MrXL
    #5804
    Így van, a karriert én is 10 órán belűl teljesítettem, de vannak még egyébb elérhető küldetések is.
  • kurtaanya
    #5803
    Nekem asszem kicsit tovább fog tartani...:)
  • MrXL
    #5802
    Nem volt nehéz a vége se, de kellet hozzá egy 1.-es szintű autó fullra tuningolva.
  • bobo22
    #5801
    nemtom aki 7-8 óra alatt végigviszi az már nagyon durva... én sztem sosem lennék képes 7-8 órát egyfolytában játszani...
  • Szikla Szilárd
    #5800
    Lehetünk őszinték: ezek az eredmények különböző oldalakról vannak... De egyes felhasználóknak tetszhet a játék. Nekem például nagyon bejön, és ha valaki azt mondja rá, hogy szar attól nem kell nekem is azt mondanom, h rossz a játék. Nagy ívben teszek arra, h mint mond az IGN, én játszok vele, nekem megy el az időm, nem az IGN-nek... De szerintem rajtam kívül sokan vannak, így, hogy bejön nekik a játék.
  • icciri
    #5799
    Hát az érdekes, én most tartok körülbelül annyinál, de a %-os eredményemet inkább nem írnám le, nem szeretnék nevetség tárgyává válni...
  • Sordoran
    #5798
    az elég gyors, én inkább 12-15 órát
    de az csak karrier amit hallottam
  • Amiga
    #5797
    Legyünk őszinték:

    Gamerankings.com összesített értékelése: 56 %
    ebből pl.:
    Gamespot - 70 %
    IGN - 50 %.

    Sajnos ehhez nincs mit hozzátenni.

  • morfologus59
    #5796
    Látom nem sietted el :)
    Másoktól ilyen 7-8 óra játékidőt hallottam.
  • Szikla Szilárd
    #5795
    Gratulálok! Nehezek voltak az utsó küldetések?
  • MrXL
    #5794
  • bobo22
    #5793
    Durva...mennyi idődbe telt???
  • MrXL
    #5792


  • Szikla Szilárd
    #5791
    Én játszom vele nap mint nap, és nálam horpad az eleje nem is kicsit, a motorháztetőt és a lőkhárítót is el szoktam hagyni:D:D:D. De a Pro Streethez hasonlóan ebben is van Totálkár, csak nagyon oda kell csapni a falhoz, nem úgy mint a Pro Streetben, hogy a legkisebb rossz mozdulat és restart...
  • morfologus59
    #5790
    Ha megfigyeled, a legtöbb kordon mellett van egy résnyi hely, ahol pont elfér egy autó, szóval azért csak jó lenne az a törés :)
    Egyébként pedig ez a finomhangolás sajnos nagyon alapvető dolgokra terjed csak ki, az underground 2-ben sokkal részletesebb volt (fékpad és 1/4 mérföldes teszt rulz :))
  • bobo22
    #5789
    Nem azt mondom, hogy törjön rongyá és utána total car, és leáll a kocsi, csak egy picit néha behorpadhatna az eleje vagy ilyesmi... de ezzel nem szidni akarom a játékot, vagy az EA-t...mivel írtam is, hogy kb nálam ez a favorit mostanában...
  • Szikla Szilárd
    #5788
    Ebben a játékban is lehet finomhangolni a kocsidat, ugyanúgy mint a Pro Streetben. Csak oda kell figyelned, hogy mit hova állítasz, mert ha valamit nagyon elnyomsz akkor lehetnek problémáid. Pl ha nagyra állítod a leszorítóerőt akkor nem biztos, hogy minden kanyart be tudsz majd venni normálisan. A törésről meg annyit, hogy ha játszol a játékkal és mondjuk 20 rendőr van mögötted és bele kell rongyolnod egy rendőrkordonba akkor nem biztos, hogy azt mondod: De jó lenne ha törne az autó. Meg nem szívesen nézegetném a rongyá tört Bugatti Veyronomat.
  • bobo22
    #5787
    A Proo Street nekem is csalódás volt... szerintem ezt a törés dolgot is úgy kéne megcsinálni, hogy mondjuk egyes küldetések után az is feladatod lenne, hogy meg kelljen javítani a kocsidat... de persze nehezen lehetne kivitelezni, főleg miután beleszálsz kb 300-al rendőrkordonba.
  • Sordoran
    #5786
    szerintem normális törés kivitelezhetetlen ha vannak rendőrök, és akkor inkább legyenek rendőrök és ilyen szintű törés
    Grid-ben törnek az autók, itt meg rendőrök vannak, a kettő együtt nem jó :p
  • Sordoran
    #5785
    De ami a legjobban szúrja a szemem az egészben, hogy az SLR-t besorolták egyszerűen a 2. szintű kocsikhoz... azért ez rohadt nagy túlzás, mintha direkt ki akarnának szúrni a mercivel (utolsóként bemutatott autó volt, 2. szint)
  • icciri
    #5784
    Szerintem a grafikája jobb lett, ez nem annyira szubjektív vélemény, régebbi játékok megjelenését az eltelt idő szépíti meg. Összehasonlításképp felraktam a Pro Streetet is mellé, szerintem szembetűnő a különbség. A játékmenetről csak annyit, hogy számomra a Pro Street volt csalódás, a Most Wanted után többre számítottam. Ízlések és pofonok, ugye...