7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • tomcsa4
    #5865
    Az baj, sehogy nem kapod vissza. Ez le is van írva. Büntetést sem tudsz visszavonni. Egyedül a körözöttségi szintedet tudod, ha haladsz a történetben (asszem az a piros csík bal alsóban azt jelenti).

    Egy tanács: minden meccs után beállítások/save and load/save és ha elkapnak, akkor atl+f4, így nem kell másolgatni oda-vissza.
  • buger87
    #5864
    mondjuk érdekes hogy eddig még nem nagyon találkoztam olyannal, akit valóban el is kaptak a rendőrök, Bálint az első. Könnyű meglógni ezek szerint? :)
  • icciri
    #5863
    De ha REBISZ-es vagy már teljesen más a képlet. Bár akkor el sem vették volna...
  • bobo22
    #5862
    még engem se kaptak el, mondjuk nem tartok még olyan nehéz szinten...
  • buger87
    #5861
    ha zsanettnak hívnak, nem túl sanszos...:D
  • morfologus59
    #5860
    Engem még nem sikerült elkapniuk a csúnya rendőrbácsiknak, de attól tartok, hogy ha egyszer elveszik, akkor az a verda végképp ugrott...
  • TBALINT19
    #5859
    Hy, ha a rendörök elvették az autom mikor hogy kapom vissza? THX
  • Szikla Szilárd
    #5858
    Szerintem egy Nvidia 9600 vagy egy ati 4850 megteszi. De az eggyel alacsonyabbi kategóriákon is már akadásmentesen mehet.
  • tmisi
    #5857
    Attól függ milyen régi. Mert ha tudja az SM3-at akkor elvileg meg tudja jeleníteni a max grafikát, kérdés mennyi fps-sel. X1950Pro is SM3-as.Pl. csak kíváncsiságból a Crysist felvettem 7600GT-n (P4 rendszeren), gyönyörű volt, de szaggatott mint az atom.
    Persze lowon (gyak. SM2) tényleg ronda ez is (mai szemmel), hát hadd nem mondjam még sima DX9-nek sem nézett ki, inkább 7/8-nak (kibpróbáltam onnan tudom).
  • icciri
    #5856
    Én is 1950-el zúzom, nekem már ez a látványvilág is bejön. Ezek a nem támogatott effektek a DX10-esek, vagy nincsenek így szabványosítva? Milyen vga kéne a jó megjelenítéshez?
  • morfologus59
    #5855
    Persze, ez triviális, hogy a régebbi videókártya mivel nem támogat rengeteg új effektet, ezért hiába van felvéve minden maxra, nem tudja megjeleníteni. Ergo sokkal csúnyább a játék.
    Viszont legalább annyival gyorsabb, hála annak, hogy a gpu órajele a kevesebb effektre már bőven elég :)
  • bobo22
    #5854
    Csak a Mustang:)
    amúgy én is max-on játszom, haverom meg levette, mert nem erőgépe van...érezhetően nagy a különbség, de még úgy is élvezhető
  • kurtaanya
    #5853
    tomcsa: meglepő játékváltás, mondhatni szakmát váltottál:D
  • tomcsa4
    #5852
    Hatványozottan igaz, amit írsz. Én is feltettem totál maxra és meg se közelíti azt, amit öcsémnél láttam HD 4850-en (de azért nem bővítek, már keveset játszom).
  • tomcsa4
    #5851
    NWN2 most pihen nekem és evvel szoktam játszani napi pár meccset. Megvettem a Bugatti Veyront (persze csináltam egy kimentést, hátha szar). Kicsit merev a kocsi, de gyors.
  • Szikla Szilárd
    #5850
    Nekem egy PCIE Radeon X1950 Pro-m van 512es és nálam megy minden jól, de tegnap elmentem haveromhoz, neki 8800GT-je van OC kiszerelésben és ami a két megjelenés között különbség volt az leírhatatlan. Tanácsolom, h te is nézd meg egy jobb videókártyán és rájösz, hogy nem is olyan szar az a grafika...
  • tomcsa4
    #5849
    Végül is majdnem mindenben egyet értek. El lehet vele játszani.

    Legerősebb AGP kártya HD 3850, második az 1950GT/Pro (ezek ugyanazok) és HD 3650 egy zinten (textúrázásban előbbi jobb a 256 bites memóinterfész miatt, de shaderezésben utóbbi nyerő). Meg egy totál feltuningold 2600XT is befér ezen kettő kártya mellé (2GHZ-es memóriákkal bizony már le is veri az alapórajeles 1950 GT-t/Pro-t).
  • bobo22
    #5848
    Jó de ha megnézed a kocsikat iszonyat jól megcsinálták...lehet, hogy az eget nem...
  • FxRRulez
    #5847
    Abban igazat adok Icciri-nek, hogy valóban az elvárásaim voltak magasak. Csakhogy ezt maga az EA hozza ki az emberekből. ha nem dobnának ki minden nap a játékot megelőző hónapokban valami infot, hogy így a legjobb meg úgy a legjobb, hanem egyszer csak elénk raknák, lehet nagyobb lenne a meglepetés ereje...
  • Csokis
    #5846
    Jaja, utána eszembe jutott, mikor megláttam a sarokban a GTA San Andreas szöveget! Most már mindig benne marad. Kicsit még buzerálni kell a beállításokat, mert szerintem nég így is sok a bloom.
  • FxRRulez
    #5845
    Igaz nekem még egymagos procival rendelkező gépem van, de elég izmos kis masina. Pro Street megy MAX grafon 1280x1024-ben, és ez a játék is megy 1280x1024-ben full grafikán. A videókarim pedig a legerősebb AGP kártya: Sapphire ATi Radeon X1950 Pro 512 MB GDDR3.
    A legfőbb problámám azzal van, hogy ha full grafikán játszol úgy meglehetősen "ronda" vagy legalábbis elég érdekes a grafika. Hát basszus úgy világít az egész égbolt, mintha napkitörés lenne. Egyszerűen elcseszték azt az effektet, amit a MW-ben például nagyon eltaláltak. Én pont emiatt le is vettem a World effectet alacsonyra és úgy szépnek mondható a játék.
    És már nem azért, de mi az, hogy hova lehet még ezt fokozni??? Ne mondd már, hogy a Pros streetnek nem volt szebb a grafikája, mert rögtön dobok egy hátast.
    Összesítve: IGEN tetszik a játék, de ahhoz képest, hogy mennyire beharangoztál sokkal többet vártam tőle. És ezzel nem vagyok egyedül.
  • Maxtreme
    #5844
    Shift + F12?
  • icciri
    #5843
    Szerintem az előzetes elvárásaid voltak magasak. Engem sem az EA, sem a fejlesztésbe ölt idő nem foglalkoztat különösebben. Én pont azt érzem, hogy ebben a részben sikerült összegyúrni a régebbiek erényeit, a kevésbé jókat pedig elhagyták. A Pro Streetet nem szerettem, ezt igen.
  • Szikla Szilárd
    #5842
    Nem szeretnék tolakodó lenni egyáltalán, de milyen videókártyád van?
  • kurtaanya
    #5841
    "Tetszik a bejárható úthálózat, tetszenek a küldetések, az átvezető videók magas színvonalúak és az irányítással sincsen különösebb bajom"

    Tehát lényegében azért mégiscsak jó... :)
  • bobo22
    #5840
    De most ha jól értem (lehet hogy nem) a fő problémád a grafikával van... Ezt te hova akarnád még fokozni?? és egyébként meg a legtöbb jól bevált NFS-es dolgot benne hagyták...
  • FxRRulez
    #5839
    Na azért srácok ácsi-ácsi. Miközben teljes vállszélességben kiálltok az EA mellett azt azért hozzátenném, hogy elméletileg az EA-nek az UNDERCOVER lett volna a nagy dobása. Rengeteget cikkeztek arról, hogy míg a Pro Streetet készítették, azalatt egy külön csapat már javában dolgozott a következő részen vagyis az UC-n. És tökéletesen emlékszem, amikor többször is kihangsúlyozták, hogy az UC 2 azaz kettő évig készült!! Hát mit ne mondjak nem látszik rajta. És most ne jöjjön senki nekem azzal a szöveggel, hogy akkor menjek a francba, meg hogy nem kötelező ezzel játszani, mert akár hiszitek, akár nem óriási NFS fan vagyok. Csak már megint sikerült engem és még gondolom több ezer embert lelombozniuk ezzel a játékkal. Nem azt mondom, hogy hulla gagyi ez a rész, mert ez nem igaz. Tetszik a bejárható úthálózat, tetszenek a küldetések, az átvezető videók magas színvonalúak és az irányítással sincsen különösebb bajom, hiszen ez egy arcade játék. De legyünk realisták! Ez a játék ma már akkor is kevés. Az autók kinézetét leszámítva a Most Wantednek szinte szebb a grafikája, de legalábbis szinte ugyanaz. Sőt!! Ez szinte a San Andreasra hajaz, ami azért valljuk be elég gáz, na meg a Most Wanted is egy 2004ben készült játék. Az pedig, hogy a tuningot egy az egyben kiemelték a ProStreetből, arra már nem is mondok semmit. Pontosabban nem egy az egyben, mert egy két dolgot még ki is vettek belőle. Ezt azért röhejesnek tartom. Egyszerűen képtelen vagyok felfogni azt, hogy az EA miért csinálja azt mindig, hogy a bevált dolgokat kiveszi az NFS ből. Nem rosszak az újitásaik, de ha ugyanakkor a régi jó dolgokat meg kiszedik belőle akkor az olyan, mint a szarnak egy pofon.. már bocsánat.. Nekem ez a véleményem...
  • morfologus59
    #5838
    Ajjajj, ez nem annyira jó hír...
    Próbáltad már a reinstallt? Esetleg azt láttad, hogy milyen fájlokat módosított a patch?
  • FxRRulez
    #5837
    Igen sejtettem. Majd azért kipróbálom. Megvenném én eredetiben, ha mégérné, de sajnos az EA nálam idén nem érdemel 12000 Ft-ot sajnos.. :S
  • bobo22
    #5836
    egyetértek kurtaanya-val... az Nfs tipikusan egy olyan játék aminek kell folytatásnak lenni...
  • Csokis
    #5835
    Nekem többet nem akar működni a HDR/Bloom állítás! A textúra az megy, de a d3d9.dll-es HDR/Bloom állítás nem. Elsőnek jó volt, de már másodszorra nem. Másnak jól megy többszöri elindításra is?!
  • kurtaanya
    #5834
    Legjobb az lenne, ha összeszedetten szólnál hozzá egy témához... a világ szegényebb lenne NFS nélkül:)

    Azért az látszik, hogy biztosra akart menni az EA, és olyan igazán forradalmi újítás nem volt a játékban, se a grafikus motor, se a játékmenet tekintetében. Valószínűleg kivárnak, és egy nagyobb fejlesztésbe kezdtek bele időközben. A rajongókat viszont nem akarták újabb rész nélkül hagyni, így készült el az Undercover.

    Mindenesetre én élvezem és jól szórakozom közben:)
  • HUN Fittikém
    #5833
    Legjobb az lenne, ha nem lenne több rész.
  • Szikla Szilárd
    #5832
    Valószínűsítem, hogy igen. De ha nem ilyened van rakd fel, max egy reinstall. De érdemes eredeti játékkal próbálkozni.
  • FxRRulez
    #5831
    Az érdekelne, hogy a patch csak eredeti játékkal működik? :)
  • kurtaanya
    #5830
    BSA rulez:D
  • bobo22
    #5829
    igen, miért??
  • FxRRulez
    #5828
    Bobo neked eredeti játékod van??
  • bobo22
    #5827
    Nah kipróbáltam a patch-el jobb, bár nekem eddig sem volt túl sok problémám vele...
  • morfologus59
    #5826
    Szintén egy 512 megás 9600GT tulajdonos vagyok, szóval nem hiszem, hogy azzal probléma lenne :)
    De úgy látom, hogy amiket feltételeztem lehetőségeket, mindkettőt tartalmazza a patch :D