7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Narxis
    #6760
    Hát akkor azt mondjad! Még a végén tényleg MEGVESZI!!!
  • Ryder7
    #6759
    már a választ se lehet megmondani. Ecsém, de butul a világ:D:D
    ha nem tetszik a válasz, kedves Narxis, akkor mást mondok: Warez topic!
  • Narxis
    #6758
    Te jó ég! Mi rosszat csinált veled, hogy ilyet mondasz neki? :D
  • Ryder7
    #6757
    vedd meg a játékot...
  • fledtamas
    #6756
    Sziasztok!
    Az lenne a problémám, hogy meg crackeltem minden okés de multiba nem enged.Azt írja hogy a cd kulcs érvénytelen.Aki tud az légyszíves segitsen.
    Köszi!
  • Narxis
    #6755
    Jaja, játszunk!
  • Ryder7
    #6753
    gyorsversenyem pályát választol és utánna ahol kocsit kell választani ott a bónusz autóknál.
  • vik322
    #6752
    nekem nincs ojan h bonusz autok a gyorsjátéknál!
  • Ryder7
    #6751
    gyorsjátéknél a bónusz autók közt.
  • vik322
    #6750
    sziasztok!
    ojan problémám van h beirtam a játékban egy auto kodot kiis irta h a bonuszauto az enyém de nem találom sehol!
    hol lehet az?
  • bgabor
    #6749
    Teljesen egyetértek, bár meg kell jegyeznem, hogy a catch up rendszer az NFS6-ban debütált, még az underground korszak előtt.
  • Ryder7
    #6748
    xxxx-xxxx-xxxx-xxxx

    most örülsz? warez topik...
  • Narxis
    #6747
  • szabensz
    #6746
    csá. adjátok mán meg a telepítő kódot az undercover hez előre is kösz
  • Ryder7
    #6745
    végülis igazad van minden le van optilmalizálva csak jó vas kell hozzá. igen, a PS-t megölte a sok unalmas verseny.
  • mephi666
    #6744
    jah, ez a szomorú, hogy így állnak hozzá ott a fejesek... minden évben kiadnak egy semmitmondó újabb részt a mindenkori nhl meg fifa mellett és kész... közben már évek óta sehova nem fejlesztenek... inkább visszafelé... grafikában az undercover még hr-textúra patchel is közelébe sincs a 3-4évvel ezelőtti részeknek... :( elég szomorú... régen az nfs2-3-4-5-6 nagyon királyak voltak és folyamatosan újat nyújtottak... függtünk is rajta rendesen... az underground2-t inkább egy kalap alá venném az 1. résszel, mert számomra a 2 rész együtt ér fel eggyel... a 2=underground 2.0 :) az még jól sikerült... utána pedig a bevezetett idióta kecsap rendszer kiábrándított rendesen az egészből... pedig a most wanted nem lett volna rossz anélkül... az undercovert meg inkább kihagytam az optimalizálatlanság és az idióta kecsap miatt... (és ahogy eddig hallottam: semmit nem vesztettem)
  • Narxis
    #6743
    Több időbe/pénzbe kerülne és minek erőltesse meg magát az EA ha így is megveszik annyian, hogy megérje neki hulladékot adni?
  • IMYke2.0.0.0
    #6742
    Ezért voltak istenkirályok az első részek! Hogy szerettem azokat!
  • mephi666
    #6741
    ps az nem rossz próbálkozásnak indult, de szerintem messze van az igazi nfs-től... azután az utolsó rész meg semmit nem nyújtott... :( az nfs nekem mindig a fullos méregdrága járgányokról és az egzotikus pályákról szólt... mellé pedig 10/10-es játékélményről... azt nem értem, hogy ehhez miért nem térnek vissza a fejlesztők? szerintem lenne rá kereslet rendesen... én nem egy zárt karámra (versenypályára) meg városi pályákra vágyok, hanem különböző szebbnél szebb mezős/hegyes/völgyes vulkánokkal/vízesésekkel/gejzírekkel meg mindennel tarkított különleges pályákra... karrier módot összerakni meg nem tudomány...
  • IMYke2.0.0.0
    #6740
    Optimalizáltság is volt abban - csak vas kellett hozzá.
    A Pro Street-nek egyetlen komoly hibája volt: unalmas lett a sok ugyanolyan verseny miatt.
  • Ryder7
    #6739
    már nem azért, de a PS-ben csak optimalizáltság nem volt, mert graf bevolt rendesen újitva törés is volt, meg az ai is fejlettebb lett valamivel, vagy inkább csak emberibb.
  • mephi666
    #6738
    jó, de akkor is 1éven belül 4et bevállalni kicsit erős... majd megnézzük a végeredményt, de szerintem nem kell hűdenagy áttörésre számítanunk... ha profi munkát akarnak végezni, elég sok dologban újítaniuk kell: grafika/törésmodell/ai/optimalizáltság/stb... ezek közül az utóbbi pár résznél egyik sem volt igazán jellemző...
  • Ryder7
    #6737
    itt most az a helyzet, hogy mind a 4 NFS-t más csapat csinálja, igy aztán nem lesz annyira összecsapva.
  • MR ME
    #6736
    ja nekem is ez a kép jött le, de mondjuk ahogy néztem pc-re értelmes csak 1 válltozat lesz, és az az év végén, szal majd meglássuk mit hoz a jövő :)
  • mephi666
    #6735
    ez elég lol... pár hónapja felkavarták a levegőt azzal a kijelentéssel, hogy nem lesz több nfs... most meg 4et ígérnek... ebből nekem az jön le, hogy jóeséllyel összecsapják őket és lesz még undorkovernél lejjebb is :S inkább várnék éveket, ha minőségi, optimalizált, hangulatos végterméket kapnék... erre még talán pénzt is lennék hajlandó áldozni...
  • Ryder7
    #6734
    ja ez benne van, ha egyszerre több játékot csinálsz, bár most fen vannak osztva, a 4-ből/3-ból annak az 1 játékosnak csak bejön leglalább egy.
  • IMYke2.0.0.0
    #6733
    mindenkit ki akarnak elégiteni. a szimulátor és az arcade fanokat is. = a lehető legtöbb pénzt akarják még kifacsarni ebből a NFS citromból.
  • MR ME
    #6732
    csak nehogy a végén mindenki kúrvára szídja őket megint
  • Ryder7
    #6731
    mindenkit ki akarnak elégiteni. a szimulátor és az arcade fanokat is.
  • MR ME
    #6730
    ménem 1et csinálnak ami jó?
  • Ryder7
    #6729
    kiborg: off topic

    Négy új NFS idén - nfsfe.extra.hu
  • kiborg
    #6728
    Üdv Mindenkinek!

    olyan kérdésem lenne a társasághoz, hogy letöltöttem a reloaded verziót, de miután felülírtam az nfs.exe-t, és elindítanám a játékot, elindul a dos ablak, majd átvált teljes képernyős módra, de marad fekete. Innentől semmit sem tudok csinálni, nem lép tovább, nem lép ki. Csak a reset marad. :(
    Tudja ennek valaki az okát és hogy hogyan lehetne ezt elhárítani ?
    Válaszokat előre is köszönöm:
    Üdv Kiborg
  • attis95
    #6727
    sziasztok register code-ot eltdja vki csicseregni nkm?
  • gator
    #6726
    Üdv!Hogyan lehet a játékot XBOX360on CO-OP modot jatszani ? Illetve hogy lehet egymás ellen játszani, mert sehol se találom ezeket az opciókat ! kössz ( OFFLINE EGY AZ EGY ELLENRE GONDOLOK )
  • savafan
    #6725
    köszi! azt is szoktam használni, hogy minden rész tiszta legyen:)
  • Ryder7
    #6724
    jah. am én is ebbe a játékba nyomtam legtöbbet tabot. 100%-hoz meg kelleni fog a térkép is majd.
  • savafan
    #6723
    akkor versenyről versenyre hadarjak?
    tab billentyűt nem nyomogattam még ennyiszer:)))
  • Ryder7
    #6722
    Csalo1981: nem tudok erre semmit se mondani, nekem ez sose forult elő, havernál igen, ő le is törölte:D

    savafan: nem lehet odagurulni, és trükközni se éri meg csak ha szokni akarod a fizikát.

    amúgy észervettem azt, hogy 37-et megvették az UC-t. részvétem a vásárlás miatt.
  • Csalo1981
    #6721
    Sziasztok!

    AZ lenne a kérdésem, hogy mit tudok tenni a mentésemmel mert nem nyitja meg. Van valami trükk?
  • savafan
    #6720
    sziasztok!

    lenne két kérdésem, mert frissen játszom még csak vele:
    1. oda lehet gurulni az adott versenyhez vagy csak a gps és/vagy Tab gomb segítségével tudok versenyhez jutni?
    2. megéri kocsikázás közben sok trükköt csinálni vagy inkább a versenyekre érdemes koncentrálni?

    jelenleg asszem 5-ös szintű sofőr vagyok és éppen a latinos csajszi garázsában jártam trécselni:) de sok kocsit még nem kaptam és nem sok pénzem van tunningra. pedig elég sok versenyt nyertem de nem nagyon trükközök a városban. és kolbászolni se nagyon szoktam. jöjjön a megmérettetés, aztán hajrá...