7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Ryder7
    #6719
    jah. aztán átkozták volna az EA-t, hogy mien szar, és mikor megnézték volna a boritót, akkor rájöttek volna, hogy az EA bevallotta hogy rossz szóval ne ved meg, az már a te bajod ha hitetlen vagy.
  • nandorb
    #6718
    akkor meg egesz rakas marha megvette volna kivancsisagbol:D
  • Palesz2
    #6717
    nem baj :D attol el lehet adni :P
  • Narxis
    #6716
    lol
  • Ryder7
    #6715
    én inkább azt irtam volna rá, hogy ne vedd meg!
  • Szabi1991
    #6714
    oda van írva hogy ne add el
  • Palesz2
    #6713




    Eladó egy teljesen új, bontatlan NFS Undercover XBOX 360 ra

    Képek:


    eleje
    hatulja

    keress mailba vagy MSN en: [email protected]
  • jaki88
    #6712
    Sziasztok! Olyan gondom van, hogy most cseréltem videókártyát egy 2600 ost cseréltem le 4850-re és eddig a játék tökéletesen ment, most pdeig hogy elindítom (az érezhetően jobb kártyán) mindig azt csinálja, hogy megy egy ideig szépen és utána iszonyatosan lemegy az fps szám és rettenetesen beszaggat. Ez miért van? Csak enneél a játéknál jelentkezik ez a gond.
  • Hydroceph
    #6711
    hali, feltettem jatekot és a dos ablakon tul nem jutok, megoldas?
  • Ryder7
    #6710
    asszem PC-re is van/lesz. mintha láttam volna valahol.
  • RYO21
    #6709
    csak az a baj a Midnight Club LA-el hogy konzolra van csak kiadva.
  • colos92
    #6708
    Hello. Olyan gondom akadt h elálitottam a felbontást és nem tom visszaállitani mert azt irja h VIDEO MODE NO SUPPORTED.vki el tudja küldeni a képetmh hogyan lehet,ha a játékban nyomsz egy esc-et.THX.
  • Szabi1991
    #6707

    Need for Speed Undercover - sztárok a volán mögött
  • gator
    #6706
    Üdv skacok!Nekem lenne egy olyan kérdésem hogy hogyan lehet a játékot XBOX360on ( igen, tudom hogy nem ide tartozik de nem talaltam a konzolos forumok kozott ) CO-OP modot jatszani ? Illetve hogy lehet egymás ellen játszani, mert sehol se találom ezeket az opciókat ! kössz
  • cicai
    #6705
    istenem te ostoba:S
    az hülyeség h 2 éve se ment fullon egy játék az 1magos procival:S
    vagy ha nem nekem szolt csak az 1. fele akkor bocs:D
  • MR ME
    #6704
    :DDDDDD
    de nagy vicc vagy ember :D
  • nandorb
    #6703
  • bgabor
    #6702
    Jah értem, hogy te csak mellébeszéltél hülyeségeket. Világos.

    Nem baj, itt a hülyéknek is joguk van beszélni, úgyhogy mondhatsz ilyeneket.
  • MR ME
    #6701
    omg
  • bgabor
    #6700
    Áruld már el, miképpen is lehetne viccet faragni abból, hogy a jövő évi NFS-t a régi fejlesztőcsapat (a kanadai Black Box) fejleszti e vagy sem?
    Ez egy ténykérdés, hogy nem ők, hanem más fejleszti.

    Milyen humoros hozzászólás kerülte akkor el a figyelmem? Hol is volt a #6692-ben a vicc?
  • bgabor
    #6696
    Igen, az ilyen hozzászólások után válik tisztán érthetővé, miért is olyan segghülye az átlagmagyar, amilyen.

    Szóval, mint az a topicban már többször elhangzott, az EA két hete másik fejlesztőcégnek adta az NFS fejlesztésének jogát.

    Szóval akkor fog az undercover készítője (a régi fejlesztőcég) többet NFS-t készíteni, zsenikém? Mostmár te is érzed, mekkora ostobaságot mondtál, ugye? Áruld el, milyen érzés ennyire butának és primitívnek lenni?

  • Narxis
    #6693
    :D
  • bgabor
    #6691
    Full grafon, egymagos processzorral és mindössze egy giga rammal?
    Nem kötekedésképpen, de már a két évvel ezelőtti játékok se mentek full grafon ilyen konfigon.

    Mellesleg antialiasingnál a kék csík nálam is ott volt, pedig nekem PCIE-s az 1950Prom. És ahogyan te is mondtad, ez azért van mert ez a játék egy összecsapott trehány munka.

    De nem is készít soha többet a készítője NFS-t. :D
  • cicai
    #6690
    Köszönöm szépen a választ:)

    akkor majd leszedem a jó verziót is:)
  • FxRRulez
    #6689
    Hi Cicai!

    Van megoldásom, illetve válaszom néhány problémádra. Kezdjük a játék futtatását illető problémáidat.
    Nekem szinte hajszálra olyan gépem van mint neked. P4 3,6 , 1Gb RAM, X1950 Pro AGP. Amikor először feltettem nekem is szaggatott, mert a CLONE DVD verziót szedtem le. Szerezd meg a RELOADED-et, azt is csak simán crakkelni kell és menni fog. És nem fog szaggatni. Hidd el, nekem is ez volt a baj. És jól gondolod, full grafon kellene mennie a gammának és nálam megy is, leszámítva 1 dolgot, ez pedig az ANTI ALIASING ! És itt a válasz a következő problémádra, amelyik az a fehéres vagy világoskékes fix "sáv" amely folyton halad előtted és mögötted, ugyanazon az állandó helyen. Na most ez pedig az ANTI ALIASING miatt van. Sajnos mivel nekünk még AGP csatolós a videókarink!! A PCI-osoknak nincs ez a probléma. Sajnos ez van. Tehát kapcsold ki az AA-t és eltűnik a hiba!
    Végül, ami pedig az ültetést illet hát sajnos olyan itt nincs. Mégpedig azért, mert ez egy összecsapott trehány munka! :)
    Bocsi a magánvéleményért és a kis warez miatt!!

    Üdv!

    FxR
  • Ryder7
    #6688
    Need for Speed textúra szerkesztő
  • SzocsA
    #6687
    4870 ennyire
  • cicai
    #6686
    nem lehet ültetni a kocsikat?:S
  • nandorb
    #6685
    szar a videokarid nekem szep es amint latod semmi extrem
  • SzocsA
    #6684
    ez ám az autó!
  • Szabi1991
    #6683
    az volt eddig a legjobb "újkori" NFS... csak meg kéne oldaniuk rendesen a multit végre...
  • Ryder7
    #6682
    a Most Wanted jó volt, újat hozott, a Carbon viszont
  • Ryder7
    #6681
    énis szeretném. nem is bántottam. tiszta Mustang fan vagyok.
  • bgabor
    #6680
    Miért, szeinted a Most Wanted/Carbon vonal nem bőgött le éppen eléggé az undercoverrel? Talán azt kéne erőltetniük az új részben? Gondolkozz már, mielőtt megszólalsz.
  • bgabor
    #6679
    Nana, azért csak ne bántsuk a benzinfalókat. Örülnék én ha amerikai benzinfalók rónák a magyar városok utcáit a totál jellegtelen suzukik, focusok, fiesták, daciák meg hasonlók helyett.

    És ugyebár amerikában azért az 5 millió forintnak megfelelő dollárért, amiért magyarországon egy jobban felszerelt Focust kapsz, ott Ford Mustangot adnak.

    Szóval szeretném én, ha nekünk is olyan benzinfalóink lennének.
  • Ryder7
    #6678
    GTA-t és NFS-t egybe? az úgy nem jó. az NFS a sebességről szól, van egy saját világa a GTA-nak megint. a GTA a felnőtt korosztályt célozza meg, az NFS meg a rizsrakátára vagy benzinfalóra vagyó tiniket.
  • SzocsA
    #6677
    igen? most komolyan!
    azt erőltetik ami lebőgött?
    hát!

    GTA t és az NFS kéne egybeolvasztani! fasza lenne!
  • Narxis
    #6676
    Állítólag Pro Street....
  • SzocsA
    #6675
    és van már hír róla hogy pontosan milyen irányba akar továbbmenni?
  • Ryder7
    #6674
    lesz. csak a Criterion csinálja.