7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Szabi1991
    #6800
    (^^,)
  • Ryder7
    #6799
    na. ezért Szabi nagyo össze fog szidni MSN-en de akinek buhárált az NFS.exe-jé mg a paul.dll-je az előbb tegye vissza a régit patcheljen és utánna crackeljen. ( a Razor fixed exe kell a játékhoz)
  • dark night
    #6798
    essetleg egy linekt tudnál küldeni mert nem nagyon akar jó lenni:P
  • dark night
    #6797
    Hogyan csináljam mert feltelepítettem a játékok crackoltam aztán pecs-eltem és nem jó:P Aztán feltelepítettem még1-szer (nem crackoltam) pecseltem úgy sem jó!! tippet!!??
  • dark night
    #6796
    nekem 4000+ procim van megy fullon 1280*1024-ben! sztem neked is fog!
  • mephi666
    #6795
    van rá esély, hogy ezzel a patch-el 3800+ x2-n 9600gt-vel normálisan menjen a játék? próbálta már valaki? mert a burnout paradise 1280ban fullon elég szépen néz ki és kb 60fps-sel szakít... :S
  • FxRRulez
    #6794
    nem eredeti a gammád az a baj! szedj le hozzá egy új cracket! Mármint, ami a patchelt (1.17-es) verzióhoz van és menni fog!

    csumm
  • dark night
    #6793
    hello
    fel akarom rakni a pecset az undercoverhez és ezt írja ki
    old file not found howewer a file of the same name was found no update done since file contents do not match. ötlet mi lehet abaja feléig feltelepíti és aztán írja ezt ki!!
  • Ryder7
    #6792
    Patch linkje, akit érdekel
  • Ryder7
    #6791
    nem kell hozzá hunsoitás, alapból van hunos verzió.
  • Immigrants
    #6790
    És link az nincs?
  • IMYke2.0.0.0
    #6789
    Nem kérdés, hanem felkiáltás volt az előző mondat...
  • Immigrants
    #6788
    nincs csak hunosítás.
  • RYO21
    #6787
    van patch!!!
  • Immigrants
    #6786
    Csá!A játék minden 4. indításra jó és nem akadozik.Mi lehet a hiba?Szedjek le játékokat(pes09,cod5,motogp 08)a gépemről
  • Ryder7
    #6785
    és? nekem megvan az ajánlott és mégis megáll pályát betölteni...
  • yaqwsxcde
    #6784
    Need For Speed Undercover Gépigénye - gepigeny.hu
  • Ryder7
    #6783
    egy olyanon próbálj meg UC-s grafikát kihozni, ahol alig van 256 szin meg vagy 8 bites "processzor"
  • Narxis
    #6782
    :D
  • Ryder7
    #6781
    én se, mivel nincs konzolom, csak ilyen 10 éves Nintendo szerűség.
  • Narxis
    #6780
    Ja de ott legalább nem bugzott, amúgy nem vok konzol fan.
  • Ryder7
    #6779
    PC szopás? Úgy érted PC és Konzol szopás. Mert konzolon se szerették az UC-t.
  • Narxis
    #6778
    :D
  • ricsa008
    #6777
    csak nehogy még is elővegyem majd :S
  • Narxis
    #6776
    PC szopatás EA módra.
  • MR ME
    #6775
    nálam ez már késő, már kitoltam, így kellett volna alapból kiadni a játékot, tőlem foltozhatják, már leírta magát ez a rész
  • Ryder7
    #6774
    Vannak még csodák, részletek az UC patchről
  • Ryder7
    #6773
    én is poénkodtam, nyugi. hát nekem is megvan az ajánlott és nállam is megáll betölteni a pályát. szánalom. EA gratulálok
  • Narxis
    #6772
    Semmi baj, poénkodtam. :D De mondjuk én se venném meg, nálam is akad bikagépen(értsd ajánlott gépigény bőven megvan) de nem folyamatosan hanem kb. 5 percenként megáll az egész 5-10 másodpercre. Nem is volt kedvem így tovább játszani vele. Töröltem a francba és örülök, hogy nem adtam érte pénzt.
  • Ryder7
    #6771
    igazad van, hatalmas csalódás érné szegényt, multi miatt meg nem éri meg. bocsánat.
  • Guer
    #6770
    ah faszom...
  • mephi666
    #6769
    elvileg... én nem szórakoztam vele, hanem töröltem le a fenébe... 3800+ x2-m van... majdnem mindenhez elég... írtak még trükközést cpu-control-lal, hogy azt kell belőni hozzá, hogy a játék mindkét magot használja, mert alapból talán csak 1et használ, azért megy szarul...
  • Guer
    #6768
    akkorha felhuzom cpu-t talán jobb lessz? (simán felmegy 2.66 rol 3.2 -re csak eddig még nem volt rá szukség sose, tobbi játékom jol elfut)
  • mephi666
    #6767
    egyik ismerősöm régi gépén (1magos amd proci, 512mg ram, radeon 9600pro) gyönyörűen megy a flatout2, sokkal durvább gépeken meg szaggat az undercover... és nem is néz ki annyira jól :S elég jól mutatja a statisztika itt a topikban is, hogy milyen "jó" lett :)
  • MR ME
    #6766
    jaja nekem is megy mind2 teljesen max grafon (1680x1050) semmi szaggatás és tényleg élvezetesebb, kár h a flatoutban már live-os a regelés így sehogy se lehet multizni :(
    de a 2 még megy :D
  • mephi666
    #6765
    nekem 7300gt-vel ugyanúgy szaggatott max graffal, mint 9600gt-vel minimumon... cpu-limites szutyok lett :S inkább játszok akkor burnout paradise-al vagy flatout uc-el :) azok szebben is néznek ki, élvezetesebbek is és mennek, mint az atom...
  • MR ME
    #6764
    sajna igen, nekem bikább gépen szaggatott ha felraktam az élsimítást pedig vicc az egész...
  • Guer
    #6763
    tehát nincs semmi trukk hogy elvezhetobbe tegyem csak az hogy lebutitom a grafot nagyon (hogy fosul nézzen ki)

    fasza
  • mephi666
    #6762
    ha azt nézzük, milyen frankón optimalizáltak ea-éknál, akkor sajnos igen :S
  • Guer
    #6761
    Az normális hogy a kov konfigon nem megy szaggatás nélkul a gém 1024x768-ban med-high graf AA meg szarságok nélkul?

    D805, 2 GB ram, 7900 GS 256 Mb ???