7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • trick daddy
    #2406
    itt van még 1 bizonyíték hogy bennelesz.
  • trick daddy
    #2405
    nemtoom de ez hihetö oldal ugyhogy sztem bennelesz
  • Dénes é
    #2404
    ha vki csinál 1 képet egy autóról és azt felrakja azzal a címmel hogy need for speed undercover warthburg akkor az is benne lesz?
  • [HUN]FaTaL
    #2403
    lol ugyanaz a fostalicska graf engine lesz alatta :D
  • trick daddy
    #2402
    nissan kép valaki irta hogy jóllenne ha benelenne a game-ben ,na buum bennelesz
  • Attila889
    #2401
    amúgy ezt hol találtad? :)
  • Attila889
    #2400
    ez az...akkor menni fog a videókártámon...9600XT :P(XP-m van)
    Köszi,köszi :)
  • Pepsi Twist
    #2399
    lol?
  • gduck
    #2398
    OS: Windows XP and VISTA with latest service pack installed
    CPU: Intel Pentium 4 (or equivalent) CPU running at 2.8GHz or higher (3.0GHz if running Windows Vista)
    RAM: 1GB RAM
    Graphics: Geforce 6500, Radeon 9500 or better DirectX compliant video card with Pixel shader 2.0 or above (AGP and PCIe only)
    DirectX: DirectX Nov 2007 edition (included)
    HDD: est. 5.5 GB free disk space or more
    DVD-Drive: 8x
    Multiplayer: To play online a network card is required for broadband connectivity
  • Attila889
    #2397
    gépigényről még infó nem jött úgy látom
  • Attila889
    #2396
    Kijött telefonra akit érdekel(176X220)
    Dowloands free
  • SZilaJMaGGoT
    #2395
    Nyílván az elérhető médiaanyagból ítélte meg a játék minőségét, és az alapján döntött úgy, hogy ki sem próbálja a játékot, nemhogy még pénzt is költsön rá... :D
  • Pepsi Twist
    #2394
    majd faternál kipróbálom... ő ugyis letölti és játszani fog vele...
  • Darukezelő
    #2393
    "de én letölteni akkor sem fogom... se megvenni"
    Ha nem töltöd le, nem veszed meg, akkor ugye nem fogsz vele játszani. Nem b×szogatásból, de miért is vagy itt akkor? Mert azt már 10x megtudtuk tőled hogy szar a fizika.
  • SZilaJMaGGoT
    #2392
    Ez a játék jó alapanyag lesz majd modokhoz... Mint az utóbbi részek... XD
  • Pepsi Twist
    #2391
    az lehet... de én letölteni akkor sem fogom... se megvenni...

    (mondjuk az EA-nél nem mi vagyunk a célközönség...)
  • Norbi1990
    #2390
    Menni lehet hogy nem lesz érdemes de szép autókat biztos lehet benne csinálni
  • Pepsi Twist
    #2389
    nekem idáig semmi bajom nem volt ezzel a játékkal a korábbi videókon csak legyintettem 1et meg röhögtem de ez ami most jött ki amit ez a buziképű csicska ad interjút... 1xrűen szánalom ennél a videónál durrant el az agyam hogy ezt ők nem veszik észre hogy milyen a fizikája...
  • SLICK
    #2388
    nem kell erre rászállni, legalább a spam is kevesebb lesz. Engem aztán végképp nem érdekel ki jár ide, meg ki jön még. Csak az a zavaró, hogy ha ugyanazt a véleményt 120-adjára írják meg, mint mondtam a játék ettől úgysem lesz jobb. Szóval az sem érdekel, ha nem jó kritikát olvasok a játékról, csak ne ugyanazt lássam már mindig.
    Egyébként eszembe sem jut az EA-nél dolgozni, tisztában vagyok vele, hogy kik veszik meg a játékot.
  • gduck
    #2387
    Ok

    UI: hát még mindig nem térek magamhoz a videó után Áhhhh
  • SLICK
    #2386
    nem azzal van a baj, hogy kinek mi a véleménye. Én sem védem a játékot, sőt... Csupán az az idegesítő, ha vki ugyanazt írja le 120-adjára még dúrvább stílusban. Egy kommentből is megérti az ember, nem kell állandóan lehordani a gamet!
    Én sem teszem és most itt nem arcoskodni akarok, h jajj de rendes fórumozó lennék, egyszer-kétszer én is beírom a véleményemet, de ismételni nem szoktam, mert arra már senki sem kiváncsi.
  • SZilaJMaGGoT
    #2385
    Kb. énis egyébként... :D De nemgond valakinek fáj ha nemcsak jókat olvashat egy játékról... :D
  • SZilaJMaGGoT
    #2384
    Neizgulj, amint kijön a game, valszeg ez a társaság eltűnik innen(legalábbis én biztos)... Akkor jönnek majd azok, akik szerint istenjójáték, de addig is had éljük ki magunkat mi is, és had mondjuk el a lehordó negatív véleményünket... Azért várnánk valamit az nfs-től mert pc-n nem igazán rivalizálnak vele, mivel nincs más amivel foglalkozhatnánk, hát kénytelenek vagyunk erre rászállni... Egyébként ha az EA-nél dolgozol és attól félsz netán elűzzük a vásárlóitokat, akkor neizgulj, akinek ez kell úgyis meg veszi, a kis warezhuszároknak pedig nemtudsz olyat kiadni amit megvennének...
  • gduck
    #2383
    Bocsesz, de be volt linkelve egy videó, amit megnéztem és leírtam a véleményemet
  • SLICK
    #2382
    /OFF

    Nem fognátok már be végre?
    Mit izmoskodtok itt, hogy ennyire szar a játék meg úgy szar a fizika?!
    Most őszintén, senki nem kíváncsi erre a sok lehordó szövegre, attól nem lesz még jobb az NFS!

    Kurva unalmas, hogy bejövök ide és mindig csak a "szar fizika, vonatszimulátor" komemnteket olvasom.
    Mire kijön a játék akkor meg áll a kis bigátok, hogy ti megmondtátok milyen fos lesz. Kit érdekel? Minek állandóan szétbaszni a topikot ilyenekkel?

    Főleg Te Pepsi, speedeztél vagy mi a szar? Nem unod még? Már bocs, de ez tényleg elég szánalmas már.

    Én tudom mi folyik minden évben egy NFS topikban, de legalább Ti ne süllyedjetek már le olyan színvonalra, mint az EA!

    /ON
  • Pepsi Twist
    #2381
    ez még árkádnak is FOS ÉRTED SZAAAAAR!!! tényleg kritikán aluli...
  • SZilaJMaGGoT
    #2380
    Szánalom ez a fizika... :D Az, hogy árkád nem kifogás, erre nincs magyarázat... kritikán aluli!
  • gduck
    #2379
    Mia******* Hát eddig védtem a játékot, de ez siralmas!!! Majdnem kiugrottam az ablakon

    UI: nyugi a földszinten vok :D
  • [HUN]FaTaL
    #2378
    Ezért írta hogy ezután a rész után fog történni valami. Szerintem meg nem ujítottak semmit az ug1 óta az összes rész ugyanaz a fostalicska, mindent telebaszunk tuninggal, csili-vili szarokkal. Nulla fizikás játékok vérpistikéknek...
  • bgabor
    #2377
    De ha két részenként újítanak és ugyebár a Pro Streetben újítottak akkor a logikád szerint az undercoverben nem újítanak, nem?
  • Ari18
    #2376
    Már előre félek is tőle
  • HKS
    #2375
    kb két részente újitanak dolgokat pl hp2 után nagy újitás volt az ug aztán ug2 után mw szintén aztán c után ps megint és ez után valószinű hogy megint történik valami
  • Ari18
    #2374
    A MW egy nagyon rész volt,de ez sajnos nagyon kezd hasonlítani a PS-re,ami a minőséget illeti.
  • fery02
    #2373
    Nem fogják abba hagyni, mert megéri nekik. A játékosok többsége (úgy tűnik) nem olyan, mint te. Magyarán mondva igénylik a szart.
  • HKS
    #2372
    ha rájöttek volna akkor MW után megállt volna a dolog:D
  • HKS
    #2371
    ááá sztem sose haggyák abba XD 1 hónap alatt összedobják 20ezerből azt akár dupla annyit is visszakaphatnak XD
  • Pepsi Twist
    #2370
    amúgy lehet ez lesz az NFS utolsó része... mert ha ennek olyan kicsi lesz az eladási száma (vagy mi?) hogy az hihetetlen... és rájön az EA hogy ezt nem kéne tovább csinálni mert szart sem érnek el vele...
  • Pepsi Twist
    #2369
    ha ebből eladnak 1 milliót akkor sztem örülhetnek az EA-nél... mert hogy én ezt a trágyát még letölteni sem fogom nemhogy megvenni...
  • HKS
    #2368
    bocs ha sok az OFF de erről a játékról csak OFFolni lehetxD
  • HKS
    #2367
    amikor még vígan száguldoztunk határtalanul kedvenceinkel:D