7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • HKS
    #2366
    te jó isten azért nfshungary-n is néhány vérpistike kommentje ááá kegyetlen XD hogy egyesek hogy lehetnek ennyire ááá hogy nem veszik észre az egészet bezzeg a régi NFS-ek az örök klasszikusok amikor még Electronic Arts és nem EA Games szerepelt a kreditben:D
  • Pókmalac
    #2365
    mintha droton huzigálnák a szerencsétlen autot
  • Pepsi Twist
    #2364
    én amúgy lambofan barátom :) azaz highendpc
  • HKS
    #2363
    ahogy egyik kollega mondta már nem tom ki undertróger:D
  • HKS
    #2362
    van szókincsed:D
  • Pepsi Twist
    #2361
    jaja antigravitációstérflukszuskondenzátoroslézerindukciósszarufo
  • fery02
    #2360
    De izgatott vagy ma este Pepsi
  • HKS
    #2359
    egyet értek ez nem nevezhető fizikának kicsit olyasmi mintha valami űrcirkálókat vezetnénk:D sztem ezek nem vezették még autót:D
  • HKS
    #2358
    ezek a képek olyanok mintha photoshoppal csinálták volna XD sztem szolid optikai tuning a nyerő egy kis motor tuningal UG be volt még jó abba nagyon nem voltak csicsásak de aztán UG2 óta ezek össze vissz minden csilivili szart rá megy
  • Pepsi Twist
    #2357
    a játék készítői nem látják*
  • Pepsi Twist
    #2356
    omg 140mph val bevett 1 kanyart ami ilyen 90°-os volt és lelassult 100mph-ra :D ezt nem hiszem el hogy nem látják hogy ez tiszta szánalom :O
  • Pepsi Twist
    #2355
    szavakat nem találok mekkora szar a fizikája
  • Pepsi Twist
    #2354
    meg normális 360at sem tud lenyomni xD loál :D
  • Pepsi Twist
    #2353
    hallod ezen a videón hangosak röhögtem hogy milyen a fizikája :D az első pár másodpercbe a porse hogy beveszi a karnyart XD
  • redbull0304
    #2352
    "különben sanszos, hogy lassan meglincselik a rajongók a fejlesztőket."
  • fery02
    #2351
    Nekem attól a gondolattól támad sírhatnákom lassan, hogy még hányszor lesz belinkelve. :)
  • Pepsi Twist
    #2350
    jaja én is...
  • DarkSector
    #2349
    LOL
    ezek mekkora parasztok.
    Így szar a játék ahhogy most van!!!!!

    NO COMMENT...ekkora retkes szar játékot kiadni. sírtam a videó alatt.....
  • tonyr #2348
    alapenemyk is full csicsa verdakkal lesznek ellenunk tuti, en a szolidabb optikai tuningal szoktam tolni
  • SZilaJMaGGoT
    #2347
    Pl. lamborghini meg ilyenekre minek kell tuning?? :D
  • SZilaJMaGGoT
    #2346
    Hát borzasztó amit ug2 óta szoktam látni... :D
  • gduck
    #2345
    Biztos új "párásító" tuning
  • Pepsi Twist
    #2344
    mint 1 karácsonyfa :D én a letisztul sötét színű verdákat szeretem "maffia" ablakkal és erős motorral na meg jó hanggal :)
  • SZilaJMaGGoT
    #2343
    Az még hagyján, de, hogy hogy szoktak azok kinézni... XD
  • fery02
    #2342
    "When it's done"
  • DJ Skyline
    #2341
    Nov 18 az USA megjelenés, Nov 20-21 az EU (nem tudom melyik a kettő közül, NFS-Planeten 20, cdgalaxison a hazai megjelenés meg 21)
  • Pepsi Twist
    #2340
    ja
  • tomi kft
    #2339
    de napra pontosan?
  • DJ Skyline
    #2338
    kérdezted már egy hete
  • tomi kft
    #2337
    Mikor jelenik meg?
  • fery02
    #2336
    Tényleg, garage topikok, hogy én erre miért nem gondoltam :)
    "NASA műhold felvételeket felülmúló képek" - örülnék neki, ha gépem is lenne hozzá.
  • DJ Skyline
    #2335
    Pro Streetben a füst, Undercoverben meg a felverődő víz a nagy sláger. valahogyan szemléltetni kell :D
  • DJ Skyline
    #2334
    vagy lesz egy Garage topik mint a többi résznél. mert tényleg jó lenne ha nem arról szólna majd a topik, hogy fél évig képeket töltögetek be, mert lesznek olyan állatok akik nem méretezik át, és beteszik a megabájtos képeket. 1 megabites nettel meg nem egy leányálom egy ilyen topik betöltése :D legjobb lenne a sajátban, ott már helyből lenne házigazda, és tudja törölgetni a NASA műhold felvételeket felülmúló képeket az autókról. pl max 300 kbyteos lehetne egy kép, afölött meg tessék URL-ben tenni :|
  • Norbi1990
    #2333
    Mér csak az autó körül van víz?
  • broman191
    #2332
    Spoiler le, normális kipuffanó fel, maximum sötét szín engaged!
  • fery02
    #2331
    Szóval most már biztos, hogy pár hónapig el lesz árasztva mindenféle tuningolt autós képpel ez a topik is.
  • ATi0021
    #2330
    NFS Undercover achievement lista: Succesfull.fr
  • Szabi1991
    #2329
    nfs-fl.extra.hu
  • The Protector
    #2328
    honnan szerezted ezeket a képeket?
  • Szabi1991
    #2327
    Teljesítmény-tuning:
    Az autónkat ismént tetszésünk szerint alakítgathatjuk. Választhatunk motoralkatrészt, váltót, turbófeltöltőt, felfüggesztést, féket, gumit és karosszériát is. Ez így nem meglepetés, bár mindenképpen pozitív, hogy ezek már biztosan benne lesznek a játékban. Minden egyes alkatrész nagyrészt befolyásolni foglya a teljesítményt. Azt, hogy aerodinamikailag is befolyásolhatja-e egy alkatrész az autónk teljesítményét, még nem tudni, de az viszont biztos, hogy nem nagy mértékben.


    Karosszéria:
    A karosszériánkat megint nagyon egyszerűen, és egyedien szerkeszthetjük. Az eddigi megszokott egységeket használhatjuk, azonban most ezeket még könnyebben, és bonyolultabban autosculptolhatók.


    Festés: A tuning terén itt változtatott a legtöbbet a fejlesztőbrigád, ugyanis a festés most "állítólag" fantasztikusra sikerült. Komolyabban festhetjük az autónkat, pontosabban tudunk színeket keverni, és sokkal több helyen el tudjuk helyezni őket. (Tudjátok, a Porshe...)

    Matricázás:
    A matricák közel sem tűntek el a játékból. Ismént rengeteg féle matricával találkozhatunk a játék során, így hát tuningra fel!