7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • kovecses
    #2526
    Pont ezért jó játék!
  • kovecses
    #2525
    Nekem tetszett a grid, de a TDU jobban tetszett!
  • bboyatty
    #2524
    Hat azert a Grid-rol nem mondanam, hogy arkad. Meg kell kuzdj az autoval , hogy az uton maradjon. En vegig jatszottam es eleg "szimulatorosnak" talatam. Lehet, hogy tevedek... ez az en velemenyem.
  • Szabi1991
    #2523
    Cobra 11 sorozat, TDU, GTA4 ;)
  • HKS
    #2522
    viszont árkád kategóriába nincs sok játék egyedüli vetélytársa a GRID ami szerintem sokkal jobb
  • kovecses
    #2521
    Igen, korrekt leírás volt, mindenféle bunkózás nélkül. Szimpatikus hozzászólás. A játékot meg majd meglátjuk.
  • HKS
    #2520
    na ott a pont teljes mértékbe egyetértek
  • kovecses
    #2519
    xD Ebben látod egyetértünk!
    Képzeld mit mondok a rendőrnek ha megállít! :D
  • Pepsi Twist
    #2518
    aha... elöbb még arról volt szó hogy megcsúszik ellenkormányzod közbe gáz... én neked sosem adnék jogosítványt az tuti...
  • Szabi1991
    #2517
    Jazz... :D

  • kovecses
    #2516
    Nem volt szó kézifékes kanyarról vagy keresztbeállásról. Arról volt szó hogy az autó megcsúszik a kanyarban, ellenkormányzol a kocsit egyenesbehozod és nitro... És ismét ismételjem hogy ez arcade nem szimulátor és egyébként is minden játék játék és nem valóság. Miért lovagoltok még mindig ilyen hülyeségeken?
  • kovecses
    #2515
    Látod megint bunkózol pedig senki nem bántott az ég világon kívül. Képzeld amit leírtam működik de ha gondoldo beszéld meg a Weber Gáborral vagy nekem mindegy kivel.
  • Pepsi Twist
    #2514
    az hogyha keresztbe áll a kocsi akkor nem arra fog menni amerre a meghajtott kerék "néz"...
  • kovecses
    #2513
    Sajnos erről nem tehetek. Az autó oldalra csúszik de nyilván előlre szeretnél haladni, lehet egyeseknek ez meglepő, de előlre a gázzal tudsz haaldni, a nitro pedig ad egy kis löketet pluszba tehát arcade játékba bőven belefér. Szumma nitroval gyorsabban gyorsithatsz ki a kanyar kijáratából! Mi ebben az érdekes?
  • Pepsi Twist
    #2512
    esetleg bevásárló kocsit
  • Pepsi Twist
    #2511
    szerintem sem... de látszik soha a büdös életbe nem vezetett még hátsó-kerékmeghajtású autót... sőt sztem egyáltalán nem vezetett autót max biciklit...
  • kovecses
    #2510
    Szerintem úgy értette, hogy ott még nem fonalon húzzák az autókat, hanem igenis meg kell küzdeni a kocsikkal hogy az úton maradjanak, ha a maxot autózod ki belőlük. A mai nfs-eknél ez már nicns meg. Laza könnyedségel autózol teljesen mindegy melyik kocsit vezeted és mekkora sebességgel. Nekem akkor is tetszik ez a game. Szépen kidolgozott autók, és pályák. Ha nem lesz bugos nagyon a game akkor tutira okoz majd pár kellemes hétvégét!
  • Norbi1990
    #2509
    "logikus hogy kanyarodáskor ha megcsúszol akkor ellenkormányzol és ha gázt adsz akkor gyorsabban kijöhet acsúszásbol lásd nitro."
    Nekem egyálatlán nem logikus, hogy ha gázt adsz akkor kijössz a csuszásból.
  • kovecses
    #2508
    Igen, sok dologban kénytelen vagyok igazat adni neked, de pl nekem a most wanted nagyon tetszett és ha ez megüti a szintjét akkor ez is tetszeni fog. Ebben a játékban a könnyű irányíthatóságon és az egyszerű szórakozáson van a hangsúly, hogy a "hülyék" is végig tudják játszani. A zenékkel és a videókkal, megpróbálják hangulatossá tenni a játékot. Valakinek ez bejön valakinek nem. Szerintem hétvégi kis kipacsolódásnak bőven megteszi ez a játék.
  • RYO21
    #2507
    én pl jobban szeretem az arcade játékokat... izgalmasak és high-esn grafjuk van... a simulatorok lássuak unalmasak és szar a grafikájuk(kivéve ha megvan az ENB-series mod)... ez a én vélemenyem
  • RYO21
    #2506
    "messze jobb fizikája van az NFS első részének(!) ami egy 14 éves játék"

    Én erre azt mondom h. ha olyan fizikával akarod játszani az undercovert akkor szerezd meg az undercovert a mobilodra.ugyanaz a fizika +annak még a mobilon a grafikája is szebb....
  • DJ Skyline
    #2505
    ha a fizika minimum olyan lenne mint az első részben volt, akkor méltó lenne az NFS névhez, és nem mondaná senki hogy szar. hanem abba kötnénk bele miért van 3 féle Mustang a játékban :DDD szerintem itt senki nem várja azt hogy tolja le az LFS-t, GTR2-őt, RBR-t, és a többi neves szimulátort a porondról. itt már az első pár epizódak jó volt a fizikája, nem is tudom melyik őstulok barmolta szét azt amit már régen megcsináltak jól. ez olyan mintha a Nemzeti Múzeum oszlopain végig mennék egy bulldózerrel, csak azért mert nem tetszik és újraépítem hungarocellből vagy gyufából. miért kéne szétcseszni azt amit már valaki megcsinált jól, stabil, és működik. és helyettesíteni egy sokkal szarabbal.
  • High end PC #2504
    "nem azért mert nem Oscar díjas a story, hanem azért mert olyan a fizikája mint a Wacky Wheels DOS-os játéknak."

    Abszolút igazad van
    Mellesleg gyerekkorom (kb 9 éves lehettem akkoriban) egyik legnagyob játéka volt :D Hű, de leszedném valahonnan, micsoda idők voltak :) Egymást lőttük sünökkel meg mittom én mikkel :D
  • Pepsi Twist
    #2503
  • Pepsi Twist
    #2502
    én leölteni sem fogom...
  • DJ Skyline
    #2501
    akkor elmondom én hogy gondolom: van a szimulátor és az arcade. a szimulátor azért szimulátor, mert eléggé jól visszaadja a valóságot, ebbe nem megyünk most bele. arcadeon belül van a szar, és a jó arcade. az NFS egy marha jó arcade sorozatnak indult, és a színvonal minden egyes résznél emelkedett egészen a hatodik részig bezárólag. innen egy új időszámítás vette kezdetét. az Underground beugró résznek nem volt rossz, az U2-nél megint emelkedett a színvonal az U1-hez képest. tegyük fel az NFS 1 az Underground. na az NFS II az NFS 1-hez képest visszaesés volt szerintem. ugyanezt éreztem a Most Wanted esetében is, volt amit kivettek, volt amit visszaraktak, de nem éreztem már sok újdonságot, a Carbonnál pláne. és ez a kivesszük betesszük, csere bere megy már a Most Wanted óta. ennyi történik: az autó park java része megmarad, kivesznek, hozzáadnak pár autót. a környezet egy az egyben új, ezzel nincs probléma. a grafikával sincs különösebb baj. a story, egy autósjátékhoz viszonyítva jó, nem kell nagy agytrösztökkel telerakni. a fizika, na ez az ami miatt leszarozzák az emberek. és most jutottunk el a SZAR arcade fogalmához. nem azért szar mert 3 féle Mustang van benne (amiatt is, de ez már részletkérdés), nem azért mert nem Oscar díjas a story, hanem azért mert olyan a fizikája mint a Wacky Wheels DOS-os játéknak. ezzel sarazzák be az NFS szériát, hogy olyan fizikát kreálnak ami kritikán aluli. messze jobb fizikája van az NFS első részének(!) ami egy 14 éves játék. ha az EA nagyon akarná akkor simán felül tudná múlni az NFS 5 fizikáját is, de valamiért leragadnak ennél a dodgem délutánnál.
  • kovecses
    #2500
    Lehet. Majd kiderül. Én mindenkinek jó szórakozást kívánok és remélem ezt nyújtani is fogja a játék, ha nem akkor sem vesztettünk semmit ,megy a kukába.
  • Pepsi Twist
    #2499
    de ez még arcadenak is szánalmas...
  • kovecses
    #2498
    Mert arcade! Mert szórakozásra való, nem szimulálásra, ahol halálkomolyan emg pontosan kell minden csinálni. Szánalémasak vagytok ahelyett hogy végre kikapcsolódnátok. Na Forma-1 van nem érdekeletek én jókat fogok vele szórakozni, akinek nem tetszik nem játszik vele.
  • High end PC #2497
    :D
  • Pepsi Twist
    #2496
    anyád temetésén huncuktodj te farok... én nem a nitróról beszélek... hanem arról hogy 90fokos kanyart bevesz 140mphval és lelassul 110mph-ra NA EZ A SZÁNALMAS!!!!
  • Szabi1991
    #2495
    sry pár napig nem voltam net közelbe... látom lenne mit törölni.. :D
  • kovecses
    #2494
    Nekem autós játékból a Test Drive Unlimited tetszett idáig a legjobban. De azért nem hordom le az nfs-eket a sárga földik. Kijön játszunk vele kicsit azt mehet a kukába, addigra jön is a következő rész. Ez olyan mint a politika. Szar a kormány, tönkreteszik az országot, mire leváltanánk őket jön a következő a helyére azok is ugyan olyan szarok lesznek. A lényeg hogy ne vitkozzunk, hanem játszunk és ha valakinek van kedve valamivel játszani annak ne vegyétek el a kedvét azzal hogy szarnak nyilvánitjátok a játékot! Köszönöm!
  • kovecses
    #2493
    És fordítva is igaz akinek nem tetszik az sem tudja befogni a pofáját! Szerintem ne vitatkozzunk mert felesleges, mert minden nfs ilyen és ilyen is lesz.
  • kovecses
    #2492
    Én csak azt mondom hogy akinek nemtetszik az ne lesse ezt a topicot és várja mint a messiást és ne játszon vele. Tényleg nem értelek benneteket. Értem hogy nem tökéletes és hogy minden nfs rész az előzőböl él. De most mondjátok már meg mi értelme van annak hogy minden egyes rész elött itt siránkoztok hogy milyen szar a játék, mégis kipróbáljátok. Szerintem egyszerű a dolog, akinek nem tetszik az maradjon kussban és menjen abba a topicba ahol szerinte jó játékról van szó, aki pedig csak egy kis hétvégi kikapcsolódásra vágyik meló után, és nem valami szimulátoros állítgatásra, az játszon nfs-el...
  • HKS
    #2491
    még mindig itt tartunk hogy szar vagy nem hát az akinek tetszik az játszon vele aki meg nem az ne vitázzon folyton mert akinek tetszik úgyse fogja megérteni soha
  • HKS
    #2490
    ez még kérdés?XD
  • kovecses
    #2489
    Igen részben igazad van.
  • kovecses
    #2488
    A jó édes anyád bmeg! Elmondtam érthetően mindent és a double tap az xbox ha nem zavar, a kanyarodás nitroval pedig nem kombó...logikus hogy kanyarodáskor ha megcsúszol akkor ellenkormányzol és ha gázt adsz akkor gyorsabban kijöhet acsúszásbol lásd nitro. Nem értem mi bajotok van.
  • RoyalPredator
    #2487
    Nekem abszolút tetszik az Undercover, attól eltekintve hogy nincs benne valós idő, amit én megkövetelnék már...