7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • High end PC #2486
    "Ez játék ember! Tudjátok mire jó a játék? Szórakozni basszus! A játék lényege a szórakozás, a kikapcsolódás"

    Itt alapvetően az a baj, hogy a régi arcade önmagához képest mélyponton van az NFS. Nézd meg: az NFS SE, NFS II SE, NFS Porsche, NFS U1 mind arcade stílusok voltak hivatalosan, mégis nézd már meg kérlek, milyen izgalmas vezetésélményt kínáltak. Részben ez itt a baj.
  • Pepsi Twist
    #2485
    haggyad... 10 éves a gyerek
  • Pepsi Twist
    #2484
    tudjuk hogy nem szimulátor... és azt is tudjuk hogy arcade de épp ez a baj... hogy ez a fizika még arcadenak is kurva szar bocsánat de erre mást nem lehet mondani: SZAR
  • High end PC #2483
    Ember, te magadnak mondasz ellent:

    "Meg lehet nézni hogy milyen jó a fizika"
    "AZ NFS nem szimulátor!"
  • ZsirosKenyer
    #2482
    tévedés, én pl. imádtam az undergroundokat, a carbont, és bejött a most wanted is, annak ellenére hogy arcade volt.

    De ebben a videóban olyan giga-ökörségek vannak amit már nem tudok feldolgozni.

    Pl counter-steer-rel lehet kanyarodni, ami a legtökéletesebb úgy ha közben nitrózol.
    Eleve nevetséges hogy kombózni kell egy autós játékban, de az hogy "double-tap" a fékre és 180-nál berakja egyből rückwerzbe az illúzióromboló.
  • kovecses
    #2481
    AZ NFS nem szimulátor! Ne kezeljétek úgy! Ez egy nagyon jó szórakozóeszköz, amiben rengeteg pénz van, autókat és egyéb termékeket reklámoz! Ez mind világos, de a lényeg az hogy miközben játszol vele jól érezd magad! Én a carbon és a pro street kivételével mindegyik nfs játék közben jól éreztem magam. Ha legalább olyan lesz mint a Most Wanted akkor én meg vagyok elégedve vele!
  • klart
    #2480
  • kovecses
    #2479
    Ez játék ember! Tudjátok mire jó a játék? Szórakozni basszus! A játék lényege a szórakozás, a kikapcsolódás és ebben az NFS verhetetlen! Ne legyetek már ennyire hülyék. Akinek nem tetszik az álljon neki és fejlesszen, programozzon jobbat! Ennyi.
  • Katun
    #2478
    http://rapidshare.com/files/159663069/Need_for_Speed_Undercover_240x320.zip.html
    Nincsmit
  • High end PC #2477
    " Meg lehet nézni hogy milyen jó a fizika "

    azzta megaLOL, apáám, nemááár, te most megjátszod magad, vagy komolyan ezt gondolod?
  • kovecses
    #2476
    Úgy néz ki te is egy ilyen ember vagy, sajnálom, ha neked ez a bunkózás jó akkor egészségedre.
  • kovecses
    #2475
    Részben egyetértek veled. A lényeg hogy rengeteg ember van aki utálja az NFS-t és teljesen mindegy hogy milyenre sikerül nekik akkor is szar lesz. Ajánlom mindenkinek a figyelmébe ezt a videót:



    Engem ez egyenlőre meggyőzött! Meg lehet nézni hogy milyen jó a fizika, hogyan mozog az autó, a lengéscsillapítók,az egész nagyon jól összerakottnak tűnik! Majd kiderül milyen lesz.
  • Pepsi Twist
    #2474
    pedig kivan csukva...
  • kovecses
    #2473
    Pedig jó lesz!
  • High end PC #2472
    Undercover Mobile linket kéreeek S60 3rd-re
  • High end PC #2471
    Az nem kell, hajszárítóra már megvan
  • Pepsi Twist
    #2470
    Nem, vezetékes telefonra!
  • High end PC #2469
    Mobil telóra van Undercover? Hol?Hol? Én január 1 mobil telós megjelenésről hallottam, de ha rosszul tudom, ide a linkkel :D
  • bgabor
    #2468
    szeretnél te még oda kerülni hogy ott fejleszt játékokat és több milliot kaszálj magadnak.Szerinted milyért hívják a világ legnagyob játékfejlesztő cégének???!!!

    Úristen, micsoda együgyűség.
    Ha valaki ott dolgozik az mikor kaszál több milliót? A fejlesztőcsapat egy tagja mióta részesedik a termék profitjából? Hány éves vagy te? 14?
  • Pepsi Twist
    #2467
    kivan csukva...
  • kovecses
    #2466
    Ez jó lesz!
  • Pepsi Twist
    #2465
    hát az utolsó 4 NFS rész (az első 3 még úgy volthú de király lesz aztán nagyot néztünk mekkora szar...) ez ilyen mint az előző 4... semmiben nem különbözik csak most itt már előre tudjuk hogy fos lesz... hiába sírsz meg minden azért kicsit többen vagyunk "ellened"... itt még senki nem mondta azt hogy ez jó lesz...
  • DJ Skyline
    #2464
    én már a Pro Streetel sem játszottam, nem éreztem kéztetést arra hogy kipróbáljam. Underground 2 óta minden rész egy kis csalódás valahol. kb 15 perce léptem ki az NFS 1-ből, egy 94-es játékkal tolom 2008-ban, mert megunhatatlan. pedig nincs benne se story, se tuning, se hi-tech graf, semmi ilyen puccos extra dolog. a Most Wantedet, Carbont végig vittem egyszer és kalap kabát, de már a vége felé uncsi volt. egyelőre az Undercovernél sem érzek többet mint a Pro Streetnél, nem fog meg a játék, unalmasnak tűnik. kíváncsi vagyok a végeredményre ettől függetlenül, de nem táplálok bele hatalmas reményeket
  • mustang93
    #2463
    de azért nem kapkodják el a játékokat mint ahogy az Activision a Bondos játékát.
    Mondjuk a EA a cytek munkálatai után kapja a legtöbb lovát.
    DE egywt fogadok hogy amikor már fogtok játszani vele akkor ide az lesz kiírva hogy ez jó játék meg mindende ez így lesz az 100%-lék.
    Most meg szar meg minden de az ugyszokot lenni amikor már játszanak vele egyes emberek már akkor nem szar de van akinek még akkor is.
  • Pepsi Twist
    #2462
    te marha nagy tévedésbe élsz picigyermek
  • DJ Skyline
    #2461
    az EA célja ez:


    nem az hogy minőségi játékot adjanak ki, tisztelet a kivételnek
  • klart
    #2460
    ok
  • klart
    #2459
    így videoból jó hogy szar...meg amúgyis
  • mustang93
    #2458
    szeretnél te még oda kerülni hogy ott fejleszt játékokat és több milliot kaszálj magadnak.Szerinted milyért hívják a világ legnagyob játékfejlesztő cégének???!!!
  • mustang93
    #2457
    így videoból jó hogy szar
  • mustang93
    #2456
    Majd amikor kiprobálod akkor beszélj te is.
  • klart
    #2455
    "Az EA nem a szar játékokról híres" de
  • mustang93
    #2454
    Az EA nem a szar játékokról híres,lehet hogy neked szar lez attól másnak jjó.Oszt ngem már érdkelnek hogy miket szólnsk hozzá,maj a kijelrnéskor beszléjünk amikor is megvan és játszatunk vele.Mert így mondhatunk bármit.
  • bgabor
    #2453
    Hehe. Te se játszottál még vele, csak vidón láttad, honnan tudod, hogy NEM 'trágyafos'? (szánalmasak ezek a kifejezések amiket itt egyesek a mindennapi csevegésnél elsütnek)
  • SLICK
    #2452
    ez ismét FAIL!
  • mustang93
    #2451
    Jó lesz a játék,még ki sem próbáltad csak videon látad te is ugy jóhogy szar ugy,majd próbáld ki és győződj meg hogy nem is olyan trágyafoss,ha egyáltalán elindul valamék gépünkön is!?
  • Attila889
    #2450
    belinkeljem ide honnan tudod letölteni? :)
    Amúgy meg jó telón szerintem.....igaz tot nincs szabad kóbrlás,de minden fajta versenytípus benne van,meg egy csomó autó :)
  • broman191
    #2449
    Nekem is és szerintem a többieknek is, nem ez az első eset, az oldalnál lehet a hiba...
  • mikiking
    #2448
    nemtom,de nekem ez a video szaggat.... megvan némulva
  • broman191
    #2447
    Adrenalin trailer , avagy beindult a marketinggépezet...