7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Pepsi Twist
    #2607


    kanyon drift nem igazán megy :D
  • HKS
    #2606
    az EA-nak szerződése van a helyi tűzoltósággal hogy őkis kapjanak némi elismeréstxD
  • Szabi1991
    #2605
  • HKS
    #2604
    XD
  • Pepsi Twist
    #2603
    tuning tűzoltó autó XD több mint 4000LE mindössze 6 tonna 3 sec alatt van 100on :D és a végsebessége 450km/h
  • HKS
    #2602
    jön utánunk a tűzoltóság és végig locsolja mögöttünk az utat:D
  • Szabi1991
    #2601
    na meg akár egész hangulatos lehet ez a vízfelverődés, de van egy olyan érzésem hogy esni se fog a játékban...
  • kovecses
    #2600
    Erre már én is gondoltam!
  • DJ Skyline
    #2599
    egyáltalán mikor lesz az, hogy megnyomom az L betűt és tudok variálni a fényszórók között. tompított / távolsági. régi szép idők...
  • ctrl85
    #2598
  • Norbi1990
    #2597
    RX7-nek mikor fog végre felnyílni a "szeme"?
  • Szabi1991
    #2596
    pl.




  • Norbi1990
    #2595
    Talán az EA-sek
  • Szabi1991
    #2594
    amúgy érdekes hogy minden autóba megy az első lámpa, de a hátsó nem...

    ki az a hülye aki végig nyomatja a hosszúfényt ? xD
  • Norbi1990
    #2593
    Jah és azért fröccsen mögöttünk az út, hogy lehüccse az aszfaltot mert még 200-nál 6-osba kipörög a hátsó kerék
  • Szabi1991
    #2592
    olyan neon van a kocsi alá téve, ami megolvasztja a betont.... -.-"
  • ivitzp
    #2591
    olyan kemény hogy felszaggatja maga mögött az aszfaltot
  • gduck
    #2590
    Nem neon tuning, hanem vízfröccs tuning
  • Norbi1990
    #2589
    Fröccsen mögöttünk az út?? Az hogy??
  • Szabi1991
    #2588
    "a vízcseppek nem csak a PhotoShop következményei: VALÓBAN fröccsen mögöttünk az út..."

    "- a motorhangok fantasztikusan jók, ám sajnos csak egyfajta rendőrségi sziréna szól a játékban
    - rendőrös üldözések: bár nem lesznek valami hosszúak, nagyon intenzívek lesznek, illetve ha egy autónkkal háromszor elkapnak, akkor annak örökre vége, nem lehet kiváltani, vagy visszavásárolni
    - ismét 20 matricát tehetünk az autónkra majd, és minden autót lehet módosítani..."
  • kovecses
    #2587
    :D Még szép!
  • SimaSuna #2586
    NFSen nőttem fel(1-től 5ig), azért már csak maradhatok gyerek ^^
  • kovecses
    #2585
    Értem már! Hát persze! Aki kinőtt a játékokból annak persze hogy nem jó, az ne is akarjon játszani ezzel, az sokkal inkább realitást vár egy játéktól, azt keresse a szimulátorokban vagy nőljön fel!
  • kovecses
    #2584
    Ez a sok pepsi logó kinyír! XD
  • kovecses
    #2583
    Azt elhiszem!
  • Pepsi Twist
    #2582
  • SimaSuna #2581
  • SimaSuna #2579
    jó én csak 22vagyok de sokkal jobban éreztem magam abban a környezetben mint most :/

    OFF:
    tegnap FUN versenyt nyomtam rFactorban 1969es ausztrál verdákkal, na ott igencsak óvatosan a gázzal fékkel játék volt...és 5kör alatt úgy leizzadtam mint 6óra NFS után xD
  • Pepsi Twist
    #2578
    meg legalább az első részekbe volt belsőnézet... ha itt is lenne már tuti jobb lenne a színvonal
  • Pepsi Twist
    #2577
    hát én felnőtt vagyok immáron 28 éves és nagyon sokan azt mondják hogy még gyerek vagyok de az utolsó 3-4 NFS 1 trágya volt... ez is az lesz..
  • Attila889
    #2576
    jah amúgy engem se nagyon érdekelnek a játékok,csak akkor ha elfut a gépemen,mert idegesítőnek tartom ezeket a shader modelleket :S
  • Attila889
    #2575
    igazad van.De általában mindig a folytatásokat cseszik el,ahogy ezt láthattad is az elmúlt jópár években,és nem csak ennél a játéknál.Én mindig örömmel játszom az első résszel mert mindig az a legjobb,hiába vannak benne hibák amik kicsit tönkreteszik a játékélményt...mindig is az első részek a jobbak,mert a siker után csak elcseszés következik :)
  • gduck
    #2574
    ÁÁÁ, a régi szép idők! Éjszakákakon át NFS és STUNTS :D Most valóban a TDU ad vmi hasonló élményt!
  • SimaSuna #2573
    én ezeket mind megértem...csak felbuerálja az agyam, h hova az a régi varázs, hova a sima széria autó mikor kiskötsögként menekültem a yard elől...majd game után mentem a nyilvános fülkéhez és ordibáltam a yardnak h "pörszuit dö blú dzsaguar..." azoknak a gaméknak feelingje volt...nem úgy mint ennek a szharnak :)

    akkor inkább már TDU :)
  • SimaSuna #2572
    pistikének a 8éves anyucikedvencnek biztos jójáték lesz...
    nálam az EA a Most Wanted óta a süllyesztőben hatalmas tüskés acél hengerek közt fexik...


    "nincsen TÖKÉLETES játék!" ellenben sincs tökéletes ember, de nő sem!...
    lásd Murphy törvénye...ami elromolhat az el is romlik...amibe lehet BUG ott lessz is :)


    "Amúgy meg örüljetek hogy van NFS,sőtt örülnétek ha ez lenne az első PC-s játék,és ne gyertek azzal hogy de nem az......... :)"

    ha hiszed ha nem, amíg nem láttam a topikot a Top10-ben nem is érdekelt a game..ha ez lenne az első?? akkor várnám a másodikat mert az elsőbe lévő BUGokat remélhetőleg a 2.ban kijavítják :)

    szánalmas az EA -.-
  • gduck
    #2571
    Tudod egy 8 éves gyerkőc még bármivel eljátszik. Sőt az idősebb is! Nem problémázik, nem gondolkozik annyit feleslegesen mint egy felnőtt Ha tetszik, ha nem: ez a játék már nem igazán felnőtteknek készül Inkább gyerekeknek vagy olyan felnőtteknek akik még gyerekek! Hiszen ez játék és semmi komoly... Hiába szarok, elszomorítóak a videók, én valszeg jókat fogok játszani vele!

    UI: tudom, hogy ez a vesszőparipám, de ez van
  • Attila889
    #2570
    amúgy nekem mind1 milyen játékot csinának,mert a mai világban nincsen TÖKÉLETES játék!Minden hibás,tele van buggal,szar már minden.Amúgy meg az EA nem a hírnévre hajt hanem a pénzre.Mintha ezt nemtudtátok volna.Amúgy meg örüljetek hogy van NFS,sőtt örülnétek ha ez lenne az első PC-s játék,és ne gyertek azzal hogy de nem az......... :)
  • Attila889
    #2569
    szerintem is :D
  • LeWyTy
    #2568
    Szerintem nem vagy egyedül
  • Szabi1991
    #2567
    telón tiszta jó a játék