7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • DJ Skyline
    #2650
    azt nem értem hogy miért csak a mi autónk veri fel a vizet a képeken.
  • Szabi1991
    #2649
    [center]
  • SLICK
    #2647
    ha jól tom itt 12+ lesz mert újra benne lesznek a rendőrbácsik :c
  • HKS
    #2646
    ha készitő lennék én is így csinálnám mert fáradtságos munka:D
  • HKS
    #2645
    hát a boritókon a 3+ az vajon mit jelent hát igen ez a célcsoport a 3-évnél idősebbek:D
  • Katun
    #2644
    Viszont ez a gém készül az olyannak is mint nekem, aki már csak azért is játszik vele, mert NFS és új és várja akármilyen szarnak tartják. Van a nfs-ekben sok zavaró dolog, de őszintén engem nem hat meg nagyon, én várom mert igénytelen vagyok lehet. De még mielőtt valaki ezt állítaná rólam, megsúgám, hogy a TDU azért befigyel a polcon és napi 3-400 kilómétert leautókázok benne.

    Amúgy a hangokat nagyon szeretem mostanában az NFS-ben :)
  • SiteDisagner
    #2643
    egyébkén most wanted óta könyörgöm magamban, hogy legyen már este-nappal átmenet. mi abban olyan eszméletlen bonyolult. absz nem élvezem, h egyik részben nappal van, másikban meg éjjel. mellesleg rendben, ez nem tdu, de akkor is nekem undorító a játék fizikája. az irrealitás egy olyan fokát üti meg a szememben, ami már zavaró. ez a játék, ahogy én látom, már csak 10-14 éveseknek készül, akik még élvezik ezt.
  • examinee
    #2642
    Hidd el azért a pénzért te is csinálsz ilyen szart:)
    És az a baj hogy anagy fejesek kiadják a munkát egy kisebb fejesnek aki ha pöcs ilyen gémeket csinál. ÉS sajna a nagy fejesek Hawain vanak és kise probálják a gémeket, majd csak 1-2 éév mulva, na akkor kirugják a kisfejest és jöhet egy másik aki talán jobbat csinál:)
  • examinee
    #2641
    Énse azt irtam hogy szar legyen, de ne ugy gondolkozz hogy neked mi lenne jó ha milyen gém lenne. Ezeknek arculatuk van és ez nem ugy megy hogy na adjunk ki egy TDU folytatást, mert az atari igyis csinálja a TDU 2-őt és azt veszi meg majd inkább az ember.
    Persze nekem is jol jönnének ezek az elemk és ezt le is irtam, de ez nem igy müködik hogy amit mi kívánunk az ugy lesz.
    Bizonyos szabályokat be kell tartaniuk és ők tudják mit kell beletenni a gmbe és ki a célcsoport. Ez nem ugy megy hogy na csináéljunk valmit, felkell mérni a piacot, meghát mondom ha gyártassz mondjuk csak 2 terméket és az egyik jobban megy akkor inkább azt innoválod (fejleszted). nem tudhatod mi van az NFS-el mert csak kis ember vagy és nem látsz a rendszerbe.
    Ennek NFS-nek kell maradnia, megkkell lennie a vonásainak.
    De nem is értem minek magyarázkodok hisz azt se értetted amit előbb leirtam.
  • DJ Skyline
    #2640
    vagy csak egyszerűen azt mondják a készítők, fejlesztők a nagy fejesek ötleteire, hogy..., majd felmondanak. :D és a górék ott ülnek az üres teremben és néznek ki a fejükből hogy mi is van most.
  • SZilaJMaGGoT
    #2639
    Mért neked az nem jó ha vagy egy nagy és változatos bejátható területed?? Inkább 50 totál egyforma unalmas pálya??? Mint NFSU-ban minden 3-ik pálya valaminek az inverse-e volt, és a tereptárgyak is ugyanazok voltak... :/ Továbbá mértne lenne jó a több tartalom?? Ne az legyen egy játék jellemvonása, h szar, meg rókabőr... A több és jobb tartalom inkább csak jót tenne neki, többen vennék meg...
  • SZilaJMaGGoT
    #2638
    Tökmind1, bármennyire is igazad van, valaki úgyis ráírja majd, hogyha nemteccik húzz el innen, vagy, hogy ez árkád(hiába érveltél) és nem szim, manapság a legtöbb embernek ez bejön... Egyszerűen több realitás kéne a játékba, és fizika terén skálázhatóság, tehát minél nagyobb nehézségi fokozaton játszol annyival realáisabb AI, annyival reálisabb fizika/törés. Esetleg Custom difficulty level ezt-azt ki-bekapcsolhatsz...
  • examinee
    #2637
    Teljsen egyetértek. 1 valmiben nem. Hogy legyen akkora bejárhatóság mint TDU-ban. Ez az egyik amiért NFS az NFS és nem TDU és GTA 4. Szval a jellemvonások megmaradhatnának, amitől NFS a gém, a többi mehet bele, de az is okosan, hisz ők olyan gémet akarnak gyártani ami eladható és szinte konkurencia mentes. Nem csinálhatnak TDU alapokból Griden áthuzott PGR 4 -et. Ehhez teljesen új arculatváltás kéne ami komoly piacelemzést igéényelne, és mi kis emebrek nem tudjuk mit hoz nekik az NFS és melyik termékre kell fektetni inkább a hangsúlyt.
    Peresze nekünk gémereknek ez tök jó lenne, de óriási portfóliójuk van és ezek különböző súlyokkal szerepelnek. Persze az már más kérdé hogyha beleölik a munkályukat nem kéne normális gémet csinálni?
    Öszintén megmondom ha én csináltam volna acarbont vagy apro streetet szégyelném magamat.
  • DJ Skyline
    #2636
    és még egy fontosat kihagytam:
    - legyen váltakozó napszak. mint pl a GTA-ban, mentesz és hopp eltelt X óra már este van, és lehet jönni menni tovább.
  • kovecses
    #2635
    Pontosan!
  • DJ Skyline
    #2634
    ha úgy vesszük az első 4 rész ugyanaz volt. de mégsem mondtam egyiknél sem hogy már megint miért megyünk körbe körbe, sőtt. mondjuk én eleinte hiányoltam az A-ból B-be versenyeket. nekem nagyon bejöttek az NFS 1-ben ezek a pályák (alpok, tengerpart, város) de valahogy mégis minden pályát olyan részletessé és hangulatossá tettek (volt benne fantázia) hogy ez a hiány idővel elmúlt. az NFS 5 meg hát... az a játék tényleg csak annak nem tetszik aki nem szereti a Porschékat. lehet így a tizenikszedik résznél már unnám a körbe körbe karikát, ez a stílusváltás nem baj amit véghez vitt az EA, csak a kivitelezésnél rontják el. ha már tuningolósdi, meg miegymás, akkor én így képzelnék el egy NFS-t:
    - minimum legyen olyan a fizikája mint az NFS 1-nek volt, de inkább mint az NFS 5-nek
    - ne legyen az hogy egy autóból van 3-4 féle, nem kell. legyen egyféle, és a többi 2-3 helyére meg megint mehet 1-1 valami
    - tuning, fogni kéne az eddigi részek tuningjait, és azt összekovácsolni. felőlem lehet neon is, meg színes füst, az nem érdekel, kinek mi okoz örömet a díszítés terén.
    - térjenek vissza az ilyenek, hogy: duda, fényszóró
    - legyen egy kik÷rt nagy bejárható terület, mint a TDU-ban
    - legyen NORMÁLIS törés (lehessen ki/be kapcsolni, hogy mindenkinek jó legyen), és ha már törik, akkor hasson a fizikára. emlékszem NFS IV-ben már olyan sűrű füst jött a Porsche Turboból hogy nem láttam az autót, meg öröm volt ha elértem a 60-at :D
    - legyenek rendőrök, de ne olyanok legyenek mint az öngyilkos jelöltek, hogy rendőr terepjárók jönnek nekem frontálisan, mert idiótaságnak tartom. piszkáljanak, lökdössenek, de ne úgy hogy belémszállnak.
    - legyen belsőnézet

    most így ennyi jutott eszembe, és akkor kb még semmi újat nem tettünk bele a játékba. lehetne egy minimális karaktergenerálás. nő / férfi, 1-2 haj, néger kínai stb, pár ruházat és kész, nem kell Sims jellegű azért. én nem látok már fantáziát az újabb NFS részekben, annyi mindent belehetne tenni, visszalehetne hozni. visszalehetne hozni a saját rendszámot, apróság de milyen jó volt hogy azt írtam a rendszámra amit akartam. nem az hogy minden autónak ugyanaz a rendszáma mint mostanság szokás :|

    lehet jópár évig nem jönne ki új NFS, de inkább ne legyen 3 évig új NFS rész, minthogy megint megkapjuk jövőre a sárgaborsófőzeléket, csak most nem szaftoshús van rá tálalva hanem sültkolbász
  • SZilaJMaGGoT
    #2632
    Legalábbis szerintem...
  • SZilaJMaGGoT
    #2631
    Hát te máshogy közelítetted meg skyline véleményét mint ahogy ő célzott meg vele téged...
  • Pepsi Twist
    #2630
    nem lesz...
  • examinee
    #2629
    Demorol amugy van valmi hír?
  • examinee
    #2628
    Igazad van bizonyos értelemben. Az NFS 1 az tényleg baromi jo volt de ha azt vinnék tovább vagy ahogy irod hogy az jó volt és le buldozerelték akkor az lenne a bajod hogy 3-4 éve miért ugyanazt kajuk. Mindig valmi akarnak változtatni igy adják eladhatóvá. Sajnos a most Wanted óta tök szar irányba mentek, a pro street az meg katasztrofa lett. Ha most visszatérnek a Most Wantedra akkor megint esély van arra hogy jövőre jobb legyen. Vagy miegint elcseszik?:! majd meglátjuk. De sztem a Most Wanted teljesen korrekt volt, bár a sorozatban számomra NFS1, majd NFS 3 asszem és NFSU a 3-om legjobb kiadás. Megint jöhetne átütő. De legalább ha a pro street-et és a Carbont jol elfelejteti egyenlőre nekem az is elég lenne.
  • High end PC #2627
    Nos, a mobilos NFS-el kapcsolatban: vannak a számítógépek (pl PC, Mac) és a játékkonzolok (pl PS3, Xbox360, Wii), valamint vannak a kéziszámítógépek (pl PocketPC, mobile) és kézi játékkonzolok (pl PSP, NDS). Egyszóval, egy mai csúcsteló már kéziszámítógép kategóriába sorolandó, lévén hogy Word, Excell fájlokat szerkeszthetsz velük, jpg képet szerkeszthetsz, avi filmet nézhetsz, mp3 zenét hallgathatsz, java játékokat játszhatsz, netezhetsz, Windows Mobile-t futtathatsz rajtuk, stb.
    Én egy Nokia N95 8GB-on NFS-ezek, fent van az Underground 2-től kezdve az összes rész. :)
  • SZilaJMaGGoT
    #2626
    teljesen igaz! ^^
  • DJ Skyline
    #2625
    ez igen csak szar érv lenne hogy azért szar egy játék mert nem fut el a gépemen :D olvasd el ezt, meg a kiegészítést. véleményem erről a mizériáról
  • SLICK
    #2623
    :_DAS:_D?AS:_D?AS:D?_:

    FAIL!!
  • SZilaJMaGGoT
    #2622
    igazi szakértő!
  • mustang93
    #2621
    én is ezt mondom,attól hogy a video szar meg minden attól a játék jó lesz.
    Nekem is tetszik a játék,akik meg azt mondják hogy szar játék azok meg lehet azért mondják mert el semindul a massinájukon.
    Én már előre tudom hogy nagy siker lesz.
    Az 100%-ék!!!!

    Az EA a kemény!!!
  • The Protector
    #2620
    Ez a videó alapján hihettetlenül tetszik.rremélem a chase songok ugyanazok lesznek meg pár újabb mint a most wantedban vagy carbonban.
  • examinee
    #2619
    A driving skilles? Amire a teszter srác azt irta hogy az a tag ami lemüvelt ott az marha sok gyakorlást igényel mert ő nem tudta őket megcsinálni még max körözni is alig tudott?:D Láttam igen, nem azt mondom hogy huhh mekkora gém de sztem most wanted szinten van, talán valmivel alatta.
    Meg a pro streetnél már csaknem tudnak szarabbat csinálni....!!!???:D
  • Pepsi Twist
    #2618
    láttad azt a videót amit az EAnél 1 tag csinált? ilyen interjús izébe?
  • examinee
    #2617
    Najó ez okés de te miből látod hogy nemjó?:D
    Abbol a lenti videobol, amikor a srác kiválasztotta a legszarabb autot ami a gémbe megvan csinálva -egye az audit - ami egy full utcai auto és ugy vezet mint a 4 éves keresztlányom. Tök szarul van beállítva az a video. Az audi amugyis ilyen volt a TDU-ba is ilyen gyors manővereket lehetett vele csinálni.
    Én mindennap megnézem az uj trailereket a gémről, van ott rengetek usermovie is és nem ezt tükrözték vissza. Ettől függetlenül lehet neked van igazad! de ezt igy hogy ki se probáltuk még nem lehet eldönteni sztem.
  • Pepsi Twist
    #2616
    hallod itt az a baj... hogy mi tudjuk hogy az NFS nem szimulátor... és mi arcade-ozni akarunk de ez még arcadenak is rossz és ez a baj hogy ezt sokan nem látják...
  • DarkSector
    #2615
    "Telefon konzolnak számít?"
    Válasz erre, hogy nem.
  • Szabi1991
    #2614
    ??

    mobilra eddig ez a legjobb autós gém...
  • examinee
    #2613
    Az konzol a javából!:)

    Amugy biztos láttátok már, de ez a vidi nekem nagyon bejön.
    KATT
    Persze a srác nem érzi annyira az irányítást, gondolom billel vagy gamepaddal tolta és nem éppen folyamatosan tud kanyarodni vele.
    Sztem is nagyon hasonlít a Most Wantedre -de nekem az is nagyon tetszett. a Pro Street nem annyira:)
    Ez a vita amit itt folytattok meg egy hülyeség. Én 1 éve F1 magyar bajnokságba nyomom, előtte nemzetközi WTCC bajnokságba voltam. Tudom mi a szimulátor és mi nem az. Egy NFS gémtől sose vártuk el hogy szimulátor legyen hisz sose volt az és nem is azt akarjuk hogy az legyen. arra ott az F1 a WTCC game a GTR és még sorolhatnnám. EZ NEED FOR SPEED ez ilyen, felesleges 200 hozzászólás ezen vitatkozni. Aki nem NFS-ezni akar az mennyen innen és szimulátorozzon, tök feleslegesen flamel itt.... Én az összes NFS-t toltam, csak tudom miről beszélek....
  • DarkSector
    #2612
    ő csak mobilt látott, ezért lehet.
  • Pepsi Twist
    #2611
    Telefon konzolnak számít?

    kipróbáltam telón és sztem a grafja jobb mint az NFS1é :D de minden másban kaka xD
  • examinee
    #2610
    Jó lesz ez! Konzolon főleg:) Köszi az infokat.
  • Szabi1991
    #2609
    "- autónként 3 bodykit lesz elérhető
    - a matricaválasztásnál már a menüben megnézhetjük a vinyl formáját, nem csak egy átlagos, a Csoportra jellemző képet látunk majd: így gyorsabban dönthetjük el, hogy mi az, ami érdekel minket, és mi az, ami nem.
    - tényleg sokat fejlődött az AI, egyáltalán nem előre leprogramozott útvonalakon mennek, akár meg is lehet forgatni, de néha ők maguk is megforgatnak téged!
    - 3 online mód lesz a játékhoz
    - a küldetéseknek csak töredéke kötelezően elvégzendő a karrier teljesítéséhez, sokkal több a „szabadúszó” projekt
    - kissé félrefordítottuk az X360 feladatok elérésével kapcsolatos információt az előző cikkben: azért lesz könnyű teljesíteni a kihívásokat, mert a legtöbb közülük a karrierhez kapcsolódik, és csak kevéshez kell online kapcsolat – a hibáért elnézéseteket kérjük!
    - változott a matricák száma is (ezt nem mi írtuk félre, hanem frissítették az adatokat): 12 csoport lesz, amelyekben legfeljebb 60 különféle matrica található
    - online játéknál, ha pontokat szeretnénk szerezni, a szerver automatikusan keres nekünk a tudásunknak megfelelő ellenfeleket
    - ha beléptet a szerver egy versenybe, akkor 2 perc várakozási idő után elindul a futam – kivéve, ha a bent lévő versenyzők több, mint fele az Azonnali Indításra szavaz: ez esetben azonnal kezdődik a verseny!"
    (TCM)
  • High end PC #2608
    LOL LOL