7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • SLICK
    #2694
    miért van az az érzésem, hogy ebben megint kis gecik lesznek a rendőrök?
  • Csabesz6
    #2690
    ...megvan, a High Stakes,-kedvencem-, telepítőablakában volt hasonló motorhang.
  • Csabesz6
    #2689
    Tudom már!
    Találtam egy nosztalgikus elemet.Az EA logó után a felpörő fordulatszámmérő képi megjelenítése plusz a motorhang hozzá.Emlékeket ébreszt bennem.A többi a szokásos...
  • broman191
    #2688
    Eredeti max. a borító lesz sokaknál. Annak látszó...
  • Prince23
    #2687
    Hát ez nagyon Most wantedes...de nem baj ez. hot pursui óta legalább az jó volt. a többi szr, warezes cucc :D
    arra is kiváncsi leszek, hogy mennyien fogják megvenni eredetibe :DDDD Már nem a régi a sorozat. ez is olyan lesz mint a mw.
  • broman191
    #2686
    Mi volt a gond az előzővel? Nekem jó volt...
  • Szabi1991
    #2685
    egész hangulatos.. :p
    [center]
  • broman191
    #2684
    Ha hozzá tudok majd suxni az irányításhoz jó is lehet...:)
  • broman191
    #2683
    Végre valami jó japó anyag... McLaren F1-ről érdekes a kép, szerintem pár másodperc alatt olyan távra lehetne kerülni szerencsétlen zsaruktól hogy evade lenne...:) Aston-ra is látom ráment a "NFS széria bodykit" az ujjamnyi kipuffanóvégekkel...
  • Prince23
    #2682
    Házigazda! offtopikot ideje lenne betenni, nem? :F
  • Szabi1991
    #2681
  • Szabi1991
    #2680

  • RoyalPredator
    #2679
    Nem ez a lényeg, hanem az hogy a rendőr mögötte van, holott ha van egy kis eszük, meg se próbálják megállítani.
  • Szabi1991
    #2678
  • tigeroo
    #2677
    gépigénye mekkora lesz?
    ezmég ugyan az a felturbózott motor amit a Hot Pursuit 2 óta használnak?
  • kovecses
    #2676
    bizony
  • Dénes é
    #2675
    nekem is tűnt fel először
  • High end PC #2674
    Azért egy McLaren F1 LM-et ne hasonlítsunk már egy Bugatti 16.4 Veyron-hoz, Koenigsegg CCXR Editionhoz, vagy SSC Ultimate Aero-hoz, amik vagy turbófeltöltővel, vagy kompresszorosan tudnak csak gyorsabbak lenni. Ha a McLaren F1 LM-re rátenne egy tuningcég egy 1 bar-os kompresszort, vagy quad turbo-t, nem lenne esélye egyiknek sem, már csak a lóerő/kg arány miatt sem. Egyébként a leggyorsabb utcai autó a világon a Weineck Cobra 780 CUI Limited Edition, 12900 köbcentist motor!! 4.9 másodperc alatt van 200 km/h-án, 10 alatt 300-on, és úgy hogy se turbó se kompresszor nincs még rajt!!! 15 darabot gyártottak belőle két éve. Végsebesség valahol 400 felett, de ha akkora turbót is rátennének, mint a Veyronra vagy az SSC Ultimate-re, valahol 450 km/h felett lenne a végsebesége!!! A leggyorsabb nem utcai autó pedig a Bloodhound SSC sugárhajtású rakétaautó, ami az 1690 km/h sebességre is képes, jövőre próbálják ki egy sósivatagban (youtubon van videó róla). Üdv.
  • SLICK
    #2673
    Én is meghajtanék egy F1 McLarent ^^ Ez a videó meg dúrva:

  • DJ Skyline
    #2672
    Koenigsegg, de különben a Koenig is levan maradva, meg a Veyron is :) egy SSC Ultimate Aero nevű autó vezeti a sort ha jól tudom, 412 km/h sebességgel. October 9, 2007 - Official! The SSC Ultimate Aero's record is validated by Guinness World Records™
  • Szabi1991
    #2671
    erről sokáig lehet vitázni hogy melyik is a leggyorsabb "utcai" kocsi.. :D
  • Pepsi Twist
    #2670
    koenigsegg
  • RoyalPredator
    #2669
    Egészen...2004ig vagy meddig, ez a Meclaren F1-es volt al rggyorsabb utcai kocsi, az újjabb, valami Köhgen kocsiig.

    ÉS EZT IS KÖVETNI TUDJA A POLICE?:D
  • examinee
    #2668
    Nyem láttam, ne kekeckedj már:)
  • DJ Skyline
    #2667
    úristen a rendőr is felveri a vízt amúgy végre egy autó ami tetszik is, felüdülés a Mustang osztag után :D
  • Szabi1991
    #2666
    ezt a képet már láttad ? :O
    [center]
  • examinee
    #2665
    Az igaz csak a gémply miatt adtam, sokan nemlátták sztem mert nem sok helyen lelhető fel.
    Nem is annak adtam aki látta már.
    Tegnapis adtam az Escape the cops trélert és azt is kevesen látták.
    Mindegy, gondolhatod hogy nem annak szántam aki láttamár...
    Most irhatnám hogy minek teszed be a képeidet, láttam már ezeket és hasonlokat:)
  • Szabi1991
    #2664
    mit nézzünk rajta ? :)

    elég régi videó már :p
  • examinee
    #2663
    Jó nem lehet közvetlen linkelni. KAttintsatok rá és a keresőbe irjátok be NFS Undercover police vagy NFS: Undercover Police Car Chase mindegy kifogja adni.
  • examinee
    #2662
    NFS: Undercover Police Car Chase
  • Szabi1991
    #2661
    tyű de vicces...
  • kovecses
    #2659
    Sajnos van benne valami.
  • Attila889
    #2658
    nem mindq hogy mi?A lnéyeg hogy kéept kapjá vazze :)
  • examinee
    #2657
    Amugy nem értem te miből látod hogy a rendőrautonak nincs vizfelverődése. Folyamatosan takarásban van és mosott a háttér.
    Itt egy vidi itt látszik hogy van vizfelverődése a másik autonak is (itt is rendőrauto).
    Klikk!
  • kovecses
    #2656
    Legalább nézne ki normálisabban, pedig szeretem a Mustangokat... :(
  • Szabi1991
    #2655
    [center]

  • Csabesz6
    #2654
    idén ez a vizfelverés a hype?
    tavaly ugye a füst volt
    zomg.
  • klart
    #2653
    :SDA_ASDSD:dfs-sdfd
  • examinee
    #2652
    Ez olyan minthogy a nők nem finganak. A rendőrautó se veri fel a vizet... ennyi:)
  • mikiking
    #2651
    elég naqgy hiba