7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • Ryder7
    #2783
    Mondogadták, hogy jobban le van optimalizálva, meg ilyenek.

    Am nekem semmi bajom az MW-s zsarukocsikkal, nem izgat különösebben, meg jó hogy a GTA IV-ben mindenbe több 10 ezer poligon van, általába csúszik is a megjelenés, de az EA Black Box nagyon tartja a megjelenést és egy szar játék árán is. (PS itt-ott bugos)

    Inkább a Porsche szereti az NFS sorozatot, mert a Carbontól azért jöttenk a Porschek a PS-be volt vagy 3, nameg a Porsche tesztpálya a patchban.
  • Waczkor
    #2780
    Valamit jobb is ha optimalizálnak,mert a pro street még konzolokon is be-beakadt:)
  • sharpwrz
    #2779
    Sziasztok!

    Hogyhogy kisebb lesz a gépigénye, mint a Pro Street-nek! Vagy rájöttek, h bebukták azt a játékot a nagy grafikai igény miatt? Am szerintem előjegyzés nemsokára meglesz nálam is!
  • Szabi1991
    #2778
  • examinee
    #2777
    Mondjuk ezt az egészet nem értem, jó nem vagyok én nagy autó fun de pl a Porsével amit a trélerekbe látunk mi a gond? Az nem ugy néz ki az életbe?? Vagy mit kéne csinálniuk még vele, vonohorgot meg napfénytetőt rátenni? nemértem.... amugy meg kapunk uj autokat is. Nemlátom hol itt a gond ezzel. -max akkor ha ezek az autok nem igy néznek ki az életbe.
  • DJ Skyline
    #2776
    tieden se sűrűn
  • examinee
    #2775
    Mondjuk azt sem kéne elfelejteni hogy ahogy a karrierbe haladsz előre egyre erősebb és más típusú rendőrautok lesznek.
    PErsze ettől még lehet ugyanazok mint a Most Wantedbe.
    Még valmi hogy 3 éves modellek, erre irtam hogy hazánkba is 3 éves Oktáviák vannak. És ugyanugy néznek ki mint 3 éve:)
  • SLICK
    #2774
    ha nem vetted volna észre szinte minden model ugyanaz mint az előzőek, csak kisebb ráncfelvarráson estek át, hisz 6 éve ugyanazt a grafikai motort használják :|
  • SötétBarom
    #2773
    Az tényleg igaz, hogy a rendőrautó 3-4 éves szint.. Lowpoly mint a disznó -.-
  • examinee
    #2772
    ÉRtem én mire gondolsz de ez GTA4-es autok grafikája jobb mint az Undercoveré azért kicsit tulzás:)
    Eleve a GTA 4 grafikája elvolt mosva, hogy jobban pörögjön a gém motorja.
  • Szabi1991
    #2771
    aztán így se indul el a gépeden, hátha még a hiper-szuper többmillió polygonos rendőrautót kéne 10x megjelenítsen a géped xDDD
  • bgabor
    #2770
    Már miért lenne a most wantedből? Mert hasonló modell?
    Kicsit megváltoztak már a grafikai elvárások a MW óta.
  • DJ Skyline
    #2769
    nem azzal van a baj hogy milyen a rendőrautó kinézetre, hanem hogy 3 éves modellek vannak felhasználva. ott van a GTA IV, messze szebb rendőrautó(k) van(nak) benne mint az Undercoverben. szerintem ha már a környezet low-poly, akkor legalább az autók legyenek minőségibbek. civil, rendőr egyaránt. a GTA IV-ben minden autó szebb, és még a környezet is szebb. nem hiszem hogy az EA, aki felakarta vásárolni a GTA játékok kiadóját, ne tudna ennél igényesebb modelleket készíteni. jó most ez egy kis kukacoskodás részemről, de most így kiszúrta a szemem hogy ezek már 3 éves modellek
  • examinee
    #2768
    Jó de ez olyan minthogy, ha magyarok csinálták volna akkor 3 évvel ezelőtt is Skoda oktáviák lennének a rendőrautok meg most is azok lennének.:)
    Najó lehet a VPOP-s autokat bele kéne rakni:)
  • DJ Skyline
    #2767
    ezt nem is láttam viszont vicces hogy a rendőrautó még a Most Wantedból van kb :D kisebb ráncfelvarrásokkal gondolom
  • kovecses
    #2766
    A gyártó(k)!
  • DJ Skyline
    #2765
    azt még az EA Canada csinálta, ez már EA Black Box. szerintem azóta (8 év) totálisan lecserélődött a brigád
  • Szabi1991
    #2764
    gondolom mind2, nemhiába volt Porschés rész is...
  • broman191
    #2763
    Ezek vagy nagy Porsche fanok vagy csak a gyártó fizetett sokat...
  • Ryder7
    #2762
    ja mivel a Black Box-hoz nem vesznek fel 10 éves kockákat főleg, hogy törvénybe ütközik.
  • Pepsi Twist
    #2761
    ez a srác sztem 20 éves :D
  • examinee
    #2760
    Franko!

    Amugy a végén a vinlyt mégse tudta átfesteni?:) Nemértem mit mond ott, lehet nem is akarta?!:)
  • examinee
    #2759
    Azért mondtam énis:) Amugy lehet, a Pro streetet:)
  • SötétBarom
    #2758
    Ezt a vinyl preview-t meg már kb 5 éve meg kellett volna csinálni :/
  • SötétBarom
    #2757
    Zene
  • Szabi1991
    #2756
    Domo-Kun
  • mikiking
    #2755
    customize trailer
  • Szabi1991
    #2754
    [center]
  • saxicola
    #2753
    Te hány éves vagy. Sztem elég fiatal, mert a stílusod gyerek szintjén van. Mindenkinek más a véleménye. Nem feltétlen a tied a jó.
  • Ryder7
    #2752
    Carbon? játékélménye jó? hány éves vagy te? Max lol a játékélmény de nem jó. van 1 kocsi, ami alkalom adtán 360 fokos fordulatot tesz a levegőbe előre haladva, ha tudjuk irányitani, meg a tunerek úgy kanyarodnak hogy az nem igaz. A PS jó volt, csak unalmas, mostaztán mindjárt UC:D
  • saxicola
    #2751
    Én nem igazán szerettem az autós (arcade) játékokat a NFSU-ig. Az Underground eszméletlen jó lett. Ezt követte az NFSU 2, a MW, majd a Carbon. Ezek mind bejöttek.
    A Carbonnal nem tudom mi a baj. Sztem nagyon jó volt a grafikája és jó játékélményt nyújtott. A hegyi szerpentines pályák nagyon jók voltak.
    A Pro Street legnagyobb hibája sztem az volt, hogy nem volt város, csak versenypályák.
  • bgabor
    #2750
    Bár a változatossággal tényleg gondok voltak, a PS-nek volt a legjobb fizikája az utóbbi évek NFs-ei közül. A MW és a Carbon fizikája kábé nulla volt, olyan volt, mintha egy tekegolyóval autóztál volna.

    Gépigény kapcsán pedig nyugodt lehetsz, mert azon a konfigon amin tavaly a PS elfutott maxon, az Undercover már nem fog.
  • bpeti72
    #2749
    A carbonnál szarabbat nehéz csinálni
  • examinee
    #2748
    Ha a Carbon tetszett akkor ez tutira fog:)
  • Attila889
    #2747
    nem FAKE gyerekek :D
    Én rátaláltam egy Undercroverre ami sztem tutira mükszik,off spam topicban mondom :)
  • saxicola
    #2746
    Szerintem ebben az évben a GRID viszi a pálmát az autós játékok terén. Nem volt agyonreklámozva, ezért még meglepőbb volt az érkezése.
    Az UnderCovertől kicsit félek, mert az eddigi videóanyagok nem túl jók. Túl steril a környezet és a grafika sem tűnik annyira szépnek. Úgy látom most a vízfröccsenést helyezik előtérbe. Nem baj, nekem a füst bejött a tavalyi részben. Gondolom a víz fröccsenése is jól meg lesz oldva.

    A Pro Streettel az volt a bajom, hogy túl ismétlődő volt. Nekem kedvencem a NFSU 2, a MW, és a Carbon. Sajnos a tavalyi rész számomra csalódás volt. Jobb fizikát vártam és változatosabb helyszíneket. Ja és a gépigény sem volt barátságos.
  • Attila889
    #2738
    sztem rohadt jó lesz,ütni fogja az MW-t remélem :D
  • Attila889
    #2737
    XBOX-ra az oroszoknak? :O
    Azt hogy?Nem úgy van hogy NOV. 18.-án kijön minden platformra Amcsiban és 21.-én meg EU-ban?Vagy én tudom rosszul?Eddig minden NFS-nél így volt,hogy egyszerre jöttek ki minden platformra,azért ilyen gyötrelmesen szar az NFS :D XD
  • redbull0304
    #2736
    RIP TechArt...
  • redbull0304
    #2735
    Mind2 kiégett! :D