7285
nfs-undercover-logo_mob_ca.png?cb=136676
Hivatalos oldal | TCM | NFS-Planet | CD Galaxis | Garázs Topik | OFF Topik

A játékot semmilyen korosztálynak nem ajánljuk....
  • examinee
    #2824
    Épp ezért irtam hogy más a szimulátor és más az árkád.
    ÉS a PGR4 meg Forza 2 az arcade jellegű játékokat istenitik de azok is ilyenek vagyis hasonlóak.
    Nem azt irtam hogy az szimulátor. Hanem aki nem birja az árkádot az szimulátorozzon , majd utána megemlitettem 2 árkád jellegű gémet ami nagy népszerűségnek örvend.
    ÉS azt is emlitettem hogy énis szimulátorozok, jelenleg egy rafactor F1 magyarország egyik legkomolyabb ligájában, tavaly nemzetközi szinten RACE-ztam.
    Szval az a lényeg hogy tudjatok külömbséget tenni szimulátor és árkád között. Nem lehet elvárni egy NFS-től hogy szim legyen, mert enm ez a profiljuk, ennyi.
  • Norbi1990
    #2823
    PGR4 nem szimulátor inkább az is ilyen NFS de egy fokkal jobb.
    Szimulátorba nem tudsz a falon menve bekanyarodni (vagyis belehet de sokkal több időt vesztesz ha lefékeznél és bekanyardonál). rFactorba próbáld csak ki vagy SimBin játékokat(GTR2,Race07,GTR-EVO).
    Vágni meg nem lehet mert a játék egyből megbüntet.
  • Prince23
    #2822
    Higgyem is el XD (Boltba szaladás)
  • Pepsi Twist
    #2821
    katasztróf
  • examinee
    #2820
    ÉS mégvalmi, az vicc és senki nem gondolhatja komolyan hogy minden esetben a falat kell használni és nem a féket, erre egy csomo videó a tanuja is.
    A másik meg az hogyha nem akarod a falat használni akkor fékezni fog, énis fékezni fogok mert nem szeretek ugy játsznai - ennyi a titka.
  • examinee
    #2819
    ?
    KB eddig is ilyen volt az NFS nemértem mi a rákot várnak egyesek tőle. Ez az NFS ez ilyen volt ilyen lesz. Ha nemtetszik akkor szimulátorozzatok. Én mindkettőt csinálom és nem lepődök meg ilyenen.
    Amugy én szoktam nézni WCG versenyeket. Forza 2, PGR4 pl.
    Forza kettőnél ott vágnak a gémerek ahol csak akarnak és szinte megse csusztak. PGR-nél meg egye jellemzőek a falak és ugyanugy nekimennek a flanka vagy fullosan és igy átrepiti őket a kaynarba vagy végighuzzák a palánkon az autot és ugy vbeszik be.
    Szval nemértem mit vártok, hisz ezt csinálják a profik is, még az általatok olyan jónak itélt gémeknél is....
    Nem csak neked szolt, hanem a hasonló hozzáállásuaknak is.

    Jó utóbbi években talán még árkádabb mint volt, ez tény de csak 1 fokkal, amugy ez mindig is ilyen volt..
  • Dante73
    #2818
    Akkor ehhez csak az előre nyilat kell lenyomni. Több gombra nincs is szükség. Pálya elején megnyomod, végén elengeded, nyertél. Isteni játék lesz!
    Ahogy megjelenik, szaladok a boltba!!!!
  • Purga
    #2817
    "- Az autók (az izomautók kivételével) remekül tapadnak az úthoz,
    könnyen irányíthatók nagy sebességnél is."

    Miért nem lepödöm meg?

    "- Nem igen fogunk fékezni, mivel a széles utakon sokkal egyszerűbb befordulni a fal végighúzásával, mint lassítani."

    Hát ez a legjobb...év játéka
  • Szabi1991
    #2816
    - A már sokat emlegetett "díjazási rendszerben" kétféleképp gyűjthetsz pontokat: vagy dominálod a versenyeket, vagy különféle trükköket hajtassz végre, akár a Heroic Driving Engine használatával, de akár extrém sebességek elérésével.
    - Az automata mentés ebben a játékban is nagy segítség lesz, minden nagyobb mérföldkőnél ment, nem kell keresgélni a mentésgombot, még akkor sem, ha félbehagysz valamit (nem magukra a versenyekre gondol).
    - Már korábban is halhattunk róla, hogy nem csak akkor kezdhetnek el üldözni a rendőrök, ha mondjuk beléjük mész. Egy-egy verseny végén péládául ha nekihajtassz valami építménynek, rögtön jelentik a rádión, és már küldik is a járőröket!
    - Quick Race módban is szerezhetsz tapasztalatpontokat.
    - Idén sem lesz erősség állítás a karrier módban, ahogy haladsz előre, úgy ersősödnek a rendőrök, ellenfelek.
    - Hirdetőtáblákat rombolhatunk, betoncsöveket zúdíthatunk a rendőrök nyakába Pursuit Brakerként (egyelőre nyoma sincs fánknak! ).
    - Az autók (az izomautók kivételével) remekül tapadnak az úthoz, könnyen irányíthatók nagy sebességnél is.
    - Nem igen fogunk fékezni, mivel a széles utakon sokkal egyszerűbb befordulni a fal végighúzásával, mint lassítani. És mivel a sérülés nem hat a teljesítményre, minden további nélkül tehetjük ezt.
    - Az árnyékok nagyon részletesen ki vannak dolgozva a játékban, az autó és a nap pozíciójának megfelelően dinamikusan és precízen változnak (persze gondolom akkor, ha erőművet tartassz otthon).
    - Ez a sok csili-vili effekt a GameSpy szerint nagyon belassítja a játékot, sokszor tapasztaltak akadást (főleg persze gyengébb konfigurációkon).
  • Prince23
    #2815
    jaj nem mondjátok, h féltek kommentezni x izlése miatt?? XD
    röhej a magyar pc-s társadalom e szempontból>... nincs kommunizmus, nincs fasizmus, gyerekek, nyíltan kommenteljetek :))
  • hori19
    #2814
    fogjátok is :) látszik min nőttetek fel :))
  • High end PC #2813
    Jó, akkor cseréljétek le legalább az őskövület PS2-őt XBox360-ra, az 45 k-ból megvan (beszámíttatod a régi géped még kevesebből), plusz 15 k a játék amit amúgy is megvennél. És az XBox360-at rá tudod kötni a PC monitorra is, ami szintén van már gondolom, és voálá, HD-Ready 720p-ben játszhatsz máris. Tudom, mert én is ezt csináltam egy ideig...
    És csak kb 30 rongy plusz kiadást csináltál, nehogy már ezt ne engedhesd meg magadnak, mikor 10k-s játékokat vásárolsz ezek szerint amúgy is. Max csak nem akarod lecserélni. Az EA meg kénytelen kiadni a még nagyobb pénzkaszálásért PS2-re is. Véleményem szrint már a ProStreet-et sem kellett volna ráerőltetni a PS2-re. Szomszédunknak PS2-őn megvan, átmentem hozzájuk mert neki előbb volt meg a Pro Street, játszottam vele, mondom ez elég ramaty irányításban és grafikában. Egy hétre rá megvettem PC-re én is, G25 kormánnyal és maxra húzva akkora különbség volt a kettő közt, mint a vajaskifli és a szarvaspörkölt közt. Egyszóval nem kéne már ráerőltetni arra a 9 éves platformraaz Undercover-t, csak mégrosszabb névre tesz szert az amúgy is mostanság elég kaki NFS sorozat.
  • Purga
    #2812
    jaja, készüljön fel, én inkább visszafogtam magam
  • Nohab
    #2811
    Legalább ezt visszahozták. Talán, majd jön a többi is. (Készülj fel az oltásra.)
  • hori19
    #2810
    Isten lesz eza játék, végre visszaköszön a régi nfs 2 feeling :))) száguldás, sebességérzet, ez a lényeg az nfs ben :) isten játék lesz!!!
  • examinee
    #2809
    Hát pont ezekről a bugokrol beszélek énis- és hasonlókról. Énse azt állitottam hogy az összes bug attol van...

  • examinee
    #2808
    JAja énis pont erre gondoltam. Hogy akik megkapták teszterek, közük nincs az autos gémekhez.... MEg a kanyarba kézifékeznek és hasonló, lehet néha látni normális soföröket is azoknak jo szokott lenni a videójuk.
  • broman191
    #2807
    *n
  • broman191
    #2806
    Nem lenne rossz az egész ha nem ultra low skill-es emberek játszanának vele folyton...szánalmas hogy jön a kanyar és homlokegyemesen neki a falnak...arcade, de nem fog helyetted fordulni az autó...-.-
  • Csabesz6
    #2805
    Azért kicsit el vagy tévedve.Van aki nem engedheti meg magának a PS3-mat.Ahhoz már dukálna egy jó kis HDTV is, ahhoz meg aztán pláne nincs pénz.Plusz meg se éri EGYELŐRE PS3-mat venni, mert nincs eléggé kihasználható állapotban.Szerintem.Szóval nyugodtan adják ki PS2-re a játékot.Ki szeretném próbálni:).
  • zomgzerg
    #2804
    fuck you
  • High end PC #2803
    Azért az elég gáz és lealacsonyító, hogy PS2-re ráerőltetik a game-t, mikor PS3 is már vagy két éves gép. Ez olyan, mintha megjelenne a mostani gamer PC-ékre, és a 9 évvel ezelőtti PC-ékre is (PIII 500 MHz procival és 32 MB-os videókarival felszerelve) Szánalom ez a PlayStation réteg, legalább cserélnék már le a 9 éves gépüket PS3-ra.
  • The Protector
    #2802
    az irányítás tiszta Outrun 2006 Coast to coast
  • Purga
    #2801
    Borzaszto...
  • Pepsi Twist
    #2800
    katasztróf lesz ez a játék :D
  • Csabesz6
    #2799
    OMFG zene füleimnek:D a többi lényegtelen.
  • Shodan
    #2798
    pff hát ez borzalmas, egy video elég is volt belőle.
  • Ryder7
    #2797
    szép vidik Szabi.

    bgabornak meg igaza vana törés miatt max olyan bug keletkezhet, h pl a nyitott ajtó belemegy a falba, vagy egy-két alakatszész egymásba, viszont az ajtóátmenéssel csinálhatnának valamit.
  • bgabor
    #2796
    Ez óriási baromság. A legritkább esetben fordul csak elő, hogy a törés(tehát az exe file módosítása) miatt a program futásában valami rendellenesség álljon be. Pláne nem a 'bugok tömkelege', ahogy te mondod. A játékokban látott leggyakoribb bugok (textúrahiba,AI hibák, optimalizálatlanság) esetében teljesen lehetetlen hogy a törés legyen a hibás.

    Valójában a crackelt program futásában általában pontosan megegyezik a boltival.
    Baromi ritkán előfordul hogy nem megfelelően van elkészítve a törés és ilyenkor előáll valami gubanc, de akkor néhány napon belül kijön a javított crack.

    Az hogy te milyen bugokat találtál a PC-s és milyet a konzolos fifában(bár ha jól olvasom, a PC-el még csak nem is játszottál) teljesen érdektelen ebben a kérdésben.
  • Szabi1991
    #2795



  • Szabi1991
    #2794
    3 új videó az első pár küldiről.. itt....
  • belapeter
    #2793
    bocsi
  • Norbi1990
    #2792
    Off Topik-ot kell nézegetni. Itt nem fogják írni.
  • examinee
    #2790
    Jah ok:) Mondjuk ez egy olyan dolog kit mi zavar. Engem nagyon nem éritett meg pl a rendőrös bug mikor az ajtón keresztül szált ki.
    Szval gémere válogatja.
  • Norbi1990
    #2789
    Videok alapján mondtam. Ez csak feltételzés :)
  • examinee
    #2788
    ÉS ezt te honan veszed?
    Amugy azt sem kéne elfelejteni hogy abugok tömkelege a törés miatt keletkezik...
    PC-s warezhuszárok a fifába is egy csomót találtak, én meg ezidáig konzolon kb 2 darabot és az sem olyan hühe mivolt ez típus...
    Szval ezzel a bugos dolgokkal csak visszafogottan.
  • gstup
    #2787
    Sajna,megint nem vagyok elájúlva az autólistától... Sebaj,remélem jó lesz.
  • Norbi1990
    #2786
    A Demot adják ki majd November 21-én annyi bug lesz benne
    Majd nem fogjátok győzni szedegetni a peccseket ha egyáltalán fognak ki adni rá :D
  • gduck
    #2785
    semmire
  • Forza Italia
    #2784
    demo mire várható?