187
Törtek már be hozzád? Mit vittek el? Rendőrség elért valamit?
  • cement
    #147
    a jo szivetek fog a sirba vinni :)
  • Goruck
    #146
    korábbi írásom #6:
    Osztályfönökömnél lakótelepen baltával betörték az ajtót, kijött a szomszéd, aztmondták neki h lakásfelújítás van és elvittek mindent.
  • erx13
    #145
    hagytuk mert normális emberként gondolkozva unfairnek nyílvánitottuk a 11az 1 ra arányt... bár nem hiszem hogy sötétszínű"testvéreink" ugyanezt tennék velünk bármijen esetben...
  • csgery
    #144
    Határozottan kell fellépni, szerintem ez a kulcs az ilyen emberek?? (képződmények) nél.
    A bátyjám albérletbe lakik, a felettük lévő emeleten az egyik lakásnál elkezdték (mit ad isten, mint nem persze hogy rétinégerek voltak), bontani a falat az ajtó körül, szószerint tokostul kiszedték az ajtót. Amikor a szomszédok kijöttek, mondták, h ők csak munkások, és az ajtócserével vannak megbízva, amig nincs itthon a lakás tulaja. Mindenki bevette, ők meg az ajtót ki, a lakásból mindent k ami mozdítható, és visszafalazták az ajtót... és senkinek nem tűnt fel semmi, csak akkor jöttek rá, amikor a néni hazajött a templomból. Nem találták meg őket utána...
  • Goruck
    #143
    huh bazz, ennyi, hagytátok?
    épp ma gondoltam h írni kéne...
  • erx13
    #142
    velünk olyan történt 1x, hogy kosár edzésünk volt mint minden szerdán, nagyba játszunk, erre feljön egy gyerek a tornaterembe a sulibol és kérdi hogy itt van e mindenki a csoportbol, mert valaki nagyon nézegeti a cuccainkat az öltözőbe...
    megyünk le, mit ad isten megint csak egy familiárisan hiperpigmentált egyén kutatja a holminkat, körbeálltuk hogy hát hogy is van ez, mit keres itt...
    erre ő hogy egy barátja küldte őt ide hogy jöjjön be a cuccaiért meg ijeneket beszélt, aztán komolyabbra vettük a hangulatot ő meg elkezdett sápítozni hogy ő ijen kellemetlen helyzetbe nem volt, sőt még szinte minket baszott le hogy mijen gondoszak vagyunk meg hogy ijen kevés pénzt már rég sikerült találnia... hát mondom marha jo :) erre mondjuk neki hivjuk a rendőröket el akart futni, haver utána nos mint a filmekbe becsuszott neki :) gyerek ojat zakózott hogy öröm volt nézni :)
    mi aztán elengedtük a srácot, azóta se láttam környéken
  • Pepsi Twist
    #141
    őőő ehhez én nem tettem semmi, ez az igazság... de ha megfizetsz akkor szívesen eddzelek :)
  • predat000r
    #140
    Látszik hogy még nem kaptál be az arcodba egy-két igazi ütést,rúgást.Túl sok filmet nézel.Ezek a mocskok igen jól verekszenek mivel mindennap ezt csinálják.Ez már nem afféle löködős bunyó.Mire észhez térsz már kapod a 2ikat.De ezt csak az tudja aki próbálta.Én elég sokat adtam de minimum annyit kaptam is.Ha a földön rugdosnak tiszta erőből akkor már nem fogsz felkelni mint Chuck Norris a filmjeiben:D
  • predat000r
    #139
    XD Hát ha ez pontosan így igaz akkor legyél te a személyi eddzőm...:D Bár egy kicsi emberi túlzás azért volt ebben a sztoriban nem?Vagy nem is olyan kicsi? :D
  • maffioso
    #138
    hát jo mondjuk én nem vok sajnos annyira jártas ebben de én ugytuttam h csak a verseny neve a k1
    namind1 nézni szeretm vannak benne jo dolgok :P
  • Pepsi Twist
    #137
    az afféle sportág is, 1 küzdősport szerűség... jártam versenyekre is...
  • maffioso
    #136
    én nem akarok kötekedni de ugy tudom a k1 egy rendezvény és nem egy sportág...
  • mama2
    #135
    78 kiló vagyok:D.
  • Molnibalage
    #134
    Látom fiatal vagy. A gond az, hogy ha te vagy kb. 50-60 kiló akkor lehetsz bármilyen ügyes sok esélyed nincs egy 80-100 kilós ellenfél ellen...

  • Goruck
    #133
    nekem is volt h ellepték az utolsó kocsit kb 30an, nagyon féltem mindenki csoportosan menekült kifele, nem lett oda semmi, csak a melletem ülő csaj piája, mert azt elvette egy kb 7éves kis afromagyar, de nem vettük inkább vissza...előtte még a délibe le akart húzni egy chigaany leült mellém elkezdett kajálni és kérdezte milyen telefonom van meg minden...
  • LES FORZA INTER
    #132
    jah bocs, ennél jobb volt amikor vonaton (személy) egyedül utazom kabinba, bámulok kifele, majd belép 6 cigó, kis család, szimplán lopni akartak, cuccaimra figyeltem, és addig dumáltam amíg le nem léptem, semmim nem lett oda, bár könnyen átbaszhatók, olvasni se tud, óriás betűkkel cd lejátszómra rá volt írva hogy MP3, mire asszontam nem tud MP3-at és utánna nem is érdekelte :D, bár gázos 1 helyzet volt.
  • Pepsi Twist
    #131
    hm engem régebben 2 cigó letámadott hogy adjam oda a telefonom... jöttem a boltból volt nálam 2 sör az egyiket szétbasztam a nyakán össze esett a másik tag meg ott pattog hogy micsinálok előrántotta a pillangot ott elkezdte forgani mondom neki te mibe vagy? aztán meg akart bökni megfogtam a kezét aztán a nyaka elött 1cmre megállítottam a kést aztán 2x hasbavágtam lebasztam a földre aztán elfutott...
  • Vogel
    #130
    Úton sétálva párommal feltünően jött 3 tag szemben a járdán. Kettő ki is tért, normális ember módjára, de a legbarnább pápuai direkt szembe jött mert neki kicsi volt az 5méteres járda. Erre nekem koccan izomból. Mondom, anyád. Erre pattog a 150 centijével, hogy merem megszólítani. Képébe mondom, ahh érthető, te se idén barnultál. A 2 maradék tag hívta, hogy gyere mán :) de ez nem tágított. Értelmes ember módjára tovább álltunk volna, ha engedte volna. Nem, neki pattognia kellett. Tipikus FUBU-s rézbőrű, volt 14 éves talán. A párom tartott vissza, mondta, ne süllyedjek le a szintjükre. Pedig majdnem elpattant az a bizonyos. Utólag sajnálom hogy nem adtam ki :)
  • caseih9400
    #129
    ...könnyű mondani...énis így kezdtem 13évesen ....aztán mikor először verekedtem cigóval majd beszartam...most meg már megverem őket ...xD
  • mama2
    #128
    ja,ja 13 vagyok. Mit tudok cvele csinálni?: "ott egy kanál. Megöllek vele." by 22 évente sötétségXD. Amúgy viccet félre téve, hát őőő... Azt mondom neki, el ne vidd a gépet, mert a szadeszre szavazokXD. Amúgy nem tudom hát őő... kitöröm kezét lábát, annyira erős nem lehet. Főleg ha az a kis pöcs 12 éves banda vezér törne mán beXD. Haggyuk má. Kicsavarom a kezét baszodXD. Kinyomom a szemét, azt megetetem vele, azt mehet amerre látXD. Na ezért most kapok egy banánt:/:P.
  • Pepsi Twist
    #127
    akkor bocs :D 13
  • Goruck
    #126
    már 13, tegnap volt a szülinapja

    Jólmondom?
  • Pepsi Twist
    #125
    meg te a 12 éves fejeddel nagyon könnyen gondolkozol... bejön 1 14-16 éves cigó mit tucc vele te csinálni? semmit...
  • LES FORZA INTER
    #124
    hm az ami a filmekben működik, nem tuti hgy jó a valóságban is, meg az egyéb dolgokat, kisebb trükköket képernyőről nehéz leolvasni, és egy edzésen több tippet is tudnak adni.


    a szived miatt meg vigyázz ne eröltesd meg magad, edzésen lehet nagyon megeröltetnének, de lehet le lehet zsírozni az ien problémákat is, mindenesetre figyelj oda.
  • mama2
    #123
    Jó, de kin gyakoroljak? Mondjuk van egy lány ismerősöm, aki karatézik, de én őt nem rúgom meg:P. Így is egyszer megrugtam a...:P.
  • Goruck
    #122
    "A gyakorlat teszi a mestert"

    szerintem azis jobb, mint a semmi amit most csinálsz, de azért vigyázz magadra, ne eröltesd meg magad, esetleg vedd fel videóra és mehet youtube-ra :P:P:P:P elég vicces látvány lehet, szerintem igazán verekedni csak akkor tudsz ha élő emberen gyakorolsz, mert a levegő nem üt/rúg vissza
  • Pepsi Twist
    #121
    meglehet... csak izomerőt nem szerzel a filmekből... és itt a lényeg hogy hiába tucc fogásokat ha nincs erőd hogy rá erőltesd...
  • mama2
    #120
    Olvastam, hogy van aki tanult önvédelmet. Na én annyit fűznék hozzá, hogy én nem karatézom, meg nem járok boxra, de tudok egy két fogást a verekedős játékokból, filmekből. Szerintetek lehetséges, hogy az ember a tévén/videójátékon keresztül tanulja meg az ilyen dolgokat? Mert én szoktam itten gyakorolni a szobámba, rugom a levegőt, meg ilyenekXD. Szerinetek ez normálsi? Vagy iogazábol csak úgy lehet megtanulni, hogy ah jár az ember karate leckékre?:/. Az a baj, hogy én szívbeteg vagyok, és én már egy rugástól elfáradok, de ha betörnének hozzánk a cigók, akkor nem érdekelne, hogy elfáradok, kiütném a fogát. Szerintetek ezt így nem lehet megtanulni?:/
  • Goruck
    #119
    jah :)
  • Viktorr
    #118
    megérdemelnék ők is ezt a bánásmódot!:)
  • Goruck
    #117
    :D:D kommandósok igazoltatják a rendőröket :D
  • Viktorr
    #116
    Nem a rendőrt igazoltatják,hanem a cig*t!!!
  • Viktorr
    #115
    Az ám!
    Egyébként meg Jászárokszálláson néha kommandósok szoktak razziázni!Rendőrt igazoltatják,nincs náluk általában semmi,puff le a földre azt be a kocsiba!Aztán meg be az őrse egy kis elbeszélgetésre:)
  • Goruck
    #114
    na ez korrekt rendőri intézkedés !!!
  • Viktorr
    #113
    Szeva
    Egyik ismerősömet már rabolták ki kb 3 éve!Pakolták ki a cig*k a házat,de az egyik szomszéd kihivta a zsarukat!A zsaruk ki is jöttek,szoltak a tulajnak,mondta a zsaru hogy ha gondolják pár percre kettesben haggya a betörővel:)Ugyhogy végülis a kár meg lett térítve a cig*t meg hejre rakták,elmagyarázták neki hogy ilyet bizony többet ne csináljon!
  • Pepsi Twist
    #112
    nekem volt balhém kissebbséggel és azt mondták a rendőrségen hogy nem megvédeni kellet volna magam hanem elfutni... na majd én futok a 130kgommal...
  • Goruck
    #111
    nem lehet, de nem miattam nem lehet, mert engem annyira nem izgat, csak nem szabad......

    én ajánlom még az AIKIDO-t mert ott edzéseken nem szednek szét, az egész harcművészet önvédelemre alapul, illetve, hogy a támadót "lebeszéld" arról h bántson :D Ausztrálián kívül nem rendeznek belőle versenyeket, nincsenek benne túlzottan ütések, rúgások, szerintem jó, bátyám tolta 2 évig és rajtam gyakorolt :D:D:D
  • predat000r
    #110
    Kondizni kondizom.De sajna itt nem fekvenyomásban döntöttük el hogy ki lesz a győztes.A K1 és a boksz sztem is jó lenne.De maga az hogy tudd úgy megfogni a támadót hátraszorítva mondjuk a kezét amíg nem intézkedik a hatóság ez lenne a legnagyobb előny.AZ 1,75ömön nem tudok már nagyon változtatni:D.Max a szélességem lesz 2 méter aztán 90 fokot elfordulok XD.

    A baj hogy itt a cigányokról beszélni sem lehet mert egyből rasszista megnyílvánulás?Na ez itt a nevetséges.De nem fűtöm tovább a hangulatot...

    Egyébként a rendőri intézkedésről nincs valakinek valami pozitív sztorija?:D Bár lehet hogy újra fel kell utaznom Pestre.Majd értesítek mindenkit mert az erősebbjére szükség lehet...:-D
  • predat000r
    #109
    Myvipes sztorit átfutottam!Mindent nem kellene elhinni:D. Persze én is úgy vagyok hogy inkább elkerülöm a bajt.Futni úgy tudok hogy senki nem érne utol azt garantálom.De nem nagyon használom ezt a tehetségemet:D.Főleg akkor nem ha az 50 rugós mobilomról van szó.Egyébként miért kellene megölni?Itt arról van szó hogy neki vérezzen az orra meg a szája és kész.Egy ilyen kis veréssel a rendőrség sem foglalkozik.Persze nem a szomszéd embert kell leütni.De pl. én vidéken lakom.Ha pesten megverek valakit nehogymár megtaláljon.
  • Pepsi Twist
    #108
    nem... a fejét kell ütni hogy emlékezet kiesése legyen :D