187
Törtek már be hozzád? Mit vittek el? Rendőrség elért valamit?
  • ThisZip
    #107
    OMG! hogy ne emlékezzen rá! XDXD..... akkor nem emléxik, ha megölöd, akkor meg te kerülsz a szószba...
  • Pepsi Twist
    #106
    úgy kell csinálni hogy a cigó ne emlékezzen rád és akkor kész is van... nem lesz probléma hogy ki meg hogy kezdte...
  • ForzaInter
    #105
    egyszer 5 rugót loptak el tőlem, fociztam, de pénztárcát nadrágzsebemben hagytam öltőzőben... vmi köcsög cigo lehetett...
  • Goruck
    #104
    Természetesen ezzel is "foglalkozunk" !!! Betörés, utcai lopás, zsebelés, autólopás, autófeltörés és minden ami ide tarozik!

    ja és PRÓBÁLJUK ELKERÜLNI a rasszista megnyilvánulásokat !!! még ha tudjuk is, mi megy itt Magyarországon.

    Köszönöm!
  • Goruck
    #103
    énis ismerem a sztorit...
    különben meg, ha visszaütsz rádkenik h rasszizmusból tetted!!! ez a tapasztalat(nem személyes)
  • Sugam
    #102
    körlevél adja..
  • cement
    #101
    inkabb futni jarj hogy tudj sprintelni. ezt azert mondom mert ha te visszautsz es valamelyiknek baja lesz viccen kivul teged fognak lecsukni a ciganyokkal nem csinalnak soha semmit. olvastam egy olyat regebben hogy egy csavo nyugati aluljaroban egy 4es csoportba belekotott kb 20 cigany es az egyik srac polgaror volt, kotoszkodtek a ciganyok nekikmentek, a srac elkezdett veluk bunyozni de hat tuleroben voltak ezert elokapta a fegyverét, akkor amazok megalltak kicsit majd ugatni kezdtek hogy "mocskos zsaru vagy? ugysem mersz lelőni" és ugrott neki. hát tévedett mert mert lőni a csávó lelőtte az egyiket, a többi meg egyből neki mint az állat aztán a vége az lett hogy eléggé szarrá verték a csávót, és a srácot sokkal jobban vonták felelősségre, alapból a 20 cigányból 2-3at hivtak csak be a rendorok es utana el is engedtek oket...
    haverom meselte hogy evfolyamtarsa ment utcan egyedul ejjel es ratamadt 3 cigany, nala meg volt pillango es beleallitotta az egyikbe, az meg megdoglott. a gyerek azota borotonben ul..

    amikor velunk kotozkodnek inkabb odebballunk hiaba basznam be a pofajat inkabb, de a ciganyok ugy is mindig tobben lesznek meg utana nem hianyzik hogy engem csukjanak le a zsaruk
  • Met
    #100
    gátlástalanul ütni rúgni ahol éred :)
  • Pepsi Twist
    #99
    K1... én is ezt tolom + kondi + 2m-es magasság! Ezzel tuti nyerő vagy :D (tapasztalat)
  • fanka93
    #98
    én inkább ehhez nem szólok hozzá,mert annak ci...gányozás lenne a vége,nekem meg BAN
  • predat000r
    #97
    Elősször is hali mindenkinek.Sajnos felkerestem ezt a topicot és nem is ok nélkül.Nem betörés hanem rablás de gondoltam itt több a tapasztalat.
    Pesten raboltak ki bennünket és elvitték az 50.000es telómat.Karácsony előtt az összes lémet erre költöttem és nagyon idegesít.Persze szokás szerint az elkövetők "enyhe" túlerőben voltak.(lehet találgatni milyen színük volt:D)Pénzt is akartak vinni de bunyó lett belőle.Azért mindent én sem hagyok...Az egyik fejbe akart rúgni de kivédtem aztán bele is tört a kisujjam.Kicsit felrepedt a szám de ez nem is érdekelne.Kíváncsi lennék a rendőrség mit tud és mit tesz?Volt már valakinek hasonló esete?
    És mivel talán ilyen témákkal is foglalkoztok hátha tudnátok mondani valami olyan küzdősportot ami tulajdonképpen utcai harcra oktat.Mert amiatt is nagy előnyben voltak hogy én pl nem gyűrök minden nap ököllel orrba-szájba más embereket.Sztem megérné kicsit felkészülni, szórításokat, ütéseket tanulni.Vagy szerintetek hülyeség?
  • BIZ0906
    #96
    :P
  • Pepsi Twist
    #95
    én police nélkül oldottam meg :)
  • BIZ0906
    #94
    Mai rendőrök szart sem érnek max ha 1 emberre 10-en kell rámenni de még lehet hogy úgy is meglóg a szökevény XD. Inkább rendőrség nélkül kell megoldani ha lehet.
  • Pepsi Twist
    #93
    Nekem régen a kocsim akarták feltörni, 2en...
  • akyyy
    #92
    unokatesómékhoz törtek be anno, felturták egész lakást, meg ékszereket elvitték. de meglelték a betöröket az ország másik végén, vagy ugy 1 évre rá
  • [HUN]FaTaL
    #91
    1 hónapja törtek be faterhoz, nem vittek el semmit csak egy monitort de csupa mocsok volt az egész ház, előtte lett nagytakarítva hogy a jó kurva édes anyjukat

    tőlem órát loptak el tesiöltözőben, telefont suliban a szünetben, letörték muter kocsijának a hátuljáról a felirat felét...

    betörték a 10 éves céges teherautónak az ablakát de nem vittek el semmit

    rendőrség persze se a feltörés, se a betörés esetében nem találta meg az elkövetőt (vagy nem akarta...)
  • caseih9400
    #90
  • Molnibalage
    #89
    OFF

    Bár tudnám, hogy ezt mi alapján számolják. A Falcon generations topciba néha napi 100 hozzászólás simán van mégsincs fent a TOP 10-ben. Egyszer volt második mikor az FF4 megjelent. Akkor asszem két nap alatt volt vagy 800 post. :) Az FF5 hamarosan jön.

    ON
  • skate00
    #88
    Csináljatok riasztót :)

    ezse rosz ötlet
  • Gibor
    #87
    igen úgy ismerünk zoolee...
  • KapuBen
    #86
    az durva!:O
  • Goruck
    #85
    most jut eszembe, pestre jártam 3évig általánosba (1-3) és egyszer mentünk be valamelyik nap és le voltak tépve a földszinti termünkbe a függönyök (az ablakon rács volt) és az emeletem egy "függöny-kötélen" másztak ki és elvitték az iskola széfjét, hogy hogyan csinálták, azt nem tudjuk és hogyan jutottak be, az az osztálytermünk ajtaja is be lett törve, meg minden...
  • Goruck
    #84
    :D:D:D


    Népszerű témák
    1. Football Manager
    2. A Pc-s játékoknak leáldozott! vol. 2
    3. Modellautók
    4. FORMA1
    5. Test Drive Unlimited
    6. Cukros bácsik próbálkozásai
    7. Humoros és aranyos képek, videók
    8. Betörés
    9. Ki mit talált az utcán?
    10. Közösségi portálok legmagabiztosabb hölgyei


    benne vagyunk a TOP10be minnyá idecsöppenek
  • Aquir
    #83
    amikor még gimiben kimentünk rajzóra keretében a Révaiból rajzolni a parkban levő jácótérre akkor mire visszamentünk a terembe párunknak hiányzott a tárcája-igazolványa-pénze-mobilja (nekem akkor az a kis satnya nokia 3330-om volt :) ) (ez így 3-4 évvel ezelőtt) Azóta nem találták meg. csakhogy a tesóm most tavaly nyáron amikor velem volt véletlenül a régi mobilomat hívta fel és akkor felvették :DASD még nem jártam utána.. gondoltam minek :)
  • KapuBen
    #82
    a gyíktolvajok csirkét lopnak?:O
  • mike0013
    #81
    mennyi soproni van:DDD
    amúgy jó topik, +fav
    velem egyszer az volt, hogy egy hajléktalan (ruhájából, szagából ítélve) már ott várt a lépcsőház ajtaja előtt valakit a házból, hogy tudassa vele, hogy elvitték az egyik kukát és hogy ő semmit nem csinált, gondolom ezért jutalmat várt volna:DD na mindegy, szóval mondom jól van, köszönjük, erre mondja még jobban... kicsit nagyobb hangnemre váltok és kezdek elindulni a lépcsőházba, erre ő is jönne, aztán még mielőtt bejött volna rácsuktam az ajtót:) hihetetlen milyen világban élünk:S szerencsére nem próbált meg kizsebelni:)
  • GVG
    #80
    a márkásat gyorsan el kell szívni, hogy másoknak ne kelljen adni belőle:P
  • fanka93
    #79
    a suliban 3x is elloptak tőlem egy fél doboz cigit:/ de mindig márkásat ráadásul....meg egy tornacipőt xDD 200 forintosat xDD
  • Alwares
    #78
    Hát én pont emiatt hordok szinte minden fontos dologot a zsebemben. Pénztárca, mp3, telefon. Ha a szük farmer gatyámból akkor azt komolyan beajánlom a Fővárosi Nagycirkuszba
  • Zolcsi01
    #77
    nagyfaternak a ladikját nyúlták le, lecsorogtak vele, kikötötték egy fához, a motort meg vitték magukkal. a ladik persze így meglett, de elég erős motor volt rajta ami nem olcsó mulatság.
  • Mighty
    #76
    1+2 fél szobás lakás. Nagyszobában sógorom háttal az ajtónak internetezik. Sógornőm a fiát eteti az egyik kisszobában, feleségem a konyhában kaját csinál, kisfiam a konyha és a kisszoba között kóricál. A bejárati ajtóval szembeni kisszoba üres. Szóval relatíve csend van a lakásban.
    Valami miatt az ajtó nyitva maradt, besurranó benyit és lenyúlja a cipősszekrényen lévő 3 mobiltelefont (pénztárcát, kulcsokat nem...). Senki nem hallott semmit, pedig azt a szaros ajtót nem lehet hangtalanul kinyitni :(
  • Borg
    #75
    Azért nagyon naív sopronnal kapcsolatban se legyél :)
    Volt itt már példa sokmindenre, még ha cigány nem is sok van.
  • cement
    #74
    hat nekem van par tortenetem

    szomszedba tortek be regen muter a retyon tronolt annak meg az ablaka a szomszed udvar fele van es hallott nagy csorompolest kiment nezte mivan hivta a rendoroket (szomszed nem volt otthon) mire a rendorok kijottek eltunt par ekszer, penz meg a tv a hazbol..

    a baratomeknak van tobb hazuk is es alberletbe adjak ki oket, egyik alberletben otthon voltak a lakok csak fenn az emeleten es uvoltettek a zenet, egy cigany siman besetalt elvitt vagy 4 mobilt meg 2 laptopot.

    aztan a haznak amiben laknak rohadt nagy udvara van mert ilyen muhely van ott ahol ilyen mindenfele fém vázakat meg ilyeneket gyártanak, és a cigányok már kétszer is kiloptak az udvarrol ilyen 200rugot ero huzaltekercset.

    a masik baratomhoz meg megprobaltak reggel haromnegyed nyolckor betorni, szerencse hogy az öccse lógott a suliból. becsöngettek, ő felkelt rá kinézett látta hogy valami ismeretlen alakok, leszarta visszafeküdt, aztán nagy csörömpölés, beverték a konyhában az ablakot a mocsok genyók, próbáltak bemászni őmeg leszaladt a lépcsőn kisgatyában és rájukordított hogy "MI A KURVA ANYÁDAT CSINÁLSZ BAZMEG" elég magas srác ugyhogy inkább elszaladtak a kis gecik. reggel háromnegyed nyolckor....
  • Goruck
    #73
    ezért sem szabad egy helyen tartani az iratokat és a lakáskulcsot....
  • mama2
    #72
    Assassin's Creed fanokD:.
  • PíszLávJuniti
    #71
    SG-n is van róla topik, nem figyelsz eléggé
  • Dodo55
    #70
    Alap, hogy rákerestem, és elolvastam amit találtam.
    De nem ez a lényeg, hanem hogy ma hallom először, de csomó embertől, és csomó különböző helyeken.

    Azért kérdeztem, hogy van valami, amiről nem tudnék, hogy most mindenki erről beszél?

    Vagy egy újabb durva véletlen egybeesés az eddigi 1000 mellé, ami az utóbbi 1 évben történt?
  • Sadist
    #69
    google a haverod
  • Dodo55
    #68
    Van valami, amiről tudnom kéne?
    Csak mert ma vagy 5x láttam/hallottam különböző helyeken, különbőző személyektől ezt a parkour dolgot. Ezelőtt még nem is hallottam ilyet, és azt sem tudom mi.