7362
Markus Schulz
  • gabi89
    #1394
    Ja igen a csajok lemaradtak.Elvileg őket a haverom szervezte be és ez meg is volt csak aztán érdekes módon egyik se ért rá :S és lemondta stb...Sajnáltuk is :(
  • gabi89
    #1393
    Hát igen valószínű ez ütött ki ennyire,hogy vonaton is már szépen meghúztunk ezt azt.Meg itthon indulás előtt volt egy kis abszint.Nem szokásom ennyire bebaszni :D
    Mindenesetre sajnálom,hogy csak a fél bulin voltam ott :( Mashupról lemaradt pont de kártpotolt a daydream meg a lost :)
    Ezúton is bocsi desi (csilla) a kocsiban művelt dolgokért nem tudom pontosan mit hagytam magam után :S - mert az a rész kevésbé rémlik amúgy a többi az tiszta.
  • desigo
    #1392
  • desigo
    #1391
    Érkezés 8-ra a nyugatihoz.Fórumosokkal kávézás,kajálás majd irány a helyszín.Kicsit korán értünk ki a Reményi Ede utcába de legközelebb inkább én is lerakom valahol a kocsit és akkor lehet kollektívan bárhova beülni,mászkálni.
    Azért szépen elütöttük az időt 11-ig.Régen röhögtem már ennyit :)
    Meganos srác nem volt egyszerű eset.Később bent majdnem felmászott a pultra úgy ugrált.
    Inpieces szettjét túlzottan nem figyeltem de elég jó zenéket pakolt fel szépen megalapozva a hangulatot.

    "Nálam is ez a baj,hogy akikkel jövök még a vonaton akarnak alapozni"
    Szegény Gabi ezen mondatát pár napja nem vettük eléggé komolyan és ugyanúgy adagoltuk neki a jófajta piát mintha 0-ról indult volna.
    Szerencsére pár óra pihenés után azért bejutott.Remélem,hogy nem fázott meg kint!
    Markus érkezését pont láttuk kint.Egyből nyomulás a közelébe és meglepő módon totál közvetlenül Ö köszönt egyesével annak a pár tucat embernek aki kint volt.Kezet fogott velünk és kérdezgette,hogy How are you? xD
    Már ekkor látszott rajta,hogy jó kedve van fáradtságnak semmi jele.
    A szettje hibátlan volt.Egy percig sem hagyta,hogy az elért szinttől lejjebb essen.A közönség is hibátlan volt panaszra semmi ok.
    A helyszín eléggé korrekt látszik,hogy nem kevés pénzt toltak bele.
    A WC eléggé túlzás volt a tükrökkel és a sok LCDvel.
    Inkább építettek volna egy korrekt Outline hangrendszert ami nem torzított volna időnként.
    A társaságot úgy láttam,hogy jól érezte magát velem együtt.
    Örülök,hogy együtt buliztunk ismét!

    shad:ha Csilla vezet tényleg lehet,hogy lenyomod de engem már nem biztos xD
  • shad0w
    #1390
    na reggelt!
    hát akkor egyrészt bocs Tommtomtól, h kurvára nem vágtam le elsőre, h ki ő, nem mondhatnám h minden pillanatban a toppon voltam szellemileg, sőt, a nevekkel meg amúgy is mindig bajban vagyok :D
    Gabi az 5 csaj helyett meg valami egészen mással fogadott, vagy csak én maradtam le róluk? :D mindenesetre tud élni, az biztos.
    Csillától meg (Csilla, ugye, vagy nem? tényleg nem tudok megjegyezni neveket :)) elnézést h fejbekalimpáltam egyszer-kétszer, a mozgáskoordináció az megvan, nyilván, és amúgy is csak azért volt mert rohadt irigy vagyok a baromi jóésszép autójára, amibe amúgy Gabi természetesen NEM hányt bele. mellesleg simán lenyomom az első generációs mélytengerkék swifttel, szóseróla.
    mint megtudtuk az árpád híd visszafelé a margit híd elé kerül ha odafelé utána volt, bocs a félrenavigálásért, legalább a hévet megtaláltam, tőlem az is szép teljesítmény azthiszem.
    a zene alapvetően kurvajó volt (és volt daydream, aminek örültem, kicsit) ti meg arcok vagytok, mind, szóval köszi mindent, ha nincs szerencsétek akkor összefutunk még valaha :)

    most pedig megyek takarítani a lakást, egyedül, mert mint kiderült jobb h én általában skippelem a kevert piákat, alapos bekészülés sikeredett itt a kedves kisbarátaimnak. :)
  • donyyy20
    #1389
    telikúrtul nagyot buliztunk erre is!
  • Tommtom
    #1388
    Tope vágom, hogy nem jött a bratyód, hisz ott buliztam veletek, sőt mintha egy taxiban jöttünk volna hazafelé :-))
  • cucumber87
    #1387
    Hát igen ütött sweet dream mashup, rohadt jó buli volt tomboltam én is reggelig :)
  • DJ Tope
    #1386
    tommtom butcher 20 sajna nem tudott jönni, de ugy volt hogy jött volna velünk de hát ezt fujta a szél.hihetetlen buliról maradt le.
  • DJ Tope
    #1385
    Na hello mindenki.Köszönöm a linket, naon király a felvétel.Barátom felvette a lost-tot szóval ha kijózanodott akkor felteszem:)A party király volt.És direkt a végére hagyta a lostot
  • OPM
    #1384
    link
  • xotyi
    #1383
    Jah igen, aludjatok! :D!
  • xotyi
    #1382
    Igazán korrekt buli volt idén ő vitte a pálmát nálam :D végigugráltam/csápoltam az egészet :D már amikor nem kelet kötelező itókázás ürügyén mozgolódni :D Markus is láthatóan nagyon jól érezte magát,közönség is jó volt:) Hosszabb beszámoló miután magamhoz tértem,mert még csak most értem haza. :D
  • donyyy20
    #1381
    háhá hazaértünk szétfagyott a tököm is! MARKUS EGY ISTEN! na aludjon a halál most forma 1 xDDDDD társaság 10/10 buli 10/10
  • shad0w
    #1380
    mostmáaztánténylegalváse...
  • shad0w
    #1379
    én izébizé, hogy. alszom asszem, majd magamhoztérekvagynemja... sry
  • desigo
    #1378
    NAh ez korrekt buli volt.
    Jó pihenést mindenkinek...
  • OPM
    #1377
    the space we are vs. sweet dreams
  • Tommtom
    #1376
    Gyerekek örülök, hogy összefutottunk újra. Sedo te nagyon kész voltál :-) Nem én voltam Butcher 20, ő sajna nem jött a partyra. Mindenesetre király volt az éjszaka.
  • Lord Nomak
    #1375
    Az a gáz hogy mi csak éjfél körül vagy utána nem sokkal érünk oda szerintem haverral.. :F
  • doncsika
    #1374
    jó bulizást nektek, aztán majd toljatok föl képeket is
  • donyyy20
    #1373
    nekem van 2 jegyem eladó bejáratnál tudom átadni itt a számom 305067085 ha kell!
  • shad0w
    #1372
    köszi, nektek is!
    én is indulok egyelőre a fehérváron belüli találkozási pontra, lassan csak összeszedjük egymást.
    na akkor majd ott, addig is jókat! :)
  • desigo
    #1371
    Én már készen vagyok :)
    írok cdt kocsiba meg kv aztán tipli ...
    Jó utat nektek is
  • shad0w
    #1370
    alap :D mi mostmár tényleg indulunk lassan, remélem.
    nyugatiban meg elvileg bombariadó volt/van, remélem nem fognak az odaérkezők szívni miatta...

    mod.: ja látom már rég vége, akkor semmi gáz :)
  • shad0w
    #1369
    sóher banda :P simán megér annyit :)
  • desigo
    #1368
    jah remélem én is,hogy összes saját zenéjét letolja...
  • Lord Nomak
    #1367
    Igen, csak az ár nem mindegy, nekem igen mert az enyém megvan =D Csak akiknek kell azok nem akarnak 4 ezret kifizetni :F
  • shad0w
    #1366
    ja és mivel markus nyilván olvassa a topicot szeretném közölni, h egy daydreamet és/vagy perfectet el tudnék viselni :P
  • shad0w
    #1365
    ottvan donyyy 2 plusz jegye, meg a helyszínen is lesz még elvileg :)
  • Lord Nomak
    #1364
    nyugati non stopnak nem tudja valaki hogy van-e teló száma ? kerestem neten de semmi, tudakozó is leoltott és kéne még 3 jegy.. =D
  • shad0w
    #1363
    na gondolom már mindenki készülődik, talán van aki el is indult :) mi természetesen megint szopunk, mert az egyik kedves kisbarátom lekéste a vonatot így csak 7 körül tudunk elindulni pestre... :) nembaj, soha semmi nem ment még zökkenőmentesen, meg sem lepődünk :D
  • Lord Nomak
    #1362
    Én 10ig alapozom magam melóban a rádióval aztán utána megyek át whiteba =)
  • donyyy20
    #1361
    igencsak úton leszünk már akkor:)
  • Lord Nomak
    #1360
    Jó mulatást hozzá :) 17 óráig megy az első rész, aztán egy kis pihi mert van ütemezett adásunk is, utána pedig 19től megy tovább, de az már sok embert nem érint szerintem =D
  • donyyy20
    #1359
    thx ugyis rég hallgattam már!
  • Lord Nomak
    #1358
    Para rádión ASOT 300 megy, Markus elötti hangulat növelés érdekében.. akit érdekel a rádió guglizza ki nem akarok direktben reklámozni.
  • xotyi
    #1357
    Gyulladj meg :D
  • donyyy20
    #1356
    lassan a legjobb befektetés ha bulizni járok :)
  • donyyy20
    #1355
    alap xD