7362
Markus Schulz
  • desigo
    #1474
    2-2 centtel megünnepeltük vele tegnap bnőm fizetésemelését xD
    de nem lett a kedvenc piám...
  • ARMINFAN
    #1473
    Hello Desi :D A hubit megihatjátok ám! én rá se birok nézni..de sztem Gab se :D
  • donyyy20
    #1472
    szombat matt darey ez kimaradt! [xotyimegnesértődjön] :)
  • desigo
    #1471
    Üdv néked xD
  • ARMINFAN
    #1470
    Na akkor azt hiszem..új "lakhelyre" találtam:P
  • gabi89
    #1469
    Üdv itt is :) Remélem sűrűn jársz majd erre.Cipőért bocsi :S
    Szokott menni a rádió adások alatt a szövegelés. (Szerdán - Ferry Corsten,Csütörtök Markus,Armin,Mike meg pénteken Above & Beyond és Dj Shah alatt na meg MSN-en is)
  • donyyy20
    #1468
    üdv!
  • ARMINFAN
    #1467
    Üdv mindenkinek!

    W.A. előtt/ben mindenki kérdezte h én is sg-s vagyok? mondtam h még nem :D
    Na mostmár igen. Attila vagyok.szemüveges,én vigyáztam Gabi barátunkra a buli ideje alatt :D
    Személy szerint nagyon jól éreztem magam,bár..kicsit megilletődtem h Gabi a 3 órás szettből csak egy 3/4 órát volt top-on :D Copőmre is sikerült termelned egy kisebb rókacsordát Gab ! :D
    mindent egybevetve sztem kijelenthetem h MARKUS EGY ISTEN :D
    Valahogy mikor elindultam jól sejtettem én h jó lesz ha Armin aláírását magammal viszem..jól tettem..:D mostmár Markusé is ott van mellette XD

    Üdv :)
  • donyyy20
    #1466
    novemberi world tourba hallhatod... de youtube is tele van már...
  • DJ Tope
    #1465
    Van vmi remény hanganyagra is ebből a qva jó buliból?:)
  • donyyy20
    #1464
    xD helyettünk is sírhatsz..
  • desigo
    #1463
    Ma kétszer mentem el a Reményi Ede utca előtt könnyes szemmel :/
  • donyyy20
    #1462
    jah én is annak örültem a legjobban hatalmas élőben az allways come back megunhatatlan.......
  • viizo
    #1461
    jajj, és lejátszotta a szuperlatívuszokban mért nyári megakedvencem, az Arnej - They Always Come Back-et, azt sem tudtam hirtelen hogy lépjek, annyira örültem :))))))
  • donyyy20
    #1460
    xD
  • viizo
    #1459
    de Ti fönt voltatok, én meg lent a stage-en, lent úgy tünt hogy senki nem vágja :D

    lent úgy áramlott szét tőlem az infó, mint a dőlő domino a szélrózsa minden irányába, direkt mosolyogtam rajta :D
  • donyyy20
    #1458
    eladtam kb 2 perc alatt xD viizo én figyeltem amikor kirobbant belőled a
    Lost de akkor már késő volt XD [benyatad]xD
  • xotyi
    #1457
    Ki esik előbb az asztal alá és azzal eldöntjük xD
  • desigo
    #1456
    Nekem is xotyi mondta,hogy jön az egyik kedvencem...
    még jó,hogy ez a csengőhangom :)
    képben voltam nagyon...
  • shad0w
    #1455
    tényleg Doni, mit kezdtél a jegyekkel?
  • shad0w
    #1454
    jó én hiszek nektek, néha másik dimenzióban mozogtam. rám viizo üvöltött, az megmaradt, a többiért verekedjetek meg ti :D
  • xotyi
    #1453
    Vitába kell szálnom,mert kb 10mp-után rászoltam Desi-re h jön az egyik kedvence a LOST!:D Így volt,vagy nem így volt? xD
  • shad0w
    #1452
    így volt, tanúsíthatom :) ugyanis az én voltam akinek először nem esett le, mert ugye hát nekem épp lassúznom kellett :D de viizo felrázott, semmi gáz :D viszont a daydreamet én kiabáltam szét, első hangból, alap :D
  • xotyi
    #1451
    Áhhh... nem így voolt,sztem csak a sok pia miatt voltál belassulva :D
  • donyyy20
    #1450
    áá én tudtam én csak causo you know-ot néztem be arra azt hittem daydream legalábbis első ütemekböl :D
  • viizo
    #1449
    nekem? :D

    bazz én kajabáltam szét hogy LOOOOOOOST!!! mire a többiek arcán halvány zavar, majd a felismerés, hogy téééénnyleeeg, ez a LOOOOOSTTTT :D

    [nekem legalábbis így jött le :D]
  • donyyy20
    #1448
    jaa viizo visszatérve rád xD Lost-nál már agyad nem fogodt olyan gyorsan :DD kb mikor már énekelt a csaj akkor esett le neked h mi szól xDDDDD ejnyebejnye
  • shad0w
    #1447
    khm, palace záró, bár nem egyszerre voltak, hanem 1 nap szünettel, de én ettől még sírtam :D atyavilág az mekkora parti volt, jézusom...

    mod.: a kettő között tesóm esküvőjén voltam :P
  • shad0w
    #1446
    na erre nem emlékszem mondjuk. csak azon gondolkodtam el mikor hazaértem, h miért is énekeltem én a hév megállóban kb 50 markus schulz rajongó előtt 30y-t. szerencsére mindenki túl fáradt volt ahhoz h verekedjen :D
  • DJ Tope
    #1445
    XD.De megnézném egyszer armint és markus-t egy közös bulin:)Azthiszem elsirnám magam
  • xotyi
    #1444
    Erre emlékszem:D Mondtam jó volt nézni:D Reggelre azért felerősödtél,kelett a kidobó fehér pulcsija :D
  • shad0w
    #1443
    öhm... volt ilyen... :D
  • Lord Nomak
    #1442
    Amúgy, köv bulira is megyek ha lesz valami jó, Digweed kimarad mert hosszú hétvégém lesz, de nyugodtan lehet szólni vagy keresni engem fényképezés végett =) Meg én vagyok általában az egyetlen józan mert nem iszom alkoholt egyáltalán =D
  • donyyy20
    #1441
    xDD na azt megnéztem volna..
  • DJ Tope
    #1440
    Nem tom ki lassuzozz a lostra.Nem te voltál shadow?:D
  • xotyi
    #1439
    Irigyeltelek is
  • Lord Nomak
    #1438
    Nem feszülök, amúgy sem élvezem a táncolást. Fényképezéssel meg erőteljesen én vagyok a jógyerek, tegnap 12 számot gyüjtöttem be, meg 2 msn cimet hogy a képet küldjem át amit csináltam róluk vagy csak összefutunk-e valamikor. Kicsit olyan érzésem volt mint vidéken, ott szokták ezt a csajok =D
  • shad0w
    #1437
    ja én reggel mindig pörgök, megedződtem már :D

    amúgy pedig mindig igyekeztem lejönni az emelvényről, mert tudtam h takarom a kilátást, de ennél többet sajnos nem tehettem az ügy érdekében :) amúgy is, minnél később volt annál keskenyebbnek tűnt az a lépcső :D
  • Lord Nomak
    #1436
    Nálam 6 szál, WA-ban még nem voltam ezért is keltette fel érdeklődésemet a buli. Szivtam volna többet is, de a 4. ott megvásárolt redbull után rájöttem, hogy ha szivom a cigit piás leszek, és nem fogok még 2-3 ezret kiadni itókára -.-"
    A képek majd publikusak lesznek 1 hét múlva szerintem kb, átválogatom őket mert alap hogy voltak amikor a kopaszok meglöktek és elcsúszott a kép vagy valaki épp jópofán belemászott mert azt hitte hogy vicces fiú. =D
  • shad0w
    #1435
    Nomak, ilyenen ne feszülj, h hogyan tudsz táncolni, kb senkit nem érdekel :D én sem tudok, a legkevésbé sem, ehhez képest az utóbbi időben elég szépen képviseltettem magam a partikon, sokszor eléggé nem trance stílusúakon (ugyebár a 30y éneklés még hazafelé, aki ottvolt :D) és legfeljebb szerzek pár jó pillanatot annak aki kiröhög vagy pár rosszat annak akinek rálépek a lábára, vagy éppen homlokon csapom, mint Csillát :)
    sőt, ezekszerint büntetlenül ölelgethetsz olyan jó csajokat is mint Anita, mert nincs szíve pofánvágni, de nyilván annyira jóarc vagyok h még ő is jól érezte magát :D na jó, lelövöm magam, maradt kevert a partiról, amit én nem iszom, nem.