1656
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Savaran
    #1273
    Ha main stream vonalat akarod képviselni, nyissál egy finnugor topicot mondtam már! Mit nem értesz?
  • uwu420
    #1272
    A legtöbb ember ezt szeretné. De ez képtelenség úgy hogyha a tudományos álláspontot nem lehet képviselni. Megértem hogy szívesen alternatívkodtok, de miért kell eltüntetni a hsz-eket, amik cáfolnak egy elméletet?
  • Savaran
    #1271
    A trollok ne keverjék már a sza...kását!!! Amíg nem jöttek, mindenki megvolt békében, Zentyt kérjük házigazdának továbbra is kész téma lezárva!!!
  • uwu420
    #1270
    Szerinted tényleg nem? Aranyos. Biztos azt is törölted XD
    Az, hogy alkalmatlan vagy szerinted mit jelent?
  • Zenty
    #1269
    Nem... zeró , uwu nem mondja konkrétan hogy nem szavaz rám , manotol meg konkrétan kérném hogy azt mondja ne legyek az de a topicba ha tényleg úgy gondolja
  • Tetsuo
    #1268
    Ez kevés lesz. Ráadásul nem tudom, hogy lehet-e de szűrni kellene az azonos IP-című regeket. ;-)
  • L Viper #1267
    Ti, meg ahogy látom megfelelő emberi hangú kommunikációra sem vagytok alkalmasak. Főleg Zero haverotok a trágár, szánalmas stílusával. De megint oda került ez a regje is, ahová érdemli.
  • j0nNyKa
    #1266
    na ezt fogom elérni, amit leírsz :)
    nem is tudnék mást, nekem nincs se gyenge, se erős véleményem egyik témában sem, és pont nem is érdekel mások véleménye sem - rend, na az érdekel, az lesz :)
  • j0nNyKa
    #1265
    jóhát favoltam a 2 topicot, feltételezem itt is az lesz, mint a többi problémás részen - nagytakarítok
    probléma az nem lesz
    olyan sok user se
  • Solt
    #1264
    Szerintem kb ugyanannyi idődet venné el, ha visszaolvasnál pár oldalt az említett topikokban, ráadásul sokkal reálisabb képet kapnál.

    De végülis nekem mindegy, engem csak az érdekel, hogy rend legyen... aki akar az beszélhessen az nwo-ról, bármekkora hülyeségnek is tekintik mások, illetve beszélhessen nyugodtan a magyar őstörténetről.

    Kulturált, nem személyeskedő, nem lekezelő ellenérvek esetében nyitottak vagyunk bárki felé. A legjobb példa erre Pluskat, akivel elég sűrűn nem értünk egyet, de még a büdös életben nem volt belőle olyan cirkusz, mint amit ezek a jómadarak kiprovokálnak.
  • Zenty
    #1263
    Én most kifejezetten nem törlök semmit. Szerintem 1-2 napig várjunk. Végülis csak pár órája lett kiírva a szavazás. Moderátor topikot nagyon kevesen olvassak. Tehát hülyeséget mondtam azzal hogy itt is lehetne szavazni.
  • Eneff
    #1262
    én
    Mano (kép)
    Zero
    Uwu
    Dantes

    Így megfelelő?
  • L Viper #1261
    Az SG motor szórakozik a név kiírásánál, én a #1250 -re klikkeltem választ, mégis a te neved írja ki Zenty, pedig azt a kommentet Jonnyka írta :/
  • j0nNyKa
    #1260
    én értem hogy mindenki nekem válaszolt, de .. hát előrébb nem vagyok :)
    kérdésem: ha beülök a new world order topicba, meg az őstörténelmes topicba, és a házigazdák nem nem törölnek soha semmit (hogy lássam, mi folyik ezekben TÉNYLEG), az segíthet?
  • Zenty
    #1259
    Az utolsó kommentem neked ment csak valami bug miatt Zentyt ír, gondolom másnál is ez volt
  • Zenty
    #1258
    Ez nem igy működik :))) a szavazás kiirasa utan a topicba kell konkrétan kijelenteni mit akar a személy , nem pedig hogy te mit féltételezel. Emelett te mióta számítasz aktiv tartalmilag hozzászóló fórumozónak? Maximum tdantes és uwu mondható tartalmilag megfelelőnek
  • L Viper #1257
    Pár emberke unatkozik. Kitiltják, újra regisztrál és még ide jár sírni utána. Innentől egyértelmű szerintem, hogy kik azok, akiknek a trollkodás az egyetlen szórakozásuk. Az ilyen többszörösen kitiltott trollok nélkül teljesen normális lenne az a topik is.
  • Eneff
    #1256
    Én, Manonegra, Uwu, Zero, DantesHun már említettük, hogy ellenezzük a srác házigazdaságát.

    Új ember nem feltétlenül kell. Próbaképpen mehetne házigazda nélkül is. Majd itt sírunk, ha gond van.

    Amúgy érdekesség: Ez annak ellenére, hogy off és személyeskedés mégis megmaradt, vajon miért? :D
  • Solt
    #1254
    Szerintem ott kéne kezdeni, hogy kivágod, mivel az előző regje ( TDantes ) pont a trollkodásai miatt lett bannolva, és elvileg még érvényben is van a kitiltása.

    Vannak páran ( uwu, zero, dantes, enef, stb ) akik sportot űznek abból, hogy az őstörténet, nwo topikot rombolják. Nem kell heteket, napokat azzal eltöltened, hogy megismerd a részvevőket, elég véletlenszerűen belelapozni az említett topikokba, és látni fogod, hogy mit művelnek, és milyen stílusban.

    Itt megy a behízelgés meg az áldozati szerep eljátszása, ott meg csípőből lehülyéznek mindenkit, és addig gerjesztik a feszültséget, amíg be nem zárják a topikot... kb ugyanezt művelték anno a Magyar mentalitás topikkal, ott is a normális közösség lett megbüntetve az ilyen topik rombolók helyett.

    Nem az ellenvéleménnyel van a gond ( én sem értek egyet sok mindennel az említett topikokban ), hanem a stílussal. Mostanra pedig elértek oda, hogy már abból vita van, ha megjelennek. Ráadásul többször kifejtették, hogy jobb lenne, ha bezárnák ezeket a topikokat, vagy átraknák a gumiba... Ezért művelik ezt az egészet... bassza a csőrüket, és akkor lenne nyugodt a lelki világuk, ha ez megtörténne.

    Egy mentálisan egészséges ember nem rugdossa szét a másik homokvárát csak azért, mert az nem tetszik neki. Részemről nem járok olyan topikba, ami nem érdekel, vagy ahol olyan téma van, amit hülyeségnek tartok. Nekik is ezt kéne tenniük.
  • Tetsuo
    #1252
    Bezárhatjuk az egész Tudomány részleget. Ebenguba. :-)
  • Zenty
    #1251
    Hogy érted hogy nem változik érdemlegesen? A szavazás mar elkezdődött ha szavazás vége akkor nincs miről beszélni aki az utan is okoskodik mennyen neki a ban mondjuk. De nézzük 1 ember alkalmasnak talált , sokan lehet nem fognak irni mert éppen nincsenek fent vagy tartózkodnak, vagy szimplán a nem szavazataikkal jelentik ki hogy nincs probléma. De 1-2 troll miatt hónapig mennyen a szavazás vagy mi? Pláne topic zárás miattuk ugyan mar. Ha azt mondanám aktív őstöri 10 ember haborogna akkor magam mondanék le ,de pár troll miatt... Dantes és Eneff sem tud felmutatni masik házigazdát akit meg is szavaznának, ez a masik
  • j0nNyKa
    #1250
    őszintén tanácstalan vagyok, mindenki a másikra mutogat, köpköd, én nem fogok hosszú napokat, heteket rászánni, hogy megismerjem az összes résztvevőt.. :\

    a képet látom, felfogtam, feldolgoztam, ha tényleg ideraktok elém egy többséget, aki házigazda cserét akar, és nem rikácsolva meg fröcskölve, akkor cserélünk házigazdát
    persze ahhoz kell egy új jelentkező, akit elfogad a többség

    ezen kívül kb ha nem változik semmi érdemlegesen, akkor az a legegyszerűbb, ha bezárom a topicot, vagy topicokat, igazából azt sem tudom, hogy itt most 1 konkrét topic a problémás, vagy több ?!
  • Zenty
    #1251
    Nah de ahogy mondtam többet nem reagálok, mert már kezd vicc kabarè lenni amit műveltek. Igaza van a moderátornak nem kell foglalkozni a trollokal
  • DantesHUN
    #1249
    Én eleve csak ennyit akartam volna. Ja legyen szavazás. Teljesen jó ötlet.

    A másik dolog, itt az újabb példa, arra amit állítottam, hogy az egyik oldalt a házigazda nem engedi szóhoz se jutni, ok nélkül folyton törli. Bár nem maga Zenty, hanem Tetsou írja feleted vagy két hozzászólással...ja ez megy, eldöntötték hogy melyik vélemények, oldalnak van helye, a többieknek meg nincs. És épp elég baj az is, ha a házigazda ehhez asszisztál, épp neki nem kéne ezt engednie, hogy egyik oldal a másikat elüldözze. (mellesleg, Zenty-nek sokszor írtam emiatt privátot is, de ezt is letagadja, ezt mondjuk nem tudom hogy bizonyítani...mindegy, nem is érdekes, ketten állítunk ellentétes dolgot, lényegtelen csak zárójelben megjegyeztem, klassz ezt is letagadja)


    Ha majd lesz jobban időm, mert már késő van, holnap még kereshetünk hozzászólásokat, gyűjtögetek ha kell. De ha jól láttam,
    Eneff belinkelt itt lentebb valamit.
  • Solt
    #1248
    Döbbenetes, hogy milyen pofátlanok vagytok!
  • Zenty
    #1247
    Milyen támogató ? Az offot töröltem... Megmondtam mindenki privátban rinyáljon. Egyebkent tőlem aztán itt is lehet szavazni.
  • Eneff
    #1246
    Én felvetettem a témában, de állandóan törli a támogató hozzászólásokat.
    Kettőről csináltam screenshot-ot, a többiről lekéstem:





  • Solt
    #1245
    A kitiltott reged megkerülése, és az állandó topikrombolás után még van pofád a moderátori topikban nyivákolni? Van bőr a képeden öregem...
  • Zenty
    #1244
    Nem hiszem hogy Eneff ezek utan irkálni fog. Zeró is banolva lett , nyugi szerintem ;)
  • Tetsuo
    #1243
    Én nem linkelek semmit, csinálok másik fórumot, az sg ellen meg kampányolni fogok, ha a moderátorok nem lépnek... hidd el, tudják ők, hogy Eneff és a többi szétcs*szi a topikot, talán örülnek is neki. Örüljenek, engem nem érdekel tovább.
  • Tetsuo
    #1242
    Mint beszéltük már, a topik igazságtartalma nem rád tartozik. ;-) Nem arról van szó, hogy te vagy a többség mit tart igaznak, hitelesnek, hiszen a topik is pont az ellen született. ;-)
  • Tetsuo
    #1241
    Természetesen a szíriuszi származást vagy hogy Jézus magyar volt, is az alább említett troll linkelte, akit a közösség ki akar rakatni végleg. ;-)
  • j0nNyKa
    #1240
    keress erre példát kérlek, illetve még1: ha a házigazda a nagy többség szerint nem megfelelően végzi a feladatát, szavaztassatok meg új házigazdát
  • Zenty
    #1239
    Egyszer sem írtál privát üzenetett nekem. Ott van a fejlécben ha valaki megsértett írjál privátban. Nem tudok mindenre figyelni. Nah de most már akinek baja van írjon privátban
  • DantesHUN
    #1238
    Kérdezhetek még valamit?
    Részben igazad van, de figyelj már. Itt nem az a lényeg, hogy a két fél szemben állása. Hanem, van egy téma, jelen esetben ősmagyar téma, ahol az egyik oldal kitiltja a másikat. Nem úgy lenne fair hogy minden oldal megszólalhasson? Erre is keressek hozzászólásokat? Kereshetek ha gondolod, bár van jobb dolgom is, ahol éppen kifejtik, hogy aki finnugor témában akar írni, az nem írhat.

    A kérdésem meg az lenne: ha mindezt Zenty-nek szabad, és minden marad a régiben, és ez teljesen komoly kérdés, nyithatunk-e mi mint másik oldal is egy saját topic-ot, ahol valaki közölünk lesz a házigazda, és mindenkit aki nekünk nem tetsző véleményt írt, azt töröltetjük. Ugyanazt tennénk mint Zenty csak a másik oldalról. Két külön tábor, két külön topic. Megtehetjük-e ezt? Ha nyitunk ilyet, nem törlitek?

    Érted, ha az egyik oldalnak lehet ezt tennie, akkor nekünk is lehessen.
    Vagy egyik oldalnak se lehessen, és egyforma ítélkezés mindenkét oldal felett.

  • Zenty
    #1237
    Ezentúl Eneff-uwu stb minden egyes " kényes"kommentje ide legyen linkelve szerintem. Pontosabban ti is linkelhetitek mert nem mindig vagyok a topicban. Most már látjuk van moderátor és dolgozik, és ha kell látod banol is. Ez remèlheőleg elég visszatartó erőnek bizonyul.
  • kissssss
    #1236
    azért röhejes hogy az ilyen ürutazós sziriuszról jöttünk burkolt troll marhaságok megmaradhatnak ott míg a sima káromkodások és trollkodások törölve vannak.

    (sumér származás,jézus magyar volt hülyeségekről meg már ne is beszéljünk XD)
  • Tetsuo
    #1235
    Nem fogom linkelni az összes hozzászólását, te is tudod, hiszen ki lett fejtve hogy minden hozzászólása rombolja a topikot, amiből elég sok van... ;-)
  • DantesHUN
    #1234


    De tessék ,ahogy kérted akkor konkrétan a probléma:
    A topic szabályzata szerint ha valaki nem tesz a hozzászólásába forrást, törlésre kerül, valamint személyeskedés tilos.
    Aha. Jó pár hozzászólásomat és másokét is csak azért törölte mert nem tetszett neki. Semmi trollkodás semmi személyeskedés nem volt benne, sőt könyvekre! hivatkoztam forrásként, és törölte. Állandóan. Erre hogy adjak linket ha egyszer törölte? És nem a sértettség beszél belőlem. Mások is igazolják a dolgot.

    Amit konkrétan tudok linkelni is: Bezzeg a haverjainak nem kell semmilyen szabályt betartania. Nekik nem törli ha nincs forrás, nem törli ha személyeskedés van benne.
    Név szerint, hozzászólás számmal meg adom:
    ahddub fórumozó: 5066, 5060,5057, 5054, 5041, 5070,
    Tetsuo: 5059, 5104,

    Ezek mind mehetnek, sőt a házigazda szerint ők az értelmesen kommunikáló hasznosakat hozzászóló fórumozók. Míg ezzel szemben ha olyan dolgoról írok, a szabályokat betartva ami nem szimpatikus Zenty-nek törli. Konkrétan: ha a finnugor rokonság mellet érvelnék, minden személyeskedés nélkül akár fél tucat könyvre hivatkozva:azonnal törli. A fentiek, maradhatnak, és vígan lehet személyeskedni, trollkodni szétcseszni az egészet, a házigazda buzgó asszisztálása mellet!

    Na, elég konkrét voltam?

    És rohadtul nem a sértődés beszél belőlem. Legyen olyan házigazda aki mindenkit kivág a bánatba ha kell, csak legyen pártatlan, ne legyen kettős mérce!
  • j0nNyKa
    #1233
    linkelted őket ide?