1656
1231mod2kep2.jpg
Elég, ha a reklamált topic címét linkeled, a hsz. számát pedig kiírod!
Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra), és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel.
A privát üzenetekkel - mivel nem tudják elolvasni - nem foglalkoznak a moderátorok, ne panaszkodj miattuk.

Mielőtt ebben a modtopicban folytatnád a veszekedést, !! KLIKK IDE !!
  • Tetsuo
    #1232
    Itt nem a lenyugvásról van szó, hanem nem lehet használni egy topikot!
    Láttad már az említett topikot? Ovastad Eneff hozzászólásait? :-O Mert akkor számodra is egyértelmű lenne.
  • Tetsuo
    #1231
    El vagy tévedve!
    Veled senki nem akar vitatkozni. A házigazda dolga lenne rendet tenni, de erre lehetősége sincs, mert nem tud tiltani sem.
    Aki nem illik oda, a közösségbe, azt ki kell tiltani, különben trollkodás meg flame a vége.
    Bizonyítani fórumon és néhány hozzáaszóláson keresztül elég nehéz, főleg úgy, hogy az ajánlott irodalmat sem ismered, csak nyomod a sablonszöveget az iskolából... hiszen pont az a topik témája, hogy hivatalból elnyomják az igazságot és kevesek ismerik vagy vélik azt ismerni.
    A vélemények ütközése, igazi vita sajnos nem működött, mert a hivatalos álláspontot képviselő (nagy többség) egyetlen érve az volt, ők a hivatalos álláspontot képviselik azután meg jött a személyeskedés... vagyis érvelési hibákból állt a "vita" nem építőjellegű diskurzusból.
    A fenti problémák pedig az SG moderátori rendszere ill. a csonka házigazdai jogok miatt van, amit reméljük, sürgősen orvosolnak.
  • j0nNyKa
    #1230
    most én itt látok 2 szembenálló felet, egyikben valszeg nagyobb trollok, másikban meg nagyobb hülyék, akik foglalkoznak a trollokkal
    namost:
    - igen kevés az aktív moderátor már pont a fajtátok miatt, kb én fogok veletek csak foglalkozni
    - viszont erre a fröcsögésre túl sok energiát én sem szánok
    - ergo ami történni fog, hogy vagy lenyugszotok magatoktól, vagy repül mindenki
    - nyilván a troll bandának ez elfogadható, ők nem fognak változtatni
    - a másik banda ha akar még fórumozni, változtat
    - minden további az aláírásomban

    - jelezném, hogy már működik a rendszer, ami 20 büntetőpont után kirak a faszba véglegesen, ez a résztvevők egy részénél (mint eggyel lentebb is látható) játszik is már a régi pontok miatt
  • Zero 7th
    #1229
    Az egyrészt senkit nem érdekel, hogy miért hoztad létre a topikot, másrészt elég aljadék gerinctelen eljárás úgy "vitatkozni", hogy az ellenvéleményt kitörlöd a gecibe.

    Mivel egy ilyen házigazdátok van, az egész topik egy maszturbálószakkörré alakult, ahol körbe kiveritek egymásnak kb 5-en, mindenki más, aki meg közbeszólna, hogy totál el vagytok szállva a kis belterjes fantáziátokkal, az törölve van.

    Sokkal lejjebb nem nagyon mehettek emberileg, igazi szarrágó takonygerincű banda vagytok.
  • Zenty
    #1228
    Ilyet biztos, hogy nem mondtam pláne az őstöri topicban nem. Egyebkent egyre viccesebb hogy miket találtok ki :)) viszont én már meguntam, nem fogok reagálni a hülyeségekre. További jó trollkodást a moderátor topicban...
  • Eneff
    #1227
    #1176
    #1178
  • Tetsuo
    #1226
    A magyar őstörténelem topikot az utóbbi hónapban Eneff és Uwu420 b@ssza szét.
    Az szomorú, hogy a házigazdának nincs joga tiltani efféle troll szerencsétleneket, akik csak azért járnak be, hogy romboljanak.
    A topikot azért hoztam létre, hogy értelmes beszélgetés follyon, nem feltétlenül liberális (mindent, minden bolond elméletnek teret engedő) módon.
    Ideje lenne lépni "kedves" moderátorok...
  • Zero 7th
    #1225
    Apró szépséghibája az öntömjénezésednek, hogy mint kijelentetted feketén fehéren, ebben a tudományos topikban szent küldetésednek tekinted, hogy a hülyeséget terjeszd.

    Már önmagában ezért ki kéne hogy basszanak innen, mint macskát szarni.
  • Zenty
    #1224
    Nem fog linkelni mert nem is tud, mert mese amit mond. Egyszerűen a kibanolt 1-2 ember megvan sértődve és bosszúra szomjaznak. Tudod az a menő sg-én hogy ujra regelnek és utána csinàlják újra a feszkot és gyűlölnek minden moderatort és házigazdát aki nem enged meg mindent. A tudományos topicban én vagyok az egyetlen házigazda aki talán nem csak dísznek van, és ezert nem is vagyok népszerű az ilyen kibanoltak körében, azt most kampányolnak viccesen :)) Ennyi röviden a történet.
  • j0nNyKa
    #1223
    kuss legyen mindent jól csinál, diktátorkodhat, rá a szabályok nem vonatkoznak. Ne panaszkodj többet.

    egyébként linkelj konkrét hszeket, ne várd el a moderátoroktól, hogy végigolvassanak Xszáz hozzászólást
  • DantesHUN
    #1222
    Azért legalább reagálhatnátok, ha már ír ide az ember...de újra leírom, Zenty nevű fórumozó aki házigazda a A magyar őstörténelem topic-ban nem hogy nem megfelelő házigazda, ő maga szegi meg a szabályokat. Nem ez lenne a módja a bejelentésnek? Nem tudok linket adni, mert az egész topic-ról van szó, összeségében.

    De ha ti másként látjátok, akkor...basszus, nagy kérés volna annyit válaszolni: kuss legyen mindent jól csinál, diktátorkodhat, rá a szabályok nem vonatkoznak. Ne panaszkodj többet.

    Elolvassa ezt egyáltalán bárki? Minek van ez akkor ha a problémákra, panaszokra nem is reagáltok? Ha egyesekre nem vonatkoznak annyira a szabályok?
  • Zenty
    #1219
    Ez az uj reged? Hányszor is banoltak màr téged a "hiteleséged" miatt is?
  • DantesHUN
    #1218
    Zenty nem alkalmas házigazdának a Magyar őstörténelem topic-ban.

    És ezt hivatalos panasznak szánom. Nem vitának, flame-nek. Nem azért mert nem tetszik Zenty pofája. Erre való ez a topic nem? A problémákat bejelenti. Hát az eléggé probléma ha házigazda teljesen alkalmatlan.

    Az előbb leírtam hosszan, hogy miért nem és jó pár hozzászólást akartam idézni, amiknél ő maga sem tartja be a szabályokat...csak erre az oldal kiírta, hogy biztonsági okokból én nem linkelhetek be még semmit. Így most nem tudom az adott hozzászólásokat megmutatni.
    Lényeg: A Zenty-nek nem tetsző hozzászólásokat törli. Akkor is ha semmi szabálysértés nem volt benne. Többször előfordult, hogy valaki, többek között én is, beírt egy adott dolgot, a topic szabályzatának megfelelően könyvekre hivatkozott, és...Zenty törli. Minden ok nélkül, majd azt hazudja, hogy ez meg se történt. Ezt persze nem tudom bebizonyítani, mert amit sunyi módon kitöröl az már nincs meg, ügye.


    A másik dolog: házigazdaként Zenty bezzeg a haverjainak mindent megenged. (az előbb erre akartam példákat hozni, de az oldal nem engedte hogy hozzászólásokat linekeljek) például rakás off hozzászólás, rakás trollkodás, személyeskedés, sértegetés. Ez mind maradhat, ezeket nem törli. Mint ahogy a haverjaitól azt sem várja el, hogy bármit is alátámasszanak. Tőlük nem követel forrásokat. Aki viszont nem Zenty haverja, és nem neki tetsző dolgot ír, azt törli akkor is ha forrásokra hivatkozik!

    Hogy van ez? Az egyik félnek nem kell semmilyen forrásra hivatkoznia, és maradhat, a másik felet meg akkor is törli ha forrásokra hivatkozik?

    A házigazdának mióta lehet kettősmércével mérnie?! Tényleg, kérem valamelyik admin, vagy moderátor reagáljon.

    Aztán, ez egy vitatott téma, maga a házigazda íratta ki ügye a fejlécbe, hogy normális vita legyen a témában. Aha, és éppen Zenty nem tartja ezt be. Konkrétan, ügye arról van szó, ez az ősmagyar téma- Ősmagyar témában a házigazda az MTA finnugor álláspontot alátámasztó hozzászólásokat szinte mindig törli. Nem úgy kéne hogy minden elmélet megengedett ?!

    Nem az a vita, hogy minden fél beírhatja a maga elméletét?!
    Az milyen dolog, hogy a házigazda kijelenti: ezt az elméletet nem lehet. Tilos, aki a MTA álláspontját írja be, kikiálltja trollnak és törli. Ez milyen eljárás? És ismét, bezzeg a haverjainál a személyeskedést, trollkodást, off hozzászólásokat eltűri,sőt időnként mint hazigazda Zenty jár élen ezekben!


    Tehát én csak azt kérném, hogy valamit reagáljatok már. Vagy szerintetek azt lehet, hogy a házigazda önkényeskedik, kettős mércével mér, van akiknek semmit se enged meg, másoknak mindent megenged, ő maga sem tartja be a szabályokat. Ez így rendben van? Aki házigazda kiskirálykodhat( Mert akkor én is szeretnék kiskirály lenni) És nem vitatkozni meg balhézni akarok, csak szeretném ha végre, az oldal adminjai moderátorai reagálnának valamit, és elmondanák hogy mi van! Hogy van ez az egész?!

    Ott van a haditechnika topic. Nem tudom ott ki a főnök, de ott rend van, Nincs se vita, se off, se trollkodás, se anyázás, rend van. Nem lehetne a Ősmagyar témához is, egy ilyen házigazdát kinevezni, aki nem elfogult, nem mér kettős mércével, és betartatja mindenkivel a szabályokat?
    Nem hinném ,hogy a rend és egy nem elfogult házigazda túl nagy kérés lenne!
    Tehát újra csak kérem, hogy valamit reagáljatok, mondjatok valamit. Bár tartok tőle semmi foganatja nem lesz, legfeljebb majd én leszek kitiltva megint Zenty meg...azt tesz Ősmagyar témában amit csak akar.

    Egyébként mindkét oldal ugyanúgy elveveti a sulykot én is, tiszta kocsma szint az egész, de épp ezért kéne egy olyan személy házigazdának, aki betartatja a szabályokat és nem elfogult! Szóval, még egyszer újra kérem, az adminokat, hogy valamit válaszoljatok srácok: ez nem így kéne ennek működnie? Zenty kiskirálykodhat, vagy egy normális elfogulatlan szabályokat betartató házigazda.

    Nos, remélem kapok valami választ, újra kérem, és tegyetek valamiféle rendet. (ha meg nem, akkor azt jelenti, hogy mindenki nyugodtan széttrollkodhat mindent, személyeskedhet anyázhat, stb?)
  • Zenty
    #1217
    Erre ment
  • Zenty
    #1216
    Szerencsére mint semmit sem nem te döntöd el ki alkalmas házigazdának. A masik te akit ezerszer már banoltak innen a fórumról ne rinyáljon, hogy miert nem trollkodhat
  • uwu420
    #1215
    Az a több száz hsz-amit aktív pártkatonai szolgálatod közben eltüntettél nagyon is valós.
    Tökéletesen alkalmatlan vagy házigazdának, hozzád képest remark korrekt ember, pedig mindenki tudja mit művelt az NWO topikban. Meg lehet nézni mi maradt belőle...
  • uwu420
    #1214
    Téged a fórummotor se szeret, elnyelte a hsz-edet XD
  • Zenty
    #1215
    Mellesleg kérném a moderatort , hogy állítsa le uwut itt is. Ha lelki problémája van, vagy képzelt sértettsége, vagy feltunősködési viszkedettsége trollkodva akkor uwu420 ne itt nyilvánítsa ki és máshol sem. Lehet ezt privátban és saját magában is lerendezni.
  • Zenty
    #1214
    Ah anyázás nem számít témànak és linknek sem és te színre csak ezt műveled. Elég elolvasni a teljes topicot és látható, hogy vinyogáson kívül másra nem vagy képes
  • uwu420
    #1213
    Szoktam adni linkeket amik cáfolják a felvetéseiteket.
    Amit mocskolódásnak hívsz az a szín tiszta igazság. Tudom hogy sértő, de így van, tényleg a szellemi társadalom alsóbb rétegei alkotják a rajongótáborát az áltudományos eredettörténeteknek. Az is tény, hogy ezeket szélsőjobboldali hátszéllel terjesztik, és a kevésbé művelt rétegeket célozzák, ezt sajnos nem lehet megkerülni.
  • ManoNegra
    #1212
    Ami azt illeti, a házigazdai tevékenységről nekem is mások az elképzeléseim. A magyar őstörténet kutatásban nem lehet a finnugor kérdést megkerülni, ha érvelsz mellette, vagy linkelsz, az a témához tartozik, akár tetszik valakinek, akár nem. Csak sajnos ismerve téged, nehezen tudom elképzelni, hogy kizárólag tudományos megközelítésből szólsz hozzá, sokkal inkább a másik vegzálása, leszólása, cseszegetése motivál. Így pedig azt kell mondanom, hogy ha az ináff féle szarhalmazt mi legitimáljuk, akkor ti pedig a mértéktelen törlést, ami a romboló tevékenységetekkel együtt jár...

    Ahhoz meg, hogy mihez szólok hozzá, neked nincs közöd!
  • Zenty
    #1211
    Te nem linkelgetsz hanem mocskolodsz. Nem csak a topic de az sg szabályzatát sem tartod be. Ugy hogy nincs mire fel dumálni. Lapulni viszont jogod van.
  • uwu420
    #1210
    Ez nem igaz, amiket én linkeltem annak töredéke sincs meg.
    Egyébként meg mit csodálkozol? Vita helyett töröl mindent a házigazda ami cáfolja a neki tetsző elméleteket.
    Amit Eneff csinál azt gyakorlatilag ti tettétek legitimmé. Ő csak linkelget ugyan olyan áltudományos blődségeket mint ti.
    Vitázni nem szabad mert törlik, más baromságot írni nem szabad mert törlik, akkor mit szabad? Megkérdezzük Zenty-t tetszik-e neki mielőtt írunk?
    Mit érdekel téged ki mit ír oda? Úgyis törölve lesz akkor meg nem mindegy? Mi szeretünk írni, ő meg szeret törölgetni, neked meg semmi közöd hozzá.
  • ManoNegra
    #1209
    Mégis mi a problémád pontosan? A finnugoros linkek ott vannak bent a topikban, senki sem bántotta őket. Ellenben a szíriuszi agymenést és a szorgalmas agyhalottat aki propagálja, nyugodtan el lehetne küldeni a Banamákra...
  • immovable
    #1208
    +1
  • uwu420
    #1207
    Már az is túlzás hogy házigazda vagy.
    ezt töröld ha tudod XD
  • Zenty
    #1207
    Azert több mint undorító, hogy a moderátori topicban is itt trollkodhatsz. Ha moderátor lennék azert ezt nem engedném.
  • uwu420
    #1206
    Bocsáss meg, hogy kimondtam azt hogy finnugor elmélet.
    Hiába vergődsz, úgyse fogod tudni meghamisítani a történelmet, még ha a kis trollfészkedbe minden szikráját eltaposod a tudománynak akkor sem :)
    Törölgessél csak, ennyit tudsz.
  • Zenty
    #1205
    Igen befejezthetnéd a trollkodást a topicban eneff-el együtt
  • uwu420
    #1204
    Magyar őstörténelem #5317
  • uwu420
    #1203
    Van itt valaki aki házigazda jogot tud adni/visszavonni?
  • Zenty
    #1203
    hülyézés
  • qtab986
    #1202
    Haditechnika topik, #64866 kommentem kérem törölni.
  • SHADOWEYES7
    #1201
    [szin=red]Elég, ha a reklamált topic címét linkeled , a hsz. számát pedig kiírod! Ha házigazda szeretnél lenni, kell a topic neve és linkje, a jelölt neve és linkje (az adatlapra),és azok a hozzászólások, ahol a jelöltet elfogadja az adott téma közössége. Ezeket írd be ide, és pár napig várj türelemmel. [szin]
  • Strahd_
    #1200
    Lenne egy moderator keves es eltavolitana a Kozel Kelet Topickbol a hozzaszolasom?

    http://sg.hu/listazas_msg.php3?id=1199870332&no=11319

    koszonom
  • immovable
    #1199
    Minő bölcselet. :DD
  • Zero 7th
    #1198
    Amikor már a modi topikban sem bírja ki, hogy ne reatardáltkodjon, akkor nem érdemel már egy bannt a picsába?

    Csak úgy érdeklődöm...
  • hihy
    #1197
    Nem akarom ezen topicon folytatni az eszmecserét, de te semmilyen értelemben nem reagáltál a hsz-eimre.

    Mielőtt megszólasz nem mérlegelsz, és ezzel többet ártasz az "ügynek", mint gondolnád.

    Az SG-t pedig a hatalom szeme elé nyomod.
    Lelked rajta.
  • Nemzsidó
    #1196
    Én elég messzire visszavezettem a családfámat -bár bizonyára ez sem jelent túl sokat származástani értelemben-, mégis a számomra belátható időn belül ilyen értelemben "tiszta" vagyok.
    Egy etnikai csoport, ha több mint hétezer nem kevert génállományú egyedből áll, meg tudja őrizni eredetiségét. Ehhez azonban az is kell, hogy idegen! betelepülők, vagy háborúk más rasszhoz tartozó katonái ne rontsák le, ne hígítsák fel ezt az etalont. Valahogy nálunk ennek veszélye sokáig (talán most sem) nem állt fenn, a minket meghatározó gének erőteljesen ma is megvannak.
    Az én beírásaim lehet valakiknek fájnak, de ez itt valóban nem amerika (nem "népolvasztó" tégely/téboly/). És igen, a magyarok szeme elé is akarom tolni az SG-t, meg a nem magyarok szemét is "ki akarom szúrni" vele. Egyik esetben a nemzeti öntudatra való ébresztés a célom, míg másikban az, hogy lássák "azok", vannak még "vérmagyarok", kik nem hallgatnak, nem hallgattathatók el, s nem is bégetnek a nyájjal. A nyájat megnyírják (sarcok), később kinyírják. De ebben a nyájban -mert ez Noé/Utapistim/Manu/Deukalion nyája-, úgy ahogyan a magukkal vitt állatoknál, az emberek között is vannak "oroszlánok", tudással és erővel felruházottak, királyok. E királyi nép ma is létező, s nem is kellett kiválasztani, kiválasztottak anélkül is, mégha nagy részük nem is tud róla. Bennünk a csíra. Ha kissé "szennyezett" is, ha kihajt, s szárba szökken, a minta megmarad, s újra teremni/teremteni fog. Jó fa jó gyümölcsöt terem, s hiába a másító-, a sémítő(semmítő) szándék, tisztulni kezd.
  • hihy
    #1195
    Jobbiknál most jött rá egy atyafi( már megint), hogy bizony ő sem turbómagyar.
    Nehogy te is így járj.