159
  • faragoogle
    #79
    sziasztok!!!
    lenne egy kérdésem!
    van x360 on hozzá GTA IV és Gears 2 mindkettőt végigvittem már
    a Gears 2 ben van egy ilyen "multiplayer szimulátor" ha szabad annak neveztem csak nem emberek ellen hanem a gép ellen játszunk
    de láttam olyan Gears 2-s videót ahol a Gridlockon (tudjátok Gears 1 es pálya,autóroncsok stb van)játszottak. És az lenne a kérdésem hogy azt hogyan lehet megszerezni vagy feloldani?? mert ott a helyi többjátékosba (multiplayer szimulátor) nincs ilyen pálya hogy Gridlock csak a 10 alap pálya van
    segítsetek srácok aki tud!! légyszi tegye meg nekem!!
    előre is köszi :D
  • Pilutika
    #78
    nagyon jó videó lett
  • Barnez
    #77
    [moderálva]
  • Pilutika
    #76
    nekem ien gondom nem volt hálisten:) beraktam és alapból magyar volt
  • Neogan
    #75
    Tárgytalan, a Locale mmenüpontban kellett magyarra váltani. Azért logikusabb lenne a játék menüjéből választani, de most már jó. :)
  • Neogan
    #74
    Hogy állítottad át magyarra? Opcióknál ilyen beállítást nem találtam. Vagy a box menüjében kell a locationt állítani?
  • Pilutika
    #73
    wazzeg:D minek neked ennyi konzol?
  • Hober Mallow
    #72
    nagyon jó.Meg ps3,wii melett jól mutat a box:P
  • Pilutika
    #71
    akkor kiráyság :D jó játékot:D tetszeni fog, én most visszem már 3.jára :D
  • Hober Mallow
    #70
    Megvan.a porfilt is magyarra kelett:)
  • Pilutika
    #69
    ja nekem is magyar nyelvü. de én nem állitottam semmit. alapól magyar volt.nézd meg az opcioknál
  • Hober Mallow
    #68
    Emberek pl help.most kaptam egy boxot és mellé a GOW 2 őt biztos hogy a magyar feliratos verzió de ha a feliratot bekapcsolom eleve angolt rak be:(
  • Pilutika
    #67
    a fürészest nem löni kell, amikor oda ügrik akkor fürész párbajt kell vele zuzni..párszor lenyod és megvan
  • Pilutika
    #66
    végig toltam...nekem a gow1 vége sokkal jobban tetszet..meg kicsit untam már hogy foytona földalat vagyok...
  • norfeus
    #65
    én azt a férget a királyno palotajában?motorfurésszel jon meg azokat a kis robbano izéketkuldni rám,lovom pedig de mintha el se találnám...
  • diamond35
    #64
    adjameg valaki a címét felveszem livera és majd game-lünk majd ha lesz megint elő fizetésem GOLD-ra :)
  • gyuri12
    #63
    Lövöd a kék csápokat,aztán ha néhányat lelőttél,akkor kinyílik a "torka".
    Oda dobálod be a gránátokat.;)
  • norfeus
    #62
    azt a bazi nagy halat hogy kell kinyírni?gondolom gránátot kell dobni a szájába,de...hova pontosan mert én beledobálom de semmi!pont kozépre kell dobni?
  • AntiHero
    #61
    X-Ray Dog - Here Comes The King
  • Morphin
    #60
    mi a szám címe ami a háttérben megy??
    amúgy milyen a game,izgalmas? elsővel nem játszottam még
  • AntiHero
    #59
    csináltam egy kis Gears of War 2 muvit:
    (igazából launch trailer vágva, új zenével)

    gears of war 2 - here comes the king
  • gizzda
    #58
    Egyszerüen nem tudok itt tovább menni ..... váááááááá
  • Ewergo
    #57
    Az csak a vége fele de nem a vége. :)

    Én azon paráztam, nehogy kiirtsuk má teljesen ezeket a sóská...ö sáskákat mert akkor Lehet nem lesz 3. rész? :(
  • deep
    #56
    Hát ebben a topikban nem számítottam ilyen üzenetre. Nyomogasd gyorsabban azt a gombot...
  • gizzda
    #55
    Sziasztok....

    Elakadtam ...azt hiszem a vége fele.... egy oszlopos csarnokban ....valami fő ellenséget kellene kinyírni de mindig szétfürészel darabokra.... nekem meg csak azt mutatja hogy nyomjak "B" gombot...de másodszorra mindig ki nyír....

    Tudna valaki segíteni...előre is köszi
  • Evogordon
    #54
    Nincs valakinek eladó gow2 9k + pk-el?
  • Evogordon
    #53
    Ja mondjuk nagy esély van rá mert havernak a kínából vásárolt fable2 is magyar feliratos köszi.
  • trogerzsiger
    #52
    az lesz. Van benne. asszem.
  • Evogordon
    #51
    Sziasztok
    Nem tudjátok ha külföldről veszem a gear-t akkor is magyar feliratos lesz?
  • algor91
    #50
    igen egy nap, nálam a megjelenése napján :)

    most, (másodszor lassabban haladok, mivel sok játékkal játszok :) ) insane módban játszok :)

    ja és akkor senkitől nem kellett semmihez segítséget kérnem csak a játékkal foglalkoztam úgy 8-10 órán keresztül :) egy szünet azért volt mármint azon a napon pár óra szünet, és így kijön 24 órából max8-10 óra játék :) , az első rész is nagyon jó volt/és még mindig nagyon jó :) remélem lesz még pár része
    de most viszlát, mert megyek egy kicsit más helyre, mármint:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    prepareforthefuture :D gondolom érthető :)
  • porkesz
    #49
    Egy nap alatt végigvittük!:)
    De mandjuk ugyan ez elmondható a Halo 3ról is:)
  • davidka003
    #48
    Gears of War 2 videóteszt gamestar
  • Istencsászár
    #47
    Egyik főboss sem nehéz, nem is ez a lényege azoknak, hanem a monumentális látvány...
  • Istencsászár
    #46
    3 nap alatt, mert nem lehet abbahagyni:)
  • PoisonChihuahua
    #45
    Egy hét alatt kipörgetted?
  • porkesz
    #44
    A második részt is kivégeztem! :)
    A játék szerintem elég jó csak a végén a főellenséget szerintem a 2 éves unokaöcsém is meg tudta volna ölni! :)
    Próbáljátok ki a hord mod-ot, nagyon kemény :)
  • Grizzly4x4
    #43
    Egymás után lődd hasba vagy hol őket és akkor megpurcannak, ja és elég egy lövés egy dögnek legalábbis nekem elég volt de ennél a résznél én is szoptam
  • Victor1103
    #42
    Ez a játék idáig egy mestermű!Így nálam már ez első három az idei évben a Fallout 3,Dead space és a Gears 2 lett.Valaki aki tolja nem jutott már túl ezen a részen?Kéne egy kis segítség mert totál nem tudom hogy itt mit kell csinálni:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Volt a havas pálya Act3-ban ugye amikor a Kentaurt kell vezetni.Utána jön egy barlangrendszer és ott mikor lezuhanok egy szikláról a verdával az lefullad+elmegy az áram benne.Erre jön 3 Corpser(a nagy dög pókok) és az egyikre hiába lövök akárhogy mindig ráugrik a kocsira és kinyír.Itt mit kell csinálni hogy túljussak?Köszi
  • ajem kisa
    #41
  • trogerzsiger
    #40
    Nálam van egy cog tag :D :D :D :D