137
  • Hurkabogár
    #17
    Ekkora baromságot... Miért lenne kevésbé jogos attól a kritikám, hogy még az életben nem rendeztem filmet?
    Pontosan tudta a két rendező, hogy mekkorák lesznek az elvárások, hetekig azzal kampányoltak, hogy szerintük (is) milyen gyengére sikeredett az első rész, de sebaj, mert ők tisztelik és imádják a klasszikus sorozat részeit és majd ezekhez méltó folytatást készítenek. ROTFL.
    Ehhez képest a költségvetésre hivatkozva készítettek egy jutyúbra való, látványtalan fan made video-t úgy, hogy egy az egyben loptak el jeleneteket az előző filmekből.
  • debut12
    #16
    Jézusom. Én ekkora ultra gagyi filmet még életemben nem láttam!
    Filmnézés közben inkább azon gondolkodtam, mi lesz az e heti tennivalóm.
    "AvsP2 nem sokkal gyengébb egy közepes lényfilmnél és simán lenyom egy tockost az első résznek" Ezzel azért vitába szállnék. Az 1 fényévekkel jobb volt!
    Ha egy mondatban kellene jellemeznem eme alkotást, akkor kb így nézne ki.
    Nem egy Alienes filmet láttam, hanem egy filmet, amiben Alienek rohangáltak!
    Ezek után remélem nem lesz 3. rész.
  • sziklaszirt
    #15
    Igazad van Ginos ha ennyi szakértő van.
    Miért nem ők jelentkeznek a rendezői posztért a 3ik epizódban?
  • Ginos
    #14
    Úgy bírom mennyi "szakértő" van,miért nem ezek rendeznek filmet tudják mi kell a jó filmhez,akkor tuti siker lenne nem?
  • Dude64
    #13
    Szánalmasan gyenge film. Mielött beültünk a moziba tudtuk, hogy nem kell sztorira számítani, nem lesz nagy színészi játék vagy remek forgatókönyv. De minek is? Darálás az lesz. Látványos harcok, gizda jelenetek. Hát nem (azaz talán 1-2 van az egész(!) filmben). Ez egy Zs kategóriás rettenet dollártízmilliókból. Rohadtul nem lehet látni semmit az akció jelenetekből plusz tele van ökörségekkel az egész -plusz a fennt említett hiányosságok. Az utolsó 10 perc meg inkább valami Mel Brooks filmbe illene. Az első jobb lett, pedig az is mocskosul béna. Sokkal több van a témában. Pénzt nem ér.
  • schrank
    #12
    ennek a filmenek adok egy 2/5-öt amiből 1 azé mer film 1 meg azé mer szinkronos
  • narumon
    #11
    Gyerekek! Én úgy örülök hogy nem moziban néztem meg, valami kisördög ezt súgta belül, hogy ezt otthon kell nézni mert nem ér pénzt. És milyen igaza lett a kisördögnek.
  • PrisonMan
    #10
    Jesszus, ez a kép Ennyire gagyin megcsinálni [ezt a jelenetet/képet], két ember jelmezben..
  • winnie
    #9
    "elért 120 milliós bevétel azért jó indok egy esetleges 3. rész készítésére mivel, hogy a költségvetést jócskán behozta...."

    az, hogy mennyit hozott külföldön, az a költségvetésnek nem jelent semmit. a nemzetközi bevétel nem a gyártóé, hanem az ottani forgalmazóé, plusz az ottani moziké. a bevételből a stúdió az amerikai pénz nagyjából felét látja. (plusz a nemzetközi forgalmazási jogokért kapott pénzt, amelyek bevételfüggetlenek)
  • NEXUS6
    #8
    Számomra a lényes ürhajós lödözös hardkór scifi 10 évvel ezelött a Starship troopers-szel meghalt. Hihetetlen, hogy most amikor egy család összedob pár hétvége alatt egy cg animációs filmet akkor a hivatásosoktól is kb olyan szint tellik -bocs Dönci & Huba!;(((
  • Gabo
    #7
    Az egészben az a legszomorúbb, hogy az AVP-ből tőlünk nyugatabbra jóval a filmek előtt volt egy remek képregény sorozat, ami elég szépen megalapozta az AVP sci-fi világát. A PC-s FPS-ek is erre építettek.
    A film készítőinek és a forgatókönyv íróknak elég lett volna erre támaszkodni és össze lehetett volna hozni egy elég korrekt sci-fi/horror filmet. Ehelyett sikerült egy újabb hálivúdi nyáltengerrel eláztatni az egészet... :o/
  • gyuri12
    #6
    én szeretem az alieneket is, a predatorokat is,de ezt a moziba semmiképp sem nézném meg
  • immovable
    #5
    Uwe Boll film lett...ennyi
  • CaptainRumi
    #4
    Az amerikai bevétel lehet, hogy csak 40 misi, de az egész világon elért 120 milliós bevétel azért jó indok egy esetleges 3. rész készítésére mivel, hogy a költségvetést jócskán behozta....
    De viszont a 3. résznél már elgondolkodnak azon, hogy pár ujjonc rajongót vagy esetleg olyasvalakit ültetnek a rendezői székbe aki ért is a témához.
  • mikloss
    #3
    Az eslő saokkl jbob vlot, de aétrt egeyzsr meg lheet nzéi
    (a 'helyesírás' direkt ilyen)
  • Hedgehunter #2
    Egyszer meg lehet nezni... Meg talan 2x is....
  • sziklaszirt
    #1
    Mindig is Predator fan voltam..
    De hát egy Alien vs Predator öszecsapástól nem is azt kell várni,hogy ki játszik hőst és ki hal meg a szerelméért stb típusú dolgok
    Meg valószínüleg azért készül tiniknek a film,emrt ők járnak a moziba gyakran...