95
monopoly-s háború
  • 5c0rp330n
    #15
    Az csak egy példa volt. Menj be egy kis sétára késő este a 8kerbe...
  • icepick16
    #14
    a szurkálós eset bárhol máshol megtörténhetett volna nem csak nálunk. sőt. szvsz történt is ilyen csak ahogy ők sem tudnak a mi esetünkről, mi sem tudunk az övékről. ettől függetlenül, örülök h most már egyre több ember foglakozik ezzel. ma már láttam az indexen is egy cikket róla :D
  • 5c0rp330n
    #13
    Nem rossz elgondolás, de én (főleg most) nem mondhatni, hogy büszke lennék az országra. Inkább óva intenék minden külföldit, hogy egy ilyen "elkúrt" országba tévedjen. Nekünk persze jó, ha ide jönnek, de nem biztos, hogy az ország büszkeségeivel fognak csak találkozni, és esetleg nem a jóhírünket fogják terjeszteni. Ők is találkozhatnak furcsa dolgokkal. Csak gondolj bele, ha például egy külföldi úriember belebotlott volna a Blahán a 12 éves szurkáló rabló cigány patkányba. És az csak egy ártalmatlan senki volt, vannak itt sokkal rosszabbak is, akik nem kispályáznak.
  • icepick16
    #12
    itt a link : monopoly
    remélem még sokan gondolkodnak ugy mint mi, akik lehetőséget látunk ebben
  • Max7
    #11
    főcímnek lehetne adni normális címet pl Monopoly Cyberháború és nem ilyen semmit mondó címet!

    Én támogatom hisz ha mi magyarok nem teszünk semmit azért hogy ismertek legyünk akkor senki...

    icepick16 mond valami elég ha egy játékba bekerülünk hiszen így is sokan ismerik meg a mi országunkat... támogatom a kezdeményezést!

    mostmár csak azt áruljárok el hogy hogy lehet szavazni? :)

    +fav
  • icepick16
    #10
    nah még dosz rá vagy 1000t meg a haverjaid is. és még cukrot is kapsz :D
  • degenerator
    #9
    dobtam egy szavazatot, kérem a söröm
  • icepick16
    #8
    nem értem h egyes embereknek miért nem érdekük az h ismerjék Mo-t. biztos azért mert ez jó reklám nekünk és ne adj isten idejönnek a turisták mert látták a játékban a parlament képét, és lehet h még pénzt is költenek itt, amitől fejlődhet a turizmus és egy magasabb szintre juthatna Bp. de ez mind rossz lenne ugye?
  • icepick16
    #7
    elég szomorú
  • Thanatos
    #6
    tényleg nem
  • icepick16
    #5
    http://www.monopolyworldvote.com/hu_HU/world
  • icepick16
    #4
    hadd kérdezzek vmit. láttad a szőkenős okosabbvagymintegyötödikest? ezzel a szavazással még több ember ismerhetné meg kicsiny országunkat. bár gondolom ezt téged nem érdekel
  • leho94
    #3
    link?
  • gabber_saviola
    #2
    fantasztikus
  • icepick16
    #1
    sziasztok. ma kaptam egy körlevelet a ziwiwen, amit általában helyből törölni szoktam, ám ennek a linkje a monopoly hivatalos oldalára mutatott. ott láttam h szavazni lehet különböző városokra, köztük budapestre, a mi kis fővárosunkra, hogy bekerüljön a legújabb játékukba. gondolom mindenki emlékszik még a klikkelős versenyre, amiben a japánokat nyomtuk le. hát ez hasonló. szavazzuk fel pestet h mindenki megismerje a mi kis hazánkat, szavazzuk be a top 20ba.