95
monopoly-s háború
  • icepick16
    #1
    sziasztok. ma kaptam egy körlevelet a ziwiwen, amit általában helyből törölni szoktam, ám ennek a linkje a monopoly hivatalos oldalára mutatott. ott láttam h szavazni lehet különböző városokra, köztük budapestre, a mi kis fővárosunkra, hogy bekerüljön a legújabb játékukba. gondolom mindenki emlékszik még a klikkelős versenyre, amiben a japánokat nyomtuk le. hát ez hasonló. szavazzuk fel pestet h mindenki megismerje a mi kis hazánkat, szavazzuk be a top 20ba.
  • gabber_saviola
    #2
    fantasztikus
  • leho94
    #3
    link?
  • icepick16
    #4
    hadd kérdezzek vmit. láttad a szőkenős okosabbvagymintegyötödikest? ezzel a szavazással még több ember ismerhetné meg kicsiny országunkat. bár gondolom ezt téged nem érdekel
  • icepick16
    #5
    http://www.monopolyworldvote.com/hu_HU/world
  • Thanatos
    #6
    tényleg nem
  • icepick16
    #7
    elég szomorú
  • icepick16
    #8
    nem értem h egyes embereknek miért nem érdekük az h ismerjék Mo-t. biztos azért mert ez jó reklám nekünk és ne adj isten idejönnek a turisták mert látták a játékban a parlament képét, és lehet h még pénzt is költenek itt, amitől fejlődhet a turizmus és egy magasabb szintre juthatna Bp. de ez mind rossz lenne ugye?
  • degenerator
    #9
    dobtam egy szavazatot, kérem a söröm
  • icepick16
    #10
    nah még dosz rá vagy 1000t meg a haverjaid is. és még cukrot is kapsz :D
  • Max7
    #11
    főcímnek lehetne adni normális címet pl Monopoly Cyberháború és nem ilyen semmit mondó címet!

    Én támogatom hisz ha mi magyarok nem teszünk semmit azért hogy ismertek legyünk akkor senki...

    icepick16 mond valami elég ha egy játékba bekerülünk hiszen így is sokan ismerik meg a mi országunkat... támogatom a kezdeményezést!

    mostmár csak azt áruljárok el hogy hogy lehet szavazni? :)

    +fav
  • icepick16
    #12
    itt a link : monopoly
    remélem még sokan gondolkodnak ugy mint mi, akik lehetőséget látunk ebben
  • 5c0rp330n
    #13
    Nem rossz elgondolás, de én (főleg most) nem mondhatni, hogy büszke lennék az országra. Inkább óva intenék minden külföldit, hogy egy ilyen "elkúrt" országba tévedjen. Nekünk persze jó, ha ide jönnek, de nem biztos, hogy az ország büszkeségeivel fognak csak találkozni, és esetleg nem a jóhírünket fogják terjeszteni. Ők is találkozhatnak furcsa dolgokkal. Csak gondolj bele, ha például egy külföldi úriember belebotlott volna a Blahán a 12 éves szurkáló rabló cigány patkányba. És az csak egy ártalmatlan senki volt, vannak itt sokkal rosszabbak is, akik nem kispályáznak.
  • icepick16
    #14
    a szurkálós eset bárhol máshol megtörténhetett volna nem csak nálunk. sőt. szvsz történt is ilyen csak ahogy ők sem tudnak a mi esetünkről, mi sem tudunk az övékről. ettől függetlenül, örülök h most már egyre több ember foglakozik ezzel. ma már láttam az indexen is egy cikket róla :D
  • 5c0rp330n
    #15
    Az csak egy példa volt. Menj be egy kis sétára késő este a 8kerbe...
  • icepick16
    #16
    inkább maradok a 11. kerben. az valahogy nyugisabbnak tűnik, bár a multkur mellettem nyirt ki egy csöves egy másikat :S
  • Rockynhooo
    #17
    inkább ne ismerjék meg kicsiny "országunkat" :\
  • icepick16
    #18
    igaz. nem kellenek a turisták. hát mit képzelünk, majd biztos idejönnek egy játék miatt? képzeld idejönnek és az neked is jó nekem is jó és nekik is jó
  • Rockynhooo
    #19
    én leszarom :D
  • icepick16
    #20
    inkább kockulsz egész nap ugye? azt sokkal könnyeb mint résztvenni valamiben ami akár hasznos is lehet
  • autoszimulator
    #21
    majd biztos a monopoly kockák fogják elterjeszteni a Hungary-t a világon. ahammmmmmmmmm
    számukra ez annyi lesz, mint ha valami kitalált név lenne..
  • Rockynhooo
    #22
    nem hanem pár éven belül elmegyek innen yo messzire..
  • icepick16
    #23
    mért nem mész most? mert egy senki vagy
  • icepick16
    #24
    TE IGEN OKOS! nem látod benne a lehetőséget? tudod hány monopolyt adtak el a világon? kb 160 milliót? szerinted mennyire jó reklám ez? mikor lát egy propaganda reklámaot 160 millio x 4 ember? (mert ugye többnyire családok veszik)
  • Rockynhooo
    #25
    szerintem vegyél vissza mert gyors a bannamákon találod magad -.-
  • icepick16
    #26
    miért? beköpsz? huuu de félek
  • Dragooon #27
    na azért szerintem budapestnek nem kell olyan óriási nagy kampány, bár ez csak magánvélemény.persze, nem árt, ha van, de pl. európában abszolút ismert és gondolom kedvelt is.

    egyszer láttam egy oldalt (külföldit, igen), amiben top10-szerűen fel voltak sorolva nagy városok, hogy hova érdemes menni/mit érdemes megnézni.
    és hát budapest volt a harmadik, azt hiszem, párizs, london volt előtte, róma és ezek meg utána...
  • birdo #28
    Sőt a mi ötvenforintosunk is versenyben van...arra is lehet szavazni.
    Jah, igen...A klikkelös verseny most is tart....
  • Max7
    #29
    Aki nem fogja fel annak mondom: ez is csak apróság de ezzel is bebizonyítjuk hogy foglalkozunk a mi magyarországunkkal és én örülnék ha pl a cégem benne lenne a monopolyban mert igenis kibaszott nagy reklám!

    Kis ország vagyunk és minden lehetőséget meg kell ragadni arra hogy tegyünk érte valamit!

    És igaz semmiféle bevándorlónak nics helye itt és most az egyszer talán helytáló kevésbé kedvelt politikus barátunk mondata: " el lehet menni, itt lehet hagyni magyarországot" szal mehetsz a politikusunkkal eggyüdt!
  • icepick16
    #30
    jol mondja max7. nagy reklám és ingyen reklám. csak annyi h minden map 5 percet rászánsz h felmész rá és szavazol egyet. ha más ország összetud fogni, mi miért ne tudnánk?
  • kissskitty
    #31
    Végre egy dolog amiben minden magyar összefoghat, amiben mindenkinek tényleg közös az érdeke!!
    Szavazzunk, mutassuk meg, hogy képesek vagyunk felkerülni arra a táblára!!
  • kissskitty
    #32
    Ja és lehet, hogy egy kicsit bonyolult a szavazás, egy kis segítség az egyszerűség kedvéért:
    http://nagyito.blog.hu/
  • lily03
    #33
    Nem hinném. Kicsi koromban én is sokat tanultam a társasokból. Mo. városai Monopolynk volt, na például abból...
  • icepick16
    #34
    van akit érdekel az ilyesmi és van akit nem. még jó h azok vannak többen akiket érdekel az országunk
  • icepick16
    #35
    ma már csak 32-ek vagyunk. ezt nem jó látni. sokkal jobb lenne, ha mindenki kirakná üzenőfalra meg ilyesmi
  • hellobello
    #36
    Van magyar oldala is a szavzásnak: http://www.monopolyworldvote.com/hu_HU/world
    Így talán egyszerűbb, és talán többen is fognak szavazni. Remélem:-))
  • koloncos
    #37
    Hát nekem eléggé esélytelennek tűnik h bekerüljünk az első 20-ba.
    De azért próbálkozni kell serényen!
  • masika
    #38
    felraktam énis üzifalra, naon jó lenne!!!
    sztem nem nehéz szavazni.
  • icepick16
    #39
    hehehe. már 31.ek vagyunk. már csak 11 kell. közel van ám mégis oly messze...
  • nagybek
    #40
    az a baj, hogy így sztem nem fog menni ez nem egy olyan dolog ami sok ember érdeklődését felkelti, ha valaki szavaz is akkor max jó indulatból vagy ilyesmi.. ide egy csomó fizetett nagy kampány kéne, sztem akkor lenne esélye ennek a dolognak, de minden esetre azért szavazzunk hátha mégis csoda történik és sikerül