95
monopoly-s háború
  • Max7
    #95
    Banyek.. van még esély! csak össze kell fogni!

    "A 20 legtöbbször nevezett városra való szavazás 2008. február 29-én kezdődik." tehát ha a top 20-ba belekerülünk akkor részt veszünk a második fordulóban amire már lenne időnk megnyerni!
  • Max7
    #94
    akkor lepődnék meg ha meghoszabítanák :D akkor tennék is érte hogy bejussunk de így :( túl későn csatlakoztunk ehez a projekthez :(
  • kissskitty
    #93
    Ez igaz, de már kár ezen bánkódni, két napig még tehetünk érte! Én a napi 10 regemmel a magam részéről megtettem amit tudtam, ha nem kerülünk be az nem az én hibám lesz az tuti!!
  • icepick16
    #92
    lehet bizni a csodákban, de ahogy a mondás is tartja: róma sem egy nap alatt épült. ha mindenki hamarabb összefogott volna, ha a média többet tett volna érte, talán már előrébb lennénk. így nem hiszem hogy bekerülünk, bár én továbbra is szavazgatok szorgosan
  • aloma
    #91
    Biztosan az első helyen vagyunk már
    Na de, tényleg, próbálkozzunk még, 2 nap alatt is lehet csodát tenni!!
  • johspeed
    #90
    2 nap!!!!!!
    Plusz leszedték az eredménytáblát! Pedig jöttünk fölfele! Nézzétek!
  • Max7
    #89
    11 nap van már csak hátra? ennyi idő alatt nagyon nehéz lesz elintézni hogy felpörögjünk :S a reklám még menne de mire mindenki elkezdene szavazni addigra lejár a határidő :S
  • Max7
    #88
    lehet hogy csak egy egyszerű forumot ndítunk saját domainel viszont arra kérek valakit hogy egy részletes leírást képekkel ilusztrálva csináljon amit btehetünk majd az oldalra! annyit kérek hogy csomagolja be (zip, ace rar) és itt küldje el nekem pm-ben! ha 10 megánál nagyobb akkor jöhet több részben is itt!
  • katakpult
    #87
    Ez igen! Végre egy normális reakció! Kösz!
  • Max7
    #86
    Én hajlando vagyok tenni ezért az érdekért! Ha valaki képes arra hogy egy cms rendszert öszeolloz kimondottan a monopolys cyberháború kedvéért akkor én elintézem a reklámot az oldalnak ami 100-200.000 egyedi látogatót jelenthet! Amire mindenképpen szükség van leírásra hogy hogyan kell szavazni hogy bárki megtudja csinálni egy forumra ahol jokat lehet beszélgetni és egy gyengébb designre! Én idő hiányában ezt nem tudom összehozni, de ha valaki érzi magát elég tökösnek a feladat elvégzésére akkor keressen emg engem és idelye megmutatni hogy ha egy ilyen faszság mint a "clickclickclick" képes volt örületet gerjeszteni a magyarok között akkor képesek vagyunk összefogni egy ilyen cél érdekében is!

    pm-ben itt megtaláltok!
  • icepick16
    #85
    eldobtam, de nem akar visszajönni. hát náluk nagyobb az összefogás mint nálunk :(
  • kismiki
    #84
    Hát igen.. Kijev, Riga első 10ben.. Budapest 32... ejjhajj
  • nagybek
    #83
    azt lessétek meg, ki az első!! eldobjátok az agyatokat!! Katt
  • kasokaa
    #82
    hát a Szilvia xD
  • icepick16
    #81
    és mi az első? :D
  • zsuzsukox
    #80
    Bocsi Halassboy, de nekem csak a második legfontosabb..:D
  • nagybek
    #79
    ez az?
  • Halassboy
    #78
    Tök mindegy hogy van kiirva, szavazni kell.. Ez legyen a legfontosabb dolgotok az életben:)))))
  • icepick16
    #77
    az a baj hogy itt kód is van meg reggelni is kell, és az már egyeseknek tul bonyolult. kellene egy kis ösztönzés. jó lenne például ha látható lenne, hogy egy adott városra hány szavazat érkezett. és nem csak a százalékos eloszlás
  • kasokaa
    #76
    lettek első 5?! nem is figyeltem
  • annabella2
    #75
    Ennyire lusták nem lehetünk már... Klikkelgetni bezzeg tudunk, de mikor tét is van... Pedig csak az első 20ban kéne benne lenni.. A lettek az első 5ben vannak.. Mi is megtudjuk csinálni.. Remélem..
  • kasokaa
    #74
    mondom, h kevés lesz, lessétek + az eredményt
  • makpadi
    #73
    hát régen szóltam hozzá de nem tudom mi lesz ebből, mert hát 35. hely elég gyatra... ugyhogy én nyomom a 12 reggemmel a napi szavazást dfe kíváncsi vagyok, hogy hányan vannak még igy..
    jobb lenne ha lennne vmi részletesebb kimutatás
  • icepick16
    #72
    azt nem értem h ebbe mért kéne belelőni 1-2 millát. a hirműsorok ingyen is bemondhatnák. ha az 50essel meg tudták tenni, ezzel mért nem? pedig sokkal több értelme van
  • kasokaa
    #71
    hát sztem az a kampány amibe nincs beleölve 1-2 millió legalább csak a reklámokba, az nem sokra megy, szóval jó, hogy mindenki így próbálkozik meg foglalkozik ezzel de sztem ez még mindíg kevés a többi országhoz képest, ha már csak a népességet nézzük meg.
  • makekx
    #70
    Ez a dupla/tripla/... emailcímes dolog nem hülyeség: alig nagyobb strapa, viszont ha mindenki csinálja, annyiSZOR több szavazat...
    A publicitás hiánya sztem is gáz: arra kéne rávenni az embereket, h ha le is sz@rják az egészet, legalább a hírét adják tovább, iwiw üzifalon stb.
  • kissskitty
    #69
    Majdnem egy hónap van még a végéig, addig csak megtáltosodunk Csak télleg minden nap szavazni!!!
  • icepick16
    #68
    biztos h azután lesz benne, hogy lezárták a szavazást. akkor meg nagy szomoruan elmondják, hogy bár közel voltunk, nem tudtunk bekerülni, blablabla
  • Old Joshua
    #67
    Egy dolog, hogy több dolgot, de a klikkelgetős cuccot csak azután ismerte meg a nagyközönség mikor már a második széria ment. Persze nyertünk is egyet kettőt :)
  • makpadi
    #66
    hát klikkelés az más de itt azért több dolgot kell csinálni... szóval nem is tudom mi lesz ebből de bizakodó vagyok a magyarság összetartásában..
  • hellobello
    #65
    Ma már hallottam a rádióban is róla, úgyhogy ne tessék aggódni! Még van 25 nap és addig még rengeteg minden történhet. Én bízom a magyarokban, a klikkelgetést is hogy felkapták, az 50-esünk is nyert és azokhoz képest ez sokkal nagyobb horderejű dolog! Tessék csak serényen szavazgatni!!
  • makpadi
    #64
    hát nem tudom, hogy szűrik e ... de fene tudja de, hogy előrébb nem jutunk ez tuti.. de m,it kellene tenni várom az ötleteket:)
  • Old Joshua
    #63
    És nem lehet, hogy mégis szűrik valahogy, csak mert nemigen jutottunk előrébb eddig, vagy csak nem frissitettek?
  • icepick16
    #62
    ip-t nem néznek. csak e-mail címet. minél több címed van annál többet tudsz szavazni ilyen egyszerű
  • makpadi
    #61
    igen egyet lehet egy email-el én inkább igy látom de monjátoik ha nincs igazam vagy egy ip.ről lehet egyet?
  • Old Joshua
    #60
    Ne mondjatok ilyet :) De nem úgy van, hogy napi egyet lehet szavazni?
  • makpadi
    #59
    nem baj lényeg, hogy ment nekem van 15 reg-em ugyhogy még most is csinálom de sztem ez a hajó már kezd eluszni csak a végét látjuk...
  • icepick16
    #58
    én akkor még javában pokereztem, ugyh csak ma reggel mentek világkörüli útra a voksaim!
  • makpadi
    #57
    na jol van akkor nem rajtad mulik de a helyezésbol, hogy lesz 20 azt nem tudom...
    sztem már az is nagy tény, hogy targyuk a lépést vagyis azér tmáshol tutit ahol a nayobb a lakosság ott többen szavaznak
    monjuk ma a rádióban is hallottam már,hogy még nyerhetsz is nem semmi:)ráálltak nagyon
  • Old Joshua
    #56
    Gratulálok :) Szavaztam igen, nehogy már rajtam múljon :D