95
monopoly-s háború
  • makpadi
    #55
    szvaztal már?mert akkor igazán jó a reggel én ma kb negyed egykor északa szavaztam szóval nagyon ott voltam:)
  • Old Joshua
    #54
    Én itt vagyok szép jóreggelt :)
  • makpadi
    #53
    na mindenki elaludt vagy mi van ma szavaztatok már???
    mi lesz irjatok ne álljon mega fórum..:)
  • makpadi
    #52
    hát sok kicsi sokra megy jhegyezzetek már meg egy is egy:)
    igy van ezért sok fóerumra be kell irni és minden metro ujsagban is láttam a felhivast hátha összejön ma még csak 35:(
  • icepick16
    #51
    hát ha megtesszük mindennap, akkor talán igen. persze könnyeb lenne ha többen lennénk, dehát a kevéssel is be kell érni. mi egy kis ország vagyunk ráadásul a legpesszimistább. ne várjunk sokat másoktól
  • Old Joshua
    #50
    Azonkívűl, hogy ínhüvely gyulladáskapok, max ha 40 et tudok szavazni. Az meg nem visz előre. Sajnos
  • kissskitty
    #49
    Szerintem ez minden magyar érdeke. Ha egy ilyen ökörség mint a klikkelés ekkora siker lehetett, nem igaz, hogy ezt nem tudjuk megcsinálni, egy ilyen dolgot amiből rengeteget profitálhatna az ország...
  • makpadi
    #48
    hát nem tudom én ma már tök véletlen találkoztam vele vagy 3 helyen ugyhogy sztem ez is elterjed... reméljuk nem lesz tul későn... még azt hiszem 25 nap van hátra...
  • Old Joshua
    #47
    Sokan azért nem szavaznak, mert nem érdekli őket a téma. Nyerni, mármint személy szerint nem lehet vele. Akkor minek. A click oldal meg dili lett, azért szavaztak annyian, mert még a csapból is az folyt, lásd iwiw, blogok stb.
  • kissskitty
    #46
    Hallottam valakitől, hogy a tvben volt róla szó!! Na, így már talán sikerül vmit elérnünk, pedig már éppen kezdtem elszomorodni. Ha a média jobban felkapná akkor sima ügy lenne...
  • makpadi
    #45
    hát látom ismét visszacsusztunk nem tudom mi lesz igy velunk..
    bár napokban én is elfelejtettem szavazni pedig mindennap lehet ...
    ugyhogy mindenki szoljon még vkinek mert ez nagyon kevés lesz...
  • icepick16
    #44
    ez közérdek, hogy bp bekerüljön. nem értem miért nem figyel oda jobban rá a média. simán leadhatná a hiradó vagy az aktiv ahelyett h a dundika sir mer esik az eső, vagy győzikének fáj a kislábujja. de ugy tünik Mo-n ezeknek van nagyobb hirértékük.
  • 5c0rp330n
    #43
    Lassan tényleg nem lesz más megoldás sajnos.
  • Max7
    #42
    clickclickclick -nek sem volt fizetett rekláma!
  • David2
    #41
    ahogy elnézem, csak a százalokos arányunk kúszik lassan felfelé, helyezést nem akarunk előre lépni
  • nagybek
    #40
    az a baj, hogy így sztem nem fog menni ez nem egy olyan dolog ami sok ember érdeklődését felkelti, ha valaki szavaz is akkor max jó indulatból vagy ilyesmi.. ide egy csomó fizetett nagy kampány kéne, sztem akkor lenne esélye ennek a dolognak, de minden esetre azért szavazzunk hátha mégis csoda történik és sikerül
  • icepick16
    #39
    hehehe. már 31.ek vagyunk. már csak 11 kell. közel van ám mégis oly messze...
  • masika
    #38
    felraktam énis üzifalra, naon jó lenne!!!
    sztem nem nehéz szavazni.
  • koloncos
    #37
    Hát nekem eléggé esélytelennek tűnik h bekerüljünk az első 20-ba.
    De azért próbálkozni kell serényen!
  • hellobello
    #36
    Van magyar oldala is a szavzásnak: http://www.monopolyworldvote.com/hu_HU/world
    Így talán egyszerűbb, és talán többen is fognak szavazni. Remélem:-))
  • icepick16
    #35
    ma már csak 32-ek vagyunk. ezt nem jó látni. sokkal jobb lenne, ha mindenki kirakná üzenőfalra meg ilyesmi
  • icepick16
    #34
    van akit érdekel az ilyesmi és van akit nem. még jó h azok vannak többen akiket érdekel az országunk
  • lily03
    #33
    Nem hinném. Kicsi koromban én is sokat tanultam a társasokból. Mo. városai Monopolynk volt, na például abból...
  • kissskitty
    #32
    Ja és lehet, hogy egy kicsit bonyolult a szavazás, egy kis segítség az egyszerűség kedvéért:
    http://nagyito.blog.hu/
  • kissskitty
    #31
    Végre egy dolog amiben minden magyar összefoghat, amiben mindenkinek tényleg közös az érdeke!!
    Szavazzunk, mutassuk meg, hogy képesek vagyunk felkerülni arra a táblára!!
  • icepick16
    #30
    jol mondja max7. nagy reklám és ingyen reklám. csak annyi h minden map 5 percet rászánsz h felmész rá és szavazol egyet. ha más ország összetud fogni, mi miért ne tudnánk?
  • Max7
    #29
    Aki nem fogja fel annak mondom: ez is csak apróság de ezzel is bebizonyítjuk hogy foglalkozunk a mi magyarországunkkal és én örülnék ha pl a cégem benne lenne a monopolyban mert igenis kibaszott nagy reklám!

    Kis ország vagyunk és minden lehetőséget meg kell ragadni arra hogy tegyünk érte valamit!

    És igaz semmiféle bevándorlónak nics helye itt és most az egyszer talán helytáló kevésbé kedvelt politikus barátunk mondata: " el lehet menni, itt lehet hagyni magyarországot" szal mehetsz a politikusunkkal eggyüdt!
  • birdo #28
    Sőt a mi ötvenforintosunk is versenyben van...arra is lehet szavazni.
    Jah, igen...A klikkelös verseny most is tart....
  • Dragooon #27
    na azért szerintem budapestnek nem kell olyan óriási nagy kampány, bár ez csak magánvélemény.persze, nem árt, ha van, de pl. európában abszolút ismert és gondolom kedvelt is.

    egyszer láttam egy oldalt (külföldit, igen), amiben top10-szerűen fel voltak sorolva nagy városok, hogy hova érdemes menni/mit érdemes megnézni.
    és hát budapest volt a harmadik, azt hiszem, párizs, london volt előtte, róma és ezek meg utána...
  • icepick16
    #26
    miért? beköpsz? huuu de félek
  • Rockynhooo
    #25
    szerintem vegyél vissza mert gyors a bannamákon találod magad -.-
  • icepick16
    #24
    TE IGEN OKOS! nem látod benne a lehetőséget? tudod hány monopolyt adtak el a világon? kb 160 milliót? szerinted mennyire jó reklám ez? mikor lát egy propaganda reklámaot 160 millio x 4 ember? (mert ugye többnyire családok veszik)
  • icepick16
    #23
    mért nem mész most? mert egy senki vagy
  • Rockynhooo
    #22
    nem hanem pár éven belül elmegyek innen yo messzire..
  • autoszimulator
    #21
    majd biztos a monopoly kockák fogják elterjeszteni a Hungary-t a világon. ahammmmmmmmmm
    számukra ez annyi lesz, mint ha valami kitalált név lenne..
  • icepick16
    #20
    inkább kockulsz egész nap ugye? azt sokkal könnyeb mint résztvenni valamiben ami akár hasznos is lehet
  • Rockynhooo
    #19
    én leszarom :D
  • icepick16
    #18
    igaz. nem kellenek a turisták. hát mit képzelünk, majd biztos idejönnek egy játék miatt? képzeld idejönnek és az neked is jó nekem is jó és nekik is jó
  • Rockynhooo
    #17
    inkább ne ismerjék meg kicsiny "országunkat" :\
  • icepick16
    #16
    inkább maradok a 11. kerben. az valahogy nyugisabbnak tűnik, bár a multkur mellettem nyirt ki egy csöves egy másikat :S