69
Hipervándor [Jumper]
  • II Rocky II
    #69
    rossz a link :S
  • TBTPumpa
    #68
    lesz második része, valamikor 2011-ben...
    Jumper 2
  • kék
    #67
    Tegnap este én is megnéztem a filmet. Érdekes, és egyben látványos is volt, mégis hiányérzetem támadt a végén.

    - Ahogy már lentebb is kérdezte valaki, miért harcol egymással a 2 csoport? Állítólag a középkorból indult minden. Ezt még elfogadom, akkoriban biztos boszorkányságnak találták a teleportálást, de S.L. Jackson a filmben már 1 modern felfogású paladin. Akkor miért gondolja, hogy minden hipervándor idővel gonosz lesz?
    - Mi lett a főhős társával?
    - Ha a paladinok ilyen jól együttműködő hálózatot (szektát) alkotnak, akkor a hipervándorok miért nem fognak össze?

    Talán majd a 2. részben (ha lesz) választ kapunk erre a pár kérdésre. Remélem, addigra a főhős csaja is kicsit okosabb lesz, mert rohadt idegesítő volt az értetlenkedése.
  • Ramore
    #66
    de miért utálja egymást a két csoport ennyire???
  • Met
    #65
    Megnéztem, látványos, számomra egyszer nézhető, viszont olyan mintha nem fejezték volna be.
  • Csacsi
    #64
    Ízlések és pofonok.
  • Black Hawk
    #63
    Erről van szó :D
  • davidka003
    #62
    Ez a film király. Cloverfield egy rakás szar.
  • Black Hawk
    #61
    Mi nem tetszett benne mert én azon akadtam ki hogy a Cloverfieldet mindenki istenítie ezt meg lehordják...
  • macselek #60
    Nekem nagyon nem tetszett.. Kifejezetten rossz ,szvsz
  • Black Hawk
    #59
    Kifejezetten tetszett rég volt már film amibe nem tekertem bele.:D
  • Carlos HUN
    #58
    Jumper.R5.LiNE.XViD-mVs
  • Ramore
    #57
    már van
  • tigeroo
    #56
    ma néztem meg.
    nagyon jó film szerintem
  • enebali
    #55
    Tudja valaki, kb. mikor lesz DVDSCR. Mozis minőség nem éri meg. De az SCR már igen. Ami eddig fenn van, mind fake. Mondjuk a PUKKA megcsinálhatná már!?!
  • Csacsi
    #54
    Megnéztem. El nem ájuétam tőle. De tény, hogy bemuatókban van egy pár jelenet, ami nem jelenik meg a filmben :D
  • II Rocky II
    #53
    jo a film,semmi extra...tipikus jelenet az elején mikor a rossz beleköt a gyenge ártalatlan fiuka "szerelmébe" és a jo fiu egyszer vissszatér és megbosszulja amit ő kapott :D de amugy fasza kis film,merem ajánlani a többieknek is
  • II Rocky II
    #52

    Íme a felirat :D
  • II Rocky II
    #51
    ha vki elsőként talál feliratot akkor az illető legyen oly kedves és linkelje be ide.:)
  • soulhunter
    #50
    oké, hülye vok, üssetek :D

    de dögöljek meg, még1x megnézem azt a filmet, és előkotrom a régi képregényeim még '92-93-bol :)
  • nothes
    #49
    Szerintem ezt úgy, hogy egy kicsit komolyan hangozzon, egyszerűen nem lehet lefordítani. Jumper és kész. Vagy ha mindenképp magyarosítani akarunk, akkor: Jumper - A térugró srác kalandjai :)
  • kakaoskalacs
    #48
    én az Időugró cimet adtam volna a filmnek :DD
  • moralosan
    #47
    Angol nyelvet nem cseszik el a szlengekkel?

    Bocs, de ez annyira ironikus...
  • berlinboy6329
    #46
    Nem is kellett volna lefordítani,csak szép fonetikusan átírni,hogy Dzsámpör. Kész.
  • Twetr0x
    #45
    Ennél rosszabb már csak a Hiperboy lenne
  • Cat 02 #44
    miért nem Pulcsi-nak fordították ? :(
  • Sir Quno Jedi
    #43
    legyen teleportkid :DDD
  • Beast Machine
    #42
    OFF

    csak azért mondtam, mert robotokról csak az Asimov-féle univerzumban vagyok hajlandó beszélni. Robot=ember teremtette GÉP. Ezek ÉLŐLÉNYEK, amiknek evolúviója, hitvallása, érzelmeik, istenük, 4 miliárd éves történelmük van. Ja, és ne a BayFormers vegyétek alapul.

    /OFF
  • gyuri12
    #41
    he?
    mibe költöznek kik?:O
  • soulhunter
    #40
    bocs, nekem a filmből az derült ki, h ezek amolyan "bio-robotok",v inkább "MI-vel rendelkező nano-technikai robotocskák", nekik tökmind1, h fémből v müanyagbol, v akár élő szövetből van-e az, aminek az alakját felveszik, v "beleköltöznek"...
    de ha beleköltöznek 8mint a filmben, kapásbol nem beszélhetünk robotokrol, de ez már nagyon elvont téma lenne

    a rajzfilmek is erről árulkodnak, meg ugy az összes transformers képregény, lutraalbum a '90-es évek elejéről, stb stb...

    bocs az OFFér :D
  • Daza500
    #39
    "Ja, és nem robot, hanem fém-alapú mechanikus élőlény"

    Na menjél má
  • Beast Machine
    #38
    Na ugye! Az "Alakváltók" elég béna név lett volna. Mondjuk nem túl jó példa, mert itthon van (ha underground szinten is) kultusza a TransFormersnek, így a laikus is tudhatja, hogy mire számíthat. Ja, és nem robot, hanem fém-alapú mechanikus élőlény :D
  • gyuri12
    #37
    :D:D:D
  • Daza500
    #36
    Hja, mivel az angolt nem cseszik el a szlengekkel.

    De lolmár ez a cím...
    Olyan, mintha a Transformers-t fordították volna le "Nagy Alakváltó Robotok"-ra.
  • zaki
    #35
    Lol, a filmről még egy szó sem esett... :D
  • kas123
    #34
    A jövendőlátó?
  • pajti
    #33
    Szuperpásztor...
  • zeli
    #32

    Akkor most a Next-et magyarítsd :D:D
  • kas123
    #31
    a teleportőr?:D
  • zeli
    #30
    mondjuk ez a hipervándor se jobb..